تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

خرابی برد یخچال GE و یا تعمیر برد یخچال فریزر جنرال الکتریک زیاد اتفاق می افتد چون مقداری از استاندارد خارج وبا لوله های پایین تر که قطعات آن نصب و استفاده شده است.قیمت برد یخچال جنرال الکتریک را میتوانید از نمایندگی یخچال جنرال الکتریک بپرسید اگر نیاز به خرید برد یخچال جنرال الکتریک به صورت غیر حضوری دارید کافیست با مرکز تعمیرگاه تخصصی جنرال الکتریک تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان و بهترین قیمت برد یخچال را برایتان ارسال کنیم، همچنین در صورت نیاز، متخصص برای تعویض برد یخچال به محل شما اعزام می‌شود برای اطلاع از قیمت روز انواع برد الکترونیکی یخچال فریزر GE می‌توانید با شماره های موجود در سایت و یا پشتیبانی تماس بگیرید.

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک و کیفیت برد یخچال GE که در ترکیه و ارمنستان استفاده میشود در تعمیرگاه تخصصی جنرال الکتریک صورت میگیرد و کیفیت قطعات آن با بردی که در ایران استفاده میشود فرق می کند میزان بردهای غیر ایرانی کمتر است یعنی برد ایرانی زودتر کیفیت خود را از دست می دهد.

بردی که دچار خرابی می شود وبه دست تعمیرکار متخصص برد جهت تعمیر برد یخچال فریزر جنرال الکتریک و یا تعمیر برد ساید بای ساید می رسد قطعات تعویض شده توسط تکنسین های متخصص تعمیر یخچال اورجینال می باشد یعنی کیفیت قطعات کاربردی بالاست.جهت استعلام به روز قیمت برد یخچال جنرال الکتریک در تعمیرگاه تخصصی جنرال الکتریک با ما در تماس باشید.
در مورد سیم ارت باید بگوییم که اکثر بردهای GE مصرف شده در ایران ندارد.
این سیم ارت در زمان اتصال می تواند جریان را به زمین انتقال دهد و از خطر آتش سوزی جلوگیری کند ولی متاسفانه تکنسین ها این سیم را اکثرا از جای خود درآورده و دیگر نصب نمیکنند.

یکی دیگر از خدمات اصلی شرکت سامی تکنیک ، تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک می‌باشد . تکنسین ما برای کاهش هزینه های شما عزیزان، سعی در تعمیر قطعات به جای تعویض آنها دارند و پایین ترین قیمت برد یخچال جنرال الکتریک را برای شما به ارمغان میاورد.

با این کار علاوه بر کاهش هزینه های تعمیرات، کیفیت کار نیز افزایش پیدا می‌کند.

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم، برای استعلام قیمت برد یخچال جنرال الکتریک با ما در تماس باشید .

خرابی برد یخچال GE بیشتر در قسمت منبع تغذیه یا ورودی برق به برد می باشد که به علت بالا بودن جریان و کشیدن آمپر زیاد بیشتر تحت فشار می باشد پس در نتیجه تعمیر برد یخچال فریزر جنرال الکتریک مابین یخچال و برق ورودی یک محافظ برق مناسب لازم است تا سرعت و ضربه ورود برق را در هنگام ورود یخچال بگیرد و آرام آرام ولتاژ را به داخل یخچال هدایت کند. (پس استفاده از محافظ برق در یخچال ضروری می باشد)
در برد های اصلی GE که در یخچال های کشور خارج استفاده می شود برد سبز استفاده می شود وقطعات برد اکثرا غیر چینی می باشد (ژاپن،کره،سنگاپور و….) که مورد تایید الکترونیک دنیا می باشد.تعمیر برد یخچال فریزر جنرال الکتریک تخصصی ترین مرکز تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک وایت هاوس توسط نمایندگی جنرال الکتریک صورت میگیرد در این مرکز خدمات تعمیر برد ساید بای ساید جنرال الکتریک وایت هاوس در اسرع وقت صورت میگیرد. تعمیرکار برد یخچال جنرال الکتریک و مهندسین حوزه الکترونیک آماده تعمیر برد یخچال GENERALELECTRIC، شما میباشند.این مرکز با استفاده از قطعات یدکی الکترونیکی اصلی برد یخچال جنرال الکتریک و قطعات الکترونیکی کمپانی های به نام قطعات الکترونیک ،به صورت تضمینی دست به تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک میشود.
در خرابی برد ها رله ها خیلی حائز اهمیت می باشد که در بردها اکثرا از نوع رله اورجینال استفاده می شود که باعث می شود دیرتر خراب شود و مخصوصا خرابی برد ضربه گیرها خیلی مهم هستند در ورودی برق ضربه گیر مثل ترانس ها،و…. به صورت مهندسی کامل طراحی شده است و از ضربه زدن و خراب کردن برد جلوگیری می شود.

 

"<p

در صورت بروز مشکل در برد یخچال فقط باید به نیروی متخصص تعمیر برد یخچال مراجعه شود.
در تعمیرات برد یخچال.تعمیر برد لباسشوشی.تعمیر برد ظرفشویی و… یک سری از قطعات دارای عمر مشخصی هستند که بعد ۵ الی ۶سال عمر آنها به پایان رسیده و دچار اشکال یا خرابی برد یخچال در نتیجه اختلال در کار یخچال و از کار افتادن دستگاه میشود قطعاتی مثل خازن ها.مقاومت ها که در نتیجه نیاز به تعمیر برد یخچال می باشد.
تعمیرکار متخصص تعمیر برد یخچال و برد ساید بای ساید هنگام تعمیر برد یخچال قطعات دیگری که احتمال خراب شدن آنها بعد از گذشت مدت کوتاهی از تعمیر برد یخچال میدهند که باعث خراب شدن و آسیب دیدن قطعات دیگر به مرور زمان میشوند تعمیر ویا تعویض میکند .
تعمیرات برد یخچال و برد ساید بای ساید باید بر اساس اطلاعاتی که تعمیرکار برد یخچال از الکترونیک دارد انجام شود زیرا قطعات غیر استاندارد به برد یخچال و برد سایدبای ساید آسیب میزد و منجر به خراب شدن زودتر برد یخچال و در نتیجه اخلال در کار یخچال میشود.
در تعمیر برد یخچال و تعمیر برد سایدبای ساید باید بر اساس استاندارد ها صورت گیرد.
برای مثال قطعه ای که خراب شده ویا سوخته همان رنج و اندازه قطعه برای آن استفاده شود.
از عواملی که باعث خرابی برد میشود و در نتیجه نیاز به تعمیر برد یخچال یا تعمیر برد ساید بای ساید میشود میتوان از تراز نبودن یخچال یا ساید که باعث لرزش زیاده کمپرسور میشود در نتیجه برد مرتب خاموش روشن آن منجر به خرابی برد یخچال میشود .

چنانچه نیاز به تعمیر یخچال داشتید، نمایندگی یخچال جنرال الکتریک همه روزه حتی روز های تعطیل  از ساعت 8 صبح الی 12 شب در خدمت شماست تا در سریع ترین زمان ممکن، تگنسین تعمیرکار را به محل شما اعزام کنیم.

مزایای استفاده از نمایندگی مجاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک

در برخی یخچال ها مانند یخچال جنرال الکتریک که علامت HRS بر روی دیس پلی یا صفحه نمایشگر یخچال نمایان میشود یخچال کار میکندولی موجب آسیب رساندن به برد و سوختن یخچال میشود در نتیجه هزینه تعمیر برد یخچال و یا تعمیر یخچال جنرال الکتریک چند برابر خواهد شد.
یکی دیگر از عواملی که باعث خرابی برد یخچال میشود باز وبسته کردن درب یخچال میباشد که این عمل باعث میشود موتور یخچال بیشتر کارکرده تا یخچال را به دمای استاندارد برساند در نتیجه برد یخچال مرتب فرمان میدهد و فرمان میگیرد که این امر باعث خراب شدن برد ونیاز به تعمیر برد یخچال یا تعمیر برد ساید میباشد.
از دیگر عواملی که باعث میشود که برد یخچال دچار مشکلشود و نیاز به تعمیر برد آن باشد نزدیک بودن یخچال به دیوار و رعایت نکردن فاصله ی استاندارد موجب عدم تبادل هوا میشود در نتیجه پشت هم استارت زدن موتور و شروع به کارکردن کمپرسور میشود که این عمل باعث خرابی برد یخچال و نیاز به تعمیر برد یخچال میشود.
اگر برد یخچال در محل خود به درستی قرار نگیرد و پیچها و پین هارا مرتب و محکم قرار نگرفته باشد برد یخچال دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر در نمایندگی یخچال جنرال الکتریک می باشد.
برد یخچال و برد ساید بای ساید مغز متفکر دستگاه می باشد.
نواسانات برق.ضعیف بودن برق.زیاد باز و بسته کردن درب یخچال و…. از عوامل اصلی آسیب رسیدن برد در نتیجه سوختن برد یخچال و خرابی برد ساید بای ساید میشود که نیاز به تعمیر برد نزد تعمیکار برد متخصص است.

علائم در دیس پلی یخچال جنرال الکتریک یا صفحه نمایشگر ساید بای ساید

 • ارور فریزر سنسور: F_SN
 • ارورسنسور یخچال : R_SN
 • سنسور دیفراست یا برفک زدایی فریزر: F/D_SN
 • فریزر: F
 • دیفراست: D
 • سنسور برفک زدایی یخچال: R/D_SN
 • یخچال- رفری جری تر: R
 • خط ۵ ولت: Voe
 • ارور فریزر سوئیچ: F/D_SW
 • ارور سوئیچ درب یخچال:  R/D_SW
 • ارور فن: C_FAN
 • ارور هیتر: R/D_HET
 • ارور لامپ فریزر: F_LAM
 • ارور لامپ یخچال: R_LAMP
 • ارور فن یخچال: R/FAN
 • ارور فن فریزر: F_FAN

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

133 20 264 021

266 94 227 021

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

440 82 443 021

175 70 440 021

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88 021

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77 021

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *