فیلتر یخچال

فیلتر یخچال

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

در مرکز فروش فیلتر یخچال ما دیگر نگران آب آشامیدنی خود نباشید. ما در مجموعه فروش و نصب فیلتر را انجام میدهیم. همچنین قیمتی که ما برای شما اعلام میکنیم 300هزارتومان است که با بهترین قیمت و کیفیت نسب به رقبا است. اگر احتیاج به تعویض فیلتر یخچال خود دارید میتوانید با مشاوران ما در ارتباط باشید تا شما را برای خرید و تعویض فیلتر راهنمایی کنند.

طبق آمارشرکت آب و فاضلاب تهران از کلیه آب‌های مصرفی خانه ها ۲۳ درصد آب صرف آشامیدن و ما بقی برای مصارف دیگر همچون شستشوی ظروف و استحمام و مابقی امور استفاده می شود .اما در کل اب های شهری که اداره ‌آب ‌و فاضلاب برای خانه‌ها در نظر گرفته درصد کمی ‌تصفیه ودرصد زیادی از آب های زیر زمینی که تصفیه نشده اند به خانه ها می رسد که این آب ها شامل ذرات زیادی مثل کلر، آهک، املاح و … می باشد که گاهی با مشاهده عینی هم می‌توان این ذرات معلق در آب را دید.

فیلتر های بیرونی اکسترنال

در کنار این ذرات نامطبوع آب، مزه آب و رنگ آب را اضافه کنید و در مناطقی می توان گفت کیفیت آب بسیار پایین است. با این شرایط بهترین راه، جدا کردن آب آشامیدنی از مابقی مصارف آب می باشد، برای سلامت خود و خانواده بهتر است آب را تصفیه کرده و بعد استفاده کنیم. تصفیه آب های آشامیدنی منزل به دو صورت فیلترهای تصفیه آب شیر و تصفیه آب یخچال انجام می شود. (تعویض فیلتر یخچال و تعویض فیلتر ساید بای ساید) که در این مقاله ما به تصفیه آب های یخچال می پردازیم و شما را با این روش استفاده آب آشنا می کنیم، به طور کلی دستگاه های برودتی مثل یخچال و ساید بای ساید در برند های گوناگونی که هم ایرانی و هم خارجی وارد بازار امروز لوازم خانگی شده خود را به سیستم آب سرد کن و یخساز مجهز کرده اند و هر دستگاه نسبت به قدیم و جدید بودن و برند دستگاه به شکل‌های مختلفی این آب آشامیدنی و یخسازی را در اختیار متقاضیان خود قرار می‌دهد، شرکتهای سازنده یخچال فریزر و ساید بای ساید به طور کلی سیستم تسویه خود را به دو بخش تقسیم کردند : فیلتر اکسترنال یا بیرونی و دسته دوم فیلترهای فابریکی یا داخلی میباشد،۷۰ درصد دستگاه‌ها همزمان از این دو روش برای این کار استفاده می کنند و ۳۰ درصد مابقی فقط از یک روش که روش اول یا همان فیلترهای اکسترنال یا بیرونی می باشد استفاده می کنند، جالب آن است که بگوییم تعویض فیلتر یخچال و تعویض فیلتر ساید بای ساید علاوه بر تسویه کردن آب آشامیدنی به طور عمر بیشتر یخچال و طول عمر قطعات کلیدی آن نیز اضافه می نماید. نحوه کار سیستم های برودتی مثل یخچال وساید بای ساید شباهت زیادی به لوله کشی یک خانه دارند با این تفاوت که سیستم های برودتی قطعات به شدت حساس و آسیب‌پذیری در خود دارند و ذرات درون آب، هم می‌تواند به دستگاه آسیب بزند هم به لوله های داخلی یخچال، پس بهتر است قبل از بروز مشکلاتی از این قبیل با تعویض فیلتر یخچال یا ساید بای ساید هم آب آشامیدنی با کیفیت تری استفاده کنید هم از خرابی های احتمالی دستگاه جلوگیری بنماییم.

انواع فیلتر یخچال یا ساید بای ساید

فیلتر های بیرونی اکسترنال

همانطور که در قبل گفتیم های فیلتر های تصفیه آب به دو شکل است فیلترهای بیرونی یا اکسترنال و فیلتر های داخلی و فابریک.

در این بخش اول به تعویض فیلتر یخچال و تعویض فیلتر سای بای ساید بیرونی می پردازیم:

فیلتر های بیرونی اکسترنال ازسه اجزای کلی تشکیل شده اند : زغال و پودر زغال و کربن اکتیو یا فعال و از الیاف پنبه ای که هر کدام کارایی خاص خود را نسبت به تصفیه آب انجام می دهد و تعویض فیلتر یخچال و تعویض فیلتر ساید بای ساید در زمان مناسب مانع از ورود ذرات معلق آب که سبب بوی نامطبوع و رنگ بد آب میگردد و علاوه بر آن با جلوگیری از ورود باکتری های موجود در آن، آب با کیفیت تری برای شرب مهیا می کند.

اندازه فیلترهای بیرونی ساید بای ساید

اندازه فیلترهای بیرونی ساید بای ساید

این فیلترها که به فیلترهای کمکی نیز معروف است به شکل بیضی و کپسولی در بازار موجود می باشد در دو سایز معمولی و بزرگ موجود است.

فیلترهای معمولی یا سایز ۱ طول زیر ده سانت و قطر

زیر ۱۲ اینچ تشکیل شده و فیلترهای بزرگ سایز ۲ از طول ۱۲ سانت به بالا و قطر دو و نیم اینچ بیشتر است.

برخلاف نظرات غیر کارشناسانه مبنی بر اینکه همه فیلتر های بیرونی یا اکسترنال کارایی یکسان دارند و برای تعویض فیلتر یخچال و تعویض فیلتر ساید بای ساید برندهای گوناگون فرقی ندارد باید گفت فیلترها انواع مختلف دارند و بازدهی و قدرت آنها با توجه به نوع برند یخچال و ساید بای ساید تفاوت داشته و برای هر دستگاه و هر برندی یک نوع فیلتر مخصوص درون بازار وجود دارد.

دسته اول فیلترهای است که فقط کارایی خاص دارند برای تصفیه که مخصوص بوی بد یا رنگ اب و یا جلوگیری از ذرات است که در هرکدام اجزای جداگانه دارند به طور مثال فیلتر تصفیه آب درونش فقط کربن وجود دارد یا فقط الیاف وجود دارد یا برای بوی بد فقط زغال وجود داردکه این فیلتر ها به صورت چند مرحله ای یا خطی پشت دستگاه نصب می شودکه هر کدام با کیفیت بالا کارآیی خاص خود را انجام می دهد.

دسته دوم فیلترهای سه گانه است که درون فیلترهای اکسترنال یا بیرونی هم کربن هم زغال و هم الیاف وجود دارد که به صورت تک فیلتر پشت دستگاه وصل می شود.

تعویض فیلتر یخچال و تعویض فیلتر ساید بای ساید بیرونی یا اکسترنال این طرح ها بیشتر در دستگاههای که فیلتر داخلی نیز دارند استفاده می شود که کمک به فیلتر داخل یخچال کرده که هم عمر فیلتر داخلی بیشتر شود و کیفیت آب بهتری در اختیار شما قرار دارد.

دسته سوم فیلترها علاوه بر دو مورد قبل دارای گنجایش و قدرت پردازش بالا هستن هر کدام از این فیلترهای تصفیه آب مخصوص به یک برند و مدل دستگاه های برودتی است به طور مثال برای دستگاه های آلمانی و آمریکایی نمی توان فیلترهای برند ایرانی را استفاده کرد.

تمامی فیلترهای اکسترنال یا بیرونی ورودی و خروجی یکسان دارد که به شلنگ شماره ۶ که با قطر ۴ وصل میشود .

به طور اشتباه و عادت اشتباه برای تعویض فیلتر یخچال و تعویض فیلتر ساید بای ساید خود مردم هم اقدام به خرید فیلترهای تصفیه کرده و خود آن را نصب می کنند که این عمل هم باعث می شود فیلتر های بی کیفیت خریداری کرده نسبت به قیمت ارزان که در بازار است و مربوط نبودن مدل فیلتر با دستگاه به جای اینکه کار تصفیه آب را بخواهند انجام دهند کیفیت آب بدتری نیز استفاده می کند و برای نصب هم به صورت خیلی ساده انجام می دهند که اگر تعویض فیلتر یخچال و تعویض فیلتر ساید بای ساید با شلنگ ها خوب سفت نشود و یا آب بندی نشود باعث می شود اب به صورت قطره ای در حالی که متوجه نمی شوید سرازیر شود و بعد از مدتی آب جمع شده یا به یخچال آسیب میزند و یا کف آشپزخانه آب جاری میشود .

به عنوان پیشنهاد توصیه می شود برای تعویض فیلتر یخچال و تعویض فیلتر ساید بای ساید با همکاران ما به صورت رایگان مشاوره کرده و برای نصب هم به صورت رایگان از همکاران و تکنسین های شرکت استفاده کرده و اقدام به تعویض فیلتر یخچال و تعویض فیلتر ساید بای ساید برای تصفیه اب کنید .

قیمت فیلتر بیرونی ساید بای ساید یخچال

قیمت فیلتر بیرونی ساید بای ساید

برای تعویض فیلتر یخچال و تعویض فیلتر ساید بای ساید و قیمت های فیلتر اکسترنال یا بیرونی باید گفت در بازار از قیمت های بسیار پایین که از 100 هزار تومن شروع میشود و تا قیمت های بسیار بالا حتی به فروش میرسد.

برای تعویض فیلتر یخچال یا تعویض فیلتر ساید بای ساید،قیمت فیلتر های یخچال باید گفت نسبت به نوسانات ارز قیمت ها نوسان دارد ولی نه خیلی زیاد.

مشکلات و خرابی هایی که بر اثر تعویض نکردن فیلتر ساید بای ساید یا فیلتر یخچال بوجود می آیند

کارایی فیلترهای اکسترنال یا بیرونی ( تعویض فیلتر یخچال و تعویض فیلتر ساید بای ساید بیرونی یا اکسترنال ) :

فیلتر یخچال و فیلتر ساید بای ساید بیرونی دستگاه عمده کار تصفیه آب را انجام میدهد و بیشتر فشارهای آب و کثیفی آب را میگیرد که این امر باعث می شود هم فشار کمتری به فیلتر یخچال و فیلتر ساید بای ساید درونی یخچال که به مراتب قیمت بالاتری نسبت به فیلتر یخچال و فیلتر ساید بای ساید داخلی دارند و هم عمر فیلتر یخچال و فیلتر ساید بای ساید داخلی را بیشتر می کنند و شما آب باکیفیت تری را استفاده می کنید و هم جلوگیری کرده از ورود ذرات داخل آب به درون یخچال می شود .

از خرابی های احتمالی از نبود فیلتر یخچال و فیلتر ساید بای ساید اکسترنال یا بیرونی نسبت به قطعات یخچال می توان به موارد زیر اشاره کرد

شلنگ های داخلی یخچال به مرور زمان باعث گرفتگی و جمع شدن آهک یا ذرات معلق درون آب می شود که تعویض این شلنگ ها خالی از هزینه نیست و دردسرهای خود را دارد .

شیر برقی دستگاه یخچال یا ساید بای ساید قطعه ای به شدت حساس است که با دستوراتی که از برد دستگاه می گیرد آب را به بخش های مختلف یخچال می رساند که این قطعه در اول ورودی آب به یخچال قرار دارد و بیشترین آسیب را از این ذرات معلق در آب یا آهک درون آب می بیند.جالب آن است بدانید تعویض شیر برقی یکی از تعمیرات یا تعویض قطعات گران دستگاه یاد می‌شود .

آسیب به شیر برقی یا سوختن شیر برقی باعث آن می شود که دیگر کنترل پخش آب یا جلوگیری از ورود آب به دستگاه انجام نگیرد و باعث شود به طور خودکار از اب سرد کن یا قسمت یخ ساز آب جاری شود که درقسمت آب سرد کن آب جاری شده و در یخ ساز اب یخ بزند.

مشکل بعدی ورودی خروجی شلنگهای داخل یخچال است که این ذرات آهک درون آب باعث گرفتگی می شود و باعث مشکلاتی در درون یخچال میشود که کم درد سر و بی هزینه نیست.

 

عمر مفید فیلتر یخچال یا ساید بای ساید

عمر مفید فیلتر یخپال یا ساید بای ساید

عمر مفید فیلتر یخچال و فیلتر ساید بای ساید اکسترنال یا بیرونی بسته به آب شهری منطقه می باشد که در کمترین زمان ۶ ماه و در بیشترین کارایی ۱۲ ماه می باشد .

اصولا در دستگاه های برودتی مثل یخچال و ساید بای ساید دستگاه به صورت اتوماتیک ارور فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید آب را به شما می دهد و به رنگ نارنجی و قرمز مشخص میشود،ولی برای دقیق تر بودن امکان خطای دستگاه فیلتر یخچال و فیلتر ساید بای ساید را ۶ ماه نهایتا ۱۲ ماه تعویض بنماییم. اصولا مردم یا از تایم بیشتری برای تعویض فیلتر یخچال و تعویض فیلتر ساید بای ساید استفاده می کنند یا به دلیل هزینه فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید از تعویض آن غفلت می کنند که باید اشاره کرد بعد از سپری شدن عمر مفید فیلتر یخچال و فیلتر ساید بای ساید؛ فیلتر نه تنها کار تصفیه را انجام نمی‌دهد بلکه محل جمع شدن باکتری ها درون فیلتریخچال یا فیلتر ساید بای ساید میشود که برای سلامتی به شدت مضر است و اجزای داخل فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید بعد از عمر مفید تکه های پودر شده خود را به شلنگ ها می دهند که خود این موضوع علاوه بر ذرات و املاح درون آب،هم برای آشامیدن خوب نیست هم باعث آسیب اجزای داخلی یخچال می شود.

یخچال های تک فیلتری

اغلب در یخچال های قدیمی یا یخچال هایی مثل برند دوو؛ از فیلتر یخچال و فیلتر‌ساید‌بای ساید داخلی استفاده نشده و فقط فیلتر یخچال و ‌فیلتر ساید بای‌ساید اکسترنال یا بیرونی اکتفا کردن که بهتر است در این مدل از یخچال ها از فیلتر یخچال‌ یا‌فیلتر ساید بای‌ساید تک کاره به صورت مرحله‌ای استفاده شود. بسته به تقاضای مشتری می توان از یک فیلتر یخچال و فیلتر ساید بای ساید سه کاره استفاده کنیم ولی بهتر است با مشاوره با همکاران و تکنسین‌های ما از بهترین فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید برای دستگاه خود استفاده کنیم که علاوه بر جلوگیری از خرابی قطعات یخچال و ساید بای ساید آب باکیفیت تری در اختیار خود و خانواده قرار دهیم.

دسته دوم فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید فیلترهای داخلی و فابریک می باشد، فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید داخلی یخچال برعکس فیلتر یخچال و فیلتر ساید بای‌ساید اکسترنال یا بیرونی که ظاهر تقریباً یک شکلی داشتند،فیلتر های داخلی اشکال متفاوتی دارند و برای هر برندی فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید جداگانه با شکل جداگانه مخصوص همان برند استفاده میشود.

بطور مثال برندهایی مانند سامسونگ الجی جنرال الکتریک پروفایل وستینگ هواس ویرپول مابه فریجیدر و… دارای فیلتر داخلی می باشند.

 

انواع فیلتر های داخلی ساید بای ساید یا یخچال

انواع فیلتر های داخلی ساید بای ساید

در کل فیلتر یخچال و فیلتر ساید بای ساید درونی به سه دسته تقسیم می شود لیوانی، موشکی و کشویی می باشد که هر کدام دارای تعداد زیادی مدل می باشد.

شرکت های سازنده یخچال به صورت انحصاری برای خود و مدل های یخچال خود فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید در نظر گرفته اند که در سایزها و مدلهای مختلف در دستگاه جانمایی میگردند و فیلتر یخچال و فیلتر ساید بای ساید در آن قسمت نصب می شود.

کارایی فیلتر های درونی یخچال (تعویض فیلتر یخچال یا تعویض فیلتر ساید بای ساید) :

به صورت کلی کار فیلتر یخچال و فیلتر ساید بای ساید داخلی تنها تصفیه آب آشامیدنی است،این کار را به صورت تخصصی انجام می دهد و یکی از اصلی ترین قطعات یخچال یا ساید بای ساید است که بهترین کیفیت اب را بدست شما می دهد.

فیلتر یخچال یا‌فیلتر ساید بای ساید داخلی کار نهایی تصفیه آب یخچال شما را به عهده دارد و همانطور که در بخش‌های گذشته گفتیم تصفیه اولیه آب به عهده فیلترهای کمکی اکسترنال است که اب را تقریبا گل زدایی کرده و تصفیه اولیه را انجام داده به فیلتر یخچال و فیلتر ساید بای ساید داخلی فشار کمتری وارد کرده و همین امر باعث می شود فیلتر یخچال و فیلتر ساید بای ساید داخلی هم به صورت تخصصی تر این کار را انجام دهد و هم عمر مفید بهتری داشته باشد.

اجزای داخلی فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید فابریک یا داخلی

در این مدل از فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید بیشتر از زغال و پودر زغال و کربن فعال استفاده می شود تا الیاف پنبه ای شکل ، که همین مشخصات گویای این می باشد که کمتر انژی خود را برای گل زدایی و گرفتن ذرات معلق در آب صرف میکند.

عمده کار این فیلتر یخچال‌ یا فیلتر ساید بای ساید تخصصی بودن در تصفیه آب است که زغال و کربن بیشتر برای بوی آب و مزه آب است که شما را به بهترین کیفیت آب آشامیدنی می رساند.

جنس بیرونی فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید داخلی

همه این مدل فیلتر یخچال یا‌فیلتر ساید بای‌ساید از جنس پلاستیکی سفید یا شیشه ای درست شده که وزن کمتری برخوردار باشند چرا که ۹۰ درصد فیلتر های یخچال یا ساید بای ساید داخلی حالت آویزان را در یخچال دارند یا به اتصال نازک داخل یخچال وصل هستند که به اتصالات فشار زیادی وارد نشود که باعث خرابی های احتمالی و نشتی آب نگردد.

 

انواع مختلف فیلتر یخچال و فیلتر ساید بای ساید داخلی

فیلتر یخچال و فیلتر ساید بای ساید داخلی

دو نوع یخچال وجود دارد به طور کلی که یک دسته دارای فیلتر یخچال‌یا فیلتر ساید بای ساید داخلی می باشند و دسته دوم بدون فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای‌ساید داخلی هستند .

یخچال های قدیمی تر که در خانه ها وجود دارد دارای فیلتر داخلی نمی باشند و یا برندهای ایرانی در بازار هم فیلتر داخلی ندارند،در این مدل یخچال ها بهتر است از فیلتر یخچال یا‌فیلتر ساید بای ساید پشتی مرحله‌ای یا سه کاره استفاده شود تا کیفیت مناسبی را از آب برای استفاده داشته باشیم .

دستگاه های برودتی که دارای فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید داخلی میباشند عمدتاً یخچال های خارجی می باشند. برند های کره ای که در بازار وجود دارد و مدلهای قدیمی تر این دستگاه ها دارای فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید داخلی لیوانی می باشند که به صورت یک لیوان پلاستیکی شکل سفید یا یک استوانه بیضی شکل بالای قسمت یخچال در بالاترین طبقه قرار دارد .

درهمین مدل یخچال ها در نسل های جدیدتر بجای فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید لیوانی از فیلتر یخچال یا‌ساید بای ساید موشکی استفاده می شود که در قسمت های پایین یخچال یا درب فریزر یا در قسمت یخچال بالای دستگاه است، این مدل فیلتریخچال یا فیلتر ساید بای ساید شکل های مختلفی دارند که برای انتخاب حتما مدل دستگاه و برند دستگاه باید رعایت شود در غیر اینصورت فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید در جای خود نصب نمیشود. بهترین کار برای تعویض فیلتر یخچال و فیلتر ساید بای ساید مشاوره گرفتن به صورت رایگان از همکاران و تکنسین های ما می باشد. در برند های آلمانی و آمریکایی فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید داخلی از مدل های بیشتری تشکیل شده است ، مدل های قدیمی تر فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید لیوانی شکل دارند در قسمت طبقه بالای یخچال قرار دارد که فرق این مدل فیلتر با دستگاههای کره‌ای تخت بودن قسمت اتصال خود با یخچال است و قیمت بالاتری نسبت به یخچال های کره ای دارد .

مدل های بعدی این فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید فیلترهای استوانه‌ای است که مثل فیلتر های لیوانی در قسمت بالای یخچال قرار دارند و کشیده تر هستند این فیلتر ها برای بوی بد اب و مزه آب آشامیدنی می باشد. مدل بعدی این فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید فیلترهای موشکی می باشد ،این مدل فیلترها بیشتر در طبقه پایین یا بالای دستگاه هستند که داخل قاب خود نصب می شود،فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید موشکی از یک سر ورودی و خروجی برخوردار می باشد که در برخی از برندها ورودی و خروجی از هم جدا می باشد و دارای دو سر جداگانه است. مدلهای دیگر فیلتر یخچال یا ساید بای ساید داخلی یخچال فیلتر های کشویی هستند که در قسمت بالای یخچال هستند یا در قسمت داخل یخچال در طبقات بالا هستند. برای انتخاب این مدل فیلتر یخچال یا ساید بای ساید برای برند های آلمانی یا آمریکایی بهترین کار مشاوره گرفتن به صورت رایگان از همکاران یا تکنسین های شرکت می باشد.

پیشنهاد ما به شما : مطالعه تعویض فیلتر یخچال سامسونگ

 

زمان تعویض فیلتر داخلی یخچال یا ساید بای ساید

تایم تعویض فیلتر یخچال و‌فیلتر ساید بای‌ساید داخلی یخچال کره ای بین ۶ ماه تا ۱۲ ماه می باشد که دستگاه به صورت اتوماتیک به شما EROR فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید آب را میدهد اما برای اطمینان بیشترتاریخ دقیق تعویض فیلتر را به خاطر بسپارید که از کیفیت آب خوبی برخوردار باشیم.توجه داشته باشید که تعویض نکردن فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید آب در زمان معین علاوه بر تسویه نشدن آب آشامیدنی باعث جمع شدن باکتری ها و کثیفی داخل فیلتر یخچال یا ساید بای ساید می شود که به صورت حتم مشکلاتی برای سلامتی به وجود می آورد.

تایم تعویض فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید داخلی برندهای آمریکایی و آلمانی در یخچال و ساید بای ساید بین ۱۲ ماه الی ۱۸ که عمر بیشتری نسبت به برند های کره ای دارند.

 

طریقه تعویض فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید داخلی

فیلتر های لیوانی موشکی و کشویی را باید با دقت تعویض کرد.

نکته اینکه هنگام تعویض فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید به هیچ وجه از آب دستگاه استفاده نکنید که باعث این شود آب شروع به ریزش داخل یخچال کند ، فیلتر یخچال و فیلتر ساید بای ساید لیوانی و موشکی را به آرامی به سمت چپ بپیچانید نیم دور که این کار را انجام دهید فیلتر یک پله پایین تر می آید و می توانید فیلتر را در آورید و برای جا زدن فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید جدید وکیوم پلاستیکی دور فیلتر را باز کرده و در پوش فیلتر که بیشتر به رنگهای قرمز یا سفید یا آبی هستند را بردارید و بعد در جای خود قرار دهید و به سمت راست بچرخانید به صورت نیمدور ، توجه داشته باشید در اول چرخاندن فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید یک پله بالا یا داخل می رود که همین امر یعنی فیلتر جا رفته است در غیر این صورت هنوز در جای خود قرار نگرفته است.

مدل های کشویی فیلتر یخچال یا فیلتر ساید بای ساید داخلی یک خار یا یک پدال دارد و وقتی به آن فشار بیاورید،می توانید فیلتر را بیرون بکشید و فیلتر جدید را از وکیوم خارج کنید و داخل جای خود قرار دهید و به داخل فشار دهید تا ان پدال یا خار جا برود.

تعویض فیلتر یخچال و فیلتر ساید بای ساید انجام شده است فقط مانده ریست کردن EROR دستگاه برای آب و هوا گیری وگرفتن کربن و زغال آب که به سادگی می توانید انجام دهید .

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

133 20 264 021

266 94 227 021

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

440 82 443 021

175 70 440 021

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88 021

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77 021

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *