نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک شرق تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک شرق تهران

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک شرق تهران تضمین کیفیت را در تعمیرات یخچال خود قرار می دهد و به همین دلیل در نمایندگی ما:

دارای تعمیرکاران مداوم در دوره‌های آموزشی: تعمیرکاران ما به طور مداوم دانش خود را با دوره‌های آموزشی به‌روز می‌کنند تا با آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های تعمیر آشنا باشند.

 استفاده از قطعات اصلی و اورجینال: در تعویض قطعات، از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می‌شود تا عمر دستگاه به حداکثر برسد.

 

۹۰ روز گارانتی: خدمات ارائه شده توسط نمایندگی ما دارای گارانتی ۹۰ روزه می‌باشد، که به شما اطمینان می‌دهد.

قیمت منصفانه: هزینه‌های تعمیرات ما با نرخ‌های تعیین‌شده توسط نهادهای نظارتی هماهنگ می‌شود.

انعطاف در تعیین زمان تعمیرات: ما با توجه به وقت شما، انعطاف در تعیین زمان تعمیرات داریم.

متخصصان با تجربه: تعمیرات توسط متخصصان انجام می‌شود.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریجیدر شرق تهران:

تعمیر لوازم خانگی در محل شما

موردی که حتما باید توجه داشته باشید این است که در صورت خرابی دستگاه به هیچ وجه آن را جا به جا نکنید زیرا ممکن است نقص آن جدی تر شود. شما فورا با نمایندگی تعمیرات سامی تکنیک تماس بگیرید زیرا با یک تماس آرامش را دوباره به خانه هایتان باز میگردانیم . تخصص ما تعمیر یخچال فریزر در تمام برندها ، تعمیر ماشین لباسشویی در تمام مناطق و تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران و حومه توسط تکنسین های با تجربه و آگاه در سراسر تهران می باشد به این صورت که پس از تماس شما و گزارش خرابی دستگاه ، ما کارآزموده ترین و مناسب ترین تعمیرکار را خیلی سریع به محل شما اعزام می کنیم. نگران نباشید. هر آنچه که تعمیرکار برای تعمیر نیاز دارد را به همراه خود می آورد

پس از معاینه و عیب یابی، دستگاه شما همان جا به گونه ای تعمیر می شود که دیگر دچار همچین نقصی نشود و مثل روز اول کار کند. پس اگر یخچال شما دچار خرابی شده است تا دیر نشده با نمایندگی ما تماس گرفته، با تکنسین های ما مشورت کنید و بهترین راه را انتخاب کنید

چه کار کنیم نیاز به تعمیر لوازم خانگی خود نداشته باشیم؟

عمرلوازم برقی بستگی به نحوه استفاده شما دارد.اگر می خواهید که اقدام به بالا بردن عمر لوازم خانگی کنید،می بایست از همین حالا دست به کار شوید.به هر حال لوازم برقی اگر به درستی مورد استفاده قرار نگیرند،دچار خرابی می شوند و هزینه تعمیر زیادی را برای شما ایجاد می کنند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *