تعمیر یخچال بوش در منزل

تعمیر یخچال بوش در منزل

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

تعمیر یخچال بوش یک کار بسیار تخصصی است و حتماً باید توسط قطعات اصلی و اورجینال شرکتی انجام شود، ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که تعمیر یخچال بوش در محل ما صرفاً بر اساس بروزترین استانداردهای روز دنیا و مورد تأیید کارخانه بوش انجام خواهد شد.

در زندگی امروزی که علاوه بر قیمت، کیفیت نیز حرفی برای گفتن دارد شرکت بوش نیز با تولید قطعات و تجهیزات بسیار باکیفیت همواره در صدر میزان تقاضای مشتریان قرار دارد. با توجه به این‌که یخچال بوش یکی از پرمصرف‌ترین و محبوب‌ترین محصولات این شرکت آلمانی محسوب می‌شود در صورت خرابی باید راه مناسبی برای تعمیر یخچال بوش در محل پیدا کنید.
عوامل بسیار زیادی وجود دارد که می‌تواند باعث خرابی قطعات الکترونیکی یخچال بوش شود که در ادامه این مطلب به‌صورت تخصصی بررسی خواهد شد اما جای نگرانی نیست زیرا همواره راه‌هایی برای تعمیر یخچال بوش وجود دارد.

این نکته را فراموش نکنید که تعمیر یخچال بوش کار هر تعمیرکاری نبوده و اگر فردی چنین ادعایی کرد مراقب باشید چون احتمال خطا وجود دارد.
با توجه به تکنولوژی استفاده‌شده در یخچال‌های شرکت بوش و همچنین کمیاب بودن قطعات اصلی و اورجینال مراقب سودجویان باشید زیرا جبران خسارت‌های ناشی از تعمیر اشتباه بسیار سخت و پرهزینه خواهد بود.

 

تاریخچه کمپانی بوش آلمان BOSCH

 

 

بوش در سال 1886 میلادی توسط رابرت بوش در آلمان تأسیس شد و هم‌اکنون دفتر مرکزی این شرکت نیز در شهر گرلینکن آلمان واقع‌شده است. شرکت بوش در زمینه‌های مختلف مرتبط با فناوری روز دنیا از جمله صنعت، الکترونیک، لوازم مصرفی و عمرانی فعالیت دارد. در شرایط کنونی یکی از پرمصرف‌ترین وسایل خانگی این شرکت یخچال است که در هنگام خرابی باید حتماً به فکر چاره‌ای برای تعمیر یخچال باشید.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش

 

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش

با توجه به نزدیک شدن به حدود دو قرن فعالیت شرکت بوش در عرصه ارائه محصولات صنعتی، الکتریکی و غیره کاملاً بدیهی است که اکنون بوش به یک کارخانه چند ملیتی تبدیل شده و به دلیل تنوع بسیار بالای محصولات در کشورهای مختلفی عرضه می‌شود و هم چنین با توجه به خدمات پس از فروش مناسب و پشتیبانی همه جانبه محصولان خود در تمامی کشورهای جهان از مقبول‌ترین کالاها محسوب می‌شود.
بوش توانسته لقب برترین تولیدکننده لوازم خانگی را سال‌ها یدک بکشد و هر جا که سخن از کیفیت برده می‌شود نام بوش درخشان است اما تعمیر ساید بای ساید بوش نیز موضوع مهمی است که باید به آن رسیدگی کرد.
یخچال نیز یکی از پرمصرف‌ترین لوازم خانگی بوده و در هر خانه‌ای قطعاً یافت می‌شود که با توجه به طرح و مدل‌ها و تنوع محصولات شرکت بوش توانسته در زمینه فروش یخچال نیز حرفی برای گفتن داشته باشد.
در طراحی ساید بای ساید بوش از طرح و رنگ‌های محبوب روز دنیا استفاده‌شده است، استفاده از رنگ‌های سفید، نقره‌ای و طوسی باعث شده تا طرح‌های این شرکت خاص‌تر از قبل بوده و در کنار پیشرفته‌ترین سیستم‌های هوشمند سرمایش تمامی نیازهای کاربر را تأمین خواهد کرد.
خوشبختانه ایران به عنوان یکی از معتبرترین کشورها در زمینه خدمات پس از فروش محصولات شرکت بوش شناخته می‌شود و به منظور جلوگیری از سو استفاده‌های احتمالی برای تعمیر یخچال بوش سعی کنید به شرکت‌های معتبر خدمات پس از فروش مراجعه نموده و از تأمین قطعات اصلی و اورجینال برای محصول خود اطمینان حاصل کنید.

 

 

 

فیلم نمایندگی مجاز تعمیر یخچال بوش سامی تکنیک

 

تعمیرات یخچال فریزر بوش و تعمیر یخچال بوش در منزل

یکی از کالاهای اساسی شرکت بوش که معمولاً در هر خانه نیز یافت می‌شود یخچال فریزر است، در هنگام تعمیر یخچال فریزر بوش  ممکن است به دلیل جابجایی و حمل و نقل تجهیزات دچار مشکل شده و آسیب ببیند که در نتیجه آن حتی اگر یخچال فریزر را تعمیر کنید، خسارات ناشی از آسیب دیدگی ظاهری یا فنی جبران ناپذیر خواهد بود.
توجه داشته باشید که به دلیل پیچیده بودن ساختارهای فنی و هوشمند سازی در جهت رفاه حال مشتریان اکثر یخچال‌ها با تکنولوژی‌های منحصر به فرد شرکت ساخت و توزیع خواهند شد لذا هنگام استفاده از خدمات پس از فروش و تعمیر یخچال بوش حتماً سعی کنید به نمایندگی‌های مجاز مراجعه کرده و از خدمات آن‌ها استفاده کنید. قطعاً نمایندگی‌ها در خدماتی که ارائه خواهند داد رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار می‌دهند.
یکی از خدمات بسیار عالی شرکت‌ها و نمایندگی‌ها می‌تواند تعمیر یخچال بوش در منزل شما باشد و شرکت ما این افتخار را دارد تا تمامی خدمات پس از فروش و گارانتی یخچال‌های شرکت بوش را با قطعات اصلی و اورجینال شرکتی در منزل مورد نظر شما انجام خواهد داد.
این خدمات باعث خواهد شد تا از آسیب‌های ناشی از حمل و نقل جلوگیری به عمل آمده و هم چنین کار آسان‌تری در پیش خواهید داشت و دیگر تعمیر یخچال بوش برای شما یک معضل نخواهد بود.

عیب یابی و تعمیر یخچال بوش

عیب یابی و تعمیرات یخچال بوش درمنزل

یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که در لحظه برای مشتریان پیش خواهد آمد این است که در حین مواجه شدن با خرابی یخچال نمی‌دانند که دقیقاً باید چه کاری انجام دهند و یا از دسترسی سریع به تعمیرکار عاجز هستند، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات عیب یابی تعمیرات یخچال در منزل است.
البته شما در نگاه اول می‌توانید نسبت به عیب یابی یخچال بوش خود اقدام نمایید اما سعی کنید به دلیل جلوگیری از مشکلات در آینده و خطرات احتمالی خرابی‌های جدی‌تر پس از عیب یابی نسبی سریعاً یک تعمیرکار را برای عیب یابی دقیق‌تر و تعمیر یخچال بوش در محل احضار کنید.
برخی از خرابی‌های یخچال بوش در منزل تنها عیب یابی شده و به دلیل عدم وجود تجهیزات کافی قابل حل نمی‌باشد و سرویس کار باید برای تعمیر یخچال بوش حتماً در مراجعه بعدی تجهیزات مورد نظر را برای رفع خرابی همراه خود داشته باشد اما در حالت کلی یخچال‌های شرکت بوش ممکن است به لحاظ عمومی نشانه‌های ذیل را داشته باشد که هریک می‌تواند دلیل بر خرابی یک قطعه و یا موتور یخچال بوده و سریعاً باید نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید.

 • ممکن است یخچال روشن نشود و کار نکند که دلایلی از جمله قطع بودن برق، کنترل‌گر، فیوز و غیره باشد.
 • یخچال به شدت و به طور غیر طبیعی دارای لرزش است، به طوری که در حین کارکردن صدای لرزش آن نیز حس می‌شود.
 • موتور یخچال به‌صورت مداوم و متناوب خاموش و روشن می‌شود که می‌تواند دلیل آن کامل بسته نشدن درب، قرار دادن غذای زیاد در فریزر و غیره باشد.
 • یخچال و قسمت فریزر آن دارای برفک است که دلیل این موضوع می‌تواند باز ماندن درب فریزر باشد.
 • به جای ایجاد سرما، یخچال و یا فریزر گرما تولید کرده و درون آن گرم است.
 • دیواره‌های عایق بین یخچال و فریزر گرم شده است که علت آن حرکت کردن مایع گرم در لبه‌های جلویی فریزر باشد.
 • کار نکردن یخ ساز اتوماتیک یخچال که دلیل آن می‌تواند خاموش بودن دستگاه و یا سوختن قطعه مربوطه، مسدود شدن راه یخ ساز، چسبیدن یخ به جداره‌ها و غیره باشد.
 • یخ‌های تولید شده پوک بوده و یا به شدت بو می‌دهند که در این حالت مشکل عمدتاً از فیلتر آب و محفظه یخ ساز است که نیاز به تعمیر و یا تعویض دارند.

علاوه بر مشکلات یاد شده بسیار از عوامل دیگر می‌توانند باعث خرابی یخچال بوش شوند پس اگر فکر می‌کنید که تعمیر یخچال بوش شما نیاز به یک متخصص دارد با ما تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن کارشناسان و متخصصان تعمیر حرفه‌ای یخچال بوش در محل حضور یافته و نسبت به تعمیر یخچال شما اقدام نمایند.

مشکلات متداول تعمیرات یخچال بوش

مشکلات متداول تعمیرات یخچال بوش

همان طوری که گفته شد بیشتر مشتریانی که نسبت به دریافت خدمات تعمیر یخچال بوش در منزل اقدام خواهند کرد مشکلات مشابهی را تجربه خواهند کرد و معمولاً در شرایط عادی یکی از عوامل زیر باعث شده تا یخچال نیاز به تعمیر داشته باشد و صد البته این موارد نیاز به بررسی تخصصی دارد پس از اقدامات اضافی پرهیز کرده و سریعاً با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید.

 • یخچال دارای صدای بیش از حد و غیر عادی مشابه ویز ویز زنبور است.
 • یخچال توانایی خاموش کردن خودکار موتور را ندارد و تمام وقت در حال کار است.
 • لاستیک‌های عایق دور درب یخچال فرسوده شده است.
 • یخچال و فریزر به شدت برفک زده و یا اصلاً باعث انجماد آب و مواد دیگر نخواهد شد.
 • مشکل روشن نشدن یخچال، موتور و یا خنک کننده دستگاه
 • خرابی سنسورهای دستگاه و یا روشن نشدن لامپ روشنایی درون یخچال

چند توصیه جدی درباره تعمیر یخچال بوش

با توجه به حساس بودن و تخصصی بودن تعمیر یخچال بوش سعی کنید همواره در هنگام استفاده از این محصولات و یا هرگونه محصولات صنعتی و الکتریکی مشابه موارد زیر را رعایت کرده تا از آسیب‌های جانبی جلوگیری به عمل آمده و همواره کیفیت مطلوب را دریافت نمایید.

 • هنگام استفاده از تمامی وسایل الکتریکی از جمله یخچال بوش از محافظ برق استاندارد استفاده کنید.
 • برای شروع به کار یخچال آن را به مدت 3-5 ساعت روی درجه متوسط و خالی قرار دهید تا با درب بسته کار کند و به حالت ایده آل فعالیت و برودت هوا برسد.
 • از قرار دادن تجهیزات سرمایشی مانند یخچال و فریزر در کنار اجاق گاز و منابع حرارتی پرهیز نمایید زیرا باعث افزایش انرژی مصرفی و کاهش بازدهی آن خواهد شد.
 • یخچال را به دیواره‌ها نچسبانید و سعی کنید از کناره‌ها حدوداً 5 سانتی متر و از پشت حدود 20-30 سانتی متر با دیوار فاصله داشته باشد.
 • از گذاشتن مواد غذایی گرم در یخچال پرهیز کنید، در بین مواد غذایی گرم و داغ بیشترین تأثیر در بازدهی یخچال مربوط به مایعات است.
 • در هنگام تمیز کردن یخچال فریزر بوش و یا انواع دیگر یخچال‌ها حتماً آن را از پریز برق جدا کرده و پس از یک ساعت وقفه آن را تمیز کنید.
 • اگر قصد جابجایی یخچال را دارید و یا پس از جابجایی می‌خواهید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید حتماً به مدت 2 ساعت صبر کرده و سپس یخچال را به برق متصل نمایید.
 • در زمانی که برای مدت کوتاه مثلاً به اندازه یک مسافرت منزل را ترک خواهید کرد درجه ترموستات یخچال را بر روی کمترین حالت تنظیم نموده و با خیال راحت به مسافرت خود برسید زیرا این‌گونه یخچال کمتر فعالیت خواهد کرد و در مصرف انرژی نیز صرفه جویی خواهد شد.

هزینه تعمیرات یخچال بوش

تعمیر یخچال بوش با توجه به نوع خرابی و یا تجهیزات و قطعات مورد استفاده در جهت رفع مشکل هزینه‌های متفاوتی نیز خواهد داشت که می‌توانید برای بررسی دقیق این هزینه‌ها و یا مشاوره رایگان با ما تماس حاصل فرمایید. با توجه به اختلافات قیمت و نوسانات بازار تعمیرات یخچال و هم چنین لوازم خانگی قیمت دقیقی برای بیان وجود نداشته و برای این‌که از قیمت شفاف در آن بازه زمانی با خبر شوید می‌توانید با شرکت ما تماس حاصل فرمایید.
کارشناسان ما برای تعمیر یخچال بوش با مراجعه حضوری و پس از انجام بررسی‌های دقیق نسبت به اعلام قیمت نهایی اقدام خواهند نمود و این موضوع باعث خواهد شد تا ابتدا تصمیم بگیرید که با توجه به قیمت تعمیرات تصمیم به پرداخت آن دارید یا خیر، تکنسین‌های نمایندگی ما با استفاده از تجهیزات و قطعات اصلی نسبت به تعمیر یخچال بوش شما اقدام خواهند نمود.

تعمیر برد یخچال بوش

تعمیر برد یخچال بوش در کمتر از 2 ساعت

یکی از اصلی‌ترین قطعاتی که در یخچال‌های بوش قرار دارد برد الکترونیکی آن است که در واقع مغز متفکر این یخچال و محصول آلمانی محسوب خواهد شد و تمامی امور را مدیریت می‌کند که از متداول ترین حالات در حین تعمیر یخچال بوش است، علل اصلی خرابی برد یخچال بوش دقیقاً مشخص نخواهد شد ولی نشانه‌هایی برای تشخیص خرابی برد یخچال وجود دارد که شما را متوجه خرابی برد خواهد کرد که در ادامه باید به یک کارشناس مراجعه کرده تا تعمیر یخچال بوش شما را بر عهده گیرد.
نگران تعمیرات برد یخچال بوش نیز نباشید زیرا در کمترین زمان ممکن می‌توان نسبت به تعمیر آن اقدام نمود، البته لازم به ذکر است که این تعمیرات حتماً باید توسط متخصصین انجام شود. نشانه‌های زیر در یخچال شما می‌تواند به علت خرابی برد الکترونیکی آن باشد.

 • خطای نمایشگر حاصل از خرابی برد
 • روشن نشدن موتور یخچال
 • روشن و خاموش شدن متوالی یخچال

هزینه تعویض برد یخچال بوش حدوداً 2 میلیون تومان است و اگر کسی قیمت‌های پایین‌تری را به شما پیشنهاد نمود قطعاً باید به اصلی نبودن قطعات شک کنید پس در چنین شرایطی تعمیر برد الکترونیکی حرف اول را میزند در نتیجه همین الان در صورت مشکل در برد الکترونیکی دستگاه خود با ما تماس گرفته تا کارشناسان ما به مشکل شما رسیدگی نمایند.

تعمیر یخچال بوش و تعویض فیلتر یخچال بوش (100% اورجینال)

یکی از مواردی که نقش مهمی در تمیزی آب، تصفیه و اضافه شدن املاح معدنی به آن را دارد فیلتر یخچال محسوب می‌شود. یخچال‌های بوش دارای دو فیلتر داخلی و خارجی هستند که برای زمان مناسب تعویض آن حتماً به تاریخ انقضا درج شده روی آن توجه کنید.
تهیه کردن فیلتر از شرکت ما به شما این اطمینان را می‌دهد که یک جنس اورجینال و اصلی خریداری کرده‌اید و از اصالت آن اطمینان دارید. متأسفانه تعداد مراکزی که نسبت به فروش فیلتر تقلبی اقدام می‌کنند به شدت زیاد است لذا حتماً در هنگام خرید دقت کنید.

مزایای استفاده از نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال بوش

تعمیر لوازم برقی همیشه از اهمیت خاصی برخوردار است ولی تعمیر یخچال بوش دارای اهمیت بیشتری است زیرا قطعات تقلبی آن به وفور در بازار موجود است و باید مراقب باشید تا برای تعمیر به مراکز خدماتی مطمئن مراجعه نمایید پس فراموش نکنید که مراجعه به مراکز مجاز تعمیر یخچال بوش مزایای بسیاری از جمله موارد زیر را برای شما به همراه خواهد داشت.

 • ضمانت ارائه و استفاده قطعات اصلی جهت تعمیر یخچال بوش
 • امکان مراجعه حضوری در محل برای تشخیص و تعمیر یخچال بوش
 • قیمت مناسب و به صرفه‌تر تعمیر یخچال بوش نسبت به مراکز غیر مجاز علاوه بر کیفیت ضمانت شده

 

سرویس یخچال بوش و برنامه دوره ای آن

نمایندگی تعمیرات یخچال بوش، تعمیر یخچال فریزر بوش و تعمیر ساید بای ساید بوش در تمامی نقاط ایران به ویژه تهران وجود دارد. یخچال های بوش همانند سایر یخچال ها گاهی دچار خرابی یا نقص فنی می شوند.

بهتر است بدانید متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال بوش در زمینه ی تعمیر یخچال فریزر بوش و تعمیر ساید بای ساید بوش دوره دیده اند. همانطور که می دانید یخچال فریزر یکی از اقلام ضروری لوازم خانگی برای تمامی منازل می باشد.

برای برخی از افراد سوال است که منظور از سرویس یخچال بوش و برنامه دوره ای آن چیست؟

برای این سوال شما می توانید روند کاری متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تعمیر ساید بای ساید بوش را حین انجام سرویس سالیانه زیر نظر بگیرید. به طور کلی منظور از سرویس یخچال بوش ارائه ی خدمات از جانب متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال بوش برای سلامتی یخچال شما می باشد.

متخصصان تعمیر یخچال بوش با انجام سرویس سالیانه یا دوره ای تمامی مشکلات و خطرات جزئی یخچال شما را به صورت حرفه ای از حل می کنند و دیگر نیاز نیست تعمیر یخچال فریزر بوش زود به زود انجام بگیرد.

در واقع شما با انجام سرویس دوره ای و یا سالیانه توسط متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تکنسین تعمیر ساید بای ساید بوش می توانید یخچال بوش خود را برای مدت زمان طولانی داشته باشید.

متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش وظیفه دارند که در صورت تماس مشتری به محل مورد نظر مراجعه کنند و به تعمیر یخچال فریزر بوش و یا به سرویس یخچال فریزر بوش بپردازند.

همچنین از نمایندگی تعمیرات یخچال بوش متخصصان تعمیر ساید بای ساید بوش نیز وظیفه دارند به تعمیر و سرویس سالیانه ساید بای ساید های بوش بپردازند.

نمایندگی تعمیرات یخچال بوش جهت سرویس سالیانه یخچال های بوش متخصصان خود را تربیت داده است تا بتوانند با سرویس سالیانه از خرابی های احتمالی جلوگیری کنند و نیاز ی به تعمیر یخچال بوش در مدت زمان کم نباشد.

متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال بوش در حین سرویس دوره ای و یا سالیانه موارد مختلفی را مورد بررسی قرار می دهند. این قسمت ها شامل:

 • لاستیک دور درب یخچال و فریزر یا ساید بای ساید بوش
 • بررسی موتور یخچال و فریزر یا ساید بای ساید بوش
 • چک کردن فشار گاز
 • بررسی و تعویض فیلتر
 • بررسی ترموستات

متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال بوش با انجام سرویس سالیانه یا دوره ای زودتر از موعد خرابی یخچال شما، مشکل یخچال را پیدا کرده و با کمترین هزینه و در کمترین زمان مشکل یخچال را رفع می کنند.

شما فکر کنید در صورتی که سرویس سالیانه یا دوره ای انجام دهید مشکل یخچال با گذر زمان بیشتر و بیشتر شده و گاهی ممکن است یخچال شما برای همیشه خراب شود و شما مجبور شوید علاوه بر هزینه کردن برای تعمیر یخچال فریزر بوش توسط متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال بوش مجبور به خرید یخچال تازه با قیمت های کلان شوید. تعمیر یخچال بوش در صورتی که مشکلات جزئی برطرف نشود دشوار تر و پرهزینه تر می شود.

 

تعمیر تمامی قطعات یخچال بوش

همانطور که می دانید عوامل بسیار زیادی وجود دارد که می‌تواند باعث خرابی قطعات الکترونیکی یخچال بوش شود که در ادامه این مطلب به‌صورت تخصصی بررسی خواهد شد اما جای نگرانی نیست زیرا همواره راه‌هایی برای تعمیر یخچال بوش وجود دارد.

همانطور که می دانید یخچال یکی از وسیله های خانگی ضروری می باشد. برای برخی از افراد مارک یخچال اهمیتی ندارد و مهم نیست که این یخچال ساخت کدام کشور باشد و فقط به این فکر می کند که:

 • کارکرد یخچال چگونه است
 • کارت گارانتی دارد
 • کدامین قطعات یخچال زیر نظر کارت گارانتی تضمین می شود
 • نوع مصرفی یخچال نوع A می باشد یا خیر.

همانطور که می دانید شرکت بوش یکی از بهترین و معروف ترین شرکت هایی می باشد که بهترین لوازم خانگی را تولید می کند. یخچال و فریزر های دوقلوی بوش و یا معمولی و یا ساید بای ساید های بوش از بهترین ها می باشند.

حین خرید یخچال مشتری در اولین وهله به این فکر می کند که آیا می توان قطعات یخچال را در صورت خرابی به راحتی تعمیر ویا تعویض کرد؟ تعمیر یخچال بوش به چه صورتی انجام می شود؟ یخچال از منزل خارج می شود؟

تعمیر تمامی قطعات یخچال بوش

امروزه نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در سراسر نقاط ایران وجود دارد و به مشتریان این لوازم خانگی اطمینان خاطر می دهد تا با اطمینان کامل این محصولات را خریداری کنند.

نمایندگی تعمیر یخچال بوش امروزه علاوه بر تعمیر و بررسی قسمت های الکترونیکی، تمامی قطعات یخچال بوش را نیز تعمیر و تعویض می کند.

متخصصان تعمیر ساید بای ساید بوش و تعمیر یخچال بوش منتظر تماس شما می باشند. در صورتی که یخچال بوش شما دچار مشکل فنی شده است ویا یکی از قطعات یخچال بوش دچار مشکل و یا خرابی شده است تنها راه حل این مشکلات تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال بوش می باشد.

 

متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تعمیر ساید بای ساید بوش به صورت 24 ساعته و تمامی روزهای هفته حتی جمعه آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشند.

شما با تماس با نمایندگی تعمیر یخچال بوش می توانید مشکل یخچال را به متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تعمیر ساید بای ساید بوش به راحتی بیان کنید.

متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال بوش با توجه به گفته های شما از علائم یخچال تا حدودی مشکل یخچال بوش شما را حدس می زنند.

نمایندگی تعمیر یخچال بوش با توجه به مدل یخچال شما متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش یا تعمیر ساید بای ساید بوش را به محل می فرستند تا کم و کاستی صورت نگیرد.

بهتر است بدانید متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال بوش وظیفه دارند تا پایان زمان گارانتی محصول با هزینه های اندک مشکلات مشتریان را حل کنند.

همچنین متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال بوش در حین تعمیر باید قطعه ی مورد نیاز را به همراه خود داشته باشند و در صورت نبود خود آن را تهیه نمایند. تمامی قطعاتی که توسط متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال بوش به یخچال های شما وصل می شود کاملا اورجینال می باشد.

متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش از ابزار و قطعه های مربوط به خود و یا متخصص تعمیر ساید بای ساید بوش از قطعات مربوط و مخصوص همان مدل استفاده می کنند که تمامی آن ها با کیفیت و اورجینال می باشند.

نکاتی مهم در مورد گارانتی قابل قبول در نمایندگی تعمیر یخچال بوش

از جمله مواردی که در حین خرید یخچال بوش باید از فروشنده پرسیده شود خدمات گارانتی و نمایندگی تعمیر یخچال بوش می باشد.

بهتر است بدانید که جهت پیدا کردن قطعات در تعمیر یخچال بوش باید کل شهر را بگردید تا قطعه ی اورجینال آن را پیدا کنید اما نمایندگی تعمیرات یخچال بوش با یک تماس و کمترین هزینه مشکل شما را در امر تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تعمیر ساید بای ساید بوش حل می کنند.

در حین تعمیر یخچال بوش مشتریان و متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال بوش باید نکاتی را در در مورد گارانتی قابل قبول در نمایندگی تعمیر یخچال بوش مورد بررسی قرار دهند.

از جمله نکاتی که متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال بوش باید در نظر بگیرند شامل موارد زیر می باشد:

 • متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تعمیر ساید بای ساید بوش وظیفه دارند تا پایان زمان گارانتی به تعمیر یخچال بوش بپردازند.
 • متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال بوش باید از قطعات اورجینال و با کیفیت (البته به خواست مشتری) تا پایان زمان گارانتی استفاده نمایند.
 • متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال بوش باید قبل از انجام تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تعمیر ساید بای ساید بوش کارت گارانتی محصول را مشاهده کرده و خدمات خود را ارائه دهند.
 • متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال بوش در صورتی که زمان گارانتی تمام نشده باشد باید کمترین هزینه را با توجه به روال عادی از مشتریان خود دریافت کنند.

همچنین افرادی که از متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال بوش کمک می خواهند نیز باید نکاتی را رعایت کنند:

 • برای شوخی وقت متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال بوش را نگیرند.
 • کارت گارانتی محصول را به همراه داشته و به متخصصان تعمیر ساید بای ساید بوش وبا تعمیر یخچال فریزر بوش تحویل دهند.
 • در صورت به پایان رسیدن زمان گارانتی محصول باید هزینه ی قطعه و دستمزد متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال بوش به طور کامل پرداخته شود.
 • همچنین قابل ذکر است، اگر قبل از به اتمام رسیدن زمان گارانتی یخچال شما به طور کلی خراب شود و متخصصان تعمیر یخچال بوش تشخیص دهند که بر اثر ضربه نبوده است یخچال با هزینه ی خود کارخانه برای شما تعویض می شود.
 • تعمیر ساید بای ساید بوش نیز به همین صورت بوده و در صورت نیاز ممکن است یخچال شما از منزل خارج شود و سالم به محل بازگردد.

همچنین قابل ذکر می باشد که متخصصان تعمیر یخچال بوش تا هر زمانی که بتوانند یخچال های بوش را پشتیبانی کرده و مشکلات شما را برطرف می کنند.

 

ارورهای ساید بای ساید و یخچال فریزر بوش

همانطور که میدانید یخچال های بوش به طور خودکار در صورت بروز مشکل خطا می دهد. تمامی این خزاها معنای متفاوتی دارند که در این قسمت بازگو شده است.

همچنین این ارور ها کار متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال بوش را راحت تر می کند. متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش و تعمیر ساید بای ساید بوش تمامی این ارور ها و خطاها را می شناسند و راه حل این ارور ها را می دانند.
بهتر است شما نیز این ارور ها را از زبان متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش و تعمیر ساید بای ساید بوش تا حدودی بشناسید:

ارورهای ساید بای ساید و یخچال فریزر بوش

 • ارور E1 یا: E01 متخصص تعمیر یخچال بوش علت این ارور را مشکل در سنسور دمای یخچال معرفی می کند. با فشردن سوکت اگر مشکل حل شد که هیچ در غیر این صورت این خرابی باید توسط متخصص تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تعمیر ساید بای ساید بوش بررسی شود
 • ارور E2 یا E02: متخصص نمایندگی تعمیر یخچال بوش دلیل این ارور را مشکل در سنسور دمای فریزر می داند.
 • ارور E3 یا E03: مشکل در سنسور کشو یخچال می باشد. برای حل این مشکل ابتدا یخچال را 1 دقیقه از برق بکشید سپس در قسمت کشو سنسور را خارج نمایید سپس دوباره وصل کنید و یخچال را به برق بزنید در صورت حل شدن به متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تعمیر ساید بای ساید بوش نیازی نیست.
 • ارور E5 یا E05: در صورت مشاهده ی این ارور با نمایندگی تعمیر یخچال بوش تماس نمایید تا متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال بوش به این مشکل رسیدگی کنند.
 • ارور E10: این ارور اگر سریعتر رفع نشود مشکل ساز می شود. مشکل در ماژول برد اصلی یخچال بوش می باشد.
 • ارور E11: مشکل در برد اصلی نمایشگر یخچال می باشد.
 • ارور E15: دمای یخچال به درستی نمایش داده نمی شود. مشکل در سنسور محیط یخچال بوش.
 • ارور E20: ایجاد مشکل در برد الکتریکی اصلی و دیسپلی یخچال که نیاز به تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال بوش می باشد.
 • ارور E21: ایجاد مشکل در برد الکتریکی اصلی و یخساز یخچال که نیاز به بررسی متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال بوش دارد.
 • ارور F1: نشان دهنده ی خرابی سنسور فریزر یخچال می باشد. مشکل اساسی است و نیاز به بررسی متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال بوش دارد.
 • ارور F3: المنت و ترموفیوز دچار مشکل شده فریزر و یخچال گرم می شود. نیاز به تماس با متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال بوش دارد.
 • ارور R1: نیاز به تعویض سنسور یخچال توسط متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش دارد.
 • ارور RT: خرابی Environmental sensor که نیاز به بررسی متخصصان تعمیر یخچال بوش می باشد.
 • ارور D1: مشکل سنسور در قسمت دیفراست می باشد.
 • ارور DF: مشکل از کلید فریزر می باشد. تعویض دکمه توسط نمایندگی تعمیرات یخچال بوش توصیه می شود.
 • ارور EF: مشکل در سنسور ورودی آب می باشد.
 • ارور ET: مشکل در قسمت یخساز یخچال می باشد. بهتر است توسط متخصصان تعمیر ساید بای ساید بوش ویا متخصصان تعمیر یخچال برسی شود.
 • ارور EU: روشن و خاموش کردن قسمت یخساز دچار مشکل شده است و به راحتی می توانید تعویض کنید.
 • ارور ES: مشکل در قسمت یخ ریزی یخچال
 • ارور EA: موتور قسمت یخساز دچار مشکل شده است
 • ارور EG: مشکل در شیر برقی یخچال می باشد.

دانستن تمامی این ارور ها باعث می شود شما به راحتی مشکل را تشخیص دهید و برای حل آن از متخصصان کمک بخواهید ویا خودتان به حل آن بپردازید.

دلیل نشتی آب در یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش

از دیرباز تا به امروز یخچال یکی از مهمترین لوازم خانگی می باشد که واجب است در هر خانه ای وجود داشته باشد.

یخچال نیز مانند سایر لوازم خانگی می تواند دچار مشکل فنی شود و یا به طور کلی از کار بیفتد. افراد زیادی هنگام تماس با نمایندگی تعمیر یخچال بوش به متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تعمیر ساید بای ساید بوش اطلاع می دادند که یخچال آن ها آب می دهد.

متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تعمیر ساید بای ساید بوش 3 نوع نشتی آب را حدس می زنند:

 

نشتی آب به داخل جعبه ی میوه در داخل یخچال

متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال بوش علت این نوع نشتی آب را خرابی در قسمت های:

 • المنت
 • ترموفیوز
 • سنسور دیفراست
 • مشکل در قسمت خروجی آب

متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تعمیر ساید بای ساید بوش برای حل این مشکل باید تمامی این قطعات را تک به تک بررسی و تست کنند. این مشکل توسط افراد غیر متخصص قابل حل نمی باشد.

نشت آب از قسمت فیلتر آب

متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تعمیر ساید بای ساید بوش علت این نشتی را در گرفتگی فیلتر آب می دانند.

هنگامی که شما به سرویس دوره ای یخچال خود اقدام نمایید متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال بوش قبل از ایجاد مشکل تمامی این خرابی ها و رسوب گرفتگی ها را حل می کنند و یخچال دچار مشکل نمی شود.

دقت داشته باشید هر 6 ماه یکبار فیلتر های یخچال باید توسط متخصصان تعمیر یخچال بوش تعویض شود.

نشت آب به قسمت زیرین یخچال

متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تعمیر ساید بای ساید بوش علت این نوع نشتی را پوسیدگی شانگ های آب می باشد که بیشتر در یخچال های ساید بای ساید اتفاق می افتد.

این شلنگ ها باید توسط متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال بوش تعویض شود.

متخصصان تعمیر یخچال بوش به شما توصیه می کنند در صورتی که یخچال شما نشتی آب دارد هرچه سریعتر شیر آب متصل به یخچال را ببندید و در اولین فرصت با نمایندگی تعمیر یخچال بوش تماس بگیرید و از متخصصان تعمیر یخچال بوش کمک بخواهید.

نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در سراسر نقاط ایران وجود دارد. متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال بوش در اولین فرصت از نزدیکترین نمایندگی تعمیرات یخچال بوش به محل مورد نظر مراجعه می کنند.

نمایندگی تعمیر یخچال بوش تا زمان پایان گارانتی تمامی خدمات را با کمترین هزینه به شما ارائه می دهد و بهتر است بدانید متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال بوش بسیار کاردان و باتجربه می باشند.

 

نکات مهم در مورد تعمیر یخچال بوش

نکات مهمی که متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش، متخصصان تعمیر ساید بای ساید بوش ویا افراد باید به آن دقت کنند:

 • متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش و تعمیر ساید بای ساید بوش باید در حین تعمیر یخچال بوش از ابزار های مخصوص خود محصول استفاده کنند.
 • متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال بوش باید از قطعات اورجینال وبا کیفیت در تعمیر یخچال فریزر بوش یا تعمیر ساید بای ساید بوش استفاده کنند.
 • متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال بوش تا زمان پایان گارانتی باید تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تعمیر ساید بای ساید بوش را پشتیبانی کنند.
 • متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال بوش وظیفه دارند بدون خارج کردن یخچال از منزل به تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تعمیر ساید بای ساید بوش بپردازند.
 • افراد در حین مشاهده مشکل در یخچال بهتر است با نمایندگی تعمیرات یخچال بوش تماس بگیرند.
 • در حین مشاهده ی مشکل اگر تخصص کافی ندارد یخچال را دستکاری نکند.
 • متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال بوش قبل از انجام تعمیرات باید یخچال را از برق بکشند.
 • متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال بوش قبل از انجام تعمیرات باید شیر آب ورودی را نیز قطع کنند.
 • نمایندگی تعمیر یخچال بوش وظیفه دارد متخصص مربوط به همان نوع یخچال را به محل بفرستد.
 • متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال بوش باید با ایمنی کامل به تعمیرات بپردازند.

 

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال بوش (سامی تکنیک)

نمایندگی تعمیر یخچال بوش در سراسر نقاط ایران وجود دارد و متخصصان تعمیر یخچال بوش و تعمیر ساید بای ساید بوش در این نمایندگی به صورت 24 ساعته آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال بوش (سامی تکنیک)

بهتر است بدانید متخصصان تعمیر یخچال بوش در نمایندگی تعمیر یخچال بوش علاوه بر کار تعمیرات و تعویض قطعات در زمان خرابی و یا نقص کار سرویس سالیانه و یا دوره ای را نیز انجام می دهند.

خدمات سامی تکنیک که یکی از بهترین های نمایندگی تعمیرات یخچال بوش می باشد شامل موارد زیر می باشد:

 • متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال بوش به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته آماده هستند تا به تعمیر یخچال فریزر بوش و تعمیر ساید بای ساید بوش شما بپردازند.
 • نمایندگی تعمیر یخچال بوش دارای متخصصان کارآمد در زمینه ی تعمیر یخچال فریزر بوش، تعمیر ساید بای ساید بوش و هر مدل یخچال مارک بوش می باشد.
 • نمایندگی تعمیر یخچال بوش متخصصان تعمیر یخچال بوش را در اولین فرصت به محل اعزام می کند.
 • نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در جهت پاسخگویی به سوالات شما در رابطه با تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تعمیر ساید بای ساید بوش پشتیبانانی را نیز قرار داده است که در نمایندگی تعمیر یخچال بوش آماده پاسخگویی با سوالات شما می باشند.
 • نمایندگی تعمیرات یخچال بوش با کمترین هزینه و در کمترین زمان به تعمیر یخچال فریزر بوش ویا تعمیر ساید بای ساید بوش می پردازد.
 • نمایندگی تعمیر یخچال بوش متخصصان خود را به گونه ای آموزش داده است که به جای تعویض قطعات یخچال به تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تعمیر ساید بای ساید بوش بپردازند.
 • سامی تکنیک نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در تمامی نقاط تهران نمایندگی تعمیر یخچال بوش دارد.

 

 

نمایندگی تعمیر یخچال بوش در کدام شهر ها قرار دارد؟

بهتر است بدانید نمایندگی تعمیر یخچال بوش در تمامی نقاط ایران به صورت پراکنده وجود دارد.

متخصصان تعمیر یخچال بوش از قطعات تقلبی استفاده می کنند؟

تمامی قطعات استفاده شده توسط متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تعمیر ساید بای ساید بوش به صورت اورجینال و با کیفیت می باشد و تمام این قطعات نیز خود گارانتی دارند.

آیا متخصصان تعمیر یخچال بوش یخچال را از منزل خارج می کنند؟

پاسخ این سوال شما منفی می باشد مگر در شرایطی که مشکل بسیار جدی باشد متخصصان تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تعمیر ساید بای ساید بوش آن را از منزل خارج می کنند. نمایندگی تعمیرات یخچال بوش بعد از درست شدن یخچال آن را به محل باز می گردانند.

آیا بعد از پایان زمان گارانتی متخصصان تعمیر یخچال بوش یخچال را تعمیر می کنند؟

متخصصان تعمیر یخچال بوش سعی می کنند تا هر زمانی یخچال شما را ساپورت کنند. فقط برای تعمیر یخچال فریزر بوش و یا تعمیر ساید بای ساید بوش اندکی هزینه دریافت می کنند.

هزینه ی تعمیر یخچال بوش چقدر می باشد؟

هزینه ی تعمیر یخچال بوش بنا به مدل، مشکل خرابی، تعویضی یا تعمیری بودن قطعه متفاوت می باشد؛ و متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال بوش با توجه به شرایط شما کمترین هزینه را دریافت می کنند.

یخچال ساید بای ساید بهتر است با یخچال های معمولی؟

اگر شما به یک یخچال بزرگ با جای زیاد احتیاج دارید بهتر است یخچال فریزر دوقلو بخرید در غیر اینصورت ساید بهترین نوع یخچال می باشد.

گارانتی یخچال های بوش چه مدت می باشد؟

گارانتی محصولات بوش از 6 ماه تا 2 سال می باشد و نمایندگی تعمیرات یخچال بوش شما را ساپورت می کنند.

یخ ساز ساید بای ساید چرا یخ نمی سازد؟

متخصصان تعمیر یخچال بوش دلیل این مشکل را مشکل در شیر برقی، ورودی آب و مشکل در موتور یخساز می دانند. متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال بوش باید این قطعات را بررسی کنند.

چرا یخچال صدا می دهد؟

ممکن است مشکل یخچال در قسمت های فن، پایه موتور و یا لوله های داخلی باشد و باید توسط متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال بوش بررسی شود.

علت روشن شدن آلارم تصفیه چیست؟

نشان می دهد که زمان تعویض فیلتر آب رسیده و باید هرچه سریعتر توسط متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال بوش تعویض شود.

 

دانلود دفترچه راهنمای انواع یخچال های بوش

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش و تعمیر ساید بای ساید بوش در نواحی مختلف تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال بوش شمال تهران

 

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

133 20 264 021

266 94 227 021

نمایندگی تعمیرات یخچال بوش غرب تهران

 

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

175 70 440 021

440 82 443 021

نمایندگی تعمیرات یخچال بوش مرکز تهران

 

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88 021

نمایندگی تعمیرات یخچال بوش شرق تهران

 

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77 021

48 دیدگاه

 • سلام برای تعمیر یخچال بوش مزاحمتون شدم میشه راهنماییم کنید ۲ ساعت پیش برق رفت از وقتی برق‌آمده یخچالم کار نمیکنه

  • سلام دوست عزیز
   مشکل از روی برد دستگاه می‌باشد که حتما نیاز به حضور تکنسین برای رفع عیب می‌باشد

  • با سلام
   مشکل یخچال بوش شما مربوط به برد دستگاهتان میباشد

 • سلام من یخچال فریزرم بوش هست سنسورش سوخته شما فروش قطعه هم دارید،؟

  • با سلام
   بله فروش قطعات هم داریم سنسور یخچال فریزر بوش رو هم موجود داریم

 • خسته نباشید یخچال فریزر بوش هست از این مدل های بالا پایین احساس میکنم دمای داخل دستگاه با دمایی که روی صفحه نشان میده یکی نیست و بعضی وقتا روی صفحه دیجیتالش ارور ،،E15 میاد

  • با سلام
   خطا یا اروری که یخچال فریزر بوش شما میدهد مربوط به سنسور محیطی دستگاه شما میباشد سنسور محیطی به صورت مستقیم با صفحه نمایش دستگاه یا همان دیسپلی در ارتباط است و باید تعویض گردد در صورت لزوم برای تعمیر یخچال فریزر بوش خود با شماره‌های درج شده در صفحه اصلی سایت برای تعمیر و یا مشاوره رایگان تماس حاصل فرمایید

 • سلام میخواستم تشکر ویژه کنم از شما
  من چند روز پیش برای تعمیر یخچال فریزر بوش تماس گرفتم که بگم سرویس‌کار بیاد درستش کنه ولی شما با راهنمایی کاری کردید که خودم بدون هزینه یخچال فریز‌رم رو درست کردم واقعا ممنونم

  • با سلام
   خواهش میکنم وظیفه ما ابتدا راهنمایی و سپس تعمیر میباشد

 • سلام. یخچال بوش من هفته گذشته ایراد پیدا کرده بود. تکنسین بسیار با اخلاق و مودب و کاربلدی فرستادید. کاملا راضی بودم. ممنون از شما

 • سلام برد یخچال فریزر بوش خرابه شما تعمیر برد یخچال فریزر بوش رو انجام میدید

  • با سلام
   بله تعمیرات برد الکترونیک یخچال فریزر بوش انجام میدهیم

 • از پشت یخچال فریزر بوش صدا زیادی میاد مشکلش چیه آیا خطرناکه

  • با سلام
   احتمال اینکه لوله های کمپرسور به بدنه برخورد کند زیاد است و یا مربوط به فن کندانسور میشود

 • سلام چرا یخچال فریزر بوش روشن نمیشود تا ۱ساعت پیش خوب بود ولی یهو خاموش شد

  • با سلام
   ممنون از شما که برای خواندن مطالب وقت گذاشتید

 • یه انتقاد یخچال فریزر بوش من مشکل برد داشت و تعمیرکاران شما تشریف آوردن برد رو باز کردن و بردن شرکت و ۲ روز بعد آوردن برام نصبش کردم واقعا شما خودتون اگر یخچالتون خراب شده ۲ روز بدون یخچال چیکار میکنید در اینکه کار به نحو احسن انجام شد شکی نیست چون از شما ممنونم ولی ۲ روز برای تعمیر برد خیلی زیاده

  • با سلام
   بله شما صحیح میفرمایید ولی برد معیوب باید زیر تست قرار بگیره تا مشکل برطرف بشه

 • عالی بود مطالب در مورد لباسشویی بوش هم مطلب بزارید

 • سلام بنده مرتضوی هستم امروز ثبت سفارش تعمیرات کردم ولی هنوز کسی باهام تماس نگرفته لطفاً پیگیری کنید

 • یخچال فریزر بوش خاموش شده روشن نمیشه برای چی اینجوری شده

 • سلام من چند روز یخچالم و از برق کشیدم حالا میزنم به برق کار نمیکنه برند دستگاه بوش است ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

 • سلام خسته نباشید یخچال بوش دارم برای خرید طبقه به محل مراجعه کنم

 • سلام خسته نباشید خدمت شما همکاران گرامی من یه سوال درباره یخچال بوش دارم چرا ارور d3 در یخچال ظاهر میشود داخل سایت قید نشده

 • با سلام یخچال فریزر دوقلو بوش یخچالش کار نمیکنه از صبح اینجوری شده مشکلش چیه

 • اطلاعاتی که در باره یخچال دارید خیلی کاربردی ست من برای تحقیق دانشگاه از سایت شما کمک گرفتم ممنون

 • چند وقت پیش با مرکز غرب تماس گرفتم برای تعمیر یخچال بوش فکر نمی‌کردم ظرف ۱ساعت تکنسین داخل خونم باشه واقعا کارتون درسته

 • یخچال بوش دارم چرا بدنه دستگاه گرم است این امر طبیعی است یا موتور دستگاه مشکل دارد

 • سلام وقت بخیر چرا یخچال جنرال الکتریک دچار نوسان رد تغییر دما میشود

 • سلام چند روز پیش با سایت شما آشنا شدم و برای نصب دستگاه خدمت رسیدید میخواستم از نحوه برخورد تکنسین هاتون تشکر کنم عالی بودند ممنون

 • درود وقتتون خوش
  یحچال فریزر پایین بوش دارم حدود یک ساله . بدون گارانتی خریدم….ازهمون اول بعد از مدتی یخچال گرم می شد و دیگه خنک نمی کرد .
  بعد از تحقیقات و تعمیرات فهمیدیم که هرچند وقت یکبار کانال خنک کننده ی یخچال دچار یخ زدگی میمیشه و یخچال گرم میشه…و آب روی سر موتور نمیریزه. و تازگی داخل فریزر شده و یخ میزنه. ما باز با گرم کردن یخزدگی روبرطرف می کنیم .تا دفعه ی بعد…….. به شیب به سمت پشت یخچال هم اضافه کردیم ولی نمی دونیم این شیب باید چقدر باشه
  منطقه ای هستیم اطراف اصفهان که دسترسی به تعمیرکار نداریم…. اگر ممکنه تلفنی ما را راهنمایی کنید بابت پرداخت هزینه هم درخدمتتان هستیم …با شرایط قرنطینه هم درگیریم.. .منتظر پاسخ شماییم سپاس

 • سلام.یخچال فریزر پایین دارم.چند روزه محتویات ان نیمه منجمد میشه.موتور هم طبیعی خاموش وروشن میشه علت چیه.ایا ربطی به دکمه Eco.داره.چون بعداز فعال کردن ان این ایراد ایجاد شد.ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *