تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

خرابی برد یخچال GE و یا تعمیر برد یخچال فریزر جنرال الکتریک زیاد اتفاق می افتد چون مقداری از استاندارد خارج وبا لوله های پایین تر که قطعات آن نصب و استفاده شده است. شما میتوانید تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک را از نمایندگی یخچال جنرال الکتریک بپرسید اگر نیاز به خرید برد یخچال جنرال الکتریک به صورت غیر حضوری دارید کافیست با مرکز تعمیرگاه تخصصی جنرال الکتریک تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان و بهترین قیمت برد یخچال را برایتان ارسال کنیم، همچنین در صورت نیاز، متخصص برای تعویض برد یخچال به محل شما اعزام می‌شود برای اطلاع از قیمت روز انواع برد الکترونیکی یخچال فریزر GE می‌توانید با شماره های موجود در سایت و یا پشتیبانی تماس بگیرید.

در اینجا شما را به مطالعه تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک و علائمی که نشان دهنده خرابی یخچال جنرال الکتریک میشود آشنا میکنیم.

زمان مطالعه شما : 5 دقیقه تخمین زده شده است.

با رای دادن به این مطلب ما را دلگرم کنید.

ما در نمایندگی تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک در سریع ترین زمان و با مناسبترین قیمت به تعمیر برد شما اقدام میکنیم.

شما میتوانید با برقراری تماس با مشاوران ما برای اعزام تکنسین اقدام کنید و یا دوستان عزیزی که در خارج از تهران هستند میتوانند برد الکترونیکی یخچال خود را برای ما ارسال کنند تا در کمترین زمان ممکن برد تعمیر شده خود را از ما دریافت کنند.

تعمیرات برد یخچال جنرال الکتریک

تعمیر برد یخچال

یکی دیگر از خدمات اصلی شرکت سامی تکنیک ، تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک می‌باشد . تکنسین ما برای کاهش هزینه های شما عزیزان، سعی در تعمیر قطعات به جای تعویض آنها دارند و پایین ترین قیمت برد یخچال جنرال الکتریک را برای شما به ارمغان میاورد.

با این کار علاوه بر کاهش هزینه های تعمیرات، کیفیت کار نیز افزایش پیدا می‌کند. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم، برای استعلام قیمت برد یخچال جنرال الکتریک با ما در تماس باشید .

در اینجا تکنسین های سامی تکنیک برای شما دوستان عزیز نحوه باز کردن برد را از یخچال به شما آموزش داده اند قبل از شروع به هر کاری احتیاط کنید و با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

تعمیر برد یخچال ساید جنرال الکتریک

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک و کیفیت برد یخچال GE که در ترکیه و ارمنستان استفاده میشود در تعمیرگاه تخصصی جنرال الکتریک صورت میگیرد و کیفیت قطعات آن با بردی که در ایران استفاده میشود فرق می کند میزان بردهای غیر ایرانی کمتر است یعنی برد ایرانی زودتر کیفیت خود را از دست می دهد.

بردی که دچار خرابی می شود وبه دست تعمیرکار متخصص برد جهت تعمیر برد یخچال فریزر جنرال الکتریک و یا تعمیر برد ساید بای ساید می رسد قطعات تعویض شده توسط تکنسین های متخصص تعمیر یخچال اورجینال می باشد یعنی کیفیت قطعات کاربردی بالاست.جهت استعلام به روز قیمت برد یخچال جنرال الکتریک در تعمیرگاه تخصصی جنرال الکتریک با ما در تماس باشید.
در مورد سیم ارت باید بگوییم که اکثر بردهای GE مصرف شده در ایران ندارد.
این سیم ارت در زمان اتصال می تواند جریان را به زمین انتقال دهد و از خطر آتش سوزی جلوگیری کند ولی متاسفانه تکنسین ها این سیم را اکثرا از جای خود درآورده و دیگر نصب نمیکنند.

نحوه ارسال برد یخچال از شهرستان به تهران

دوستان عزیزی که خارج از شهر تهران هستند میتوانند اگر مشکلی در برد یخچال خود داشتند با مشاوران ما در تماس باشند تا شما را راهنمایی کنند برای ارسال برد به تهران و بعد از تست توسط کارشناسان الکترونیک کار شرکت سامی تکنیک به تعمیر برد یخچال بپردازند.

خرابی برد یخچال GE بیشتر در قسمت منبع تغذیه یا ورودی برق به برد می باشد که به علت بالا بودن جریان و کشیدن آمپر زیاد بیشتر تحت فشار می باشد پس در نتیجه تعمیر برد یخچال فریزر جنرال الکتریک مابین یخچال و برق ورودی یک محافظ برق مناسب لازم است تا سرعت و ضربه ورود برق را در هنگام ورود یخچال بگیرد و آرام آرام ولتاژ را به داخل یخچال هدایت کند. (پس استفاده از محافظ برق در یخچال ضروری می باشد)
در برد های اصلی GE که در یخچال های کشور خارج استفاده می شود برد سبز استفاده می شود وقطعات برد اکثرا غیر چینی می باشد (ژاپن،کره،سنگاپور و….) که مورد تایید الکترونیک دنیا می باشد.تعمیر برد یخچال فریزر جنرال الکتریک تخصصی ترین مرکز تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک وایت هاوس توسط نمایندگی جنرال الکتریک صورت میگیرد در این مرکز خدمات تعمیر برد ساید بای ساید جنرال الکتریک وایت هاوس در اسرع وقت صورت میگیرد. تعمیرکار برد یخچال جنرال الکتریک و مهندسین حوزه الکترونیک آماده تعمیر برد یخچال GENERALELECTRIC، شما میباشند.این مرکز با استفاده از قطعات یدکی الکترونیکی اصلی برد یخچال جنرال الکتریک و قطعات الکترونیکی کمپانی های به نام قطعات الکترونیک ،به صورت تضمینی دست به تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک میشود.
در خرابی برد ها رله ها خیلی حائز اهمیت می باشد که در بردها اکثرا از نوع رله اورجینال استفاده می شود که باعث می شود دیرتر خراب شود و مخصوصا خرابی برد ضربه گیرها خیلی مهم هستند در ورودی برق ضربه گیر مثل ترانس ها،و…. به صورت مهندسی کامل طراحی شده است و از ضربه زدن و خراب کردن برد جلوگیری می شود.

 

"<p

در صورت بروز مشکل در برد یخچال فقط باید به نیروی متخصص تعمیر برد یخچال مراجعه شود تا به تعمیر یا تعویض برد یخچال جنرال الکتریک شما قدام کنند.
در تعمیرات برد یخچال.تعمیر برد لباسشوشی.تعمیر برد ظرفشویی و… یک سری از قطعات دارای عمر مشخصی هستند که بعد ۵ الی ۶سال عمر آنها به پایان رسیده و دچار اشکال یا خرابی برد یخچال در نتیجه اختلال در کار یخچال و از کار افتادن دستگاه میشود قطعاتی مثل خازن ها.مقاومت ها که در نتیجه نیاز به تعمیر برد یخچال می باشد.
تعمیرکار متخصص تعمیر برد یخچال و برد ساید بای ساید هنگام تعمیر برد یخچال قطعات دیگری که احتمال خراب شدن آنها بعد از گذشت مدت کوتاهی از تعمیر برد یخچال میدهند که باعث خراب شدن و آسیب دیدن قطعات دیگر به مرور زمان میشوند تعمیر ویا تعویض میکند .
تعمیرات برد یخچال و برد ساید بای ساید باید بر اساس اطلاعاتی که تعمیرکار برد یخچال از الکترونیک دارد انجام شود زیرا قطعات غیر استاندارد به برد یخچال و برد سایدبای ساید آسیب میزد و منجر به خراب شدن زودتر برد یخچال و در نتیجه اخلال در کار یخچال میشود.
در تعمیر برد یخچال و تعمیر برد سایدبای ساید باید بر اساس استاندارد ها صورت گیرد.
برای مثال قطعه ای که خراب شده ویا سوخته همان رنج و اندازه قطعه برای آن استفاده شود.
از عواملی که باعث خرابی برد میشود و در نتیجه نیاز به تعمیر برد یخچال یا تعمیر برد ساید بای ساید میشود میتوان از تراز نبودن یخچال یا ساید که باعث لرزش زیاده کمپرسور میشود در نتیجه برد مرتب خاموش روشن آن منجر به خرابی برد یخچال میشود .

چنانچه نیاز به تعمیر یخچال داشتید، نمایندگی یخچال جنرال الکتریک همه روزه حتی روز های تعطیل  از ساعت 8 صبح الی 12 شب در خدمت شماست تا در سریع ترین زمان ممکن، تگنسین تعمیرکار را به محل شما اعزام کنیم.

مزایای استفاده از نمایندگی مجاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک

در برخی یخچال ها مانند یخچال جنرال الکتریک که علامت HRS بر روی دیس پلی یا صفحه نمایشگر یخچال نمایان میشود یخچال کار میکندولی موجب آسیب رساندن به برد و سوختن یخچال میشود در نتیجه هزینه تعمیر برد یخچال و یا تعمیر یخچال جنرال الکتریک چند برابر خواهد شد.
یکی دیگر از عواملی که باعث خرابی برد یخچال میشود باز وبسته کردن درب یخچال میباشد که این عمل باعث میشود موتور یخچال بیشتر کارکرده تا یخچال را به دمای استاندارد برساند در نتیجه برد یخچال مرتب فرمان میدهد و فرمان میگیرد که این امر باعث خراب شدن برد ونیاز به تعمیر برد یخچال یا تعمیر برد ساید میباشد.
از دیگر عواملی که باعث میشود که برد یخچال دچار مشکلشود و نیاز به تعمیر برد آن باشد نزدیک بودن یخچال به دیوار و رعایت نکردن فاصله ی استاندارد موجب عدم تبادل هوا میشود در نتیجه پشت هم استارت زدن موتور و شروع به کارکردن کمپرسور میشود که این عمل باعث خرابی برد یخچال و نیاز به تعمیر برد یخچال میشود.
اگر برد یخچال در محل خود به درستی قرار نگیرد و پیچها و پین هارا مرتب و محکم قرار نگرفته باشد برد یخچال دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر در نمایندگی یخچال جنرال الکتریک می باشد.
برد یخچال و برد ساید بای ساید مغز متفکر دستگاه می باشد.
نواسانات برق.ضعیف بودن برق.زیاد باز و بسته کردن درب یخچال و…. از عوامل اصلی آسیب رسیدن برد در نتیجه سوختن برد یخچال و خرابی برد ساید بای ساید میشود که نیاز به تعمیر برد در تعمیرگاه تخصصی جنرال الکتریک است.

قیمت کمپرسور اینورتر یخچال

ارورهای یخچال جنرال الکتریک

علائمی که در دیس پلی یخچال جنرال الکتریک ایجاد میشود ویا صفحه نمایشگر ساید بای ساید ظاهر میشود بدین گونه است:

اگر در کارکرد یخچال خود احساس مشکل کردید میتوانید با تعمیرگاه تخصصی جنرال الکتریک سامی تکنیک در تماس باشید.

ارور فریزر سنسور: F_SN

ارورسنسور یخچال : R_SN

سنسور دیفراست یا برفک زدایی فریزر: F/D_SN

فریزر: F

دیفراست: D

سنسور برفک زدایی یخچال: R/D_SN

یخچال- رفری جری تر: R

خط ۵ ولت: Voe

ارور فریزر سوئیچ: F/D_SW

ارور سوئیچ درب یخچال:  R/D_SW

ارور فن: C_FAN

ارور هیتر: R/D_HET

ارور لامپ فریزر: F_LAM

ارور لامپ یخچال: R_LAMP

ارور فن یخچال: R/FAN

ارور فن فریزر: F_FAN

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

133 20 264 021

266 94 227 021

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

440 82 443 021

175 70 440 021

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88 021

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77 021

4 دیدگاه

  • سلام من از لواسان مزاحمتون شدم و برد یخچال رو خودم براتون آوردم و با رفتاری محترمانه و پاسخگویی مناسب شما منو راهنمایی کردید و بعد از 1 ساعت برد منو تحویل دادید واقعا ازتون ممنونم که منو معطل در تهران نکردید و زود و به موقع برد را تحویل دادید از تک تک کسانی که با شما همکاری میکنند ممنونم

  • سلام من از شیراز مزاحمتون میشم تعمیر برد یخچال ساید جنرال الکتریک رو اگر براتون ارسال کنم تهران انجام میدید اگر انجام میدید چند روز زمان میبره برسه دستم؟

    • دوست عزیز سلام
      شما هر نقطه از ایران عزیزمان باشید برد را برای ما ارسال کنید ظرف مدت 1ساعت برای شما تعمیر میشود و همان روز ارسال میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *