تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت | نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت همانند سایر ماشین‌های لباسشویی نیازمند مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در محل است تا مشتریان در حین خرید ماشین لباسشویی ایندزیت، دلسرد نشوند، البته امروزه با ارائه خدماتی مانند تعمیر لباسشویی ایندزیت در منزل کار تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت نیز آسان شده و مشتریان رضایت بیشتری نسبت به خرید خود دارند.

فهرست مطالب

وجود مراکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران و تمامی مناطق این دلگرمی را به کاربران می‌دهد تا با خیال راحت این ماشین لباسشویی را انتخاب کنند و در صورت بروز هرگونه مشکل با مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در محل تماس بگیرند و تمامی مشکلات خود را در زمینه تعمیر لباسشویی ایندزیت بپرسند و یا از متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در محل بخواهند تا به محل مورد نظر رفته و مشکل آن‌ها را حل کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت مانند سایر ماشین‌های لباسشویی نیازمند تخصص فنی در این زمینه می‌باشد اما گاهی ممکن است امر تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در منزل توسط خود شخص انجام بپذیرد.

به‌طور مثال امروز روز تمیزکاری منزل و زمان شستشوی لباس‌های کثیف می‌باشد. لباس‌های کثیف را در داخل ماشین لباسشویی قرار می‌دهید و می‌خواهد ماشین لباسشویی را به کار بیندازید اما ماشین لباسشویی ایندزیت شما خراب شده است و شما اولین چیزی که به ذهنتان می‌رسد تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران می‌باشد تا بتوانید سریع‌تر به ادامه‌ی تمیزکاری منزل رسیدگی کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در منزل

تعمیرات لباسشویی ایندزیت در منزل نیز امری طبیعی می‌باشد و کاربران ممکن است بتوانند با رعایت چند مسئله ساده به تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت بپردازند و بتوانند در امر تعمیر لباسشویی ایندزیت موفق شوند. در تعمیر لباسشویی ایندزیت بهتر است با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در محل تماس بگیرید و مشکل ماشین لباسشویی خود را به‌طور مختصر به متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت توضیح دهید تا متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در رفع مشکل در حین تعمیر لباسشویی ایندزیت به شما کمک کنند.

پیشنهاد ما به شما : مطالعه هزینه‌ی تعمیر ماشین لباسشویی چقدر است؟

 

در حین تعمیر لباسشویی ایندزیت، زمانی که می‌خواهید در منزل به تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت خود بپردازید بهتر است به چند نکته ساده توجه کنید، ممکن است مشکل ماشین لباسشویی جزئی باشد و شما بتوانید بدون نیاز به متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت به تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت خود بپردازید، حال باید به این نکات رسیدگی کنید:

 • اولین نکته در تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت بررسی برق رسانی به ماشین لباسشویی است که آیا جریان برق متصل است یا خیر
 • دومین نکته در تعمیر لباسشویی ایندزیت بررسی شیر متصل به آب در ماشین لباسشویی است.
 • سومین نکته در تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در محل بررسی بسته بودن درب ماشین لباسشویی، عدم قرار دادن بار نامتعادل و تمیزکاری قسمت فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی است

تمامی این نکات مواردی را به شما یادآور است که می‌توانید با بررسی و چک کردن آن به تعمیرات لباسشویی ایندزیت در منزل بپردازید، اگر مشکل ماشین لباسشویی از این موارد نباشد پس در این صورت باید به بررسی قسمت‌های داخلی بپردازید، در چنین شرایطی بهتر است از فردی کمک بخواهید که در این زمینه متخصص است، در نتیجه می‌توانید از خدمات تعمیرات لباسشویی ایندزیت در منزل استفاده کنید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل

امروزه به دلیل وجود مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تمامی نقاط کشور، تعمیرات لباسشویی ایندزیت در محل انجام می‌گیرد در نتیجه کافی است تنها با یکی از مراکز معتبر و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به تعمیرات لباسشویی ایندزیت در منزل اقدام نمایند.

روش کار برای تماس با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در محل به این گونه است که ابتدا در منزل به نکاتی که گفته شده است پرداخته و درصورت جواب نگرفتن بهتر است از خدمات تعمیرات لباسشویی ایندزیت در منزل استفاده کنید تا از حمل و نقل غیر ضروری دستگاه جلوگیری نمایید.

با مراکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران تماس گرفته و مشکل ماشین لباسشویی را به متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در محل بیان می‌کنید و یا به صورت اینترنتی درخواست استفاده از خدمات تعمیرات لباسشویی ایندزیت در منزل را ثبت نمایید، در چنین شرایطی در قسمت تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت، مشکل ماشین لباسشویی خود را ثبت کرده و شماره تماسی را جهت تماس متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران وارد نمایید تا در اسرع وقت به بررسی و تعمیرات لباسشویی ایندزیت در منزل شما اقدام نمایند.

متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در صورت مشاهده‌ی سفارش ثبت شده‌ی شما، با شما تماس گرفته و در کمال آرامش برای کمک به شما در رفع مشکل در تعمیر لباسشویی ایندزیت تلاش می‌کنند و در صورت عدم رفع مشکل به صورت تلفنی کارشناسی برای تعمیرات لباسشویی ایندزیت در منزل شما حضور خواهد یافت.

متخصصان تعمیر لباسشویی ایندزیت ابتدا مشکل را از شما می‌پرسند و راهنمایی‌های لازم را جهت تعمیر لباسشویی ایندزیت در منزل توسط خودتان انجام می‌دهند تا شما بتوانید مشکل را حل کنید در صورتی که مشکل توسط تلفن حل نشود متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت آدرس محل مورد نظر را از شما گرفته و در اولین فرصت به محل آمده و به تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل می‌پردازند.

پیشنهاد ما به شما : مطالعه مشکل ماشین لباسشویی من چیست؟

 

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل به اینگونه است که ماشین لباسشویی به هیچ وجه از محل مورد نظر خارج نمی‌شود و متخصصان تعمیر لباسشویی ایندزیت در محل به تعمیر لباسشویی ایندزیت پرداخته و در صورت نیاز فقط قطعه‌ای زا که نیاز به تعویض و یا تعمیر در مراکز را دارد از محل خارج می‌شود و دیگر نیاز نیست تا کاربران جهت تعمیر لباسشویی ایندزیت خود ماشین لباسشویی را به تعمیرگاه‌ها حمل کنند.

مشکلات رایج در تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران مانند سایر ماشین‌های لباسشویی نیازمند تخصصی فنی می‌باشد تا در حین تعمیر لباسشویی ایندزیت به جای تعمیر ماشین لباسشویی را دچار مشکلات بیشتری نکنید.

همواره در حین تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت مشکلاتی رایج مشاهده می‌شود که در ادامه با این مشکلات آشنا شده و در صورت روبرو شدن با آن با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در محل تماس بگیرید تا به رفع مشکل تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت شما بپردازند این مشکلات عبارتند از:

مشکلات رایج در تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

 • ماشین لباسشویی نمی‌چرخد: در حین تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت مشکل اساسی ماشین لباسشویی این است که نمی‌چرخد، دلیل مشکل بار نامتعادل در ماشین لباسشویی می‌باشد که در ماشین‌های لباسشویی جدید یک سیستمی وجود دارد، اگر بار نامتعادل باشد اسپین ماشین لباسشویی می‌ایستد.
 • ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌کند: از جمله مشکلاتی که در تعمیر لباسشویی ایندزیت با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در محل تماس گرفته می‌شود این است، ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌کند و تشخیص این مشکل آسان است چرا؟ چون در ماشین لباسشویی استخری از آب پر شده که باید به صورت دستی خالی شود.
 • برای حل مشکل تعمیر لباسشویی ایندزیت زمانی که تخلیه به صورت خودکار انجام نمی‌شود بهتر است فیلتر پمپ تخلیه را مورد بررسی قرار دهید تا اشیا و یا چیزی جلوی آن را نگرفته باشد.
 • ماشین لباسشویی آب می‌دهد: از جمله دلایلی که با متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت برای تعمیر لباسشویی ایندزیت تماس گرفته می‌شود این است، آب کف آشپزخانه را گرفته است که به دلیل نشتی آب از شلنگ متصل به ماشین لباسشویی است، ممکن است شکسته باشد یا شل شده باشد و یا مشکل از قسمت تخلیه باشد.
 • صدا و لرزش بیش از حد: دیگ ماشین لباسشویی بر اثر خراب شدن بلبرینگ‌های زیرین دیگ به دیواره‌ها برخورد کرده و صدایی عجیب می‌دهد و در اثر خراب شدن کمک فنرهای ماشین لباسشویی لرزش‌هایی در آن ایجاد می‌شود که این صداها و لرزش‌ها سرسام آور بوده و شما را مجبور می‌کند تا با مراکز متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت تماس حاصل نمایید تا نسبت به تعمیرات لباسشویی ایندزیت در منزل اقدام نمایند.
 • آب وارد قسمت پودر ماشین لباسشویی نمی‌شود: آب به داخل ماشین لباسشویی از طریق شیر برقی امکان پذیر است که اگر شیر برق دچار مشکل شده باشد متخصصان تعمیر لباسشویی ایندزیت به تعویض آن پرداخته و مشکل شما را حل می‌کنند.
 • درب ماشین لباسشویی بسته نمی‌شود: در چنین شرایطی اکثر افراد به دنبال تعمیرات لباسشویی ایندزیت در منزل خواهند بود اما ابتدا پیشنهاد می‌شود تا مشکل را پیدا کنید، این مشکل می‌تواند 2 دلیل داشته باشد:
 1. زبانه داخلی درب ایراد داشته باشد که باید زه یا دستگیره داخلی توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران تعویض شود.
 2. ممکن است مشکل از سوئیچینگ باشد که در این صورت میکرو سوئیچ باید توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت تعویض شود.

متخصصان کارآمد و کاردان سامی تکنیک در امر تعمیر لباسشویی ایندزیت و یا سایر ماشین‌های لباسشویی آماده کمک و اطلاع رسانی بوده و به تعمیر ماشین لباسشویی مورد نظر شما می‌پردازند.

 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران

چندین سال پیش به دلیل عدم وجود مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در محل افراد مجبور بودند تا جهت تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت آن را از خانه خارج کرده و به دنبال تعمیرگاه برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران بودند.

در شهر تهران پیدا کردن تعمیرگاه مناسب برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت کاری بسیار دشوار بود چرا که باید کل تعمیرگاه‌های لوازم خانگی شهر را زیر رو می‌کردید تا یک تعمیرگاه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران را پیدا می‌کردید تا به تعمیر لباسشویی ایندزیت شما می‌پرداخت اگر قطعه و لوازم مورد نظر را در دست داشت که در غیر این صورت جهت تعمیر لباسشویی ایندزیت تا آمدن قطعه باید در نوبت باقی می‌ماندید.

امروزه تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران بسیار راحت‌تر و بهتر است. تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران به دلیل وجود مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در محل در سراسر تهران بسیار راحت است و شما با تماس با مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت می‌توانید به تعمیر لباسشویی ایندزیت بدون نوبت و در اسرع وقت بپردازید.

تمامی مراکز تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران 24 ساعت شبانه روز را در اختیار شما هستند تا در صورت مشکل در تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران با مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در منزل تماس بگیرید و سؤالات و مشکلات خود را مطرح نمایید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به تعمیرات لباسشویی ایندزیت در محل اقدام عاجل به عمل آید.

 

فیلم نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت سامی تکنیک

 

مشکل لرزش و سروصدای غیر طبیعی ماشین لباسشویی ایندزیت

سرو صدای بیش از حد ماشین لباسشویی، لرزش‌های زیاد ماشین لباسشویی، این‌ها مواردی هستند که صدای کل اعضای خانواده را در آورد که این صدا چیست؟ آرامشمان را به هم زده. اولین چیزی که قبل از تماس با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت جهت تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت به ذهنتان می‌رسد این است که برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت خودتان اندکی تلاش کنید تا بتوانید به تعمیر لباسشویی ایندزیت بپردازید.

یکی از دلایلی که باعث ایجاد لرزش و سرو صدای زیاد در ماشین لباسشویی می‌شود این است که پایه‌های جلویی ماشین لباسشویی متحرک هستند و باید آن‌ها را به سطح تراز برسانید، مشکل دوم این است که لباس‌ها به صورت متوازن در ماشین لباسشویی قرار نگرفته‌اند که اگر مشکل از این موارد باشد شما می‌توانید به راحتی موفق به تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل شوید.

حال اگر مشکل حل نشود پس ایراد داخلی است، در نتیجه اگر مهارتی فنی در امر تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در محل نداشته باشید نمی‌توانید به تعمیر لباسشویی ایندزیت بپردازید و باید جهت تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در منزل تماس بگیرید و از آن‌ها کمک بخواهید تا این مشکل را برای شما حل کنند.

جالب است بدانید که متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در حین مواجه شدن با این مشکل، جهت تعمیر لباسشویی ایندزیت به بررسی چه قسمت‌هایی از ماشین لباسشویی می‌پردازند، نکته مهم‌تر این است که کل روند عیب یابی و تعمیرات لباسشویی ایندزیت در منزل انجام می‌شود.

اولین قطعه در بررسی جهت تعمیر لباسشویی ایندزیت هنگامی که لرزش دارد کمک‌های ضد لرزش ماشین لباسشویی است که باید هر سال تعویض شود.

وزنه‌های بالانس در ماشین لباسشویی قرار دارند و در صورتی که این وزنه‌ها تکان بخورند و از ماشین لباسشویی جدا شوند ماشین لباسشویی تکان می‌خورد و باید با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در منزل جهت تعمیر لباسشویی ایندزیت تماس گرفت.

قطعات مخزن اگر به دلایلی خراب شوند بهتر است توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت بررسی شده و تعمیر شوند.

بلبرینگ مخزن در زیر دیگ قرار دارد و در صورت خراب شدن باید توسط مراکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت بررسی و تعمیر شوند.

قطعه فولی نیز اگر خراب شود باعث لرزش ماشین لباسشویی می‌شود.

قطعه تاخو در ماشین لباسشویی تنظیم جریان برق ورودی به سیستم را ایجاد می‌کند که در صورت خراب شدن باید هرچه سریعتر توسط مراکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت تعمیر شود تا لرزش ماشین لباسشویی قطع شود.

تعمیر لباسشویی ایندزیت در صورتی که ماشین لباسشویی لرزش دارد باید سریعتر انجام شود تا از ایجاد مشکل‌های جدی‌تر جلوگیری شود چون تن و بدن ماشین لباسشویی را لرزانده و باعث حرکت و کنده شدن اجزای ماشین لباسشویی می‌شود.

 

علت نشتی آب لباسشویی ایندزیت

آیا شما هم نگران این موضوع هستید که بر اثر نشتی ماشین لباسشویی ایندزیت آب کف آشپزخانه‌تان را خیس کند؟ به فکر تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت خود هستید؟ آیا می‌خواهید به تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در منزل بپردازید؟ شاید در چنین مواقعی بهترین خدماتی که می‌تواند به شما ارائه شود تعمیرات لباسشویی ایندزیت در منزل باشد که توسط سامی تکنیک و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران در کمتر از چند ساعت ارائه می‌شود.

اولین قدم شما جهت تعمیر لباسشویی ایندزیت هنگامی که نشتی آب این است که دلایل این مشکل را بررسی کرده و علت اصلی را بیابید و جهت تعمیر لباسشویی ایندزیت این قسمت‌ها را بررسی کنید و در صورت نیاز با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در منزل تماس گرفته و از آن‌ها جهت تعمیر لباسشویی ایندزیت در محل کمک بخواهید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به تعمیرات لباسشویی ایندزیت در محل اقدام نمایند.

حال به بررسی دلایل نشت آب، یکی از مشکلاتی که در حین تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت با آن سروکار دارند پرداخته خواهد شد که بهتر است با دقت به آن‌ها توجه کنید.

علت نشتی آب لباسشویی ایندزیت

 • درب ماشین لباسشویی ویا قسمت جا پودری ماشین لباسشویی از اولین قسمت‌هایی است که در حین تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در منزل چک می‌شود. دلیل اینکه درب ماشین لباسشویی آب را نشت می‌دهد این است، در لابه لای لاستیک درب آشغال و رسوب تجمع کرده و از بسته شدن کامل درب جلوگیری می‌کند و این باعث نشتی می‌شود.

 

 • همچنین استفاده بیش از حد از پودر ماشین لباسشویی و یا فشار آب زیاد شیر ورودی ممکن است آب از قسمت جاپودری نشت کند که در این صورت هنگام تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در منزل باید بررسی و تعمیر شود.

 

 • دومین موردی که در حین تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت هنگامی که نشت آب دارد بررسی می‌شود شلنگ تغذیه آب است. این شلنگ در پشت ماشین لباسشویی قرار دارد و باید چک شود تا پارگی و یا شکستگی نداشته باشد، در صورت وجود چنین مشکلاتی به راحتی می‌توانید با استفاده از خدمات تعمیرات لباسشویی ایندزیت در محل تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ایندزیت نسبت به رفع مشکل اقدام نمایید.

 

 • حال باید به بررسی شلنگ تخلیه آب بپردازید، این شلنگ باید به فاضلاب متصل شود و اگر تازه خریداری کرده‌اید باید درپوش این قسمت باز شود.

 

 • حال اگر متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در منزل با بررسی این دلایل نتوانستند مشکل را حل کنند باید به اجزای داخلی ماشین لباسشویی بپردازند. برای این کار باید پنل پشتی ماشین لباسشویی را باز کرده و دنبال زنگ زدگی اجزا و یا رسوب و یا هرگونه علائمی که به آب مربوط است باشید.

 

 • متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت تمامی لوله‌ها و بسط‌ها و شیلنگ‌ها را بررسی کرده و تعویض یا تعمیر می‌کنند و در حالی که مشکل از پمپ باشد پمپ را تعویض می‌کنند.

 

 • حال اگر در حین تعمیر لباسشویی ایندزیت توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت مشکل نشتی آب حل نشد، پنل پشت ماشین لباسشویی را باز نگه داشته و در این صورت داخل ماشین لباسشویی لباس ریخته و روشن می‌کنند تا شاید مشکل را بیابند.

 

تعمیر موتور ماشین لباسشویی ایندزیت

موتور ماشین لباسشویی ایندزیت مجموعه‌ای از روتور، سیم پیچ، استاتور، هسته، تاکو زغال و پولی است. برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت هنگامی که مشکل از موتور ماشین لباسشویی است باید با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در منزل تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت هنگامی که مشکل از موتور است نیاز به تخصص و حرفه در این زمینه دارد تا از ایجاد مشکلات بعدی جلوگیری شود. نکته اول در حین تعمیر لباسشویی ایندزیت توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت این است، برق ماشین لباسشویی را قطع کنند.

متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت جهت تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت باید تمامی ابزار آلات و وسیله‌های پیشرفته و مهم را همراه خود داشته باشند تا بتوانند به خوبی نسبت به تعمیرات لباسشویی ایندزیت در منزل اقدام نمایند.

متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در منزل در حین تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت برای خارج کردن موتور ماشین لباسشویی باید صفحه بالایی و پشتی ماشین لباسشویی را جدا نمایند. در تعمیر لباسشویی ایندزیت برای اینکه متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت موتور را از ماشین لباسشویی خارج کنند نیاز به یک کمک دارند تا در حین خارج کردن آن به سایر اجزاهای ماشین لباسشویی آسیبی نرسانند.

برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت بعد از اینکه موتور ماشین لباسشویی را به آرامی از داخل بدنه جدا شد باید اجزای چسبیده به موتور ماشین لباسشویی، شامل تسمه و پمپ را از ماشین لباسشویی جدا کرده تا بتوان به راحتی نسبت به تعمیر آن اقدام نمود و از خدمات تعمیرات لباسشویی ایندزیت در محل تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ایندزیت سامی تکنیک استفاده نمود.

متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت برای اینکه از صحت موتور در حین تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت مطمعن شوند موتور را به صورت جداگانه روشن می‌کنند که اگر مشکل از موتور نباشد متخصصان تعمیر لباسشویی ایندزیت برای اینکه مشکل را بیابند تسمه و پمپ را جداگانه به موتور وصل کرده و ایراد را می‌یابند.

حال اگر موتور به تنهایی روشن نشود متخصصان تعمیر لباسشویی ایندزیت برای تعمیر لباسشویی ایندزیت موتور را مورد بررسی قرار می‌دهند، دقت داشته باشید در چنین شرایطی به هیچ وجه به تعمیر خود سرانه نپردازید و حتماً از خدمات تعمیرات لباسشویی ایندزیت در محل تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ایندزیت سامی تکنیک استفاده نمایید.

در برخی شرایط تعمیر موتور در منزل امکان پذیر نیست و بهتر است موتور از ماشین لباسشویی خارج شده و به تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ایندزیت برده شود تا دقیق‌تر توسط متخصصان تعمیر لباسشویی ایندزیت بررسی شود. تعمیرات لباسشویی ایندزیت در محل تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ایندزیت می‌تواند بسیاری از مشکلات را برطرف نماید.

 

علت های آبگیری نکردن لباسشویی ایندزیت

فکر کنید ماشین لباسشویی ایندزیت را روشن کرده‌اید و به دنبال انجام سایر کارهای خود رفته‌اید بعد از مدتی برمی گردید می‌بینید ماشین لباسشویی شما تا حالا شروع به کار نکرده و ماشین لباسشویی خشک است پس می‌فهمید ماشین لباسشویی آبگیری نکرده است.

حال به فکر تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت خود می افتید که چگونه مشکل آن را حل کنید. در این بین تماس با مراکز متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت جهت کمک در امر تعمیر لباسشویی ایندزیت بهترین گزینه برای افرادی است که تخصصی فنی و یا اطلاعاتی در این زمینه ندارند.

هنگامی که با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت تماس بگیرید از شما می‌خواهند تا قسمت‌هایی را بررسی کنید:

علت های آبگیری نکردن لباسشویی ایندزیت

 • آیا از جاری بودن آب شهری مطمئن هستید؟
 • لوله کشی منزلتان سالم است؟
 • شیر آب متصل به ماشین لباسشویی باز است؟

اگر مشکل از این موارد نبود متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت آدرس محل را از شما پرسیده و جهت حل مشکل تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل حاضر می‌شوند.

حال به دلایل اصلی که ممکن است باعث عدم آبگیری ماشین لباسشویی ایندزیت شود می‌پردازند این دلایل که توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت بررسی می‌شود عبارتند از:

 • شیر الکتریکی: این قسمت دارای یک توری است، باید هرچند مدت یکبار تمیز شود اگر دچار گرفتگی شود باعث عدم آبگیری در ماشین لباسشویی می‌شود. در ماشین‌های لباسشویی جدید در صفحه نمایش خطای مخصوص خود را نشان می‌دهد که این باعث راحت‌تر شدن کار متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در امر تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت می‌شود.
 • تایمر ماشین لباسشویی: ایجاد مشکل در تایمر ماشین لباسشویی باعث ایجاد اختلال در امر آبگیری می‌شود، در این صورت باید تایمر ماشین لباسشویی توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت تعویض شود.
 • خرابی هیدروستات: شیر برقی به هیدروستات متصل است و باید پلاتین متصل به شیر برقی را چک کنید، در صورت وجود مشکل هیدروستات باید توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت تعویض شود.

 

تعمیر برد ماشین لباسشویی ایندزیت

ماشین لباسشویی نیز مانند سایر وسیله‌های برقی وسیله‌ای هوشمند است و روز به روز پیشرفت می‌کند. از جمله قسمت‌های مهم ماشین لباسشویی برد الکتریکی است که وظیفه کنترل تمام قسمت‌های ماشین لباسشویی را دارد و در صورت بروز مشکل در این قسمت کل قسمت‌های ماشین لباسشویی دچار اختلال می‌شود.

حال اگر ماشین لباسشویی شما در قسمت برد دچار مشکل شد بدون هیچ گونه دستکاری سریعاً جهت تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت تماس گرفته و از آن‌ها بخواهید تا مشکل شما را برطرف کنند.

وظیفه اصلی برد الکتریکی رساندن پیام از دکمه‌ها به تمامی اجزا می‌باشد که در صورت بروز مشکل حتی نمی‌توان ماشین لباسشویی را روشن کرد. در صورت خرابی این قطعه مهم بهتر است حتماً نزد متخصصین امر بروید و با استفاده از خدمات تعمیرات لباسشویی ایندزیت در محل تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ایندزیت سامی تکنیک این مشکل را در کمتر است چند ساعت برطرف نمایید.

دلایل مختلفی وجود دارد که می‌تواند باعث خرابی برد ماشین لباسشویی ایندزیت شود که به راحتی در زمان استفاده از خدمات تعمیرات لباسشویی ایندزیت در محل تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ایندزیت این موارد بررسی شده و رفع خواهند شد.

 • ایجاد اختلال در نوسانات برقی باعث از کار افتادن و اتصال خازن می‌شود. خازن اجزای تشکیل دهنده برد است.
 • کار نکردن اجزای داخلی و ورود آب به داخل ماشین و اتصال در سیم‌های ماشین لباسشویی، باعث می‌شود بدنه ماشین لباسشویی برق بدهد که این بسیار خطرناک است وباعث سوختن برد می‌شود.
 • اگر برد ماشین لباسشویی بسوزد، باید توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت تعویض شود حال اگر برد دچار نقص در خازن و فیوز باشد متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت می‌توانند به تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت پرداخته و خازن و فیوز را تعویض کنند.

متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت برای تعمیر لباسشویی ایندزیت زمانی که برد سوخته با طی کردن این نکات و روش‌ها به تعمیر برد الکتریکی می‌پردازند.

 • اولین نکته در تعمیر لباسشویی ایندزیت این است، ماشین لباسشویی را از برق جدا کنید تا در حین تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت هر گونه خطر برق گرفتگی به صفر برسد.

 

 • کنترل پنل را برداشته و روکش بالای آن را بردارید و داخل آن را تمیز کنید تا برای تعمیر لباسشویی ایندزیت مشکل را واضح‌تر ببینید.

 

 • به بررسی خازن‌های الکترولیتی بپردازید، نباید هیچگونه خم شدگی و یا شکستگی در آن نمایان باشد. اگر از حالت صاف خارج است و یا جدا شده باید متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت به تعویض خازن بپردازند.

 

گاهی ممکن است که تعویض خازن در حین تعمیر لباسشویی ایندزیت کارساز نباشد و دوباره بعد از مدتی خراب شود که در این صورت بهتر است متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت به تعویض برد الکتریکی در حین تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت بپردازند.

 

روش های عیب یابی ماشین لباسشویی ایندزیت

برای عیب یابی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران نیاز به تخصص خاصی نیست بلکه این تعمیرات لباسشویی ایندزیت در محل است که به تخصص‌های خاصی نیاز دارد و در نتیجه باید در چنین مواقعی حتماً به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران مراجعه نمایید. گاهی ماشین لباسشویی علائمی را از خود نشان می‌دهد که شما بدون نیاز به متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت می‌توانید به مشکلات ماشین لباسشویی پی ببرید و سپس با آگاهی بیشتری درخواست ارائه خدمات تعمیرات لباسشویی ایندزیت در محل را داشته باشید.

گاهی ممکن است به علت خرابی ماشین لباسشویی پی ببرید اما تخصص کافی برای تعمیر را نداشته باشید و در نتیجه مشکل و خرابی باید توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت تعمیر شود.

حال به روش‌های عیب یابی ماشین لباسشویی برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت پرداخته خواهد شد، دقت داشته باشید هر کدام از نشانه‌های زیر می‌تواند دلیلی برای خرابی ماشین لباسشویی ایندزیت باشد.

روش های عیب یابی ماشین لباسشویی ایندزیت

ماشین لباسشویی لباس‌ها را خوب نمی‌شوید. دلیل این عیب، آبگیری نادرست و یا عدم آبگیری است.

روشن نشدن ماشین لباسشویی. یک مشکل اساسی است که باید متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت به تعمیر لباسشویی ایندزیت بپردازند، مشکل از موتور یا سیستم برق کشی است.

دیگ ماشین لباسشویی نمی‌چرخد. ایراد در تسمه، کاسه نمد بلبرینگ یا دینام است یا مشکل از خود دیگ است که تمامی این موارد توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت انجام می‌شود و این متخصصان به تعمیر لباسشویی ایندزیت می‌پردازند.

ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌کند. پمپ تخلیه دچار مشکل شده است و باید توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران تعویض یا تعمیر شود. گاهی ممکن است چیزی در فیلتر گیر کرده باشد، بهتر است تمیز شود.

بدنه ماشین لباسشویی برق می‌دهد. ممکن است به دلیل نشت آب، سوختن موتور و اتصال سیم کشی باشد که باید هرچه سریع‌تر متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت به تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت بپردازند تا از خطر برق گرفتگی جلوگیری شود.

ماشین لباسشویی لرزش و صدای ناهنجار دارد. مشکل عدم تراز بودن پایه‌ها، مشکل کاسه نمد و یا خرابی وزنه تعادل ماشین لباسشویی است.

ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود. بررسی پریز برق، دوشاخه، میکرو سوئیچ توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت جهت تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت.

ماشین لباسشویی آب گرم ندارد. مشکل از هیتر ماشین لباسشویی می‌باشد.

حل نشدن پودر در حین شستشو. نامناسب بودن پودر ماشین لباسشویی، عدم آبرسانی به محفظه جاپودری

بعد از آبگیری موتور شستشو کار نمی‌کند. خراب بودن خازن راه انداز، خرد شدن یاتاقان و یا خرابی موتور، تمامی این موارد باید توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران تعویض یا تعمیر شود.

بهترین شرایط برای نگهداری بهتر ماشین لباسشویی ایندزیت، تعمیر لباسشویی ایندزیت به موقع و یا سرویس سالیانه ماشین لباسشویی توسط متخصصان تعمیر لباسشویی ایندزیت در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ایندزیت می‌باشد. در بیشتر موارد تعمیر لباسشویی ایندزیت از عهده خود فرد خارج است و حتماً باید از خدمات یک تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ایندزیت مانند سامی تکنیک استفاده شود.

 

ارورهای ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت انجام می‌گیرد اما گاهی زمان زیادی لازم است تا متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت به تشخیص ایرادهای ماشین لباسشویی پی ببرند در برخی شرایط برای یک مشکل کوچک مجبور می‌شدند کل ماشین لباسشویی را باز کرده و دل و روده‌ی ماشین لباسشویی را خالی کنند تا ایراد را بیابند.

امروزه کار متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در امر تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران بسیار راحت شده است. در صفحه نمایش ماشین‌های لباسشویی امروزه کد خطاهای موجود در داخل ماشین لباسشویی نمایش داده می‌شود، البته گاهی نیز این ارور ها کافی نبوده و حتماً باید از خدمات تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران جهت رفع مشکلات استفاده شود.

متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت که در با کارکرد ماشین لباسشویی آشنا هستند با متوجه شدن این خطا جهت تعمیر لباسشویی ایندزیت فقط قسمت مورد نظر را مورد بررسی قرار می‌دهند و به تعمیر لباسشویی ایندزیت در زمان کم می‌پردازند.

حال برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت نیاز به شناخت ارور های رایج ماشین لباسشویی دارید تا در صورت رو به رو شدن با این خطاها بتوانید به حل مشکلات در امر تعمیر لباسشویی ایندزیت بپردازید.

کدF01 خطای مدار الکترونی است که کارکرد ماشین لباسشویی را قطع می‌کند که باید هرچه سریعتر توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت تعمیر شود.

کدF02 خطا در موتور مدار که نیازمند تعمیر توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت است.

کدF03 خطای سنجش دما است که در حین تعمیر لباسشویی ایندزیت با آن مواجه می‌شوید.

کدF05 خطای مسدود شدن فیلتر پمپ و یا لوله تخلیه به دلیل گیر کردن اشیا که در حین تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت با آن مواجه می‌شوید.

کدF06 خطای قفل درب است که اگر در حین تعمیر لباسشویی ایندزیت با این ارور برخورد کردید قفل درب را چک کنید.

کدF07 خطای مدار الکترونیکی است که باید توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت تعمیر شود.

کدF08 خطای قسمت خشک کن که عملیات شستشو را نیمه کاره می‌گذارد و باید توسط متخصصان تعمیر لباسشویی ایندزیت تعمیر شود.

کدF09 خطای نرم افزاری ماشین لباسشویی که نیازمند تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت توسط تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت است.

کدF11 خطای مداری پمپ که یا آب پمپاژ نمی‌کند یا نشت می‌دهد بسیار خطرناک است و اتصال می‌دهد باید توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت تعمیر شود.

کدF12 خطای کنترل الکترونیکی است که اگر در حین تعمیر لباسشویی ایندزیت با آن برخورد کردید یعنی اینکه ماشین لباسشویی عمل نمی‌کند.

کدF13 خطای سنجش دمای خشک کن است که در حین تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت اگر با این ارور برخورد کردید بدانید خشک کن ماشین لباسشویی کار نمی‌کند.

کدF15 خطای خشک کن ماشین لباسشویی باید توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت بررسی و تعمیر شود.

کدF16 خطای سنسور موقعیت قفل درام، درام یا قفل نمی‌شود یا در موقعیت اشتباه متوقف می‌شود.

کدF18 خطای داده داخلی، باعث ایجاد اختلال در کارکرد ماشین لباسشویی می‌شود پس هرچه سریعتر باید توسط متخصصان تعمیر لباسشویی ایندزیت بررسی و تعمیر شود.

آشنایی با تمامی این ارور ها به شما در تعمیر لباسشویی ایندزیت در منزل و یا به متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل و تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ایندزیت کمک می‌کند و از اتلاف وقت نیز جلوگیری خواهد کرد.

 

تعمیرات تخصصی تمامی مدل های ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیرات تخصصی تمامی مدل های ماشین لباسشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران 24 ساعته در حال خدمت رسانی به کاربران گرامی قرار گرفته تا تمامی تعمیرات تخصصی در زمینه تعمیر لباسشویی ایندزیت در تمامی مدل‌ها را انجام دهد، این خدمات تماماً در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ایندزیت انجام خواهد شد و البته در بیشتر موارد با استفاده از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در منزل این امر امکان پذیر خواهد بود.

مراکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت وظیفه تعمیر لباسشویی ایندزیت در محل را بر عهده دارد و همچنین آماده کمک رسانی در امر تعمیر لباسشویی ایندزیت به شما است، برای اینکه خودتان مشکلات جزئی را حل کنید تا نیازی به مراجعه به تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ایندزیت نباشد، در صورت عدم حل مشکل کارشناسان به محل اعزام شده تا نسبت به تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در محل اقدام نمایند.

تمامی تعمیرات تخصصی‌ای که توسط تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ایندزیت سامی تکنیک در امر تعمیر لباسشویی ایندزیت انجام داده می‌شود 6 ماه گارانتی و ضمانت دارد و در صورت هرگونه ایراد یا مشکل در قطعه‌ای که تعویض یا تعمیر شده تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ایندزیت مسئول بوده و در کمترین زمان ممکن نسبت به تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در منزل اقدام خواهند کرد.

مراکز تعمیر لباسشویی ایندزیت با توجه به نوع و مدل ماشین لباسشویی شما متخصصان مخصوص تعمیر لباسشویی ایندزیت را برای شما می‌فرستند تا هیچ گونه مشکلی پیش نیاید.

متخصصان تعمیر لباسشویی ایندزیت به هیچ وجه برای تعمیر لباسشویی ایندزیت، آن را از محل خارج نمی‌کنند مگر در شرایط خاص.

از جمله نمایندگی‌هایی که در تمامی قسمت‌های تهران نیز مراکزی جهت تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت دارد مرکز سامی تکنیک است که با داشتن متخصصان کاردان و کاربلد در امر تعمیر لباسشویی ایندزیت آماده خدمت رسانی به شما کاربران گرامی می‌باشد.

همچنین سامی تکنیک، یکی از معتبرترین مراکز تعمیر لباسشویی ایندزیت و تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید تمامی برندها است که همواره برای مشتریان خود تخفیف‌هایی را در نظر می‌گیرد.

 

تاریخچه ایندزیت

یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه تولید لوازم خانگی در جهان شرکت ایتالیایی ایندزیت Indesit است که سال‌هاست به تولید محصولات لوازم خانگی با کیفیت بسیار بالا پرداخته است به نوعی که کیفیت و عمر بالای این لوازم خانگی تولید شده در جهان شهرت دارد.

شرکت ایندزیت یکی از پیشرفته‌ترین شرکت‌های تولید لوازم خانگی در قاره اروپا محسوب می‌شود و به عنوان دومین و بزرگترین تولید کننده عمده لوازم خانگی در دنیا مشغول به فعالیت است. این شرکت در ابتدا با نام صنایع مرلونی مشغول به فعالیت بود و در سال 1975 در فابریانو تأسیس شد، اما امروزه خود این شرکت دارای برندهای زیر مجموعه معروفی است که به نوبه خود شهرت خاصی در صنایع خانگی دارند.

 

سؤالات متداول ماشین لباسشویی ایندزیت

 

ماشین لباسشویی ایندزیت چند سال عمر می‌کند؟

به گفته کارخانه تولید کننده ماشین لباسشویی ایندزیت و متخصصین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران انتظار می‌رود که محصولات این شرکت بین 7 تا 8 سال عمر مفید داشته باشند اما در شرایطی آزمایشات انجام شده نشان داده که محصول این برند تا 20 سال نیز به کار خود ادامه داده است.

چرا ماشین لباسشویی ایندزیت چشمک می زند یا متوقف می‌شود؟

یکی از علائم متداولی که می‌تواند نشان دهد که چرخه شستشو کامل نشده و یک جای کار می‌لنگد بحث چشمک زدن ماشین لباسشویی است که می‌تواند به دلیل وجود مشکل تأمین آب یا سنگین بودن دیگ ماشین لباسشویی باشد.

چرا ماشین لباسشویی در بین شستشو متوقف می‌شود؟

مشکلات متفاوتی می‌تواند وجود داشته باشد که باعث شود در بین شستشو موجب متوقف شدن چرخه شستشو گردد، به عنوان مثال مشکلات زهکشی و تخلیه آب، مسدود شدن پمپ‌ها و یا خرابی واشرهای می‌تواند علت این موضوع باشد که در نتیجه شما باید حتماً به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران مراجعه کرده و به تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت خود بپردازید.

چگونه ماشین لباسشویی خود را ریست کنیم؟

یکی از روش‌هایی که توسط متخصصین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران جهت رفع مشکلات جزئی پیشنهاد می‌شود ریست کردن ماشین است، برای این کار دکمه ریست را نگه داشته و فشار دهید، بعضی از ماشین‌های لباسشویی ممکن است تنظیمات خاصی برای ریست داشته باشند، در برخی مواقع نیز می‌توان با نگه داشتن 5 تا 10 ثانیه دکمه استارت یا توقف این کار را انجام داد.

چرا ماشین لباسشویی من سریع نمی‌چرخد؟

معمولاً برخی از افرادی که به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران مراجعه می‌کنند گله از این موضوع دارند که ماشین لباسشویی ایندزیت آن‌ها با سرعت نمی‌چرخد، در چنین مواردی مشکل می‌تواند به دلیل خرابی در موتور یا سوپاپ ماشین لباسشویی باشد در نتیجه بهتر است از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در منزل نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران برای رفع این موضوع استفاده کنید.

چگونه ماشین لباسشویی فیشر و پایکل خود را ریست کنیم؟

برای ریست کردن ماشین لباسشویی فیشر و پایکل خود می‌توانید وارد تنظیمات دستگاه شده و سپس گزینه EASY IRON را انتخاب نمایید. در انتها پس از نمایش صفحه ریست با نگه داشتن دکمه استارت و توقف می‌توانید نسبت به ریست کردن دستگاه خود اقدام نمایید.

 

دانلود کاتالوگ و دفترچه راهنمای انواع ماشین لباسشویی ایندزیت

 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

33 120 264

266 94 227

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

440 82 443

175 70 440

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77

 

18 دیدگاه

 • ماشین لباسشویی ایندزیت من نیاز به تعمیر موتور داره. شما انجام میدین؟

 • میشه راهنمایی کنید چجوری نصب کنم ماشین لباسشویی ایندزیت رو ؟

 • سلام لباسشویی ایندزیت دارم خطای Fo3 میده برای چی هست این خطا

 • خیلی مطالب آموزنده‌ای به من دادید ممنون از سایت خوبتون

 • سلام چرا لباسشویی ایندزیت کن همش میلرزه یعنی باید تعنی بشه

 • لباسشویی ایندزیت دارم که در داخل محفظه آب در جمع شده احتیاج به تعمیر دارد ممنونم اگه جواب بدین

 • سلام لباسشویی ایندزیت دارم داخل مخزن آب جمع شده احتیاج به تعمیر دارد ممنونم اگه جواب بدید

 • سلام روز بخیر لباسشوئی ایندزیت فیلتر دارد موقع نصب برای من چیزی نزاشتن شاید گذاشتن من در جریان نیستم کلا فیلتر دارد

 • سلام خسته نباشید لاستیک دور درب لباسشویی مارک ایندزیت حالت پوسیدگی دارد چه کنم الان تعویض کنم یا بزارم بعد

 • سلام وقت بخیر من یه سری قطعات لباسشویی دارم مثله برد موتو و گیربکس تشت استیل داخلی با یه سری وسایل دیگه لباسشویی ایندیزیت هست اگه راهنمایی کنید کجا میتونم بفروشم ممنون میشم

 • سلام وقتتون بخیر
  ی سوال دلشتم از خدمتتون
  من لباسشویی ایندزیت ۹کیلویی خریدم می خواستم بدونم چطور می تونم زمان شستشو رو کم کنم بصورت دستی؟

 • سلام آیا لباسشویی باید روغنکاری بشه وکجا را باید روغن زد

 • مطالبله درج شده مفیدلیکن مکفی نیست ومشکلات انشائی دارد جمله (ماشین لباسشوئی)بکرات وبی جهت تکرار شده و همچنین درهر موزد کلمه درتهران دوستان.com گرامی مصرف که نمی تواند برای رفع ایراددستگاهرا بغل کرده وبرای رفع عیب به تهران بیایداگرانشای متن را بیک نفر که درادبیات تخصص داردواگذار میکردید بهتر بود

 • باسلام ماشین لباسشویی ایندوزیت ما بعد از اینکه گرمکن را روشن کردیم آب داغ شد و از پشت جرقه زد و برق قطع شد پنل روش را باز کردم قسمتی که سیم برق وارد شده به خازن اتصالی کرده ولی نمی‌دونم اسمش چیه استوانه ای سفید رنگ هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *