• واحد امور پشتیبان تهران

  09126973783
 • تماس با شعبه غرب تهران

  44070175
 • تماس با شعبه شرق تهران

  77402637
 • تماس با شعبه مرکز تهران

  88580258
 • تماس با شعبه شمال تهران

  22794266

تعمیر پوسیدگی و تعمیر تو رفتگی درب یخچال فریزر و ساید بای ساید | سامی تکنیک

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 3.70 (5 رای )

تعمیر پوسیدگی و تعمیر تو رفتگی درب یخچال فریزر و ساید بای ساید

تعمیر پوسیدگی درب یخچال - تعمیر تو رفتگی درب ساید بای ساید

در بیشتر یخچال ها امروزی با گذر زمان ،کهنگی یا جابجایی نامناسب و یا خرابی های احتمالی و امروزی تر شدن ظاهر دستگاه عموم مردم با مشکل مواجه می شوند و تنها راه برای برطرف کردن این مشکل تعویض قطعه است که نیمی از مدل های لوازم خانگی قطعات به سختی پیدا شده و یا اصلا موجود نیست. اما راه حل دوم تعمیر یخچال به صورت 100% تضمینی که ما با اطمینان به شما این مژده را می دهیم که قطعه شما از صفر تا صد قابل تعمیر است .

 

کارگاه تخصصی تعمیردرب یخچال

شرکت ما برای اولین بار یک کارگاه تخصصی برای بدنه لوازم خانگی در نظر گرفته که با متخصصان کاملا مجرب و حرفه ای راه اندازی شده است که تعمیر پوسیدگی و تو رفتگی درب یخچال را انجام می دهد .

 

گرانی و قیمت بالای دستگاه

در سال های اخیر نسبت به تورم چندین برابر شده که قدرت خرید مردم را کاهش داده است و نمای دستگاه های لوازم خانگی نسبت به تورم از قیمت بالاتری برخوردار شده اند که در چند سال گذشته قیمت های لوازم خانگی چندین برابر شدهاند که قدرت خرید مردم نسبت به گذشته کمتر شده است .

 

قیمت بالای تعویض درب یخچال

همانطور که دستگاه های لوازم خانگی گرانتر شده است متقابلا روی درب های این دستگاه ها هم تأثیر گذاشته است به طور مثال این برند خارجی اگر درب خراب شود قیمت های بین ۳ تا ۸ میلیون برای تعویض درب الزام است که در نوع خود قیمت چشمگیری است که در شرایطی شما مجبور به تعویض درب یخچال هستید که شرکت ما تعمیر پوسیدگی درب یخچال و تورفتگی را تعمیر می کند .

 

تعمیر درب یخچال با ¼ هزینه

شرکت ما تمامی مشکلات درب یخچال را از نما تا خرابی را به صورت تخصصی فقط تعمیر می کند که همین امر باعث کمتر شدن هزینه شما می باشد که کاملا چشمگیر است . با تعمیر پوسیدگی یا تورفتگی درب یخچال که این کار را به صورت تخصصی انجام می دهیم هم در هزینه شما صرفه جویی می شود و هم اشتغال زایی میشود که نسبت به تعویض درب یخچال ما این کار را با هزینه بسیار کمتر انجام می دهیم .

 

تعمیر کلی درب یخچال

مشکلات که برای درب یخچال به وجود میآید عبارت است از پوسیدگی / تو رفتگی / ضربه خوردن و یا مشکلاتی مثل خط و خش که روی درب دستگاه به وجود می آید را از صفر تا صد انجام داد و درست مثل روز اول دستگاه آن را تحویل داد مشکل بعدی که برای درب یخچال به وجود میآید در قسمت درب سمت فریزر است که در مدل هایی از یخچال ها شلنگ آب سردکن و قسمت یخچال ساز از قسمت پایین درب فریزر عبور میکند که هم در اثر جابجایی های بد و نامناسب و هم بر اثر گذشت زمان باعث مشکل و خرابی میشود که این مورد هم مثل تعمیر پوسیدگی درب یخچال و یا تو رفتگی تعمیر می شود .

 

نمای سالم و زیبای لوازم خانگی

تعمیر تو رفتگی درب ساید بای ساید

بسیاری از خانم های خانه دار حساسیت زیادی روی نمای لوازم خانگی خود دارند که وقتی با مشکلات این چنین مواجه می شوند تنها راه تعویض قطعه است که ما با تعمیر پوسیدگی درب یخچال آن را فقط تعمیر می کنیم که این کار از نظر مالی بسیار به صرفه است. رفع کهنگی درب یخچال در بسیاری از لوازم خانگی نسبت به مرور زمان دستگاه شفافیت روز اول را ندارد و رنگ دستگاه به کهنگی می خورد که ما با تعمیر پوسیدگی درب یخچال این کار را انجام می دهیم در مواردی دیگر لوازم خانگی در معرض نور خورشید قرار گرفتند که این امر باعث این میشود که دستگاه شفافیت رنگ اولیه را ندارد که این مرور هم با تعمیر پوسیدگی درب یخچال انجام می شود و مورد فروش دستگاه می باشد یعنی از دستگاه ها با مرور زمان به کهنگی و شکل قدیمی تبدیل میشود و باعث مشکل در فروش میشود و شاید مجبور شوید دستگاه را با قیمت کمتر به فروش برسانید این مشکل نیز با تعمیر پوسیدگی درب یخچال قابل حل شدن است.

 

تغییر رنگ یخچال

در بسیاری از لوازم خانگی برای فروش یا یک دست شدن رنگ لوازم خانگی و آشپزخانه و یا به روز پر شدن دستگاه را تغییر رنگ می دهند سیلور / سفید / مشکی که این کار را ما با تضمین و کیفیت رنگ انجام می دهیم .

 

رفع خط و خش

در جابجایی های لوازم خانگی یا برخورد جسم تیز با درب یخچال باعث مشکلاتی برای درب می شود که نمای یخچال را زشت نشان می دهد و نمای جالبی ندارد که این مشکل براحتی قابل تعمیر است و احتیاج به تعویض درب نیست ما با تعمیر پوسیدگی درب یخچال این مشکل را حل کرده و صرفه جویی در هزینه شما می باشد.

 

رفع تو رفتگی درب یخچال

در اثر برخورد اجسام و یا جابجایی نا مناسب به درب یخچال ضربه با رد میشود که باعث تورفتگی و غر شدن دستگاه می شود که ظاهر بدی پیدا می کند و چون همه رنگ های لوازم آشپزخانه براق هستند حتی تو رفتگی های کوچک هم فروش آن را نشان می دهد که این تو رفتگی ها باعث ظاهر بد یخچال می شود و فقط راه حل تعویض قطعه است که ما با تعمیر پوسیدگی درب یخچال و تو رفتگی این مشکل را فقط تعمیر می کنیم و ظاهر دستگاه را مثل روز اول به شما تحویل می دهیم .

 

رفع پوسیدگی درب یخچال

پوسیدگی بیشتر در قسمت پایین آب سردکن و اطراف آن طی مرور زمان به وجود می آید و یا در قسمت پایین درب پوسیدگی شکل می گیرد که این مشکل از داخل دستگاه است که یا آب در آنجا نفوذ میکند و یا شلنگ رفت و برگشت آب وجود دارد که ظاهر بسیار زننده ای دارد که ورقه روی دستگاه به صورت تکه های ریز ریز و زنگ زده به وجود میآید.

 

شوینده ها

از مایعات اسیدی غافل نشوید که این امر به سرعت زنگ زدن دستگاه کمک میکند که راه حل تعویض قطعه است که این کار را ما با تعمیر پوسیدگی یا تورفتگی در یخچال انجام میدهیم .

 

تعمیر شلنگ درب یخچال

آبسردکن یخچال ها به دو صورت است شکل اول مخزنی و شکل دوم از آب ورودی به یخچال تغذیه می شود که لوله آب از زیر درب فریزر عبور می کند و در یخچال های امروزی در قسمت یخساز هم ورودی آب خود را از زیر درب فریزر میگیرند و درب های یخچال به صورت پلمپ است که بر اثر جابجایی یا مشکلات لوله های درب این شلنگ ها دچار مشکل میشود که باید درب تعویض می شود ولی ما این کار را با تعمیر پوسیدگی درب یخچال به صورت کامل انجام می دهیم .

در تمامی این موارد ما با با تعمیر پوسیدگی درب یخچال و یا تورفتگی هزینه ها را به شکل چشمگیری کمتر می کنیم و این امر صرفه جویی در هزینه مشتری می شود .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید