• واحد امور پشتیبان تهران

  09126973783
 • تماس با شعبه غرب تهران

  44070175
 • تماس با شعبه شرق تهران

  77402637
 • تماس با شعبه مرکز تهران

  88580258
 • تماس با شعبه شمال تهران

  22794266

icon tel01

خدمات 24 ساعته در محل

تعمیر یخچال ویرپول در منزل | نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول | سامی تکنیک

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 4.83 (6 رای )

تعمیر یخچال ویرپول در محل

تعمیر یخچال ویرپول در منزل

تعمیر یخچال ویرپول در منزل توسط تعمیرگاه یخچال ویرپول یکی از خدماتی است؛ که به آسانی و با یک تماس ساده قابل انجام است. عیب یابی و تعمیر یخچال ویرپول ، در خانه شما بهترین روشی است؛ که خاطرتان را از روند انجام تعمیرات، آسوده نگه می‌دارد...

این قابلیت این امکان را فراهم می کند،تا با تعمیرکار یا کارشناس مربوطه تعامل بهتری برقرار کرده، و از عیوب دستگاه خود آگاه شوید.بسیاری از یخچال های ویرپول امروزی عیوب مشخصی دارند؛ که ممکن است با یک تعمیر اشتباه و عیب یابی نادرست مشکلات پیچیده تری پیدا کنند. هنگامی که به یک تعمیرگاه یخچال ویرپول مجاز و معتبر درخواست خود را اعلام می کنید؛ می توانید مطمئن باشید که، بهترین خدمات در کنار قطعات تعویضی اصل نصیب‌تان خواهد شد.

این مسئله که این روزها بسیاری از افراد با اعتماد به تعمیرکاران نابلد و غیر حرفه ای متحمل هزینه های سنگین می شوند، اجتناب ناپذیر است. اما باید بدانید که ریسک کردن در چنین مواقعی هرگز جایز نیست. اگر برند یخچال شما ویرپول است، و نیاز به تعمیر نیز دارد؛ پیشنهاد می کنیم ادامه این مطلب را از دست ندهید.

نگاهی به تاریخچه شرکت ویرپول

ویرپول whirlpool که یک موسسه آمریکایی است، که در سال 1911 تاسیس شد. پس از مدتی از فعالیت آن به یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده لوازم خانگی در میان سایر رقبا تبدیل شد و توانست عنوان بهترین تولید کننده را از آن خود نماید. تا جایی که امروزه در سراسر جهان، و حتی ایران هم طرفداران بیشماری پیدا کرده است.

تعمیر یخچال فریزر ویرپول در منزل

این روز ها کمتر کسی را می توان پیدا کرد که از یخچال فریزر در خانه خود استفاده نکند. شاید همین مسئله دلیل محکمی بر حساسیت و گستردگی موضوع تعمیر یخچال ویرپول باشد. خیلی از افراد می خواهند بودجه مشخصی را، صرف تعمیر لوازم خانگی خود، مانند تعمیر یخچال فریزر کنند. به دلیل همین مسئله انجام تعمیرات یخچال فریزر ویرپول در منزل جنبه ی بهتری دارد. در این حالت تعمیرکار یخچال می تواند قبل از انجام تعمیر یخچال ویرپول فاکتوری را در اختیارتان قرار دهد که جزئیات تعمیرات لازم در آن ذکر شده است. در نهایت روند تصمیم گیری و انتخاب بهترین کار، با سرعت بیشتری انجام می شود.

تعمیر یخچال فریزر ویرپول در محل

شما می توانید این شرایط را با هنگام جابجایی دستگاه، و مبهم بودن روند تعمیر یخچال ویرپول مقایسه کنید! پر واضح است که در این حالت نگرانی های شما از بابت تعمیر درست و موثر آن افزایش خواهد داشت. به علاوه به این موضوع هزینه حمل و نقل و جابجایی را نیز بیافزایید.

تعمیرگاه مجاز سامی تکنیک تعمیرات یخچال فریزر ویرپول به همراه تمامی این موارد را، برای شما سهل و آسان خواهد کرد. در این تعمیرگاه خدماتی مانند:

 • تعویض تایمر یخچال ویرپول
 • تعویض دمپر یخچال ویرپول
 • تعویض دمپر یخچال ویرپول
 • تعویض ترموستات یخچال
 • تعویض ترموستات یخچال
 • تعویض برد الکترونیکی یخچال ویرپول و ..

قابل انجام است. لازم به ذکر است که تمامی این مراحل در روند تعمیر یخچال ویرپول ، با سرعت و دقت کافی و در اسرع وقت به مشتریان ارائه می شوند.

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ویرپول

تعمیر ساید بای ساید ویرپول نیز می تواند به راحتی در محل زندگی شما توسط کارشناسان نمایندگی مجاز آن صورت گیرد. در برخی مواقع پیش می آید که یخچال ساید بای ساید شما به طور مداوم کار کند. گاهی اوقات نیز ممکن است با گرم بودن یخچال و سرد بودن عجیب فریزر مواجه شوید. خیلی از افراد نیز هستند که از بابت وجود سر و صدای غیر طبیعی ساید بای ساید خود شکایت دارند.

موردی که باید در روند تعمیر یخچال ویرپول از نوع ساید بای ساید آگاه باشید؛ بدیهی بودن این مشکلات است که در مدت زمان کوتاهی و با یک عیب یابی ساده رفع خواهند شد.

چیزی که در تعمیر یخچال ویرپول از مدل ساید بای ساید اهمیت دارد؛ برآورد اولیه مشکلات آن است. کارشناسان سامی تکنیک برای انجام این کار بعد از کلیه مراحل تعمیر مجددا تست انجام می دهند تا شما از صحت کلی دستگاه آگاه شوید.

 

فیلم نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ویرپول سامی تکنیک

 

مشکلات متداول تعمیر یخچال ویرپول

کمپانی ویرپول یکی از انگشت شمار شرکت هایی است؛ که به نظر مشتریان خود در مورد محصولات و خدماتش اهمیت می دهد. برای تعمیر یخچال ویرپول خود، راهنمایی و عیب‌یابی و رفع مشکلات متداول می توانید به لیست زیر نگاهی بیاندازید.

 • اگر غذاها داخل یخچال یخ می زند. باید بدانید که ترموستات کنترل دما، ولتاژ را به موتور کمپرسور، موتور تبخیر کننده فن هدایت می کند. اگر ترموستات کنترل دما به درستی کار نکند، سیستم خنک کننده بیش از حد لازم کار می کند و در نتیجه‌ی آن، غذاها یخ می زنند.
 • ارور 08 : این ارور مربوط به برد الکترونیکی یخچال است. این ارور عمدتا در یخچال های ساید بای ساید که دارای صفحه نمایشگر هستند، دیده می شوند. بهتر است برای انجام تعمیر یخچال ویرپول در این رابطه با کارشناسان سامی تکنیک تماس بگیرید. این ارور عمدتا به خاطر نوسانات برق یا اتصالات نادرست پیش می آید.
 • ایراد سر و صدای زیاد، در تعمیر یخچال ویرپول می تواند، مربوط به مشکل اواپراتور یا کندانسور باشد. هنگامی که موتور فن اواپراتور در قسمت پشتی دچار مشکل می‌ شود، اغلب نویز و صدای زیادی تولید می‌ کند.
 • اگر یخچال ویرپول به طور مداوم کار می کند، ممکن است مشکل مربوط به کویل کندانسورها باشد که در پشت آن قرار دارند. هنگامی که این کویل ها کثیف شوند؛ یخچال باید سخت‌تر کار کند تا گرما را از بین ببرد.

چند توصیه جدی درباره تعمیر یخچال ویرپول

چند توصیه جدی درباره تعمیر یخچال ویرپول

در ابتدا باید ذکر کرد که این دست مشکلات ذکر شده در قسمت قبل ( بخصوص مورد دوم ) به راحتی و تنها با یک تماس با کارشناسان سامی تکنیک، در اسرع وقت قابل حل هستند. توجه داشته باشید که اگر آشنایی کاملی با سیستم یخچال ندارید، هرگز اقدام به تعمیر یخچال ویرپول به صورت سرخود نکنید.

این مسئله می تواند به شکل گیری مشکلات جدیدتر دامن بزند. دوم اینکه اگر ارور خاصی روی پانل نمایشگر یخچال ویرپول خود مشاهده می کنید سعی کنید عیب مربوط به آن را جستجو کرده و پس از حصول اطمینان با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ویرپول تماس بگیرید.

برخی از این ارور ها با یک رفع اشکال ساده عملکرد اولیه یخچال را در اختیارتان قرار می دهند و برخی دیگر مانند ارور CF  مربوط به اتصال برد کنترل اصلی هستند و باید توسط متخصص بررسی شوند.

مورد سوم درباره تعمیر یخچال ویرپول این است؛ که حتما باید به گارانتی قطعات تعویضی دقت داشته باشید. این مسئله هنگامی که از یک تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی استفاده می کنید معنا پیدا می کند. اگر کار تعمیر خود را به یک مرکز نامعتبر یا یک تعمیرکار غیر حرفه ای بسپارید ممکن است؛ نتیجه ی نهایی کار با یک مشکل کوچک دیگر قابل جبران نباشد.

عیب یابی تعمیر یخچال ویرپول در منزل

همانطور که میدانید عیب یابی نخستین مرحله ی با اهمیت در روند تعمیر یخچال ویرپول است. تجربه ی تعمیر سربسته و نا آگاهانه هم از سوی مشتری و هم از سوی تعمیرکار غیر مجاز می تواند؛ در رفع مشکلات جدید برای یخچال دردسر های تازه بتراشد. هنگامی که شما عیب یخچال خود را به طور واضح شناسایی کنید بهتر می توانید تصمیم گیری کنید.

بطور مثال یک کارشناس برای تعمیر یخچال ویرپول از نوع ساید بای ساید به دلیل تکنولوژی جدید و مدرن تر آن ها، عمدتا نیاز به دانش و آگاهی به روز دارند. هرچه که دنیای دستگاه های دیجیتالی مانند یخچال توسعه می یابد، این مسئله در مرکز توجه قرار می گیرد.

در ضمن، استفاده از قطعات فابریک و اصل در انجام تعمیر یخچال ویرپول نکته ای است که نباید از آن غافل ماند. هر تعمیرکار زبردستی می داند که عدم رعایت این موضوع می تواند به ضرر مشتری منجر شود. اما جای نگرانی نیست. تا زمانیکه گروه کارشناسان تعمیرگاه مجاز سامی تکنیک برای تعمیر یخچال ویرپول شما آماده همکاری هستند؛ شما می توانید از روند عیب یابی واضح و شفاف مدرن یخچال ویرپول خود تا اصل بودن قطعات استفاده شده اطمینان خاطر داشته باشید.

تعمیر برد یخچال ویرپول در کمتر از 2 ساعت!

تعمیر برد یخچال ویرپول یکی از جمله خدماتی است که در تعمیر یخچال ویرپول توسط گروه مجاز سامی تکنیک در نظر گرفته شده است. برد الکترونیکی قطعه ی مهمی است که در یخچال ساید باید ساید ویرپول و در یخچال فریزر ویرپول موجود است.

تعمیر یخچال در محل و تعمیر برد ویرپول نیز اگر انجام شوند؛ بازدهی بهتری دارند. اهمیت برد الکترونیکی یخچال بر هیچکس پوشیده نیست. و عیوب مربوط به آن پس از مدت ها استفاده از این دستگاه رخ می دهند. مهم است که این قطعه ی حیاتی در کمترین زمان توسط بهترین متخصص تعمیر شود. در عمده یخچال های امروزی برد هایی به نام برد اینورتر استفاده می شود. این برد ها اندکی پیشرفته تر هستند؛ که کار تعمیر یخچال ویرپول را حساس تر می کنند.

مشکلات رایج مربوط به تعمیر برد الکترونیکی یخچال ویرپول عبارتند از :

 • اشکال پیدا کردن چیپ مربوط به روشن شدن یخچال
 • معیوب شدن چیپ مربوط به دیفراست یخچال ویرپول
 • عدم ارسال سیگنال به برد یخچال

تمامی این موارد می توانند به سادگی توسط کارشناس مربوطه رفع و رجوع شوند. پس اگر به تعمیر یخچال ویرپول و برد آن اهمیت می دهید؛ با ما تماس بگیرید.

تعویض فیلتر یخچال ویرپول ( 100 درصد اورجینال )

تعویض فیلتر یخچال ویرپول ( 100 درصد اورجینال )

اشاره شد که تعویض قطعات بخش جدایی ناپذیر تعمیر یخچال ویرپول به حساب می آید. یکی از این قطعات فیلتر یخچال است. نصب فیلتر در تعمیر یخچال ویرپول باعث حذف آلاینده ها و ذرات موجود در آب است که پس از مدتی آن ها را تحت تاثیر قرار داده و نیاز به تعویض پیدا می کنند.

فیلتر ها مانند بسیاری دیگر از قطعات و اجزای موجود در این دستگاه عمر مفیدی دارند. در نتیجه تعویض کردن آن امری بدیهی می باشد. به زبان ساده تر می توان بیان کرد که، تعویض فیلتر یخچال فریزر ویرپول و تعویض فیلتر ساید بای ساید ویرپول، بخش جدایی ناپذیری از آن به حساب می آید. نصب این قطعه باید به درستی و به لطف قطعات اصل و اورجینال صورت گیرد.

مزایای استفاده از نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ویرپول

این روزها کمتر کسی را می توان یافت؛ که به تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال ویرپول اعتماد نکند. در این تعمیرگاه می توان تکنسین های آموزش داده شده‌ای را یافت؛ که در عیب یابی و تعمیر یخچال ویرپول کارآزموده و متعهد هستند. چون هریک از آن ها به تنهایی، یک دایره المعارف کامل برای تعمیرات لوازم خانگی به شمار می آیند. در نتیجه می توانید هرگونه مشکلی در مورد یخچال خود را رفع شده بدانید.

شما با استفاده از خدمات نمایندگی مجاز سامی تکنیک می توانید از ضمانت نامه و پیگیری های مربوطه بهره مند شوید. همچنین کمترین زمان ارائه خدمت به مشتری، یکی دیگر از مزایای این موضوع در روند تعمیر یخچال ویرپول است. زیرا زمان کلیدی ترین عنصر در عیب یابی و انجام تعمیرات به حساب می آید.

لازم به ذکر است که، ارائه خدمات تعمیر یخچال ویرپول توسط نمایندگی مجاز آن، به شما کمک می کند؛ تا کمترین هزینه های ممکن را در مقایسه با دیگر خدمات موجود در بازار بپردازید.

بررسی هزینه مربوط به تعمیر یخچال ویرپول

هریک از تعمیرات مربوط به تعمیر یخچال ویرپول تعرفه و نرخ جداگانه ای دارند. برای انجام تعمیرات مربوطه، در ابتدا کارشناسان سامی تکنیک با محاسبه و تخمین هزینه مربوط به تعمیرات کمک می کنند تا یک برآورد کلی از مشکل را بدست آورید. سپس باید هزینه مربوط به تعویض قطعات و نصب آن ها نیز در نظر گرفته شوند.

موضوعی که در این رابطه مشخص است ارائه تخفیف و قیمت مناسب در تعمیر یخچال ویرپول شماست. همه ی موارد مربوط به هزینه تعمیرات یخچال ، آماده سازی و جزئیات آن به درستی بررسی می شوند. در نهایت با ارائه ضمانت نامه معتبر می توانید هدفمند بودن عیب یابی و رفع مشکل را به خوبی متوجه شوید.

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول

خدمات مربوط به تعمیر یخچال ویرپول در تعمیرگاه مجاز سامی تکنیک بی شمار هستند. با این حال به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

 • تعمیر یخچال ویرپول از نوع ساید بای ساید و یخچال فریزر در محل
 • ارائه خدمات 24 ساعته در هر کجای شهر تهران
 • ارائه فاکتور به همراه جزئیات
 • نصب لوازم خانگی ویرپول
 • تعمیر و تعویض برد الکترونیکی یخچال ویرپول
 • نصب قطعات اورجینال و اصل
 • صرفه جویی در هزینه جابجایی و تعویض اجزاء
 • ارائه تضمین کتبی
 • تعویض کندانسور ویرپول
 • شارژ گاز یخچال و ..

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ویرپول و ساید بای ساید در نواحی مختلف تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

266 94 227 021 133 20 264 021

نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

175 70 440 021 440 82 443 021

نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88 021

نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77 021

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ها  

0 #23 رادمنش 1398-06-10 20:10
چرا از آب سرد کن یخچال ویرپول آب کم میاد
نقل قول کردن
+1 #22 تیموری 1398-06-10 20:09
درباره نحوه باز کردن قفل کودک هم مطلب بزارید
نقل قول کردن
+1 #21 اهورا 1398-06-05 19:28
ساید ویرپول خوبه یا یخچال فریزر
نقل قول کردن
+1 #20 ترنج 1398-06-02 18:42
هر چند وقت یکبار باید فیلتر یخچال ویرپول و عوض کرد
نقل قول کردن
+1 #19 نازنین 1398-05-27 16:21
سلام یخچال ویرپول دارم اگه نزدیک ظرفشویی بزارم دچار نوسان برق میشه یا مشکلی نداره
نقل قول کردن
+1 #18 خداداد 1398-05-26 19:27
یخچال ویرپول دارم ارور e9میده مشکل از برد است
نقل قول کردن
+2 #17 طلایی 1398-05-26 19:26
سلام یخچال ویرپول دارم اما مدتی ازش استفاده نکردم چون به دلیل کمبود جا داخل انباری بوده بخوام به برق بزنم مشکلی پیدا نمیشه
نقل قول کردن
+1 #16 ناقلا 1398-05-25 05:59
خطای E4 در یخچال ویرپول چیست
نقل قول کردن
+1 #15 مدیریت سایت 1398-05-23 05:29
به نقل از خانمحمدی:
ساید ویرپول توی تابستون دماش چند باید باشه

با سلام
یخچال بین منفی ۱۸تامنفی۲۰ یخچال ۳الی۵
نقل قول کردن
+2 #14 سلین مافی 1398-05-22 17:35
سلام ممنون از اینکه یخچال فریزر ویرپول من رو اون وقت شب تعمیر کردید خیلی خیلی ممنون
نقل قول کردن
+1 #13 Hhhhh 1398-05-22 17:33
علت گرم شدن ساید بای ساید ویرپول رو توضیح میدید
نقل قول کردن
+1 #12 ،montazeri 1398-05-22 17:32
سلام شما تعمیر یخچال فریزر ویرپول در نیاوران روانجام میدید
نقل قول کردن
+2 #11 مدیریت 1398-05-11 19:18
به نقل از sanaz:
سلام میخوام ساید بای ساید بخرم ویرپول بهتر است یا مابه ؟

با سلام
هر دوی این دستگاه ها در یک سطح قرار دارند
نقل قول کردن
+1 #10 مدیریت 1398-05-11 19:16
به نقل از .:
سلام یخچال فریزر ویرپول دارم لامپ داخلش سوخته شما دارید

با سلام
بله موجود هست
نقل قول کردن
+2 #9 مدیریت 1398-05-11 19:16
به نقل از فاطمی:
سلام یه سوال یخچال فریزر دوو خاموش شده دیگه کار نمیکنه آیا موتورش سوخته؟

با سلام
با برد و یا کمپرسور معیوب شده
نقل قول کردن
+2 #8 مدیریت 1398-05-11 19:14
به نقل از شفیعی:
سلام یه ساید بای ساید ویرپول دارم خوب داشت کار میکرد ۱ ساعت برق ها رفت وقتی برق امد زدم به برق دیگه کار نمیکنه

با سلام
یا برد الکترونیکی و یا کمپرسور دستگاه دچار مشکل شده در صورت لزوم برای تعمیر ساید بای ساید ویرپول با شماره‌های داخل سایت تماس حاصل فرمایید
نقل قول کردن
+2 #7 مدیریت 1398-05-11 19:12
به نقل از خسروانی:
سلام فیلتر ساید بای ساید ویرپول چنده

با سلام
لطفا مدل ساید بای ساید ویرپول را ذکر کنید و برای اطلاع از قیمت فیلتر ساید بای ساید ویرپول با شماره ‌های داخل سایت تماس حاصل فرمایید
نقل قول کردن
+2 #6 sanaz 1398-05-09 20:22
سلام میخوام ساید بای ساید بخرم ویرپول بهتر است یا مابه ؟
نقل قول کردن
+2 #5 خانمحمدی 1398-05-09 20:20
ساید ویرپول توی تابستون دماش چند باید باشه
نقل قول کردن
+3 #4 . 1398-05-09 20:19
سلام یخچال فریزر ویرپول دارم لامپ داخلش سوخته شما دارید
نقل قول کردن
+3 #3 فاطمی 1398-04-03 20:15
سلام یه سوال یخچال فریزر دوو خاموش شده دیگه کار نمیکنه آیا موتورش سوخته؟
نقل قول کردن
+1 #2 شفیعی 1398-04-02 20:46
سلام یه ساید بای ساید ویرپول دارم خوب داشت کار میکرد ۱ ساعت برق ها رفت وقتی برق امد زدم به برق دیگه کار نمیکنه
نقل قول کردن
+3 #1 خسروانی 1398-04-02 20:41
سلام فیلتر ساید بای ساید ویرپول چنده
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید