تعمیر ماشین ظرفشویی

fe5334f31f75

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی  چیست؟ ماشین ظرفشویی یک دستگاه مکانیکی است  که برای پاک کردن ظروف و میوه ها از آن استفاده می شود. ماشین ظرفشویی جزء اصلی آشپزخانه مدرن امروزی استدر گذشته، شستشوی دستی برای تمیز کردن ظروف کثیف که نیاز به فعالیت فیزیکی داشت انجام می گرفت اما، در حال حاضر گزینه آسان تر، سریع تر و قابل اطمینان تر یعنی ماشین های ظرفشویی داریدمانند هر دستگاه دیگر که روزانه استفاده می شود، مشکلات و ایراداتی  می توانند مانع از کارکرد درست ماشین ظرفشویی شما شود. تمام لوازم خانگی ممکن است نیاز به تعمیرات پیدا کنند مراجعه به یک مرکز مورد اطمینان و با سابقه می تواند خیال شما را برای سپردن دستگاهتان به آنها راحت کند.  ما بیش از ده سال تجربه در زمینه صنعت داریم و با انواع تعمیرات یخچال، تعمیر کولر گازی ، تعمیر ماشین لباسشویی  و به ویژه خدمات  تعمیرات ماشین ظرفشویی  سرو کار داریم.

تعمیرات ماشین ظرفشویی

ما تعمیرات لوازم خانگی همه مارک ها و برند های معتبر دنیا را انجام می دهیم.  تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی تخصص ماست. مهم نیست که شما نیاز به تعمیر ماشین های ظرفشوییLG ، Bosch، Whirlpool یا Samsung واسنوا دارید – ما قبلا با انواع مشکلات و ایرادات آنها برخورد کرده ایم و کاملا مجهز به تعمیر آنها هستیم.تکنسین های ما، بسیار ماهربوده، بیش از 10،000 تعمیر در سال را انجام می دهند. ما دانش و تجربه لازم برای تعمیر و نگهداری ماشین های ظرفشویی به صورت موقع و کارآمد را داریم و آشپزخانه شما را به نظم کاری قبلی خود  باز می گردانیم.

جلوگیری از تعمیر ماشین ظرفشویی

برای نتیجه بهتر هر چند ماه یکبار فیلتر سبد و سوراخ های اسپری را تمیز کنید. این کار باعث بهبود عملکرد کلی و کمک به تعمیرات ماشین ظرفشویی می شود. این قدم ساده می تواند  باعث صرفه جویی پول شما شود پس چرا که نه؟
بهتر هراست  2 سال یکبار ماشین ظرفشویی را تمیز و  میکروب ها و گریس های مضر از بین ببریم تا  به طور مستقیم باعث مشکلات عملکرد ظرفشویی نشود.
هرگز از مواد شوینده نا مناسب در ماشین ظرفشویی خود استفاده نکنید. این می تواند حباب های فوم بزرگ ایجاد کند که در نهایت نشت می کند و باعث آسیب می شود.

خارج ماشین ظرفشویی
 • با محلول آب و شوینده و محصولات غیر ساینده تمیز کنید و سپس خشک کنید.
داخل ماشین ظرفشویی
 • ماشین ظرفشویی را هر 3 ماه یک بار برای از بین بردن تمام کثیفی ها در داخل آن بشویید.
 • از شوینده های مخصوص شستن ماشین ظرفشویی برای تمیز کردن آن استفاده کنید.
 • نکته: برای ایمنی بیشتر، حتما دستگاه را قبل از تمیز کردن و عملیات نگهداری، از برق بکشید

تعمیر ماشین ظرفشویی : ماشین ظرفشویی تمیز نمی کند

دلایل متفاوتی که باعث می شود یک ماشین ظرفشویی به وظیفه خود یعنی تمیز کردن ظروف کثیف عمل نکند موارد زیر می باشد:

 تسمه پمپ آب ماشین ظرفشویی

تسمه پمپ آب ممکن است فرسوده و یا پاره شده باشد. با این حال، تعداد کمی از ماشین های ظرفشویی تسمه پمپ آب دارند، شما باید شماره مدل خود را برای تعیین اینکه آیا آن تسمه پمپ آب دارد یا خیر جستجو کنید. برای دسترسی به تسمه پمپ آب، پانل پایین را بردارید. تسمه پمپ آب در پایین موتور واقع شده است. اگر تسمه پمپ آب شکسته یا پوسیده باشد، آن را جایگزین کنید.

تعمیر دریچه ورودی آب ماشین ظرفشویی

سوپاپ ورودی آب اجازه ورود آب به ماشین ظرفشویی را می دهد. اگر شیر مسدود شده یا معیوب باشد، ماشین ظرفشویی آب کافی برای تمیز کردن مناسب ظروف نخواهد داشت. اگر سوپاپ ورودی آب مسدود شده باشد، آن را جایگزین کنید. برای تمیز کردن دریچه ورودی آب تلاش نکنید زیرا می تواند باعث آسیب بیشتر شود.

تعمیر همبندی بازوی شستشوی مرکزی ماشین ظرفشویی

بازوی شستشوی مرکزی آب را به ظروف در قفسه بالایی هدایت می کند. اگر آب نتواند به درستی از طریق بازوی شستشوی مرکزی جریان یابد، ظروف در قفسه بالایی به درستی تمیز نخواهند شد. با گذشت زمان، ذرات غذایی ممکن است در سوراخ های کوچک در بازوی شستشو به دام افتاده باشند. اگر ظروف بعد از شستشو همچنان کثیف هستند ، بازوی شستشو ممکن است مسدود شده باشد.  بازوی مرکز شستشو را بیرون آورده و هر گونه باقی مانده غذا را از سوراخ پاک کنید. اگر تمیز کردن بازوی شستشو خیلی دشوار است، آن را جایگزین کنید. علاوه بر این، اطمینان حاصل کنید که  بازشو شستشوی مرکزی با نازل تامین آب بطورمناسب چفت شده است.

تعمیر بازوی شستشویی پایینی ماشین ظرفشویی

بازوی شستشوی پایین تر آب را به ظروف در طبقات پایین تر می ریزد. اگر آب نمی تواند به درستی از طریق بازوی شستشوی پایین جریان یابد، ظروف در قفسه پایینی به درستی تمیز نخواهند شد. با گذشت زمان، ذرات غذایی ممکن است در سوراخ های کوچک در بازوی شستشو به دام افتاده باشند. اگر ظروف بعد از شستشو همچنان کثیف هستند ، بازوی شستشو ممکن است مسدود شده باشد. برای باز کردن بازوی شستشوی پایینی، آن را بیرون بیاورید و از سوراخ ها، هرگونه ذرات باقی مانده را بیرون بیاورید. اگر تمیز کردن بازوی شستشو خیلی دشوار است، برای تعمیر ماشین ظرفشویی آن را جایگزین کنید.

تعمیر بازوی شستشویی بالایی ماشین ظرفشویی

بازوی شستشوی فوقانی آب را به ظروف در قفسه بالایی هدایت می کند. اگر آب نمی تواند به درستی از طریق بازوی شستشوی بالا جریان یابد، ظروف در قفسه فوقانی به درستی تمیز نخواهند شد.مانند موارد ذکر شده در بالا برای تمیز کردن بازو عمل کنید.

تعمیرات پمپ گردش ماشین ظرفشویی

پمپ گردش آب از موتور و پروانه استفاده می کند تا آب را مجبور به بالا رفتم از بازوهای شستشو کند. اگر پمپ گردش آب معیوب باشد، ظروف به درستی تمیز نخواهند شد. اگر موتور هیچ سر و صدایی نداشته باشد یا تنها صدای وزوز را بعد از اینکه ماشین ظرفشویی پر شد شنیدید، موتور ممکن است سوخته باشد. اول، اطمینان حاصل شود که برق به موتور می رسد. دوم، برای اطمینان از اینکه پروانه می چرخد، پمپ را برای خرابی ها بررسی کنید.

مونتاژ پمپ و موتور

این موتور یک پروانه را برای عبور آب از طریق بازوهایهای شستشو هدایت می کند. اگر موتور معیوب است، پروانه پمپ شکسته یا بخشی از پمپ خالی شده است، ظروف به درستی تمیز نخواهند شد. اطمینان حاصل کنید که برق به پمپ موتور و موتور منتقل می شود. اگر برق به پمپ و مونتاژ موتور برسد اما هنوز اجرا نشود، پمپ و موتور مونتاژ را جایگزین کنید.

تعمیر پروانه شستشوی ماشین ظرفشویی

پروانه شستشو یک تیغه پلاستیکی کوچک است که آب را از طریق بازوهای شستشو منتقل می کند. اگر پروانه شكسته شود یا بعضی از باله هایش را از دست دهد، ممكن است فشار كافی برای فرستادن آب را از طریق بازوهای شستشو را نداشته باشد. در اکثر مدل ها، شما می توانید پروانه شستشو را مستقل از پمپ و مونتاژ موتور جایگزین کنید. شماره مدل خود را برای تعیین اینکه آیا پروانه شما قابل تعویض است یا نه جستجو کنید. اگر نمیتوانید پروانه را به طور جداگانه جایگزین کنید، باید کل پمپ و موتور مونتاژ را جایگزین کنید.

تعمیر موتور پمپ آبکشی و گردش آب

یکی دیگر از موارد تعمیر ماشین ظرفشویی تعمیر پمپ آبکشی می باشد که تعمیرات لازم در خصوص آن صورت گیرد و سامی تکنیک به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی انتخاب خوبی برای مشتریان می باشد.

معایب ماشین ظرفشویی :

ظرف ها را آب نمی کشد

1- تعمیر پمپ آبکشی

2- تعمیر پروانه تخلیه

3-  تعممیر کیت سلنویید تخلیه

4- تعمیر شیر تخلیه

5- تعمیر همبندی موتور و پمپ

6- مسدود بودن و ی نصبا نادرست سطل زباله
7-تعمیر شیلنگ تخلیه
8- چک کردن شیر
9- تعمیر تسمه پمپ آب

دکمه های ماشین ظرفشویی کار نمی کنند

 1. تعمیر صفحه لمسی و کنترل پنل
 2. تعمیر صفحه لمسی
 3. تعمیر برد کنترل اصلی

 چراغ های ماشین ظرفشویی چشمک زن شده

 

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

ما متخصص در زمینه تعمیرات انواع ماشین های ظرفشویی ال جی هستیم و تعمیرکار حرفه ای ال جی را برای سرویس و نگهداری ماشین ظرفشویی شما به محل می فرستیم. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد ارور های دستگاه خود به ارور ظرفشویی ال جی را مشاهده کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

سامسونگ یکی از برند های پر طرفدار برای مردم ایران است و همگی ما از یکی از محصولات سامسونگ از گوشی تا تلوزیون و یخچال استفاده کرده ایم. سامس تکنیک یکی از برترین مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در سراسر تهران می باشد برای اطلاعات در مورد ارورهای ماشین ظرفشویی سامسونگ مراجعه کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

بوش یکی از برند های آلمانی معتبر در سراسر دنیا می باشد و طرفداران بسیاری دارد اما از انجا که هیچ دستگاهی تا ابد سالم نمی ماند می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش خود به سامس تکنیک رجوع کنید زیرا تکنسین های ما بیش از 850 نوع مختلف این برند را تا کنون تعمیر کرده اند. علاوه بر ایم ما متخصص تعمیر ماشین لباسشویی بوش نیز هستیم.

تعمیرات ماشین ظرفشویی

 

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

ما متخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگی ویرپول هستیم شک دارید؟ با ما تماس بگیرید تا لیست مشتریان ویرپولی خود را برای شما ارسال کنیم تا رضایت کار ما را از آنها پرس و جو کنید. اگر با دستگاه خود به مشکل خورده اید با ما تماس بگیرید.

 تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

یکی از برند های قدیمی که همه با آن آشنا هستیم جنرال الکتریک می باشد. تعمیرات این برند به خصوص ماشین های ظرفشویی آن تخصص ماست چون سال ها فعالیت در حوزه تعمیرات ماشین ظرفشویی و لوازم خانگی ما را با ریز و بم مشکلات این برند آشنا کرده است.

تعمیر ماشین ظرفشویی : تماس با ما

چه زمانی با ما تماس بگیرید؟

اگر ماشین ظرفشویی شما به درستی کار نکند، فقط به این معنی نیست که در شستشوی ظرف ها دچار مشکل می شوید. شما علاوه بر آن زندگی خود را به خطر می اندازید چراکه اگر سیمکشی در دستگاه با آب ارتباط برقرار کند، می تواند پیامدهای فاجعه آمیز داشته باشد. به همین دلیل است که شما باید به زودی با یک نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی تماس بگیرید. سامی تکنیک یکی از این مراکز معتبر می باشد. گاهی اوقات ماشین ظرفشویی به دلیل پودر شستشوی بد و یا به دلیل آنکه غذاها بیش از حد در ظروف وجود داشته دچار مشکل می شود. راه حل این است که با ما تماس بگیرید تیم ما تجربه زیادی دارند به راحتی شما را در تعمیر ماشین ظرفشویی راهنمایی می کنند. مشکلات متداول ماشین ظرفشویی:

 1. ماشین ظرفشویی مواد شوینده را تحویل نمی دهد
 2. ماشین ظرفشویی ظروف را به درستی تمیز نمی کند
 3. آبکشی متوقف نمی شود
 4. مواد شوینده در ظروفباقی می ماند
 5. ماشین ظرفشویی هنگام کار صروصدا می کند
 6. ماشین ظرفشویی می لرزد
 7. آب نشت می کند
 8. تخلیه نکردن آب : در چنین حالتی پمپ تخلیه شما دچار مشکل شده که در مرحله نخست با تعمیر پمپ تخلیه مشکل حل می شود ولی اگر مشکلاتان حل نشد تعویض پمپ تخلیه دستگاه صورت میگیرد.
 9. گرم نکردن آب: این حالت در دستگاه مربوط به المنت یا همان هیترمی باشد که باید تعویض شود.
در استفاده از ظرفشویی به مشکل برخوردید؟

نگران نباشید نمایندگی ما مشکل شما را در کوتاه ترین زمان و در اسرع وقت با داشتن متخصصین و تکنسین های ماهر و تجهیزات کار آمد و ضمانت قطعات ۶ الی ۲۴ ماهه در محل شما به صورت۲۴ساعت و۷روز هفته رفع می نماید. با ثبت سفارش آنلاین علاوه بر ۱۰ درصد تخفیف این امکان به شما داده می شود که در اولویت سرویس دهی تکنسین های ما قرار بگیرید و ثبت سفارش شما مستقیما به تکنسین های مربوطه ارسال می شود و همین باعث سرعت در سرویس دهی به شما مشتریان عزیز می باشد.

مطالب مرتبط

تعمیر مایکروفر

اهمیت تعمیر مایکروفر, تعمیرات سولاردام وتعمیر مایکروویو: امروزه گرایش به ماکرویو که بسیار شیک و مدرن هم

تعمیر کولر گازی - اسپیلت

تعمیر کولر گازی یا به عبارتی تعمیر اسپیلت امروزه یکی از نیاز های استفاده کنندگان از کولر گازی می باشد زیر

ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی یک دستگاه مکانیکی است که برای ضد عفونی کردن میوه ها و سبزیجات و پاک کردن ظروف به کار می رود

ماشین لباسشویی

از گذشته تا به امروز ماشین لباسشویی به یکی از وسایل ضروری خانه ها مبدل شده است و از آن به بعد همچنان این

توصیه های ماشین لباسشویی

لباسشویی باید در مکان محل صحیح باشد باید تراز باشد برای تراز کردن دستگاه پیچ هایی که در انتهای دستگاه وجو

توصیه های ماشین ظرفشویی

یکی از نکاتی که میتوان برای استفاده از ماشین ظرفشویی در نظر گرفت این است که ظرف های حاوی باقیمانده غذا را

دسته بندی مطالب

 • عمومی (4)
 • مقالات
 • توصیه ها (32)
 • برند لوازم خانگی (4)
 • محصولات کره ای (8)
 • محصولات اروپایی (13)
 • محصولات آمریکایی (12)
 • محصولات ایرانی (11)
 • ادامه
 • عیب یابی (86)
 • خدمات (8)
 • شماره تلفن های مناطق (5)
 • راهنمای خرید لوازم (6)
 • پرسش و پاسخ
 • نظرات مشتریان (1)
 • لیست مناطق تحت پوشش (841)

pic03

با توجه به ضروری بودن کارکرد دائم لوازم خانگی شما عزیزان میتوانید در صورت بروز هرگونه مشکل در هر ساعت از شبانه روز با تکمیل کردن این فرم بصورت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا با اعزام تکنسین سریع ترین زمان ممکن مشکل دستگاه شما را برطرف کنند.

این فرم فقط برای مشترکین تهران و حومه تهران می باشد.

فرم ثبت سفارش آنلاین

فرم ثبت درخواست تعمیرکار

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر است

انتخاب برند(*)
ورودی نامعتبر است

شماره تلفن(*)
ورودی نامعتبر است

زمان مراجعه(*)
ورودی نامعتبر است

شماره همراه(*)
ورودی نامعتبر است

نوع وسیله(*)
ورودی نامعتبر است

شرح مشکل(*)
ورودی نامعتبر است

سایر برندها(*)
ورودی نامعتبر است

کد امنیتی(*)
کد امنیتی
ورودی نامعتبر است

* با ثبت سفارش آنلاین شما از 10% تخفیف برخوردار شوید.

* اولویت سرویس دهی با مشتریانی است که از طریق ثبت سفارش آنلاین درخواست خود را ثبت کنند.

*این فرم فقط برای درخواست تعمیرکار می باشد.

نظرات برخی از مشتریان

 • avetar woman 

  از برخورد تکنسین راضی بودم و کارم را در اسرع وقت انجام دادین ممنون

  شاه وردی

 • man

  سلام

  خیلی خوشحالم به شما اعتماد کردم برای تعمیر ساید بای سایدم با چند جا تماس گرفتم و هیچ کدام از تعمیر کاران مشکل دستگاه من رو حل نکردن ولی تکنسین شما واقعا با تجربه و ماهر بودن و مشکل من رو رفع کردند.

  ترابی

 • avetar woman

  میخواستم تشکر کنم که سریع به کارم رسیدگی کردین.ممنون

  برهمتی