تعمیر یخچال

تعمیر یخچال چرا ما به تعمیر یخچال ، یخچال فریزر ، تعمیرات ساید بای ساید در اسرع وقت و با کیفیت بالا احتیاج داریم؟ در زندگی روز مره ما سیستم سرمایشی کاربرد بسیار زیادی دارد که بیشترین و احتمالاً مهم ترین آن ها حفظ مواد غذایی می باشد. بیشتر مواد غذایی بدلیل رشد سریع باکتری ها به سرعت فاسد می شوند در حالی که در محفظه سرد یخچال در حدود ۴ درجه سانتی گراد در رشد باکتری و در نهایت عمل فاسد شدن مواد به کندی صورت می گیرد و مواد غذایی در این دما به مدت طولانی تری سالم می ماند.

نمایندگی تعمیر انواع یخچال ما نمایندگی تعمیرات انواع یخچال در برند های مختلف زیر هستیم و با داشتن متخصص و تعمیر کار مخصوص برای هر برند آمادگی اینو داریم تا تکنسین مربوط به برند یخچال خودتون رو برای شما به محل بفرستیم.

 1. نمایندگی تعمیر یخچال آاگ
 2. نمایندگی تعمیر یخچال دوو
 3. نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک
 4. نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ
 5. نمایندگی تعمیر یخچال بوش
 6. نمایندگی تعمیر یخچال ال جی
 7. نمایندگی تعمیر یخچال بکو
 8. نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال
 9. نمایندگی تعمیر کنوود
 10. نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر
 11. نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا
 12. نمایندگی تعمیر یخچال ناسیونال
 13. نمایندگی تعمیر یخچال هیتاچی

تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید

متداول ترین مشکلاتی که در تعمیرات یخچال شما ممکن است به وجود آید روشن نشدن دستگاه شماست در چنین حالتی به سه روش زیر می توانید ایراد دستگاه را تشخیص دهید :

 • ابتدا باید برق ورودی چک شود
 • سوختن فیوز مخصوص پریز
 • خرابی سیم کشی داخلی

موتور یخچال کار نمی کند

در چنین حالتی سه روش تست برای تشخیص ایراد دستگاه پیشنهاد می شود:

 • تست رله استارت دستگاه
 • تست مستقیم موتور یخچال با برق ۲۲۰ ولت 
 • تست برد یا ترموستات

بدنه یخچال برق دارد

برای رفع این ایراد ابتدا سیم ها را چک میکنیم کنتاکت های اتصال را چک می کنیم و در آخر چک کردن رله اورلود است که به بدنه اتصال نداشته باشد. حظور شما در این صفحه به این معناست که یخچال فریزر شما دچار مشکل شده است ؟

دلیل اینکه شما نمایندگی تعمیرگاه مجاز سامی تکنیک را انتخاب میکنید این است که نمایندگی سامی تکنیک با گردهم آوردن متخصصین ماهر و با دارا بودن شعب متعدد در سراسر تهران بصورت ۲۴ ساعته و۷ روز هفته در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد تعمیر یخچال

چرا ما باید برای تعمیر یخچال یک آدم متخصص خبر کنیم

اگر یخچال شما به خوبی کار نمی کند پس مواد غذایی تان در امان نیست و ما به راه حل سریع و راحتی به شما ارائه می دهیم ما با تجهیزاتی که داریم درجه و سرمای دستگاه شما را اندازه گیری میکنیم و با دمای نرمال تحویل شما می دهیم. از جمله مشکلاتی که برای یخچال یا ساید بای ساید ممکن است رخ دهد مسدود شدن مسیر آبی دیفراست (یخ زدا) می باشد. مراحل زیر را به ترتیب بررسی کنید تا مشگل را بیابید:

تعمیر یخچال : انسداد یا انجماد مسیر دیفراست ( یخ زدا)

مسیر تخلیه دیفراست ممکن است مسدود یا یخ زده باشد. اگر مسیر تخلیه دیفراست یخ زده است، آب از آبگذر تخلیه سرریز کرده و به پایین محفظه چکه می کند. آن را گرم کنید و اطمینان حاصل کنید که مسیر تخلیه از هر مانعی پاک شده باشد. تسمه تخلیه : برخی از تخلیه های دیفراست با یک تسمه تخلیه تجهیز شده اند. تسمه تخلیه یک قطعه کوچک از مس یا آلومینیوم است که به گرمکن دیفراست متصل می شود و در نهایت به تخلیه یخ زدگی سرعت می بخشد. هنگامی که گرمکن دیفراست روشن می شود، گرما از طریق تسمه تخلیه منتقل می شود تا هر یخ زدگی که ممکن است در دیفراست تجمع کرده است، ذوب شود. اگر تسمه تخلیه در محل قرار نداشته باشد، مسیر تخلیه یخ زدایی ممکن است بیشتر از حد معمول یخ بزند. گرمکن تخلیه : برخی از یخچال و فریزرها مجهز به گرمکن تخلیه می باشند. آنها از انجماد مجدد مخزن تخلیه و انسداد مسیر تخلیه دیفراست جلوگیری می کنند. اگر گرمکن تخلیه شما ناقص باشد یا در موقعیت مناسب قرار نگیرد، مسیر تخلیه یخچال ممکن است منجمد شود.

تعمیر یخچال :یخچال فریزر سرد اما یخچال گرم است

اسمبلی کنترل دمپر : کنترل دمپر هوا باز و بسته می شود تا مقدار مناسب هوای سرد را در محفظه یخچال قرار دهد. اگر دمپر به درستی باز نمی شود، هوای سرد به اندازه کافی به یخچال نمی رسد. کنترل دمپر را بررسی کنید تا مشخص شود که آیا شکسته شده یا بسته شده است. ترمیستور : ترمیستور دمای یخچال را کنترل می کند و دما را به صفحه کنترل می فرستد. سپس برد کنترل قدرت فن کمپرسور و تبخیر کننده را تنظیم می کند. اگر ترمیستور ضعیف باشد، فن کمپرسور و بخارا ممکن است در صورت لزوم اجرا نشود یا ممکن است بیش از حد معمول اجرا شود. برای تعیین اینکه آیا ترمیستور معیوب است، آن را با یک مولتی متر آزمایش کنید. مقاومت ترمیستور باید با دمای یخچال تغییر کند. اگر مقاومت ترمیستور تغییر نکند ، ترمیستور را جایگزین کنید. برد کنترل دما : احتمال دارد برد کنترل دما ایراد پیدا کرده باشد. سامی تکنیک یکی از برترین نمایندگی های تعمیرات یخچال می باشد که تنها از قطعات اورجینال هر برند برای تعویض آنها استفاده می کند و ضمانت نامه قطعه یخچال را به مشتریان ارائه می دهد. علاوه بر این کلیه قطعات در تعمیر ماشین لباسشویی و تعمیر ماشین ظرفشویی اورجینال می باشند. سایر موارد:

 1. برد کنترل دیفراست
 2. تایمر دیفراست
 3. ترموستات دیفراست
 4. برد کنترل اصلی

تعمیر یخچال :یخچال چکه می کند و نشتی آب دارد

تخلیه دیفراست (یخ زدا) یخ زده است : در این حالت مسیر آبگذر دیفراست یخ زده و آب ورودی به ن مسیر سرریز کرده و در پایین محفظه یخچال می ریزد و در کف نشت می کند. مسیر تخلیه دیفراست یخچال را بررسی کنید تا یخ های موجود را با گرم کردن از بین برده و آن را با آب گرم بشویید. مونتاژ تانک آب : بازرسی مونتاژ مخزن آب برای هر گونه نشت. توجه داشته باشید که نشت ممکن است بسیار کوچک باشد و پیدا کردن آن سخت باشد. اگر نشتی پیدا کردید، مخزن آب را جایگزین کنید. توجه کنید که برای تعمیر یخچال از چسب زدن به مخزن آب خودداری کنید زیرا چسب به پلاستیک مخزن چسبیده نمی شود بهتر است با نمایندگی تعمیر یخچال سامی تکنیک تماس بگیرید. دریچه ورودی آب : شیر ورودی آب برای تامین آب به مخزن و یخچال باز می شود. اگر شیر ورودی آب ترک خورده باشد یا دارای اتصالی شل باشد، آب از شیر خارج می شود. دریچه ورودی آب را برای ترک ها بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که به منبع آب محکم بسته شده باشد. فیلتر آب : فیلتر آب را برای ترک ها بازرسی کنید. اگر هر گونه ترک در محفظه فیلتر آب پیدا کردید از نمایندگی مجاز تعمیر یخچال بخواهید آن را تعویض کند. همچنین سر فیلتر آب را برای ترک چک کنید. سینی تخلیه : یخچال فریزر های دارای دیفراست خودکار به یک سینی تخلیه مجهز هستند. سینی تخلیه یخچال یخ های آب شده را از کویل های تبخیر جمع آوری کرده و برای تبخیر آب سینی فن کندانسور هوای گرم را از کویل کندانسور به بالای سینی می دمید. از آنجا که فن كندانسور بخار آب را از سینی تخلیه تبخیر می کند، سینی تخلیه لازم نیست خالی شود. هرچند اگر سینی تخلیه ترک خورده باشد در حین عمل دیفراست آب نشت می کند. بنابراین سینی تخلیه را برای ترک احتمالی بررسی کنید و از آن را جایگزین کنید یا از تعمیرکار یخچال فریزر سامی تکنیک بخواهید کار تعمیر یخچال را با کیفیت عالی انجام دهد. تعمیرات یخچال

تعمیر یخچال :چراغ یخچال روشن نمی شود

ساختار روشنایی مونتاژ سیستم روشنایی ممکن است معیوب باشد برخی از تولید کنندگان اجزای تشکیل دهنده سیستم روشنایی یخچال را به طور جداگانه به فروش نمی رسانند . لامپ روشنایی لامپ برق ممکن است خراب شده باشد قبل از جایگزینی هر یک از قطعات دیگر مرتبط با لامپ، لامپ را جایگزین کنید. کلید برق برای تعیین اینکه آیا کلید چراغ معیوب است، از یک مولتی متر برای آزمایش استفاده کنید. سوئیچ درب برای تعیین اینکه آیا سوئیچ درب معیوب است، از یک مولتی متر برای آزمایش آن برای تداوم استفاده کنید. سوکت روشنایی اگر برق وارد سوکت روشنایی می شود و لی چراغ روشن نمی شود باید سوکت را جایگزین کنید. برد روشنایی ابتدا اطمینان حاصل کنید که برد روشنایی مقدار مناسب ولتاژ دریافت می کنند. اگر برد روشنایی ولتاژ کافی دریافت می کند، اما نور یخچال نمی تواند کار کند، برد را جایگزین کنید.

تعمیر یخچال :یخچال به طور مداوم کار می کند

دمای فریزر بیش از 10 درجه F (-12C) اگر دمای فریزر بالاتر از 10 درجه فارنهایت (-12 درجه سانتیگراد) باشد، یخچال به اندازه کافی سرد نخواهد بود. اگر یخچال و فریزر به اندازه کافی سرد نباشد، به سختی کار می کند تا سرد شود. در نتیجه، مداوم کار می کند. دمای فریزر باید بین 0 تا 5 درجه فارنهایت (-18 تا -15 درجه سانتیگراد) تنظیم شود. اگر دمای یخچال خیلی بالا باشد، اطمینان حاصل کنید که کویل کندانسور تمیز است و فن خنک کننده به درستی کار می کند. علاوه بر این، بررسی کنید که آیا د کویل های تبخیر کننده یخ انباشته شده است. اگر کویل تبخیر کننده یخ زده باشند، بخشی از سیستم یخ زدایی (دیفراست) احتمالا خراب شده است بهتر است برای تعمیر یخچال در این مورد حتما به نمایندگی تعمیر یخچال زنگ بزنید. از موارد دیگر که باعث یکسره کار کردن یخچال می شود : ساختار گرمکن دیفراست، ترموستات دیفراست، واشر درب، موتور فن تبخیر کننده، برد کنترل دیفراست، تایمر دیفراست و برد کنترل اصلی و موتور فن کندانسور می باشد.

تعمیر یخچال ال جی

سامی تکنیک به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی در تهران و کرج و تعمیرگاه مرکزی ال جی در شرق و غرب تهران و همچنین داشتن شعب مختلف در شمال و جنوب تهران در کمترین زمان تعمیر یخچال و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید شما را در محل انجام می دهند. سامی تکنیک نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی (LG) سال های زیادی است که پشتیبانی و خدمات دهی به یکی از معتبرترین و باکیفیت ترین محصولات لوازم خانگی را بر عهده دارد و توانسته است در طی سال‌ها کار در این زمینه خاطره خوبی را از خدمات دهی در ذهن مشتریان خود ثبت کند ال جی یکی از برند های لوازم خانگی پرطرفدار در بین مردم جهان و ایرانیام عزیز هست هرچند کیفیت محصولات ال جی بالاست اما قطعات مکانیک در بهترین حالت هم عمر مفید خود را دارند و روزی نیاز به تعمیر و تعویض پیدا میکنند در این مواقع نباید با مراجعه به مراکز نا معتبر یخچال خود را به خطر بیاندازید زیرا ممکن است آسیب های جدی بیشتری ببند.

تعمیر یخچال سامسونگ

اینکه یخچال سامسونگ خود را از کجا خریداری کرده اید مهم نیست زیرا تعمیرگاه مرکزی مجاز سامسونگ سامی تکنیک با متخصصان حرفه ای خود و با تجربه یک دهه فعالیت در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ وتعمیر یخچال انواع مدل های ساید بای ساید سامسونگ پشتیبانی 24 ساعته و تعمیر یخچال در محل را ارائه می دهد.

تعمیر یخچال بوش

بوش یک برند لوازم خانگی معتبر آلمانی است که استفاده از خدمات پس از فروش بوش و نمایندگی تعمیرات یخچال بوش تا زمانی که تاریخ برگه گارانتی شرکتی شما تمام نشده باشد در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی بوش در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید ولی اگر مدت زیادتری از زمان گارتنتی محصول خریداری شده گذشته باشد نمی توانید از خدمات پس از فروش آن استفاده کنید در این حالت می توانید به نمایندگی مجاز تعمیر یخچال بوش یا تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر بوش یا تعمیرات تخصصی یخچال ساید بای ساید بوش مراجعه کرده و تعمیرات لوازم خانگی برند بوش را با خیالی آسوده به سامس تکنیک بسپارید.

تعمیر یخچال دوو

دوو یکی از برند های معتبر دیگر می باشد چنانچه نتوانستید در صفحه عیب یابی یخچال دوو ایراد یخچال خود را برطرف کنید به نمایندگی تعمیر یخچال بوش سامی تکنیک مراجعه کنید و به یکی از شعب تعمیرات مرکزی ا در تهران زنگ بزنید تا در کمتر از 24 ساعت تعمیرکار متخصص برند دوو خود را برای تعمیر یخچال در محل داشته باشید .نگران هزینه آن نباشید سامی تکنیک همیشه هزینه معقول و کیفیت بالا را به مشتریان خود ارائه می دهد.

هزینه تعمیر یخچال

نگران هزینه آن نباشید سامی تکنیک همیشه هزینه معقول و کیفیت بالا را به مشتریان خود ارائه می دهد. ما هزینه شفاف بدون اضافه شدن در حین کار را به شما اعلام می کنیم و در این مورد به صرفه ترین روش های تعمیرات یخچال را به شما پیشنهاد می دهیم.

تعمیر یخچال فریزر سامی تکنیک

سامی تکنیک به عنوان یک تعمیرگاه مرکزی که متخصصان زیادی را در خودش پروش داده تخصصی ترین مرکز تعمیر یخچال و نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ،آاگ ، بوش ، جنرال الکتریک ، دوو ، آدمیرال ،الجیبکو ، کنوود ، زیمنس ، ویرپول ، باکنشت ، کنوود ، وستینگهاوس ، فریجیدر ، هیتاچی ، اسنوا ، بلومبرگ ، کن مور ، ماژیک شف ، ناسیونال ، هایسنس ، وست پوینت ، میتسوبیشی در ایران می باشد که تعمیرات یخچال ساید بای ساید و فریزر را در کمترین زمان ممکن با توجه به داشتن شعب مختلف در سراسر تهران بزرگ انجام می دهد.کافیست کیفیت خدمات ما را از مشتریان کثیر ما بپرسید کیفیت ما تبلیغ ماست. با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعمیر یخچال

تعمیرات یخچال فریزر و تعمیر ساید بای ساید چقدر طول می کشد؟ ما به خاطر داشتن شعب نمایندگی مجاز تعمیرات متعدد در سطح تهران به شما نزدیک هستیم و شما اصلا در انتظار نمی مانید.

تعمیرات یخچال خرابی یخچال

ما آماده خدمت گذاری برای شما هستیم. یخچال شما خراب است ؟ما چه کاری برای شما می توانیم انجام دهیم؟ حتی ما مشاور رایگان برای تعمیر کردن لوازمتان داریم بعضی مواقع تعمیر یخچال خیلی خیلی ارزانتر از خرید یخچال است تعمیرات انواع یخچال توسط ما خیلی ارزانتر از خرید یک یخچال نو است کمترین هزینه بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن.

 • شارژ گاز
 • تعویض ترموستات
 • تعویض فن
 • تعمیر برد
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید
 • تعویض تایمر
 • تعمیر آبسرد کن یخچال
 • برطرف کردن آبریز از یخچال
 • رکلاژدرب یخچال
 • تعویض لاستیک دور درب
 • جابجایی درب یخچال به علت اسباب کشی
 • تعویض لولای دور درب
 • تعویض کمپر سور
 • تعویض رله اورلود

انواع یخچال فریزر ها

چرا باید فیلتر های ساید بای ساید را در زمان مشخص تعویض کنیم

Pin It

دیدگاه‌ها   

+1 #4 سامی تکنیک 1397-07-23 18:08
به نقل از البرزی:
سلام ،یه ساید دوقلو هیمالیا داریم که داخل خود یخچال فن کارنمیکنه یخ میزنه،، پشت یخچال یه سیم هست ک پاره شده ،مشکل از پارگی سیم هست یا نه؟؟طرف فریزر هم fd نشون میده بعضی اوقات،، بنظرتون مشکلش چیه؟؟

با سلام مشکل مربوط میشه به قطعات دیفراست
نقل قول کردن
+1 #3 البرزی 1397-07-23 12:11
سلام ،یه ساید دوقلو هیمالیا داریم که داخل خود یخچال فن کارنمیکنه یخ میزنه،، پشت یخچال یه سیم هست ک پاره شده ،مشکل از پارگی سیم هست یا نه؟؟طرف فریزر هم fd نشون میده بعضی اوقات،، بنظرتون مشکلش چیه؟؟
نقل قول کردن
+7 #2 سامی تکنیک 1397-06-12 09:33
به نقل از مونا بیات:
من یک یخچال ال جی دارم که یکبار هم توسط یکی از سرویس‌کارهای تعمیر یخچال تعمیر شده. الان مشکلم باهاش اینه که بدنه یخچال برق داره. خواستم بدونم مشکلش چیه بنظرتون.

بدنه ی یخچال به 5 دلیل ممکن است برق داشته باشد:
۱- ترموستات معیوب ویا اتصال بدنه دارد
۲- پارگی یکی از سیمهای یخچال که موجب اتصال بدنه میشود
۳- مشکل از سر پیچ لامپ داخل یخچال می‌باشد
۴- معیوب شدن سیم‌های رابط بر اثر مرور زمان
۵- مشکل از موتور می‌باشد که موتوریا معیوب شده ویا اتصال بدنه دارد
نقل قول کردن
+1 #1 مونا بیات 1397-06-12 08:32
من یک یخچال ال جی دارم که یکبار هم توسط یکی از سرویس‌کارهای تعمیر یخچال تعمیر شده. الان مشکلم باهاش اینه که بدنه یخچال برق داره. خواستم بدونم مشکلش چیه بنظرتون.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

pic03

با توجه به ضروری بودن کارکرد دائم لوازم خانگی شما عزیزان میتوانید در صورت بروز هرگونه مشکل در هر ساعت از شبانه روز با تکمیل کردن این فرم بصورت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا با اعزام تکنسین سریع ترین زمان ممکن مشکل دستگاه شما را برطرف کنند.

این فرم فقط برای مشترکین تهران و حومه تهران می باشد.

فرم ثبت سفارش آنلاین

فرم ثبت درخواست تعمیرکار

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر است

انتخاب برند(*)
ورودی نامعتبر است

شماره تلفن(*)
ورودی نامعتبر است

زمان مراجعه(*)
ورودی نامعتبر است

شماره همراه(*)
ورودی نامعتبر است

نوع وسیله(*)
ورودی نامعتبر است

شرح مشکل(*)
ورودی نامعتبر است

سایر برندها(*)
ورودی نامعتبر است

کد امنیتی(*)
کد امنیتی
ورودی نامعتبر است

* با ثبت سفارش آنلاین شما از 10% تخفیف برخوردار شوید.

* اولویت سرویس دهی با مشتریانی است که از طریق ثبت سفارش آنلاین درخواست خود را ثبت کنند.

*این فرم فقط برای درخواست تعمیرکار می باشد.

pic04

نظرات برخی از مشتریان

 • avetar woman 

  از برخورد تکنسین راضی بودم و کارم را در اسرع وقت انجام دادین ممنون

  شاه وردی

 • man

  سلام

  خیلی خوشحالم به شما اعتماد کردم برای تعمیر ساید بای سایدم با چند جا تماس گرفتم و هیچ کدام از تعمیر کاران مشکل دستگاه من رو حل نکردن ولی تکنسین شما واقعا با تجربه و ماهر بودن و مشکل من رو رفع کردند.

  ترابی

 • avetar woman

  میخواستم تشکر کنم که سریع به کارم رسیدگی کردین.ممنون

  برهمتی