تعمیرات یخچال فریجیدر در منزل

تعمیرات یخچال فریجیدر در منزل

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

تعمیر یخچال فریجیدر در منزل بهتر است که توسط متخصص آن انجام شود. چرا که تکنولوژی های جدید به کار رفته در این دسته یخچال ها، نیازمند یک تعمیرکار حرفه‌ای هستند. این متخصصان تعمیرات یخچال فریجیدر در تهران را در صورتی که یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما با مشکلی روبرو شده باشد تعمیر میکنند به همین منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانید با نمایندگی تعمیرگاه مجاز فریجیدر تماس بگیرید.

در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما در محل حضور یابند. در این حالت، تکنسین های سامی تکنیک ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند

برای تعمیر یخچال فریجیدر احتیاج به تکنسین داری؟

تعمیرات یخچال فریجیدر

سرویس یخچال فریجیدر میتواند به صورت ۶ ماه یکبار یا سالیانه اجرا شود. در این صورت یخچال شما به صورت دوره‌ای بررسی می‌شود تا از بروز هر گونه مشکل تعمیر یخچال فریزر فریجیدر جلوگیری شود. برای سرویس یخچال فریجیدر، نیاز به تعمیرکار متخصص و یک نمایندگی تعمیرات یخچال فریجیدر دارید تا با خیال راحت در زمان‌هایی که شما تعیین کنید کار سرویس یخچال شما انجام شود. با سرویس یخچال فریجیدر، محصول شما دچار مشکل نشده و می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید. برای استفاده از سرویس تعمیر یخچال فریزر فریجیدر در تهران، می‌توانید با شماره‌هایی که در سایت قرار داده‌ایم تماس گرفته و با تعمیرکاران ما در ارتباط باشید.

زندگی بدون یخچال تقریباً غیرممکن است. بنابراین، اگر یخچال فریزر فریجیدر شما با هر مشکل یا خرابی مواجه شد، بهتر است سریعاً به تعمیر یخچال فریجیدر آن فکر کنید. چرا که خرید مجدد آن به دلیل هزینه بالا به هیچ وجه به صرفه نمی‌آید. صدها تعمیرکار یخچال در سراسر شهر مشغول به فعالیت هستند و می‌توانید با آنها تماس بگیرید تا مشکلات یخچال فریجیدر خود را برطرف کنید.

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر

در تعمیر یخچال فریزر فریجیدر باید به این نکته توجه داشت که تشخیص عیب و رفع مشکل دستگاه شما باید توسط متخصص مجموعه ما شناسایی شود. این نوع یخچال ها نیز باید توسط متخصص در منزل عیب یابی و سپس تعمیر شوند. تعمیر یخچال فریجیدر در منزل بنا به مشکلات رایج آن متغیر است. عمده مشکلات مربوط به تعمیر یخچال فریجیدر در تهران شامل موارد زیر هستند:

← از کار افتادن یخچال فریزر

← برفک زدن یخچال فریزر

← بوی بد داخل محیط یخچال فریزر

← مشکل مربوط به آبسردکن و یخساز در تعمیر یخچال

← هوای گرم داخل یخچال فریزر و ..

این دست مشکلات به راحتی توسط متخصصان و کارشناسان سامی تکنیک قابل حل هستند. نکته ای که در این میان باید به آن توجه داشته باشید، عدم دستکاری و انتخاب یک تعمیرکار نابلد است. تعمیر یخچال فریزر فریجیدر سریع و با کیفیت عمده هدف ما در این رابطه است.

5 مشکل متداول تعمیر یخچال فریجیدر

همانطور که اشاره شد مشکلات متداول در روند عیب یابی و تعمیر یخچال کم نیستند. و شما باید در ابتدای کار به عنوان مشتری این مسئله را در نظر داشته باشید. در این بخش تعداد مواردی که در مورد مشکلات متداول تعمیر یخچال فریجیدر چه از نوع ساید بای ساید و چه از نوع یخچال فریزر آورده شده اند می توانند تا حد زیادی چاره اندیشی شما را هموار کنند.

مشکلات متداول تعمیر یخچال فریجیدر

 • شکل مربوط به یخ زدن لوله آب در یخچال فریجیدر

در صورت یخ زدن آب درون درب یخچال باید ابتدا از حتمی بودن مشکل، با باز کردن لوله و بررسی آن مطمئن شوید. سپس باید یخ های موجود در لوله را ذوب کنید، تا به روال عادی کار خود برگردد.

 • ارور op در ساید بای ساید فریجیدر

این مشکل عمدتا مربوط به سیم کشی بین برد یخچال و سنسور دما است. که باید برای رفع مشکل این سیم کشی ها مورد بازبینی و تعویض قرار بگیرند.

 • ارور df در ساید بای ساید فریجیدر

مشکل مربوط به این ارور در تعمیر یخچال فریجیدر از نوع ساید بای ساید، به سیستم دیفراست بازمی گردد. که باید توسط تعمیرکار متخصص بررسی شود.

 • صدای غیر طبیعی

این مشکل ممکن است دلایل فراوانی داشته باشد. تراز نبودن یخچال تا صدای مربوط به فن یا کمپرسور یخچال علل اصلی مربوط به این مشکل هستند.

 • عدم کارکرد آبسردکن

ابتدا برای بررسی این مشکل در تعمیر یخچال فریجیدر باید شلنگ آب، کاهش فشار آب منزل، و تخلیه هوای موجود در شلنگ بررسی شود.

این دست مشکلات و حتی مشکلات جدی تر این در زمینه توسط تعمیرگاه مجاز سامی تکنیک در کمترین زمان و با بهترین بازدهی ها قابل انجام است. فقط دقت داشته باشید که برای کاهش هزینه های مربوط به انجام تعمیر یخچال فریجیدر، کلیه پیشگیری های لازم را انجام دهید. تا عمر یخچال بالاتر رفته و هرگونه هزینه جانبی و پیش بینی نشده برای شما بوجود نیاید.

4 مزیت سرویس دوره‌ای در تعمیر یخچال فریزر فریجیدر

1. حفظ سلامت یخچال: با انجام بررسی‌های دوره‌ای بر روی یخچال، می‌توانید مشکلات و خرابی‌های احتمالی را به موقع تشخیص دهید و از سلامت یخچال خود اطمینان حاصل کنید. این کار می‌تواند از خرابی‌های بزرگتر و هزینه‌های ناگهانی جلوگیری کند.

2. بهبود عملکرد: با انجام سرویس و بررسی دوره‌ای، می‌توانید عملکرد یخچال خود را بهبود بخشید.

3. صرفه‌جویی در انرژی: می‌توانید مصرف انرژی یخچال خود را با سرویس دوره‌ای یخچال به حداقل برسانید. این شامل تنظیم درست دما، بررسی عایق‌ها و تمیز کردن کمپرسور است.

4. افزایش عمر مفید: با انجام سرویس و بررسی دوره‌ای، می‌توانید عمر مفید یخچال خود را افزایش دهید. این کار می‌تواند از خرابی‌های زودرس و نیاز به تعویض یخچال جلوگیری کند و به شما کمک کند تا برای مدت طولانی‌تری از یخچال خود استفاده کنید.

با توجه به مزایای فوق، سرویس و بررسی دوره‌ای برای سلامت یخچال برند فریجیدر یک انتخاب عالی برای حفظ و بهبود عملکرد یخچال شماست. این سرویس به شما اطمینان می‌دهد که یخچال شما به درستی کار می‌کند و نیاز به تعمیر یخچال نخواهید داشت.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید فریجیدر

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر نیز توسط نمایندگی و تعمیرگاه یخچال فریجیدر به طور مجاز در منزل صورت می گیرد. زیرا همانطور که بهتر می دانید، تعمیر یخچال فریجیدر از نوع ساید بای ساید بسیار حساس است. از طرفی سنگین بودن و مشکلات مربوط به جابجایی، امکان تعمیر آن در محل از لحاظ منطقی بهتر انجام می شود.

ما در نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر خیال شما را برای تعمیرات یخچال ساید فریجیدر راحت کرده ایم تا با یک تماس هر گونه مشکلی در یخچال خود مشاهده کردید با ما در تماس باشید.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید فریجیدر

تعمیر یخچال از نوع ساید بای ساید عموما نیاز به تعمیر سریع، تعمیرکار کاربلد، دقت، و خدمات عالی دارد. رفع مشکلات متداول یکی از پایه ترین و اصلی ترین موارد از تعمیرات ساید بای ساید است. از جمله عیب یابی های متداول در تعمیر یخچال فریجیدر از نوع ساید بای ساید می توان به :

سر و صدای زیاد یخچال

ارور های مختلف مربوط به یخچال ساید بای ساید

عدم فعالیت سابق موتور یخچالاز کار افتادن فن یخچال

از کار افتادن فن یخچال

کارکرد یکسره ساید بای ساید

خرابی پنل دیجیتالی ساید بای ساید

کاهش کیفیت لاستیک درب یخچال

اشاره کرد. شما به عنوان صاحب این دستگاه ها، در ابتدا باید بدانید که مشکلات تا چه حد حساس و عادی هستند. مشکلات عادی عمدتا بعد از چند سال فعالیت یخچال طبیعی هستند و این مسئله کاملا اجتناب ناپذیر است. اگر به طور اتفاقی این دست مشکلات برای یخچال شما پیش آمد، می توانید با متخصصان مجرب سامی تکنیک ارتباط برقرار کنید تا از تعمیر یخچال فریجیدر در تهران و تعمیر یخچال فریجیدر خود شگفت زده شوید.

هزینه تعمیر یخچال فریجیدر در سال 1402

گروه مشاوران سامی تکنیک موظف هستند که با تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی دستگاه خود ، ابتدا به مشتری کمک کرده تا دلیل عیب رخ داده را یافته و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین به او کمک خواهند کرد تا بدون نیاز به تعمیرکار ، خرابی را رفع کنند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به تعمیرکار متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تعمیرکاران سانی تکنیک متخصص ارجاع می دهد تا موضوع را پیگیری نمایند.

همچنین شما میتوانید برای استعلام از هزینه تعمیرات یخچال در سال 1402 با مشاوران ما در ارتباط باشید تا تمام هزینه ها را به صورت رایگان به شما اعلام کنند.

پیشنهاد ما به شما : مطالعه تعمیر موتور یخچال فریجیدر

محل درست نصب یخچال فریجیدر

یخچال، یکی از سنگین‌ترین وسایل خانه است و جابه‌جایی آن به دلیل وزن زیاد، چالش‌برانگیز است. این مسئله باعث می‌شود یخچال برای مدت طولانی در یک مکان تثبیت شود. انتخاب محل مناسب برای نصب یخچال بسیار مهم است و برخی نکات را می‌توانید در نظر بگیرید:

– سطحی که یخچال روی آن قرار می‌گیرد، باید صاف و بدون گودی یا برآمدگی باشد تا عملکرد یخچال بهینه باشد.

– محل نصب یخچال بهتر است به پریز برق و آب لوله‌کشی نزدیک باشد.

– وسایل گرمازا مانند مایکروویو و اجاق‌گاز، باید با فاصله از یخچال قرار گیرند تا حرارت تولید شده توسط آنها به یخچال انتقال نیابد.

– مطمئن شوید که در مکانی قرار گرفته باشد که درب یخچال به راحتی باز شود.

– اگر از طراحی‌های جدید با کابینت برای یخچال استفاده می‌کنید، اطمینان حاصل کنید که فضای کافی بین دیواره‌ها و یخچال وجود دارد تا جریان هوا به خوبی صورت پذیرد.

– از نصب یخچال در محیط‌های مرطوب و نمناک با دمای زیر ۱۰ درجه سانتی‌گراد خودداری کنید.

با رعایت این نکات، محل نصب یخچال بهینه و عملکرد این وسیله را بهبود می‌بخشید.

چند توصیه جدی درباره تعمیر یخچال فریجیدر را بشناسیم!

در ابتدا باید بدانید که در چه صورت نیاز به تماس با تعمیرکاران در این زمینه دارید. چه هنگام باید برد تعمیر شود؟ و یا چه زمانی باید تعویض فیلتر صورت گیرد! عدم کارکرد موتور یخچال تا عدم بسته شدن درب، دیدن آلارم های مربوطه روی نمایشگر یخچال و .. موارد متعددی هستند؛ که باید در هنگام مشاهده آنها به تعمیرکاران متخصص در این مورد مراجعه نمود.

توجه داشته باشید که هرگونه دستکاری سرخود و اشتباهی ممکن است عیوب احتمالی را افزایش دهند. تعمیر یخچال به کمک دانش روز در این زمینه انجام می شود. پس نمی توان انتظار داشت که تعمیر و رفع مشکلات این نوع دستگاه ها همچون گذشته مشابه یکدیگر باشند.

توجه داشته باشید که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. در هنگام خرید و نصب یخچال تراز بودن و نگهداری غذاها بطور خشک و غیر مرطوب را همواره در نظر داشته باشید. یخچال را از دیوار و کابینت ها به میزان مشخص فاصله دهید. سعی کنید تا هر چند وقت یکبار پشت یخچال را تمیز کنید تا مشکلات ناشی از کندانسور یخچال برایتان بوجود نیاید.

اما اگر نیاز به تعمیر یخچال خود چه از نوع ساید بای ساید و چه یخچال فریزر داشته باشید می توانید با مشاوران زبده سامی تکنیک تماس بگیرید. این دست مشکلات در کمترین زمان با ارائه جزئیات مربوط به تعمیر یخچال قابل انجام است.

عیب یابی تعمیر یخچال فریجیدر در منزل

شما به عنوان یک مشتری از روند کارکرد یخچال خود بهتر آگاهید. می دانید که از ابتدا تا کنون چه مشکلاتی برای یخچال شما پیش آمده است. به علاوه اینکه خیلی از افراد در هنگام خرید محصولات لوازم خانگی مانند یخچال بسیاری از فاکتور های لازم را در نظر می گیرند.

بسیاری از افراد کاهش هزینه ها را بر کلیه‌ی موارد ذکر شده مقدم می دانند. و این مسئله موضوع چندان کوچکی نیست. مراحل عیب یابی و بررسی هزینه ها کاملا به یکدیگر وابسته هستند. در نتیجه انجام تعمیر یخچال در محل زندگی شما، تا حد چشمگیری هزینه های مربوطه را کاهش می دهد. باید در نظر داشته باشید؛ که کدام روش برای شما بهتر جواب می دهد.

عیب یابی و تعمیر یخچال فریجیدر در منزل یکی از خدمات مهم و موثر گروه مجاز سامی تکنیک است. شما با برقراری تماس و بازگو کردن مشکل مربوط می توانید از مشاوره ها و راهنمایی ها بهره مند شده و در نهایت از کارکرد یخچال خود مثل روز اول راضی باشید.

بررسی هزینه تعمیر یخچال فریجیدر

تعمیر یخچال فریجیدر در تهران توسط کارشناسان مجرب سامی تکنیک با توجه به نرخ به روز تعمیرات در این زمینه انجام می شود. تعویض قطعات و یا تعمیر آن ها هر کدام قیمت جداگانه ای دارند؛ که قبل از انجام به طور کامل توسط کارشناس به مشتری ارائه می شوند. لازم به ذکر است که، ارائه تخفیف های مناسب در این زمینه تا جای ممکن می تواند؛ رضایت مشتری را از شروع کار تا لحظه ای که مشکلات برآورد شده اند، در اولویت داشته باشد.

"بررسی

این هزینه در تعمیر یخچال فریجیدر شما، گاهی به شارژ گاز یخچال، تعمیر یخساز، تعویض کمپرسور، تعویض اورلود و .. مرتبط می باشد. برخی دیگر از تعمیرات نیز جزئیات پیچیده تری دارند.

در نتیجه ی تمامی این موارد می توان به جرات اظهار کرد که انجام تعمیر یخچال در منزل به شما کمک می کند تا بهتر با این روند آشنا شوید.

تعمیر برد یخچال فریجیدر در کمتر از 2 ساعت

برد مهمترین بخش در یخچال به حساب می آید. هرگونه ایراد مربوط به برد یخچال فریجیدر می تواند عملکرد کل قطعات به کار رفته در آن را مختل نماید. باید در نظر داشته باشید که در صورت مشاهده هرگونه ارور یا عیب احتمالی مربوط به برد الکتریکی سریعا با کارشناسان مربوطه تماس حاصل کنید.

جالب است که بدانید عمده تعمیر یخچال و مشکلات مربوط به برد آن، به آسانی قابل حل هستند. تفاوتی نمی کند که یخچال شما از نوع ساید بای ساید یا یخچال فریزر است. تعمیر برد یخچال باید در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود تا در تعمیر یخچال فریجیدر خللی ایجاد نشود. عدم رسیدگی سریع به این موضوع می تواند عیوب جدیدی را برای شما بوجود آورد.

تعویض فیلتر یخچال فریجیدر (100 درصد اورجینال)

فیلتر همانطور که از نامش پیداست مسئول تنظیم و جداسازی ناسازگاری های موجود در آب است. فیلتر در یخچال پس از مدتی کارایی اولیه خود را از دست می دهد. و مهم است که جایگزین آن، به همان نسبت اصل و فابریک باشد. می توانید مورد های بیشماری را پیدا کنید؛ که با جایگزینی یک فیلتر نامناسب، تا چه میزان هزینه های بیشتری را متحمل شده اند.

اگر عمر مفید فیلتر یخچال شما تمام شده است؛ می توانید تعمیر یخچال فریجیدر در تهران را با برقراری تماس و اطلاع به تکنسین های سامی تکنیک تعویض فیلتر ساید بای ساید .فریجیدر یا تعویض فیلتر یخچال فریزر را به راحتی دریافت کنید.

مزایای استفاده از نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریجیدر

چه کسی را می توان پیدا کرد که، ارائه تخفیفات و انجام تعمیرات یخچال کامل در منزل به ذائقه اش خوش نیاید؟

اگر مارک دستگاه شما فریجیدر است؛ می توانید به راحتی تعمیر یخچال فریجیدر خود را به نمایندگی مجاز آن یعنی گروه مجاز سامی تکنیک بسپارید. و از خدمات متنوع آن بهره مند شوید. قطعات تعویضی در این مجموعه با ضمانت نامه معتبر به شما ارائه می شوند.

همچنین همانطور که ذکر شد در صورت وجود مشکلاتی پس از انجام تعمیر می توانید از این ضمانت نامه استفاده کنید. درنتیجه شما می توانید با اعتماد به متخصصان ما مشکلات دستگاه خود را کاملا برطرف شده بدانید.

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر

خدمات مربوط به نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر در تهران بی شمار است. اما نکته کاملا شفاف آن ارائه خدماتی است که بر اساس اصول مشتری مداری و ارائه بهترین خدمات بنا نهاده شده است.

"خدمات

 • تعمیرات تخصصی ساید بای ساید فریجیدر در محل و در کمتر از 2 ساعت
 • شارژ گاز یخچال فریجیدر
 • تعمیر یخچال فریزر فریجیدر در منزل
 • ارائه قطعات اصل و اورجینال
 • نمایندگی مجاز تعمیر کلیه محصولات فریجیدر
 • برطرف کردن مشکلات مربوط به نشست آب
 • تعویض و تعمیر برد یخچال
 • ارائه فاکتور کامل
 • رگلاژ درب یخچال
 • رفع کلیه مشکلات مربوط به روشن نشدن یخچال
 • ارائه خدمات بطور 24 ساعته در سراسر شهر تهران

نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر در تهران و کرج

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

33 201 264

266 94 227

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

440 82 443

175 70 440

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77

41 دیدگاه

 • سایدفریجیدر من خطای Ef میدهد آیا باید تکنسین برای تعمیرش مراجعه کنه یاخودمون میتونیم درستش کنیم

  • با سلام
   خطای EFدر ساید بای ساید فریجیدر مربوط به فن اواپراطورمیباشد که یا دور فن کم شده و یا کاملا از کار افتاده در صورت لزوم برای تعمیر ساید بای ساید فریجیدر خود با ما تماس حاصل فرمایید

 • سلام از داخل فریزر ساید بای سایدفریجیدر ما صدای بدی میاد به حدی هست که شبها نمیزاری بخوابیم

  • با سلام
   معمولا صدای غیر عادی در ساید بای ساید فریجیدر مربوط به فن‌های دستگاه( فن اواپراتور یا فن کندانسور) و یا معیوب بودن قطعات دیفراست (المنت ترموفیوز ترمودیسک)میباشد

 • سلام میخواستم بدونم برای تمیز کردن یخچال باید دستگاه تو برق باشه یا از برق بکشم؟

 • سلام علت یخ زدن کف ساید بای ساید فریجیدر قسمت فریزر چیست من ۹دسال دارمش حدود ۲۰ روزه اینجوری شده

  • با سلام
   مشکل یخ زدن کف فریزر ساید بای ساید فریجیدر مربوط به خرابی قطعات دیفراست و یا گرفتگی لوله درین دستگاه می‌باشد

  • با سلام
   علت یا از باز ماندن درب و یا مربوط به سیستم دیفراست میشود

 • چجوری در ساید بای ساید فریجیدر رو جدا کنم اسباب کشی دارم لطفاً راهنمایی کنید خودم یه مقدار فنی هستم

  • با سلام
   لطفا با شماره‌های داخل سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان توضیحات کامل رو به شما بدهند

 • باسلام فیلتر ساید بای ساید فریجی در از اون مدلهایی که روی پیشونی دستگاه هست رو دارید

 • سلام در ساید بای ساید فریجیدر قسمت فریزر زنگ زده میشه درستش کرد

 • روزتون بخیر یخچال فریزر جنرال الکتریک دماش داره گرم میشه و هرچی درجه دماش رو تنظیم میکنم باز برمیگرده به دمای قبلی اگر کاری از دست خودم بر میاد راهنمایی کنید کلی جنس دارم خراب میشه

 • سلام موتور ساید بای ساید جنرال الکتریک رو دارید اورجینال باشه؟

  • با سلام
   بله موجود هست لطفا برای تعویض موتور ساید بای ساید جنرال الکتریک با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید

 • سلام موتور ساید بای ساید جنرال الکتریک چنده

 • یخچال فریجیدر دارم مدتی است دما روی دستگاه بالا و پایین میشه با اینکه دست نمی‌زنم احتمالا نوسان دما داره مشکل از چی می‌تونه باشه

 • سلام امکان تعویض درب یخچال فریجیدر است شما دارید برای تعویض میخواستم یخچالم دچار پوسیدگی شده

 • سلام چند سالی یخچال فریجیدر دارم اما به تازگی دچار سرو صدا شده یعنی علامت خراب شدنه

 • سلام چرا پشت یخچال داخل بدنه حالت عرق کردن منظور خیس است

 • سلام خسته نباشید یخچال فریجیدر دارم برای بهتر کارکرد دستگاه و عمر طولانی چه پیشنهادی میدهید

 • من یخچال فریجیدر دارم و دچار مشکل شده بود ممنونم که به موقع و اسرع وقت مشکل منو حل کردید احدی هستم از پونک

 • پاسخ‌گویتون عالی است من با یک تماس مشکلم حل شد ممنون از شما

 • چرا مدام باید لاستیک دور درب یخچال و عوض کنم چرا آنقدر جنسا بی کیفیت شده شما تضمین میکنید بخوام عوض کنم

 • برای تمیز کردن درب یخچال استیل چه تمیز کننده ای و پیشنهاد میدید

 • سلام، میخواستم راهنمایی کنید یخچال ساید بی ساید فریجیدر مدل FRI22INT اصل میباشد یا خیر
  ممنون

 • برای تعمیر یخچال فریجیدر در محل هزینه ایاب و ذهاب هم گرفته می شود؟

  • دوست عزیز سلام
   بله با اعزام تعمیرکار برای تعمیر یخچال فریجیدر ایاب و ذهاب گرفته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *