تعمیر یخچال جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک و تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک (GE) با ضمانت نامه کتبی ۱ ساله و 24 ساعته شبانه روز , تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در منزل باید تحت نظر متخصصین و تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک با  متخصصین باتجربه انجام شود که برای این منظور ما به شما نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران را پیشنهاد می دهیم.

فهرست مطالب

برندهای زیادی در صنعت تولید انواع مدل های یخچال فعالیت دارند که هر کدام در سیستم طراحی خود، دارای تفاوت های جزئی و یا کلی با رقبای کاری بوده و این موضوع در مورد انواع وسایل برقی برند جنرال الکتریک صدق می کند مهندسین فعال در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک نه تنها توانایی زیادی در زمینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک دارند بلکه به خوبی به سیستم تولیدی انواع یخچال های این برند تسلط داشته و در نتیجه با دقت و سرعت بیشتر می توانند عیب رخ داده را یافته و نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

شما اگر در این صفحه هستید پس بدنبال تعمیر یخچال جنرال الکتریک و یا تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک هستید خرابی یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک شما یکی از این خرابی‌های مندرج در مطلب زیر هست پس با مطالعه این موارد میتوانید از مشکل دستگاه خود مطلع شوید

مشکلات متداول یخچال فریزر جنرال الکتریک

 • ارور hrs  در یخچال جنرال الکتریک

یکی از متداول ترین مشکلاتی هست که درتعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک رخ میدهد

علت نمایش ارور HRS بروی صفحه نمایشگر یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک خرابی برد الکترونیکی یخچال جنرال الکتریک میباشد که در این حالت دستگاه شما خاموش و سرمای دستگاه کم و کمتر می‌شود تا به حالتی میرسد که مواد غذایی داخل فریزر از حالت انجماد در می‌آید. در این مواقع دستگاه را از برق کشیده و برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک و یا تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک خود با شماره های بالای صفحه تماس حاصل نمایید.

 • علت خاموش شدن یخچال جنرال الکتریک

صفحه نمایشگردر تعمیریخچال جنرال الکتریک یا ساید بای ساید جنرال الکتریک خاموش شده و درجه ها و چراغهای روی صفحه نمایش کار نمیکنند.

علت نمایش ندادن دما و خاموش بودن صفحه نمایشگردر تعمیرساید بای ساید جنرال الکتریک مربوط به برد الکترونیکی و یا سیم کشی دستگاه می‌باشد که در اینصورت برد یخچال فریزر جنرال الکتریک باید تعویض شود ولی ما با داشتن کارگاه تعمیر برد الکترونیک یخچال فریزر و ساید بای ساید  و مهندسان خبره در امر تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک توانسته‌ایم شعار تعمیر بجای تعویض را سر لوحه کار خود قرار دهیم ما حتی خدمات تعمیر برد را در سراسر ایران را هم در این مجموعه انجام میدهیم.

 • علت سرو صدای یخچال جنرال الکتریک

صدای زوزه شدید از داخل یخچال فریزر جنرال الکتریک و یا صدای زیاد از پشت ساید بای ساید جنرال الکتریک

در کل علت صدا درتعمیر یخچال فریزر و یا ساید بای ساید جنرال الکتریک به چند دسته تقسیم میشود

 • صدا از پشت یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک

در این مورد یا صدا مربوط به برخورد لوله با بدنه دستگاه است و یا صدا مربوط می‌شود به کارکرد موتور ساید بای ساید (کمپرسور یخچال ( و آخرین علت هم فن کنار موتور یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک می باشد

 • صدا از داخل دستگاه قسمت فریزر ساید بای ساید جنرال الکتریک

در این مورد مشکل مربوط به قطعات دیفراست و یا فن و یا مربوط به شیر برقی ساید جنرال الکتریک می‌باشد.

 • یکی از دلایل آبریزی یخچال جنرال الکتریک

زمانی که شما از آبریز ساید بای ساید جنرال الکتریک اب میگیرید و اب بجای اینکه از آبریز خارج شود از زیر دستگاه بیرون می‌آید .

در تعمیر یخچال جنرال الکتریک یا ساید بای ساید جنرال الکتریک علت اینکه اب از زیر یخچال جنرال الکتریک بیرون میاد شلنگ‌هایی در داخل دستگاه هستند که اب را به سمت آبریز هدایت می‌کنند که در مرور زمان و یا بر اثر تعویض نکردن فیلتر یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک پوسیده و شکسته میشوند و همین امر موجب سرازیر شدن آب از زیر ساید بای ساید جنرال الکتریک میشود و با تعویض این شلنگ‌ها مشکل یخچال حل میشود.

 •  صدای تیک تیک در یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک

علت صدای تیک تیک درتعمیر یخچال جنرال الکتریک مربوط به برد یخچال و یا تایمر می‌باشد.

اگر صدای تیک تیک از پشت یخچال جنرال الکتریک باشد این صدا میتواند مربوط به موتور یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک باشد.

 •  علت خنک نکردن قسمت فریزر در ساید بای ساید جنرال الکتریک

یکی از دلایل مربوط به قطعات دیفراست مانند ترموفیوز المنت و ..

دلیل دیگر می‌تواند مربوط به سوختن فن یخچال جنرال الکتریک

 •  علت داغ شدن بدنه و ستونها در یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک

داغ شدن بدنه در تعمیریخچال جنرال الکتریک مربوط به فن کنار موتور دستگاه که در این مورد حتما و در کوتاهترین زمان فن کمپرسور یخچال باید تعویض شود دلیل فوری بودن هم این است که فن موتور یخچال جنرال الکتریک وظیفه‌ی خنک کردن موتور را دارد و در صورت کار نکردن موتور داغ کرده و میسوزد پس در صورت مواجهه با این مشکل فورا برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک یا تنمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید

 • نوسان دما درتعمیر یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک

در تعمیر یخچال جنرال الکتریک این مورد۸۰٪مشکل مربوط به فن داخل فریزر دستگاه و ۲۰٪مربوط به قطعات دیفراست داخل فریزر ساید بای ساید جنرال الکتریک می‌باشد.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک (GE) در منزل

اکنون در اغلب شهرهای ایران، نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک راه اندازی شده و از مشتریان این برند برای ارائه خدمات پس از فروش، حمایت می کند. سامی تکنیک به منظور تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک و تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک، برای تمامی مشتریان خود در تمامی شهرها، خدمات زیر را در نظر دارد:

تعمیر یخچال جنرال الکتریک (GE) در منزل

مهمترین مزیت مراجعه به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک جهت رفع عیب رخ داده در یخچال این است که تعمیرکار به منزل شما اعزام شده و نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران در اولین فرصت در منزل انجام می شود. در این صورت شما می توانید کیفیت خدمات را از نزدیک نظارت کنید.

پیشنهاد ما به شما : مطالعه تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک

 • استفاده از قطعات اصلی در تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک

در صورتی که تعمیرکار لازم بداند جهت تعمیر یخچال جنرال الکتریک باید برخی از قطعات آن تعویض گردد، نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک متعهد می شود از قطعات ارجینال و اصل برای این منظور استفاده کند چرا که قطعات تقلبی، عمر دستگاه را کم خواهد کرد. جهت اطمینان مشتریان، تمامی این قطعات دارای گارانتی هستند که اگر مجددا خراب شوند نمایندگی موظف به تعویض آن ها بدون دریافت هزینه خواهد بود.

 • در نظر گرفتن گارانتی برای خدمات ارائه شده

در تعمیر یخچال جنرال الکتریک تعمیرکاران به منظور جلب اعتماد مشتریان خود برای تمامی خدمات ارائه شده، گارانتی در نظر می گردد. در نتیجه اگر دستگاه در بازه زمانی اعتبار گارانتی، مجددا به همان عیب دچار شود نمایندگی خود را موظف می داند که بدون دریافت هزینه، نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران را انجام دهد.

 • ارائه مشاوره به مشتریان

تمامی عیوب رخ داده در تعمیرات یخچال جنرال الکتریک به معنی نیاز به تعمیرات نیست. بلکه گاها یک نقص کوچک منجر به خرابی آن و از کار افتادن وسیله شده است. در چنین موارد این عیب توسط خود مشتری نیز قابل رفع شدن است. کافی است جهت تعمیر یخچال نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران ابتدا با نمایندگی تعمیرات سامی تکنیک تماس گرفته و علائم خرابی را با مشاورین در میان بگذارید. در صورتی که از نظر مشاورین امکان رفع این عیب توسط مشتری وجود داشته باشد، بدون دریافت هزینه، فرد را راهنمایی می کنند تا مشکل یخچال برطرف شود.

3 راهکار در مورد تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

یخچال های جنرال الکتریک دارای کارایی و عملکرد بالایی بوده و تنوع زیادی از نظر مدل و رنگ دارد به همین دلیل است که مشتریان زیادی علاقمند به خرید از برند جنرال الکتریک هستند. اما با توجه به این که احتمال خرابی برای هر وسیله برقی وجود دارد لذا در صورتی که نیاز به تعمیر یخچال جنرال الکتریک وجود داشته باشد چند توصیه در  زمینه تعمیرات یخچال جنرال الکتریک برای شما خواهیم داشت:

 • به هیچ عنوان برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک به هر تعمیرکار اعتماد نکنید چرا که هر کسی از مهارت و دانش کافی را تعمیر برخوردار نیست. لذا توصیه می کنیم که در اولین فرصت، با نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران (سامی تکنیک) تماس گرفته و از مهندسین در این شرکت کمک بگیرید.
 • زمانی که دستگاه شما عیب می کند قبل از این که سر خود شروع به تعمیر یخچال جنرال الکتریک کنید، در ابتدا باید برق یخچال را قطع کنید چرا که با هر لحظه کار کردن دستگاه، امکان پیشرفت خرابی نیز وجود دارد.
 • شما نباید سر خود اقدام به دست کاری یخچال نمایید چرا که شما تخصصی در این زمینه نداشته و ممکن است حتی باعث سوختن یخچال شوید در نتیجه تعمیر یخچال جنرال الکتریک را باید به متخصصن بسپارید.
 • اگر برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک لازم به تعویض برخی از قطعات باشد، اجازه دهید تعمیرکار از نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک وظیفه خود را انجام داده و مانع او نشوید. مطمئن شوید که این نمایندگی از قطعات اصل برای این منظور استفاده می کند.

یکی از سوالاتی که مشتریان مطرح می کنند، هزینه تعمیرات یخچال جنرال الکتریک  در نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران است. تمامی وسایل برقی دارای گارانتی هستند که اگر خرابی دستگاه در بازه زمانی اعتبار ضمانت نامه رخ دهد، نمایندگی تعمیرات آن برند موظف است تعمیر را رایگان انجام دهد. نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک خود را متعهد می داند که در زمان دریافت هزینه ها، گارانتی را در نظر گرفته و اگر مدت اعتبار آن تمام شده باشد، هزینه ها را حتی المقدور به حداقل ممکن برساند تا مشتری تحت فشار مالی نباشد.

تاریخچه برند جنرال الکتریک – General Electric

زمانی که به شما پیشنهاد می شود برای خرید وسایل برقی خود به سراغ برند جنرال الکتریک (GE) بروید اولین سوالی که برای شما پیش خواهد آمد این است که تاریخچه این برند دقیقا به چه سالی باز می گردد؟ جنرال الکتریک یک شرکت چند منظوره و چند ملیتی آمریکایی است که در سال 1986 به عنوان یکی از شرکت های عمومی و بزرگ دنیا معرفی گشته و در کشورهای مختلف دنیا، شرکت های متعددی را تاسیس نموده است. با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی، تولیدات و کالاهای جنرال الکتریک نیز پیشرفت نموده و اکنون مدل ها و وسایل مختلفی از این برند در دنیا عرضه می شود.
در سال 2011 جنرال الکتریک توانست در 500 فهرست فرچون ، رتبه ششم بزرگترین شرکت های ایالات متحده امریکا را کسب نماید. اکنون جنرال الکتریک در گروه 4 برند بزرگ و مطرح دنیا شناخته شده و هم اکنون سامی تکنیک در ایران تحت پوشش آن فعالیت می کنند.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک – تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

زمانی که شما نیاز به تعمیر یخچال جنرال الکتریک دارید این مسئله برای شما مهم خواهد بود که تعمیرکاران ماهر و با تجربه، رفع عیب رخ داده را در دست بگیرند. لازم به ذکر است که در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک گروهی از مهندسین مشغول به فعالیت هستند که خدمات را در محل برای مشتریان با بهترین کیفیت ارائه می کنند در نتیجه سختی جابجا کردن یخچال از عهده مشتری خارج خواهد بود. همچنین نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک متعهد می شود که در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده نماید تا کیفیت دستگاه حفظ گردد.
با ورود یخچال های ساید بای ساید GE به بازار جهانی، توجه زیادی از مشتریان به سمت این مدل از یخچال ها جذب شده و اکنون افراد زیادی تمایل به خرید ساید بای ساید دارند. برند جنرال الکتریک نیز در این عرصه به صورت حرفه وارد عمل شده است. اما قبل از خرید هر گونه وسیله برقی باید اطمینان داشته باشید که نمایندگی تعمیرات تحت پوشش برند مربوطه در شهر شما دارای شعب است تا در صورت خرابی وسیله، بتوانید از تعمیرکاران ماهر و متخصص کمک بگیرید. جهت تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک و تعمیر یخچال فریز GE، نمایندگی تعمیرات یخچال با هدف ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان برند جنرال الکتریک در اغلب شهرهای ایران تاسیس شده و آماده ارائه خدمات تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در منزل مشتری هستند.
با خراب شدن یخچال، اولین قدم این است که تعمیرکار بتواند عیب رخ داده را با دقت و در کمترین زمان تشخیص دهد چرا که هر لحظه خراب بودن تعمیرات یخچال جنرال الکتریک منجر به خراب شدن حجم زیادی از مواد غذایی خواهد شد.

پیشنهاد ما به شما : مطالعه تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

تعمیر برد یخچال فریزر جنرال الکتریک کمتر از 2 ساعت

هر وسیله برقی ممکن است به هر دلیل خراب شود و خرابی برد یخچال جنرال الکتریک یکی از مشکلاتی متداولی است که در اغلب موارد رخ می دهد. در صورتی که تعمیر وسیله را به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک بسپارید این اطمینان به شما داده می شود که تعمیر برد یخچال به بهترین شکل ممکن توسط متخصصین انجام گیرد به گونه ای که این عیب مجددا رخ ندهد. از طرفی در صورتی که نیاز به تعویض این قطعه باشد، تعمیرکاران از قطعات اصل و ارجینال برای این منظور استفاده خواهند کرد.

General Electricبرد یخچال

 تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک

لازم است بدانید که اگر تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک و یا تعویض فیلتر یخچال فریزر جنرال الکتریک  لازم و ضروری باشد اما به آن توجه نکنید، به موتور یخچال فشار وارد شده و احتمال سوختن آن افزایش می یابد. در واقع هر گونه کوتاهی در این زمینه منجر به کاهش عمر دستگاه می شود. پیشنهاد می کنیم که به محض این که متوجه عدم کارایی فیلتر می شوید با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تماس گرفته و شاهد تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک در منزل خود باشید. حتی شما برای تعویض فیلتر ساید بای ساید جنرال الکتریک نیز می توانید از این نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران کمک گرفته و در محل خود از خدمات تعمیرکاران استفاده کنید.

عیب یابی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در منزل

یکی از اتفاقاتی که در تعمیر وسایل برقی رخ می دهد این است که تعمیرکار نمی تواند عیب اصلی را به درستی تشخیص دهد در نتیجه بعد از تعمیر وسیله، خرابی مجددا رخ می دهد. به همین دلیل است که توصیه اکید داریم تعمیر هر وسیله من جمله تعمیر یخچال جنرال الکتریک باید تحت نظر نمایندگی برند مربوطه انجام گیرد. فرض کنیم که یخچال شما خراب شده و اکنون با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تماس گرفته اید. به منظور جلب اعتماد مشتریان، عیب یابی تعمیر یخچال در محل انجام می گیرد. در این صورت مشتری خود ناظر بر کیفیت تعمیرات انجام شده بوده از طرفی نیازی به بردن یخچال به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک نخواهد بود چرا که در حین انتقال ممکن است آسیب بیشتری به دستگاه وارد گردد.

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در منزل

با خراب شدن هر وسیله برقی، اولین نگرانی برای افراد این است که چگونه دستگاه را جابجا کرده و به نزد تعمیرکار برسانند. این موضوع زمانی حادتر می شود که یکی از وسایل ضروری و بزرگ خانه همانند یخچال خراب شود. جنرال الکتریک در راستای جلب رضایت مشتریان خود و ارائه تعمیرات یخچال جنرال الکتریک و خدمات پس از فروش به بهترین شکل ممکن، تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک و تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در منزل را برای تمامی مشتریان خود در نظر گرفته است. برای این منظور تنها کافی است با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تماس گرفته و مشکل را با مشاورین نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران در میان بگذارید. از این پس، تمامی امور را به مهندسین در نمایندگی سپرده و با خیال آسوده تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در منزل خود را بدون عیب تحویل بگیرید.

مشکلات متداول تعمیر یخچال جنرال الکتریک

مشکلات متداول تعمیر یخچال جنرال الکتریک و تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

عمده مشتریان در زمان مراجعه به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک از برخی مشکلات یخچال های این برند شکایت می کنند از جمله این موارد میتوان به:

 • تعمیر یخچال جنرال الکتریک که دارای صدای زیادی است.
 • نوار لاستیکی دور درب خاصیت آهنربایی خود را از دست داده است.
 • فریزر یخچال به خوبی کار نکرده و مواد غذایی منجمد نمی شوند.
 • تعمیر یخچال جنرال الکتریک به دلیل اینکه یکسره و بدون وقفه کار می کند.
 • قسمت فریزر آن برفک زیادی بر روی مواد غذایی ایجاد می کند.
 • موتور یخچال به شدت داغ می کند.
 • سرمای یخچال به حد کافی نخواهد بود.
 • فیلتر یخچال خراب شده و نیاز به تعویض فیلتر یخچال فریزر جنرال الکتریک وجود دارد.

مزایای استفاده از نمایندگی مجاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک

در صورتی که این مقاله را تا به این قسمت با دقت مطالعه کرده باشید متوجه شده اید که تاکید ما بر این است تعمیر یخچال جنرال الکتریک تحت نظر ننمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران انجام گیرد. چرا که با این اعتماد خود از مزیت های زیادی برخوردار خواهید شد:

مزایای استفاده از نمایندگی مجاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک

 • کلیه خدمات تعمیر یخچال جنرال الکتریک و یا تعویض قطعات آن در منزل شما و تحت نظر خودتان انجام می گیرد. در این صورت شما نگرانی از بابت جابجایی وسیله نخواهید داشت.
 • شما با خیال آسوده تعمیر یخچال خود را را به تعمیرکارانی می سپارید که از دانش علمی و عملی کافی برای تعمیرات برخوردار هستند. نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک به منظور ارتقا سطح کیفی خدمات خود، دوره های آموزش علمی و عملی را برای مهندسین خود در بازه های زمانی تعریف شده برگزار می کند.
 • این امکان برای شما وجود دارد که جهت پرداخت هزینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک و حتی تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک و… از گارانتی وسیله استفاده کنید چرا که این گارانتی تنها برای نمایندگی های مجاز تحت نظر برند جنرال الکتریک اعتبار خواهد داشت.
 • به هر حال تعمیر هر نوع وسیله برقی من جمله تعمیر یخچال جنرال الکتریک به قیمت پرداخت هزینه ای انجام می گردد و در شرایط فعلی جامعه، پرداخت این هزینه ها توسط اغلب مشتریان، سخت و سنگین است. نمایندگی مجاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک در راستای رضایتمندی مشتریان و آسودگی خاطر برای آن ها، سعی بر این دارد هزینه ها را به حداقل ممکن کاهش دهد.
 • یکی از خدماتی که نمایندگی مجاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک برای مشتریان خود ارائه می کند، ارائه خدمات به شرط تضمین است. به این معنا که هر تعمیرکار موظف است برای خدمات خود گارانتی را در نظر بگیرد تا در صورت بروز همان عیب در بازه زمانی تعیین شده برای ضمانت نامه، تعمیر مجدد وسیله بدون دریافت هزینه توسط مهندسین در این نمایندگی انجام گیرد.

 

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک (General Electric)

آیا به دنبال نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک هستید یا در جستجوی یک تعمیرگاه مجاز مرکزی جنرال الکتریک برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک و تعمیر ماشین لباسشویی با سامی تکنیک در ارتباط باشید. تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک، تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعمیرات سریع و قابل اطمینان از تکنسین های مورد اعتماد خواسته ی همه مشتریان برند معتبر جنرال الکتریک می باشد.

نام تجاری جنرال الکتریک (General Electric) نامی است که شما  طیف وسیعی از لوازم خانگی استثناییش را دوست دارید – اما حتی بهترین لوازم خانگی در نهایت نیاز به مراقبت و توجه حرفه ای دارند. این دقیقا همان چیزی است که ما در سامی تکنیک ارائه می دهیم.  تکنسین های متخصص ما در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک چگونگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک در تمام مدل های آن از جمله گاز، مایکروویو، یخچال و فریزر، ساید بای ساید، تعمیر ماشین لباسشویی، ظرفشویی و .. ر ا به خوبی می دانند. ما همیشه با قطعات گسترده ای از لوازم خانگی وارد منزل شما می شویم این بدان معنی است که ما معمولا می توانیم کار را انجام دهیم و کار تعمیرات جنرال الکتریک در همان یک روز مراجعه به منزل شما انجام می شود.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک، تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک، تعمیر انواع ساید بای ساید جنرال الکتریک در مدل های زیر توسط سامی تکنیک انجام می شود.

 • یخچال های ساید بای ساید درب فرانسوی
 • تعمیر یخچال های فریزر درب پایین
 • تعمیر یخچال ساید بای ساید
 • تعمیرات یخچال فریزر درب بالا
 • تعمیر فریزر های صندقی

سامی تکنیک به عنوان نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک با سابقه طولانی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک می باشد که به خصوص تعمیر یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید را به وفور انجام داده و مشکلات متداولی که مشتریان یخچال جنرال الکتریک طی این سالها با آن روبرو بودند و توسط تکنسین های ماهر برند جنرال الکتریک به خوبی برطرف شد را به صورت درصد در آورده ایم .

مشکلات متداول تعمیر یخچال جنرال الکتریک

 • یخسازکار نمی کند
 •  چراغ یخچال کار نمی کند
 •  یخچال خیلی گرم است
 •  یخچال پر سر و صدا شده است
 • بخش فریزر خیلی گرم است یخچال نشت دارد
 •  فریزر یخ زدایی یا دیفراست نمی کند
 • یخچال فریزر روشن نمی شود
 • فریزر بدون وقفه کار می کند
 • فریزر خیلی سرد است
 • یخچال و فریزر خیلی گرم هستند
 • یخچال خیلی سرد است
 • صدای کلیک مانند از یخچال می آید

چرا خدمات نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک سامی تکنیک؟

دلایل انتخاب سامی تکنیک برای خدمت گزاری به شما موارد زیر می باشد:
سرویس دهی خدمات تعمیرات جنرال الکتریک به سراسر تهران
اعزام تکنسین های متخصص هر برند برای تعمیر با کیفیت و تخصصی لوازم خانگی همان برند.
تضمین تعمیرات و برگه ضمانت نامه 6 ماه تعمیرات صورت گرفته برای لوازم خانگی جنرال الکتریک.
تعویض تنها با قطعات اورجینال
شفاف سازی در هزینه تعمیرات، هیچ گونه هزینه اضافی از مشتریان گرفته نمی شود و همه چیز در فاکتور اولیه خدمت مشتری ارائه می شود.
قیمت تعمیرات رقابتی و به صرفه برای مشتریان
تعمیرات کمتر از 2 ساعت الی 24 ساعت
تعمیر در محل
مشاوره رایگان

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در منزل این امکان را به مشتریان میدهد تا در صورت جزئی بودن عیب خود مشتری آن را با راهنمایی تکنسین برطرف کرده و هزینه های متحمل نشوند.

طریقه ریست کردن فیلتر ساید بای ساید جنرال الکتریک

شرکت سامی تکنیک ، با ساخت یک تیم قوی که متشکل از افراد

تعمیر درب پوسیده ی جنرال الکتریک

تعمیر سوراخ زنگ زدگی و رفع زنگ زدگی درب یخچال جنرال الکتریک یکی

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

خرابی برد یخچال GE و یا تعمیر برد یخچال فریزر جنرال الکتریک زیاد اتفاق

یکی دیگر از خدمات اصلی شرکت سامی تکنیک ، تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک می‌باشد . تکنسین ما برای کاهش هزینه های شما عزیزان، سعی در تعمیر قطعات به جای تعویض آنها دارند و پایین ترین قیمت برد یخچال جنرال الکتریک را برای شما به ارمغان میاورد.

با این کار علاوه بر کاهش هزینه های تعمیرات، کیفیت کار نیز افزایش پیدا می‌کند.

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم، برای استعلام قیمت برد یخچال جنرال الکتریک با ما در تماس باشید .

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

دانلود دفترچه راهنمای انواع یخچال های جنرال الکتریک (GE)

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک و ساید بای ساید در نواحی مختلف تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

33 20 264

266 94 227

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

440 82 443

175 70 440

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77

53 دیدگاه

 • با سلام آیا تعمیر برد ساید جنرال الکتریک تو منزل انجام میشه؟

  • با سلام
   خیر تعمیر برد یخچال و یا ساید بای ساید جنرال الکتریک حتما باید در کارگاه الکترونیک شرکت انجام گیرد

 • سلام داخل فریزر قسمت انتهایی روی صفحه اب ریخته و یخ زده این آب از کجا آمده من اصل آب نریختن ساید بای ساید جنرال الکتریک هست دستگاهم

  • با سلام
   مشکل ساید بای ساید جنرال الکتریک شما از شیر برقی میباشد و باید تعویض گردد در صورت صلاحدید برای تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک با شماره های زیر تماس بگیرید

 • سلام از داخل ساید بای ساید جنرال الکتریک من صدای خیلی زیاد میاد از دیشب اصلا آنقدر زیاد بود نتونستیم بخوابیم آیا برای اینکه تراز نیست اینجوری شده

  • با سلام
   صدای زیاد در ساید بای ساید جنرال الکتریک مربوط به فن می‌باشد که حتما باید تعویض گردد

 • سلام من چند روز پیش از شما یه فیلتر برای ساید بای ساید جنرال الکتریک خریدم الان می‌خوام نصبش کنم ولی فیلتری نمی‌بینم که تعویض کنم فیلترهاشون کجاست سایدم مدل فریزر پایین هست

 • با عرض سلام و خسته نباشید من یه ساید بای ساید جنرال الکتریک دارم چند روزی بود احساس کردم خوب خنک نمیکنه مواد غذایی رو پشتش رو باز کردم موتور خیلی داغ بود و یه فن بغلش بود که هی کار میکرد هی می‌ایستاد آیا مشکلی داره؟

  • با سلام
   فیلترهای ساید بای ساید جنرال الکتریک چند مدل هستند لطفا برای راهنمایی برای نصب فیلتر ساید بای ساید جنرال الکتریک با شماره‌های داخل سایت جهت راهنمایی تماس بگیرید

  • با سلام
   فن دستگاهخراب شده لطفا هرچه سریعتر جهت تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود اقدام کنید چون احتمال اسیب دیدن موتور دستگاه زیاد است

 • سلام ساید بای ساید جنرال الکتریک دارم خطای CI میده چیکارش کنم میتونم خودم درستش کنم

  • با سلام
   ارور clدر ساید بای ساید جنرال الکتریک مربوط به یخساز میباشد که یا موتور و یا ورودی اب دچار مشکل شده برای تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک حتما از متخصص کمک بگیرید تا دچار مشکل نشوید

 • سلام یه ساید بای ساید جنرال الکتریک دارم ارور HRS میزنه روی صفحه از چند جا اومدن نتونستن مشکل رو حل کنن راهنمایی می‌فرماید

  • با سلام ارور hrsدر ساید بای ساید جنرال الکتریک بدین معنی است که برد دستگاه دچار اسیب و یا سوختگی شده که معمولا علت این اسیب از نوسانات برق و یا طول عمر ساید بای ساید جنرال الکتریک میباشد

 • سلام از پشت ساید بای ساید جنرال الکتریک صدای زیادی میاد آیا نیاز به تعمیر داره؟

  • با سلام
   لطفا در اسرع وقت یک متخصص دستگاه را بازدید کند چون در صورت کار نکردن فن احتمال سوختن کمپرسور یا همان متور دستگاه زیاد است

 • سلام چرا اقد دتلفن هاتون مشغوله من ۱۰ دیقه دارم خط نمایندگی شرق رو میگیرم

  • با سلام
   در صورت مشغول بودن هر یک از خطوط میتوانید از خطوط مربوط به مناطق دیگر تماس حاصل فرمایید سیستم تلفنی ما بصورت شبکه میباشد

 • سلام همه ی خدمات در منزل انجام میشه یا نیاز به بردن یخچال است ؟

  • با سلام
   تمامی مراحل تعمیر یخچال در منزل انجام می‌گردد

 • سلام برای تعمیر یخچال بعد از تماس حدوده چقد زمان میبره تا به محل برسین ؟

 • سلام وقت بخیر
  ازتون بابت تعمیر یخ ساز یخچالم خیلی ممنونم

 • سلام خسته نباشید
  خواستم بابت تعمیر لباس شویی بوش تشکر کنم
  و ممنون بابت برخورد خوبتون

 • میخواستم تشکر کنم از داشتن سایتتون من یخچال ویرپول دارم جواب سوالمو از سایتتون گرفتم

 • سلام ممنون از پاسخگویی ۲۴ساعتتون من یخچال ویرپول دارم و شما مشکل منو تلفنی حل کردید

 • یخچال ویرپول دارم چند وقت از استفاده نکردم اگه به برق بزنم مشکلی پیش نمیاد چون چند سالی تو پارکینگ بوده یه وقت موتورش نسوزه

 • سلام یخچال ویرپول دارم برای رفع بوی نامطبوعی که در داخل محفظه میاد چه کاری انجام دهم

 • سلام یخچال فریجیدر دارم ممنون که به موقع و تکنسین وقت شناس فرستادید احمدی از پل مدیریت هستم

 • روز بخیر دمای یخچال من هی دچار نوسان میشه خودش خود به خود تغییر می‌کنه دلیل این نوسان چیست مارک دستگاه من دوو است .ممنون

 • سلام روز خوش یخچال دوو دارم می‌خوام بدونم بهترین دما برای فریزر چه دمایی است

 • سلام ساید بای ساید جنرال الکتریک کاداره سرماش کم میشه چیکار کنم وسایلم داره خراب میشه

 • سلام مانوی نیاوران هستیم برای تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک باید با کدوم شماره تماس بگیرم

  • با سلام
   لطفا با شماره تلفن شمال داخل سایت تماس حاصل فرمایید

 • کف قیمت فریزر ساید بای ساید جنرال الکتریک آب جمع میشه و یخ میزنه علت چیه و اینکه خطرناک هست یا عادیه

 • سلام خسته نباشید شما کشو های شیشه‌ای داخل ساید بای ساید جنرال الکتریک را دارید

 • سلام شما سمت بومهن هم تکنسین می‌فرستید من یخچال جنرال الکتریک دارم احتمالا مشکل موتور داره

 • با سلام من ساید بای ساید جنرال الکتریک خطای 88 مربوط به چی هست

 • خسته نباشید لطفاً راهنمایی کنید ارور DEدر ساید بای ساید جنرال الکتریک چیست

 • اطلاعات خوبی درباره جنرال الکتریک دادید خیلی به دردم خورد

 • سلام خسته نباشید
  یک ساید جنرال الکتریک اصطلاحا (کمدی) بهش گفته میشه و در بار نداره
  در هر 24 ساعت 1 بار دما رو تا 10- میاره و دوباره تا 18درجه میرسونه
  برد مطمئن هم گذاشتیم حواب نداد
  ممنون میشم راهنمایی کنید سپاسگزارم

 • سلام شبتون بخیر
  چند مدتی است که یخچال جنرال الکتریک خریدم اما مدتی است از زمان شروع به کار بدنه دستگاه خیلی گرم است این امر طبیعی است

 • سلام یخچال ساید جنرال الکتریک من وقتی میزنیم به برق فیوز خونه میپره علتش چی میتونه باشه و اینکه ما شاغل هستم و ساعت ۸ به بعد منزل هستیم آیا شما توی ان ساعت سرویس میدید؟

  • دوست عزیز سلام خدمت رسانی ما به شما در تمام ساعات شبانه روزی و بدون تعطیلی است با خیال راحت با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *