قیمت موتور یخچال

قیمت موتور یخچال

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

قیمت موتور یخچال همیشه در الویت خرید موتور است. مهمترین بخشی که در یخچال فریزر شما وجود دارد کمپرسور یا همان موتور یخچال است. میتوان اینگونه بیان کرد که مقدار گازی که در یخچال وجود دارد توسط کمپرسور درون لوله پمپاژ می‌شود و این عملکرد موتور و چرخش گاز را در موتور انجام میدهد. برای مطالعه بهتر و لیست قیمت موتور یخچال میتوانید وارد مقاله مخصوص موتور یا کمپرسور یخچال شوید و اطلاعات کاملی دریافت کنید. برای دریافت قیمت کمپرسور یخچال فریزر و همچنین قیمت موتور یخچال در سال 1402 با ما در تماس باشید. 

دنبال موتور یخچال با قیمت مناسب هستی؟ نمیدونی چه موتوری برای یخچال خوبه؟نگران نباش!

تشخیص موتور یا کمپرسور سوخته یخچال

یکی از راه های تشخیص سوختگی موتور یخچال و ساید بای ساید از روی صدای موتور است.
یخچال خود را مقداری به جلو بکشید تا از دیوار فاصله بگیرد. با دقت به صدای موتور گوش دهید. اگر احساس کردید موتور داغ است و هر 3 دقیقه 1 بار کمپرسور صدای بیپ میدهد این به این معنی است که موتور یخچال شما سوخته است. در این حالت با متخصصین سامی تکنیک در ارتباط باشید تا برای رفع مشکل یخچال فریزر و یا ساید بای ساید به منزل شما مراجعه کنند. دوست عزیز به یاد داشته باشید اگر تخصص کافی و مهارت در تعمیرات ندارید خودتان دست به کار نشوید و تعمیر موتور یخچال را به متخصصین ما بسپارید.

 

قیمت موتور یخچال

موتوری که در یخچال فریزر و یا ساید بای ساید شما وجود دارد انواع مختلفی دارند. اگر یخچال شما دچار مشکل شده است و نیاز به تعویض موتور یخچال دارید باید با مشاوران فنی سامی تکنیک در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند تا بهترین نوع موتور و کمترین قیمت را برای دستگاه شما پیشنهاد دهند.

ما در مرکز تخصصی موتور یخچال انواع موتورهای موجود در بازار را عرضه میکنیم یکی از این نوع موتورهایی که بیشتر مورد استفاده در یخچال است موتور یخچال امبراکو است. همچنین با وجود تنوع زیادی که در موتور است موتور هایتک را هم میتوانید استفاده کنید که برای استعلام قیمت موتور یخچال هایتک میتوانید با ما در ارتباط باشید.

یکی دیگر از انواع موتورهای یخچال, مدل دانپر است که برای دریافت قیمت موتور یخچال donper میتوانید وارد مقاله این بخش شوید و اطلاعات کاملی به دست آورید.

از مدل هایی که برای شما بیان کردیم موتور دانفوس هم میتوان اشاره کرد. کمپرسور دانفوس امروزه با نام Secop نیز یاد می شود. هم برای یخچال فریزر و هم ساید بای ساید شما پیشنهاد میشود که برای قیمت موتور یخچال دانفوس با مشاوران فنی ما در ارتباط باشید تا کمترین هزینه را نسبت به رقبا بیان کنند.

موتور یخچالقیمت موتور یخچال
موتور یخچال سامسونگ3میلیون تا 4میلیون پانصد هزار تومان
موتور یخچال ال جی3میلیون تا 4میلیون پانصد هزار تومان
موتور یخچال امبراکو برزیل2میلیون تا 4میلیون تومان
موتور یخچال هایتک2میلیون تا 3میلیون پانصد هزار تومان
موتور یخچال دامپر2میلیون تا 3میلیون تومان

 

نمایندگی موتور یخچال هایتک

هزینه تعویض موتور یخچال

قیمت موتور یخچال و تعویض موتور یخچال و قیمت کمپرسور یخچال فریزر با کمترین قیمت برای شما انجام میشود، امروزه یخچال فریزر و یا ساید بای ساید ها نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند. آنها از مواد غذایی شما در منزل و یا محل کار نگهداری می‌کنند و شما می‌توانید برای ماندن طولانی تری مواد غذایی را نگهداری کنید. برای اطلاع از قیمت کمپرسور یخچال فریزر و هزینه های موتور یخچال و یا قیمت موتور یخچال در سال 1402 به لیست قیمت موتور یخچال مراجعه کنید .

بنابراین همه یخچال فریزر ها و ساید بای ساید ها با سردسازی فضای داخلی مواد غذایی را برای مدت طولانی تری نگهداری می‌کنند.

موتور یا همان کمپرسور در این سیستم سرمایشی در یخچال فریزر ها بسیار مهم و ضروری است. در واقع کمپرسور با فشرده سازی گاز مایع، آن را به حالت گاز تبدیل می‌کند که این گاز خنک در یخچال و فریزر به جریان در می‌آید. پس اگر کمپرسور خراب شده باشد دیگر این گاز خنک تولید نمی‌شود که بتواند در یخچال و فریزر حرکت کند و آن را خنک کند.

شما متوانید با کمک گرفتن از قسمت عیب یابی سایت پاسخ بیشتر سوالات خود را دریافت کنید.

و برای دریافت قیمت موتور ساید بای ساید با ما در تماس باشید .

موتور های یخچال

موتور های یخچال در انواع برند ها موجود هستند و شما باید در هنگام خریداری کمپرسور توجه کنید که موتور یخچال مناسب با مدل یخچال خود را تهیه کنید. در حال حاضر با توجه به بازار ارز و نوسانات آن نمی‌توان قیمت دقیق برای آن مشخص نمود، اما به صورت تقریبی قیمت موتور یخچال و یا قیمت موتور ساید بای ساید “های تک” اکنون بین 1.100.000 تومان تا 1.600.000 تومان می‌باشد که بسته به نوع و مدل یخچال شما قیمت دقیق آن مشخص می‌شود. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت دقیق موتور یخچال همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب با ما تماس بگیرید.

قیمت هایی که در اینجا مشخص شده برای یخچال های معمولی و ساید بای ساید می باشند. برای کسب اطلاع از قیمت دقیق موتورها با شماره 09126973783 تماس بگیرید.

قیمت موتورهای معمولی یا متفرقه که در بازار موجود است بین 3.200.00 تا 4.430.000 هزار تومان است که در اینجا ما لیست برندهای موجود را ذکر کرده ایم

لیست قیمت موتور یخچال

لیست قیمت موتور یخچال

لیست قیمت موتور یخچال فریزر در تمامی برند های موجود در بازار را شما می توانید در این قسمت مشاهده کنید:

جهت سهولت شما مشتری عزیز لیست قیمت موتور یخچال را اعلام کردیم اما برای اطلاع دقیق قیمت با شماره پشتیبانی مرکز تماس بگیرید.

قیمت موتور سامسونگ

برای مطالعه تعمیر موتور یخچال سامسونگ و دریافت لیست قیمت موتور یخچال لینک آبی را کلیک کنید.

برای یخچال فریزر بین 3.500.000 تا 4.500.000

برای ساید بای ساید بین 4.500.000 تا 5.500.000

قیمت موتور ال جی

برای مطالعه تعمیر موتور یخچال ال جی و دریافت هزینه لینک آبی را کلیک کنید.

برای یخچال فریزر بین 3.100.000 تا 4.500.000

برای ساید بای ساید بین 4.300.000 تا 5.700.000

قیمت موتور هایتک

برای مطالعه قیمت موتور هایتک و دریافت هزینه لینک آبی را کلیک کنید.

1/4 یخچال فریزر بین 2.800.000 تا 4.300.000

برای ساید بای ساید بین 4.100.000 تا 5.800.000

قیمت موتور پاناسونیک

1/4 یخچال فریزر بین 2.700.000 تا 3.900.000

برای ساید بای ساید بین 4.100.000 تا 5.900.000

قیمت موتور ناسیونال

فعلا موجود نیست.

قیمت موتور دانفوس

برای مطالعه قیمت موتور یخچال دانفوس و دریافت هزینه لینک آبی را کلیک کنید.

برای یخچال فریزر بین 3.900.000 تا 4.650.000

برای ساید بای ساید بین 4.230.000 تا 5.500.000

قیمت موتور سکاپ

برای یخچال فریزر بین 3.700.000 تا 4.800.000

برای ساید بای ساید بین 3.100.000 تا 4.800.000

قیمت موتور امبراکو

برای مطالعه قیمت موتور یخچال امبراکو و دریافت هزینه لینک آبی را کلیک کنید.

برای ساید بای ساید بین 3.500.000 تا 5.700.000

قیمت موتور هیتاچی

فعلا موجود نیست.

قیمت موتورهای اینورتر

برای مطالعه قیمت موتور یخچال اینورتر و دریافت هزینه لینک آبی را کلیک کنید.

شروع قیمت از 4.000.000 تا 5.900.000

قیمت موتور یخچال donper

برای مطالعه قیمت موتور یخچال دانپر و دریافت هزینه لینک آبی را کلیک کنید.

قیمت موتور یخچال در سال 1402

تعمیر انواع موتور یخچال

از جمله برندهای رایج یخچال در ایران می توان به موارد زیر اشاره نمود که بیشترین تعمیرات موتور را انجام میدهند همچنین شما میتوانید تعویض موتور یخچال خود را به تکنسین های سامی تکنیک بسپارید :

تعمیر موتور یخچال سامسونگ

تعمیر کردن موتور یخچال سامسونگ از مواردی است که کمتر مورد تعمیر قرار می گیرد. چون یخچال فریزرهای سامسونگ و یا ساید بای سایدها از برندهایی هستند که به خوبی طراحی شده اند و تمامی استاندارد های لازم  را رعایت کرده اند. اما اگر به هر دلیلی دچار مشکل در یخچال خود شده اید با مشاوران فنی ما در ارتباط باشید تا شما را به صورت رایگان راهنمایی کنند.

تعمیر موتور یخچال ال جی

موتور قسمت بسیار مهمی در یخچال است که با مراقبت و سرویس های دوره ای میتوان از بروز مشکلاتی که در یخچال ایجاد میشود جلوگیری کرد. به طور مثال زمانی که شما از عملکرد یخچال ال جی احساس کردید که موتور فعالیت درستی ندارد  و یا اینکه سرما سازی یخچال به خوبی انجام نمی‌گیرد، حتما با یک متخصص تماس بگیرید باشید چون ممکن است مشکل جدی‌تری به وجود آید.

تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک

یخچال فریزرها و ساید بای ساید ها و مدل های مختلف یخچال جنرال الکتریک امروزه بهترین موتورها را در خود دارند و همچنین از کیفیت بالایی برخوردار هستند. به طور معمول از زمانی که یخچال جنرال الکتریک را می خرید، کمپرسور یا موتور آن می تواند به مدت 10 سال عمر مفید دارد.

تعمیر موتور یخچال ویرپول

تعمیر موتور یخچال ویرپول و تعمیر موتور ساید بای ساید ویرپول یک کار فنی و تخصصی است که باید توسط افراد متخصص آن را انجام داد. از این رو برای اینکه بتوانید به تعمیر یخچال ویرپول که گونه ای از برندهای خاص که در کشورهای خاص تولید می‌شوند بپردازید باید اطلاعات کافی و کامل در این مورد داشته باشید. تعمیر کمپرسور یخچال ویرپول توسط تکنسین های سامی تکنیک انجام می شود.

تعمیر موتور یخچال دوو

در تعمیر یخچال دوو عوامل مختلفی وجود دارد که موتور را دچار مشکل کند این عوامل میتواند در تنظیم نبودن صحیح دمای یخچال و قرار دادن یخچال در حالت های Super Cold یا Power باشد. این عامل باعث خراب شدن موتور یخچال در طولانی مدت می شود.

تعمیر موتور یخچال بکو

یخچال بکو  را میتوان یکی از بهترین و با کیفیت ترین نوع یخچال ها در دنیا نام برد. این شرکت در ساخت یخچال از تکنولوژی روز دنیا استفاده کرده است.

تعمیر یخچال بکو به صورت تخصصی توسط تکنیسین های سامی تکنیک انجام می گیرد.

تعمیر موتور یخچال فریجیدر

در تعمیر کردن موتور یخچال فریجیدر عوامل مختلفی وجود دارد که دچار خرابی میشوند از جمله خازن، رله استارت یا سیم برق ورودی که این قسمت ها قابل تعمیر هستند.

تعمیر موتور یخچال مابه

یخچال فریزر  یا ساید بای سایدهای شرکت مابه از موتورهای عالی و روز دنیا استفاده می کنند. زمانی که یک یخچال مابه را تازه خریداری می کنید حداقل تا 10 سال موتور یا کمپرسور آن می تواند عمر مفید داشته باشد.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک قدیمی

چرا موتور یخچال خراب می شود؟

همانطور که گفتیم موتور یخچال نقش بسیار مهمی در سیستم سرمایشی یخچال دارد و خرابی آن یکی از بدترین اتفاقاتی است که ممکن است برای یخچال فریزر اتفاق بیافتد. شما میتوانید با مشاوران ما در موردقیمت کمپرسور یخچال فریزر با مشاوران فنی ما در تماس باشید.

چرا موتور یخچال خراب می شود؟

به طور کلی خراب شدن موتور یخچال دلایل زیادی می‌تواند داشته باشد که در این قسمت برخی از مهم ترین آنها را بیان می‌کنیم:

انجام ندادن سرویس های دوره ای یخچال و کمپرسور آن

طول عمر یخچال که معمولاً پس از 10 سال ممکن است برای کمپرسور ایراداتی به وجود آید

خراب شدن فن موتور یخچال که باعث داغ شدن موتور یخچال می‌شود

نوسانات برق

و…

برای استعلام قیمت موتور یخچال در سال 1402 با مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی سامی تکنیک در تماس باشید .

موارد بالا، برخی از دلایل اصلی خرابی موتور یخچال می‌باشد. دلیل اصلی خرابی آن، پس از عیب یابی توسط تکنسین مشخص می‌شود و قیمت کمپرسور یخچال فریزر و یا قیمت موتور ساید بای ساید را به شما اعلام میکند.

انجام ندادن سرویس های دوره ای یخچال

سرویس های دوره ای معمولاً هر 6 ما یک بار انجام می‌شود که در طی آن کمپرسور یخچال نیز بررسی شده و در صورت نیاز، گاز آن شارژ می‌شود و همچنین علت خلی شدن گاز کمپرسور نیز کشف شده و برطرف می‌شود. همچنین فیلتر های یخچال تعویض می‌شود و…

برای جلوگیری از بروز آسیب های جدی و غیرقابل تعمیر در موتور یخچال، در سرویس دوره ای ما آن را به صورت کامل بررسی می‌کنیم و ایرادات جزئی را برطرف می‌کنیم و  قیمت کمپرسور یخچال فریزر را اعلام میکنیم که این امر علاوه بر جلوگیری از آسیب های جدی، طول عمر موتور یخچال را نیز افزایش می‌دهد همچنین میتوانید با تماس به بخش پشتیبانی قیمت موتور یخچال در سال 1402 را دریافت کنید .

تاثیر طول عمر یخچال در خرابی موتور یخچال

همانطور که بالاتر اشاره کردیم، پس از 10 سال استفاده مداوم از یخچال فریزر و یا ساید بای ساید، ممکن است برای کمپرسور یخچال ایرادات جزئی به وجود آید.

تاثیر طول عمر یخچال در خرابی موتور یخچال

این ایرادات را جدی بگیرید و هرچه سریع تر برای رفع آن اقدام نمایید. حال اگر موتور یخچال چندین بار مورد تعمیر قرار گیرد، پس از آن در صورت بروز آسیب، احتمال این وجود دارد که دیگر غیرقابل تعمیر باشد و شما باید آن را تعویض کنید که در این صورت قیمت موتور یخچال را جستوجو می‌کنید.

خرابی فن کمپرسور یخچال

یخچال فریزر ها دارای فن های مختلفی هستند ( انواع فن یخچال ) یکی از این فن ها که باعث خنک شدن موتور یخچال شده و در هنگام شروع کار موتور یخچال کار می‌کند، فن کمپرسور می‌باشد. حال اگر فن کمپرسور خراب شده باشد و شما متوجه این امر نشده باشید، موتور یخچال داغ شده و در نتیجه خراب می‌شود یا حتی ممکن است به صورت کامل بسوزد. بهترین قیمت کمپرسور یخچال فریزر را از ما بخواهید.

تاثیر نوسانات برق در خرابی موتور یخچال

نوسانات برق یکی از عوامل مهم در خرابی موتور یخچال می‌باشد که باید تا حد امکان از بروز این مشکل جلوگیری کنیم. بهترین کار برای جلوگیری از خرابی کمپرسور بر اساس نوسانات برق، استفاده از محافظ برق می‌باشد. محافظ برق جلوی ورود نوسانات برق به یخچال را گرفته و از خراب شدن موتور یخچال و یا برد اصلی یخچال جلوگیری می‌کند. توجه : همیشه برای یخچال فریزر از یک محافظ جداگانه استفاده کنید و از استفاده یک محافظ برای یخچال همراه با وسایل دیگر خودداری کنید.

انواع موتور یخچال

همانطور که بالاتر گفتیم، موتور یخچال دارای انواع برند ها می‌باشد و شما باید آن را متناسب با نوع و مدل یخچال خود تهیه نمایید. اما برند های زیر معروف ترین و پرفروش ترین برند های موتور یخچال هستند:

 

قیمت موتور یخچال

موتور یخچال ” های تک “

موتور یخچال ” سکاپ “

موتور یخچال ” سامسونگ SAMSUNG”

موتور یخچال ” الجی LG “

موتور یخچال ” پاناسونیک PANASONIC “

موتور یخچال ” امبراکو “

موتور یخچال ” ناسیونال “

موتور یخچال ” هیتاچی “

حال ممکن است بپرسید که بهترین مارک کمپرسور یخچال  چیست؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که موتور یخچال ” های تک ” در مقایسه با سایر برند ها بیشترین فروش را دارد، زیرا کیفیت بالایی داشته و قیمت آن نیز بسیار مناسب است و برای اطلاع از مقدار هزینه ها به لیست قیمت موتور یخچال فریزر مراجعه کنید و یا با تماس در بخش پشتیبانی قیمت موتور یخچال در سال 1402 و قیمت کمپرسور یخچال فریزر را دریافت کنید.

نحوه کار موتور یخچال

شاید برای شما نیز جالب باشد که بدانید کمپرسور در یخچال چگونه کار می‌کند؟ و یا قیمت کمپرسور یخچال فریزر چقدر است؟ و یا چگونه یخچال فریزر را خنک می‌کند؟ کمپرسور در همه یخچال فریزر ها به یک صورت کار می‌کند. موتور یا کمپرسور در یخچال فریزر گاز مایع را با فشرده سازی به حالت گاز تبدیل می‌کند که این گاز خنک در یخچال و فریزر حرکت کرده و باعث خنک شدن یخچال و فریزر می‌شود. بنابراین اهمیت گاز یخچال نیز در اینجا مشخص می‌شود.

هزینه تعویض کمپرسور یخچال و قیمت موتور یخچال

 

نحوه کار موتور یخچال

کمپرسور یخچال دارای حساسیت بالایی می‌باشد و پیشنهاد می‌کنم اگر خودتان دانش فنی کافی برای تعویض یا تعمیر آن را ندارید این کار را به افراد متخصص بسپارید تا به بهترین شکل آن را تعمیر یا تعویض نمایند. شما می‌توانید همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب با ما تماس بگیرید تا تکنسین مربوطه را در زمان دلخواه شما به محل شما اعزام کنیم تا موتور یخچال شما را تعمیر یا تعویض نماید. تکنسین ما برای کاهش هزینه های شما تمام تلاش خود را می‌کنند تا قطعات معیوب را تعمیر نمایند زیرا هزینه تعمیرات از هزینه تعویض بسیار کمتر است. اما اگر نیاز به تعویض موتور یخچال باشد. علاوه بر قیمت کمپرسور یخچال هزینه تعویض و شارژ گاز موتور و سایر موارد بین 400.000 تومان تا 800.000 تومان می‌باشد که بسته به نوع یخچال شما قیمت دقیق آن مشخص می‌شود.

 

 لیست قیمت موتور یخچال
لیست قیمت موتور یخچال

مزایای استفاده از خدمات سامی تکنیک در محل شما

به کمک وبسایت سامی تکنیک و ثبت سفارش انلاین و یا از طریق پیام رسان واتس اپ و شماره های موجود در سایت و مشاوره های رایگان، فقط با صرف چند دقیقه وقت، می‌توانید مشکل یخچال فریزر خودتان را بیان کنید تا در سامانه ثبت شده و در زمان مورد نظر شما یک تعمیرکار متخصص برای حل کردن مشکل در محل حاضر شود.

این پروسه رایگان است و شما می‌توانید بدون پرداخت هزینه از متخصصین قیمت موتور یخچال در سال 1402 را بگیرید. این قابلیت از دو نظر اهمیت دارد:

به جای اینکه مدت طولانی جستجو کنید تا یک تعمیرکار پیدا کنید، می‌توانید با صرفه‌جویی زیادی در زمان، از مجموعه متخصصین تائید صلاحیت شده سامی تکنیک کمک بگیرید و مشکلتان را در کوتاه‌ترین زمان حل کنید.

در شرکت سامی تکنیک تعمیرکاران ماهر و دوره دیده و مجرب به تعمیر یخچال در منزل می‌پردازند و شما می‌توانید فقط ظرف چند دقیقه از آنها مشاوره بگیرید و یا قیمت موتور یخچال در سال 1402 را جویا شوید .

قیمت کمپرسور اینورتر یخچال

با ثبت درخواست تعمیر یخچال فریزر متخصصین اعلام آمادگی می‌کنند و شما می‌توانید در کوتاه ترین زمان منتظر تکنسین های ما باشید تا در محل شما به تعمیر دستگاه شما بپردازند تمامی متخصصینی که در این سامانه فعال هستند، از فیلترهای مختلف تایید صلاحیت عبور می‌کنند و شما می‌توانید

مطمئن باشید افراد کاملا مطمئنی، به محل شما اعزام می‌شوند. این فیلترها، مربوط به بررسی صلاحت اخلاقی و توانایی و مهارت‌های فنی آنها است.

تمامی خدماتی که شرکت سامی تکنیک انجام میدهد بیمه هستند و به این ترتیب، از زمان اعزام نیرو تا اتمام کار، تمام خدمات تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند.

با توجه به گستردگی شعبات مختلف سامی تکنیک در مناطق تهران ارائه خدمات درهر موقعیت مکانی که هستید فردی برای شما و در نزدیکی شما فرستاده میشود تا متخصصین به سرعت در محل حاضر شوند شما همچنین میتوانید با مراجعه به قسمت لیست قیمت موتور یخچال و یا تماس با متخصصین هزینه های خود را شفاف سازی کنید.

برای لیست قیمت موتور یخچال و یا تعویض موتور یخچال و یا قیمت کمپرسور یخچال فریزر قیمت موتور یخچال در سال 1402 شما می‌توانید همه روزه حتی روز های تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب با ما تماس بگیرید و سفارش تعمیر یخچال خود را ثبت نمایید:

نمایندگی قیمت موتور یخچال در نواحی مختلف تهران

نمایندگی تعمیر موتور یخچال شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

33 201 264

266 94 227

نمایندگی تعمیر موتور یخچال غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

440 82 443

175 70 440

نمایندگی تعمیر موتور یخچال مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88

نمایندگی تعمیر موتور یخچال شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77

 

18 دیدگاه

 • سلام قیمت موتور ۱/۴ امبراکو چند میخوام روی ساید سامسونگ ببندم

 • با سلام قیمت کمپرسور دامپر برای یخچال فریزر دوو میخواستم

 • با سلام
  بله بر اساس مدل یخچال و نام برندها قیمتها متفاوت است.

 • سلام من یخچال فریزرشو دارم تو یخچال زیر جا میوه ای ها پر آب میشه همیشه الانم چند وقته در فریزرش بسته نمیشه مشکش از چیه؟

  • دوست عزیز سلام
   برای اطلاع از قیمت موتور یخچال میتوانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. تا قیمت به روز را به شما اعلام کنند.

  • دوست عزیز سلام
   برای استعلام قیمت میتوانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

  • دوست عزیز سلام
   قیمت موتور امبراکو بستگی به نوع دستگاه از 1میلیون پانصد تا 3میلیون متغییر است.

 • سلام لیست قیمت موتور یخچال سامسونگ دارید بفرستید برتم تو پیام رسان روبیکا ؟ممنون میشم .

  • دوست عزیز سلام
   شما میتوانید با مشاوران ما در ارتباط باشید تا به شما کمک کنند.

 • سلام قیمت موتور یخچال قدیمی میخواستم راهنمایی میکنید ؟

  • دوست عزیز سلام
   ما در این مرکز فروش کمپرسور استوک نداریم

 • سلام میخواستم ازتون تشکر کنم که مناسب ترین قیمت موتور یخچال رو نسبت به همکارانتون دارید تو این شرایط فعلی و بالا بودن هزینه واقعا به فکر مردم هستید.

  • دوست عزیز سلام
   مجموعه ما منصف ترین قیمت را برای شما ارایه میدهد و تنها هدف ماخدمت رسانی به شماست.

  • دوست عزیز سلام
   قیمت موتور یخچال دوو را با نصب یا بدون نصب موتور میخواهید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *