تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک

تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک به دلیل پیچیده بودن سیستم های فنی موتور و تعمیرات کمپرسوری خاصی که دارد بسیار پیشرفته است و باید تنها توسط متخصصین کمپرسور یا موتور یخچال انجام شود. بعضی از افراد به دلایل متفاوت و گوناگون از جمله ایراد های سطحی و جزئی در کار کردن موتور یخچال جنرال الکتریک فکر می‌کنند که باید این دستگاه را تعمیر کرده و اگر موتور آن ایراد های دارد باید تعمیر گردد. همچنین برای تعویض کمپرسور یخچال جنرال الکتریک میتوانید با مشاوران ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

با توجه به عمر و کارکرد موتورهای کمپرسور یخچال جنرال الکتریک وسایر دستگاه ها می دانیم که موتورهای این برند عمری طولانی دارند و بهتر است به رفع عیوب ابتدایی پرداخته و سپس به تعمیر یخچال جنرال الکتریک یا هر گونه ی دیگری بپردازید.

درخواست تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک

موتور یا کمپرسور یخچال جنرال الکتریک

قبل از تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک بهتر است به بررسی و رفع عیوب ظاهری آن بپردازید. بعضی مواقع دریخچال فریزر مشکلات زیادی به وجود می‌آید که شما فکر می‌کنید موتور یخچال دارای ایراد شده است و بهتر است آنها را پیدا و حل کنید. البته باید این مورد را نیز مدنظر قرار بدهید که اگر به این مشکلات رسیدگی نشود ممکن است که به موتور یخچال آسیبی وارد شود و شما مجبوربه تعمیر کمپرسور یخچال جنرال الکتریک شوید و یا منجر به تعویض آن گردد این مسائل ممکن است به صورت زیر باشد.

مشکلات متداول یخچال جنرال الکتریک

خنک نکردن یخچال فریزر به اندازه کافی

خنک نکردن یخچال فریزر به اندازه کافی به دلیل ایراد ها متفاوت و گوناگونی است و ممکن است که فن یخچال و یا فن کمپرسور یخچال آسیب دیده باشد و نیازمند به تعویض آن باشید. موارد دیگری نیز وجود دارد مثل اینکه کندانسور و راه‌های کندانسور شما کثیف شده و شما باید آنها را تمیز کنید. این موارد اگر به خوبی بررسی نشود و عیب‌یابی نشود ممکن است شما مجبوربه تعمیرات موتور یخچال جنرال الکتریک نماید و یا تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک و تعویض قطعات نیز در آن بپردازید.

کم و زیاد شدن دمای یخچال

ممکن است شما برای تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک به تعمیرکار مراجعه کنید ودلیل ان نیز کم شدن دمای یخچال به صورت ناگهانی و بدون دخالت شما باشد به این مورد باید بسیار دقت کنید چون ممکن است که موتور کمپرسور یخچال فریزر شما آسیب دیده باشد و یا اینکه قطعات و یا قطعه‌ای در داخل آن آسیب دیده باشد. بنابراین باید به بررسی آن بپردازید تا شما را نیازمند تعمیر کمپرسور یخچال فریزر یخچال جنرال الکتریک نگرداند.

یخچال به درستی قادر به یخ سازی نمیباشد

زمانی که یخساز یخچال به درستی قادر به کار کردن نباشد. فشار بسیار زیادی به موتور یخچال وارد شده و ممکن است مجبور به تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک شوید. بهتر است زمانیکه یخساز یخچال کار نمی کند آن را بررسی کرده و در صورت لزوم یخساز را با یک یخساز تازه تعویض کنید . بعضی مواقع ممکن است مشکلات دیگری نیز منجر شده باشد یخساز یخچال خوب کار نکند از جمله کم بودن دمای یخچال فریزر و یا حتی از ورودی یخ ساز باشد که اگر به آنها رسیدگی نکنید با مشکل برخورد کنید و مجبور شوید به تعمیر کمپرسور یخچال جنرال الکتریک بپردازید.

تعویض موتور یخچال جنرال الکتریک

نشانه های تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک

ممکن است موتور یخچال شما به مرور زمان و بر اثر عوامل مختلفی دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر پیدا کند. از جمله مشکلات که باعث خرابی موتور یخچال GE می شود می توان به این موارد اشاره کرد:

  • وجود گرد و غبار دراطراف کمپرسور
  • معیوب شدن نوار لاستیکی دور درب
  • قرار دادن یخچال در محیط گرم
  • خرابی فن های یخچال
  • تنظیم نبودن دما یخچال
  • بالا بودن عمر یخچال
  • نشتی گاز

تعویض کمپرسور یخچال جنرال الکتریک

در صورت بروز مواردی از جمله خرابی های ناشی از سرد نبودن یخچال به اندازه کافی باعث میشود که شما به فکر تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک باشید و از انجایی که مواردی مانند کار نکردن فن یخچال، روشن نشدن یخچال، با صدا کار کردن ان منجر میشود به موتور یخچال اسیب برسد و زمانی که شما ان را تعمیر نکنید باید به تعویض کمپرسور یخچال جنرال الکتریک بپردازید که با توجه به هزینه هایی که یک موتور و کمپرسور نو یخچال جنرال الکتریک دارد بهتر است که مراقبت های لازم جهت پیشگیری چنین مواردی را انجام دهید. به همین دلیل برای تعویض کمپرسور یخچال جنرال الکتریک میتوانید با ما در مجموعه سامی تکنیک در ارتباط باشید.

 

قیمت موتور یخچال جنرال الکتریک و ساید بای ساید جنرال الکتریک

قیمت موتور ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک گاهی برای شما موثر واقع نمیشود و شما مجبور می شوید هزینه زیادی برای تعویض موتور یخچال جنرال الکتریک بپردازید. عمر یک کمپرسور یخچال جنرال الکتریک ممکن است نزدیک ۱۵ تا ۲۰ سال باشد و بهتر است هنگامی که به تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک می‌پردازید از قیمت موتور آن نیز اطلاع داشته باشید.

تعویض موتور یخچال جنرال الکتریک از 6.500.000 تا 12.500.000 هزار تومان میباشد. اما بهتر است برای اطلاع از قیمت به روز موتور یخچال با شماره 092141004100 در ارتباط باشید.

پیشنهاد ما به شما : مطالعه شارژ گاز یخچال جنرال الکتریک

اجزای تشکیل دهنده کمپرسور یخچال جنرال الکتریک

تعمیر کمپرسور جنرال الکتریک با شناخت قطعات و اجزای کمپرسور که شامل میل لنگ، پیستون و سوپاپ است که با گرد میل لنگ و پیستون و همکاری سوپاپ ها هوای فشرده به جریان در میاید و درنتیجه تمامی این اجزا با همکاری هم باعث ایجاد هوای سرد در یخچال میشوند. چنانچه یکی از اجزای کمپرسور یخچال دچار مشکل گردد یا هوای فشرده مبرد شامل ناخالصی ها باشد شما پس از مدت زمانی مجبور به تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک خواهید بود.

 

علت خرابی موتور کمپرسور یخچال جنرال الکتریک

تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک این مسئله را به وجود میاورد که شما پیشگیری کرده و با مراقبت های لازمه از خراب شدن کمپرسور یخچال جلوگیری کنید. در هنگام تعمیر کمپرسور یخچال جنرال الکتریک دلایل متفاوتی برای خرابی کمپرسور یخچال به شما گفته میشود از جمله :

وجود ناخالصی در کمپرسور

در کمپرسور یخچال تنها باید مبرد و روغن مخصوص کمپرسور وجود داشته باشد و عاری از ذرات آلودگی گرد و غبار و….باشد که در غیر اینصورت باعث میشود که سیستم کمپرسور شما خراب شود.

تراز نبودن جای یخچال

یکی از مهمترین علت هایی که میتوان در خرابی یخچال و نیاز به تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک در نظر گرفت تراز نبودن جای یخچال است که فشارهای زیادی به کمپرسور و موتور یخچال وارد میکند و نتیجه ان ضعیف شدن و سوختن موتور کمپرسور یخچال میشود.

کار نکردن فن کمپرسور

اگر کمپرسور بیش از حد گرم شود به ان فشار وارد میشود و نتیجه فشار وارده خرابی و تعمیر کمپرسور یخچال جنرال الکتریک است پس باید به درست کار کردن فن کمپرسور دقت کنید و سالم بودن ان را بررسی نمایید.

 

تعمیر یا تعویض موتور کمپرسور یخچال جنرال الکتریک

ممکن است برای مدتی برای شما به صرفه باشد و هزینه کمتری را در بر بگیرد اما هیچ تعمیر کاری این مسئله را تضمین نمیکند که کمپرسور یخچال چه مدت برای شما کار کند. ممکن است این کمپرسور ده سال کار کند ویا شاید ده روز بنابراین اگر از عمر و کار کرد کمپرسور یخچال شما زمان بیشتری گذشته باشد تعمیرکار به شما پیشنهاد میدهد به جای تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک آن را تعویض کنید. تعویض کمپرسور به جای تعمیر های مکرر برای شما بهتر خواهد بود.

 

تعمیر کمپرسور تمام مدل های یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعمیر کمپرسور یخچال فریزر جنرال الکتریک

به دلیل پیچیدگی های این سیستم کمی متفاوت تر از سایر سیستم ها است، بنابراین تنها افرادی میتوانند به تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک بپردازند که تجربه و مهارت کافی را داشته باشند و متناسب با تکنولوژی موجود در این سیستم ها اشنا باشند لذا برای تعمیر لازم است که به افرادی ماهر و کار کرده مراجعه کنید.اما تمامی افرادی که به تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک میپردازند میتوانند تمامی مدل های این سیستم را تعمیر و عیب یابی کنند.

 

دلایل صدای زیاد موتور یخچال جنرال الکتریک

قبل از هر کاری بهتر است بررسی کنید که یخچال شما با جایی در تماس نباشد و فاصله لازم با دیوار ها را داشته باشد. پس از ان نیز به این مورد که بسیار مهم است دقت کنید که یخچال تراز باشد و در سطح صافی قرار گرفته باشد اگر تمامی این موارد را چک کردید و همچنان یخچال شما صدا داشت بهتر است با یک تعمیر کار مشورت کنید تا از سوختن موتور یخچال جلوگیری شود.

 

تشخیص سوختگی موتور کمپرسور یخچال جنرال الکتریک

تعمیر کمپرسور یخچال جنرال الکتریک تنها در صورتی برای شما رخ خواهد داد که شما از سوختن موتور کمپرسور یخچال خود مطمئن شوید. در بعضی مواقع مانند روشن نشدن یخچال جنرال الکتریک، اخطار های متعددی که صفحه کنترل می دهد، صدا کردن رله استارت کمپرسور و یا حتی کار نکردن فن و خنک نکردن یخچال می تواند شما را به این فکر وادار کنند که موتور یخچال جنرال الکتریک شما ممکن است دچار سوختگی شده باشد. در مواردی اتفاقاتی مانند نوسانات برق و یا حتی اتصالات ناگهانی ممکن است شما دچار سوختگی موتور کمپرسور شده و بهتر است که برای اطمینان از تشخیص سوختگی موتور کمپرسور یخچال جنرال الکتریک از یک تعمیرکار خبره و ماهر استفاده کنید.

 

علت کار نکردن موتور یخچال جنرال الکتریک

در تعمیر موتور یخچال ممکن است به خاطر ایرادها و عیب هایی که در کمپرسور یا موتور بخچال رخ داده است باشد اما اگر شما یخچال خود را به تازگی خریده اید بهتر است به این موارد دقت کنید که سیم برق دستگاه به درستی متصل شده باشد و ایرادی در رسیدن جریان برق به یخچال وجود نداشته باشد. موتور کمپرسور یخچال سالم بوده و به راحتی کار کند، تنظیمات لازم برای خنک کردن یخچال در یخچال جنرال الکتریک به درستی انجام شده باشد و ایرادات احتمالی در ان وجود نداشته باشد.

تعمیر موتور جنرال الکتریک

دانلود دفترچه راهنمای انواع موتور یخچال های جنرال الکتریک (GE)

لیست مناطق تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیر موتور یخچال در شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

33 201 264

266 94 227

نمایندگی تعمیر موتور یخچال در غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

440 82 443

175 70 440

نمایندگی تعمیر موتور یخچال در مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88

نمایندگی تعمیر موتور یخچال در شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *