تعمیر موتور یخچال مابه

تعمیر و تعویض موتور یخچال مابه

دوست عزیز به این مطلب رای دهید.

تعمیر موتور یخچال مابه بی بهره از تکنولوژی روز دنیا نیست و با توجه به تکنولوژی های که اخیرا در سیستم یخچال ها قرار داده شده است کمی سخت به نظر میرسد. اخطار هایی که دستکاه ها و یخچال های امروزی میدهند این مسائل را به وجود اورده و مشکلات چندین برابر شده و هر فردی با اولین اخطار گمان میکند که به تعمیر موتور یخچال مابه نیاز مند است. ما در کنار شما هستیم تا تعمیر کمپرسور یخچال مابه را با خیال آسوده به تکنسین های ما بسپارید تا با مشاوره با تکنسین مربوطه اقدام به تعویض موتور یخچال مابه کنید. در صورتی که یخچال فریزر یا ساید بای ساید مابه شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیر موتور ساید بای ساید مابه شما می‌توانید با تعمیرگاه مجاز بعنوان یک مرکز معتبر تعمیرات یخچال در مرزداران تهران تماس بگیرید.

اما مورد مهمتری که درمورد این برند خاص وجود دارد تولیدات عالی و پیشرفته ان است که در تمامی سیستم ها مورد استفاده قرار گرفته است. قبل از اقدام به تعمیر موتور یخچال مابه بهتر است به شناخت ایرادات ابتدایی ان اقدام نمایید.

 

تعمیر موتور یخچال مابه

تعمیر موتور یخچال مابه

تعمیر موتور یخچال مابه کاری بی نظیر و خاص است لذا باید در انجام آن مهارت داشت اما با هر ایراد ابتدایی و خرابی لازم نیست که موتور یخچال را به تعمیر کار بسپارید و هزینه زیادی پرداخت کنید کافی است که با ایرادات و مشکلاتی که ممکن است برای یخچال رخ دهداشنایی پیدا کنید و دلایل بروز ان ها و نحوه رفع ان ها را بدانید. با دانستن این موارد با کمی اطلاعات فنی میتوانید هزینه گزاف تعمیر موتور یخچال مابه را از خود دور کرده و مشکلات زیاد خود را کاهش دهید. این ایرادات میتواند ناشی از کار نکردن بعضی از قسمت های یخچال یا مواردی این چنینی باشد از جمله :

خراب بودن یخساز یخچال

تعمیر موتور یخچال مابه براثر فشار وارده از ناحیه یخساز یخچال را نمیتوان نادیده گرفت اگر یخساز یخچال دچار ایراد گردد و به درستی کار نکند بر روی موتور و کمپرسور یخچال مابه اثر گذاشته و با فشار زیاد ناشی از خراب بودن یخساز موتور کمپرسور یخچال نیز خراب میگردد لذا باید یخساز را تعویض و یخساز جدید بر روی یخچال نصب کنید.

خراب بودن واشر دور درب

خراب بودن واشر دور درب یخچال نیز به تعمیر موتور یخچال منجر می گردد. واشر دور درب یخچال نیز باید خوب و سالم باشد زیرا وظیفه محافظت از سرما و دمای یخچال را دارد. اگر واشر دور درب یخچال خراب باشد حرارت و گرمای بیرون وارد یخچال شده و به موتور یخچال برای خنک کردن آن فشار زیادی وارد می شود در اثر فشارهای وارده به موتور یخچال مجبور به تعمیر موتور یخچال مابه خواهید شد.

برای اینکه شما ایرادات یخچال فریزر را برطرف کنید بایداین ایرادات را بشناسید تا بتوانید آنها را برطرف کنید. از این ایراد ها همان طور که گفتیم خراب بودن واشر دور درب یخچال و ایرادات دیگری مانند کم بودن فشار، بسته شدن راه های عبور و مرور و هوا و …. را نیز نام برد.

 

فیلم نمایندگی مجاز تعمیر موتور یخچال مابه سامی تکنیک

 

تعویض کمپرسور یخچال مابه ( تعویض موتور یخچال)

تعمیر موتور یخچال مابه با تعویض موتور کمپرسور یخچال مابه تفاوت های بسیار زیادی دارد اگر شما قصد دارید موتور یخچال خود را تعمیر کنید بهتر است ان را به تعمیر کاری ماهر سپرده تا آن را تعمیر کند اما اگر قصد دارید آن را تعویض کنید بهتر به این نکات دقت کنید اگر از عمر یخچال شما بیش از ۱۰ سال گذشته و تعمیرات متعددی برای موتور آن انجام شده بهتر است این کار را انجام دهید وبه تعویض به تعویض کمپرسور یخچال مابه اقدام کنید تعویض موتور کمپرسور یخچال مابه کار سختی نیست و شما به راحتی می توانید آن را انجام دهید ولی باید موتوری همانند موتور قبلی آن پیدا کنید.

 

قیمت موتور یخچال مابه و ساید بای ساید مابه

قیمت موتور ساید بای ساید مابه

از آنجایی که برند مابه یکی از برندهای مطرح دنیا می باشد قیمت موتور یخچال مابه و کمپرسور و ساید بای ساید مابه متفاوت با سایر برند ها می باشد. تعمیر موتور یخچال مابه و تعمیر کمپرسور یخچال مابه نیز از این امر مستثنی نمی باشد ولی تنها یک ویژگی خوب و عالی که در مورد برند‌های ما به وجود دارد این است که می توانید کمپرسور ها و موتور های این برند را برای برندهای دیگر استفاده کنید. تعمیر موتور یخچال مابه باعث می‌شود که شما قیمت موتور یخچال که چیزی حدود یک میلیون و پانصد تا دو میلیون تومان می باشد را کشف کنید علاوه بر این خواهید فهمید که موتورهای یخچال مابه اینورتری و غیر اینورتری می باشند که مدل‌های اینورتری آن کمی هزینه بالاتری داشته و ممکن است هنگام خرید برای شما هزینه بیشتری داشته باشد اما با کارکرد و ضد آلودگی محیط زیست بودن آن به صرفه تر و عالی تر خواهد بود.

 

اجزای تشکیل دهنده موتور کمپرسور یخچال مابه

در تعمیر موتور یخچال مابه اطلاعات جالبی پبدا خواهید کرد اطلاعاتی از قبیل قطعات سازنده یخچال و یا حتی سایر قطعاتی که ممکن است به آن نیاز پیدا کنید اما مهمترین مواردی که قبل از آن حتی به آن فکر هم نمی کردید و یا حتی لازم نبود بدانید دانستن قطعات و تجهیزات تشکیل دهنده کمپرسور یخچال است با توجه به نوع سازنده آن از میل لنگ، پیستون و سوپاپ تشکیل شده که با حرکت دورانی خود به وسیله گاز و روغن فضای یخچال را خنک میکند.

 

علت خرابی موتورکمپرسور یخچال مابه

تعمیرموتور یخچال مابه به دلیل خراب بودن کمپرسور بسیار رایج است و افراد بسیار زیادی دلایل متعدد و گوناگونی برای تعمیر یخچال مابه پیدا می کنند کار نکردن فن کمپرسور یکی از دلایل نیاز مند بودن به تعمیرات میباشد. موارد دیگر را می‌توان به کثیف بودن کندانسور یخچال اشاره کرد در این هنگام یخچال به خوبی کار نمی کند و مشکلات بسیار زیاد و عدیده به وجود می آور.د مکان قرار گرفتن یخچال در کارکرد آن اهمیت زیادی دارد باید مکان آن مناسب باشد. گرم شدن بیش از اندازه یخچال نیزممکن است منجر به خرابی کمپرسور گردد و شما را نیازمند تعمیر موتور ساید بای ساید مابه گرداند.

 

تعمیر یا تعویض موتور کمپرسور یخچال مابه

افراد زیادی این سوال را می‌پرسند که تعمیر موتور یخچال مابه بهتر است و یا اینکه به تعویض آن اقدام کنند. در جواب سوال این افراد باید گفت که تعمیر موتور یخچال مابه ممکن است برای شما به صرفه‌تر با هزینه کمتر را ایجاد کند اما هیچ تعمیرکاری تضمین نمی‌کند که موتور یخچال شما یک روز کار کنند و یا چندین سال است بنابراین هنگامی که موتور یخچال شما به تعمیرات متعددی نیاز دارد و شما را به خطر انداخته است بهتر است که به تعویض آن اقدام کنید. تعمیر موتور یخچال مابه در صورتی که ایرادات جزئی و مربوط به موتور یخچال نباشد ممکن است برای شما به صرفه‌تر باشد اما زمانی که مشکلات مربوط به خرابی کمپرسور می باشد بهتر است به تعویض آن اقدام نمایید.

 

تعمیر کمپرسور تمام مدل های یخچال فریزر و ساید بای ساید مابه

تعمیر کمپرسور یخچال فریزر مابه

تعمیر موتور یخچال مابه کاری تخصصی میباشد و هر فرد خاصی به خوبی می تواند آن را انجام دهد. تعمیر تمام مدل های یخچال فریزر و ساید بای ساید مابه کار متخصصانی است که کار آزموده اند و کسی که آموزش‌های لازم را دیده باشد به خوبی می‌تواند این کار را انجام دهد و از پس تعمیر کمپرسور تمام مدلهای یخچال فریزر و ساید بای ساید مابه بربیاید. تنها پیچیدگی و به روز بودن این برند باعث می‌شود که تعمیرکاران معمولی و بدون تجربه ان را به خوبی انجام ندهند. برای رفع ایرادها و زیبای ظاهری یخچال تعمیر موتور یخچال به تعمیرکار مجاز و مناسب این یخچال فریزر مراجعه نمایید.

 

دلایل صدای زیاد موتور یخچال مابه

در هنگام تعمیر موتور یخچال مابه به دلایل متعدد و گوناگونی رخ میدهد یکی از آنها ممکن است به دلایل متعدد و گوناگون مورد تعمیر قرار بگیرد. اما یکی از کمترین دلایل تعمیر موتور یخچال مابه را می‌توان به خراب بودن و صدای بسیار زیاد آن اشاره کرد. ممکن است دلیل صدای زیاد موتور یخچال، فاصله یخچال فریزر تا دیوار باشد بهتر است برای رفع ان این تناسب رعایت شود. مورد دیگری که باید در مورد تعمیر موتور یخچال مابه، به دلیل سروصدای زیاد آن اشاره کرد تراز نبودن یخچال می باشد و هنگامی که موتور کمپرسور یخچال شما بیش از حد داغ می کند و کمپرسور شما کار نمیکند یخچال به دلیل فشار وارده به موتور کمپرسور صدای زیادی ایجاد می کند در غیر این صورت اگر تمامی این موارد را رعایت کرده اید و همچنین یخچال فریزر شما صدای زیادی دارد بهتر است به تعمیرکار موتور یخچال مابه جهت رفع ان مراجعه کنید.

 

تشخیص سوختگی موتور کمپرسور یخچال مابه

دلایل متعدد و گوناگون می توان برای سوختگی موتور یخچال نام برد.افراد زیادی به ‌ تعمیر موتور یخچال مابه به دلیل سوختگی موتور یخچال مابه اقدام می‌کنند، اما شما شما باید این موارد را بدانید که در هنگام وقوع آنها بدانید موتور یخچال سوخته است و نیازمند تعمیر موتور یخچال مابه شده است. اولین دلیل که می‌توان برای آن نام برد کار نکردن یخچال می باشد اگر آن را روشن کرده و به برق متصل می‌کنید و یخچال کار نمی کند ویا با صدای مهیب خاموش شده و دیگر روشن نمی شود را می‌توان به سوختن موتور یخچال مربوط دانست. اگر یخچال موتور مابه شما برای مدت زمان طولانی یکسره کار میکند نیر میتواند از دلایل سوختگی موتور یخچال مابه دانست. در این موارد شما نیازمند تعمیر موتور ساید بای ساید مابه شده اید.

 

علت کار نکردن موتور یخچال مابه

دلایل گوناگون برای کار نکردن موتور یخچال مابه وجود دارد اما می‌توان به متصل نبودن برق یخچال، ایرادات اتصالات برقی سیستم های درونی یخچال، کار نکردن فن کندانسور و یا کمپرسور یخچال، خراب بودن فن تبخیر یخچال، خراب بودن یخساز یخچال اشاره کرد. این موارد را می‌توان به سادگی برطرف نموده و نیازی به تعمیر کمپرسور یخچال مابه نیست که در بعضی مواقع مجبور به تعویض موتور یخچال مابه می شوید. در صورت تعمیر موتور ساید بای ساید مابه یا هر گونه راهنمایی و رفع مشکل در خصوص دستگاهتان میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید

 نمایندگی تعمیر موتور یخچال مابه شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

33 201 264

266 94 227

نمایندگی تعمیر موتور یخچال مابه غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

440 82 443

175 70 440

نمایندگی تعمیر موتور یخچال مابه مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88

نمایندگی تعمیر موتور یخچال مابه شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *