• واحد امور پشتیبان تهران

  09126973783
 • تماس با شعبه غرب تهران

  44070175
 • تماس با شعبه شرق تهران

  77402637
 • تماس با شعبه مرکز تهران

  88580258
 • تماس با شعبه شمال تهران

  22794266

icon tel01

خدمات 24 ساعته در محل

تعمیر یخچال دوو در منزل | نمایندگی تعمیرات یخچال دوو | سامی تکنیک

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 4.53 (15 رای )

تعمیر یخچال دوو

تعمیر یخچال دوو در منزل

تعمیر یخچال دوو و تعمیر ساید بای ساید دوو DAEWOO در کوتاهترین زمان ممکن در محل شما با ضمانت نامه اگر به دست متخصص آن انجام شود؛ به مراتب نتایج بهتری را نصیب شما خواهد کرد. تعمیر یخچال با برند دوو باید ویژگی های بخصوصی داشته باشد؛ تا بتواند کلیه نیاز هایتان را رفع نماید.

عیب یابی و تعمیر به ظاهر دو کلمه ی ساده هستند، که شاید هر تعمیرکاری از پس مرحله ی اول به خوبی برنیاید. این مشکل از عدم شناخت برمی آید. در صورتیکه تعمیر کار حرفه ای و اصطلاحا همه فن حریفی را برای تعمیر یخچال دوو خود انتخاب کنید؛ خیالتان از بابت تمامی جوانب کار آسوده خواهد ماند. که در ادامه تمامی این جوانب را به دقت بررسی خواهیم کرد.

پس ریسک کردن در چنین حالتی، و با وجود چنین مشکلاتی هرگز جایز نیست. آزمون و خطا در تعمیرات یخچال دوو مساوی با بروز عیوب و دردسرهایی است که ممکن است برای خیلی از افراد گران تمام شود. کارشناس متخصص برای تعمیر یخچال دوو کسی است که طبق آموخته های قبلی عمل نمی کند. می داند که سرعت و دقت در انجام تعمیرات حرف اول را می زنند. علاوه بر آن، وی هر ساله دوره های آموزشی مربوط به این حوزه را خواهد آموخت. و با بروز ترین تجهیزات و قطعات برای تعمیر یخچال دوو شما در محل حاضر است.

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال دوو

هر کجای تهران که باشید، تنها با یک تماس ساده می توانید از خدمات نمایندگی مجاز تعمیر یخچال دوو بهره مند شوید. خدماتی که در این رابطه به مشتریان ارائه می شوند عبارتند از:

 • ارائه فاکتور کامل در مورد ایراد یخچال دوو به همراه جزئیات
 • تعمیر یخچال دوو در منزل
 • تعمیر برد یخچال دوو
 • تعویض فیلتر یخچال دوو
 • تعمیر ساید بای ساید دوو
 • تعمیرات یخچال فریزر دوو
 • استفاده از قطعات فابریک و اورجینال برای تعمیر یخچال دوو
 • انجام تعمیر یخچال دوو در کمتر از 2 ساعت
 • ارائه خدمات 24 ساعته و ...

 تمامی موارد ذکر شده تنها با یک تماس قابل انجام هستند.

چند توصیه در مورد نگهداری از یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو

متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو برای اینکه شما یخچال با طول عمر بالاتری داشته باشد چند نکته بیان می کنند.

با رعایت این چند نکته ی متخصصان تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیر ساید بای ساید دوو می توانید طول عمر یخچال را بالا ببرید:

 • متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو توصیه می کنند که هر 6 ما تا 1 سال به سرویس سالیانه یخچال توسط متخصصان تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیر ساید بای ساید دوو بپردازید.
 • متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو توصیه می کنند از قرار دادن یخچال دوو در کنار اجسام داغ خودداری کنید.
 • متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو توصیه می کنند از قرار دادن چیز های بسیار داغ در یخچال و یا فریزر خودداری کنید.
 • متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو توصیه می کنند در صورت ایجاد کوچکترین مشکل با متخصصان تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیر ساید بای ساید دوو تماس بگیرید.
 • متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو توصیه می کنند یخچال را در حالت تراز و مناسب قرار دهید.
 • متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو توصیه می کنند در فصل گرم دمای یخچال را در حالت ماکزیمم و در فصل تابستان در حالت مینیموم قرار دهید.
 • متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو توصیه می کنند بیش از اندازه درب یخچال و یا فریزر را باز نگذارید.
 • متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو توصیه می کنند جهت تعمیر یخچال فریزر دوو و یا تعمیر ساید بای ساید دوو از متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو کمک بگیرید.
 • متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو توصیه می کنند فاصلهی یخچال با دیوار کمتر از 2 سانت نباشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو از شما میخواهد با رعایت توصیه های بالا از پرداخت هزینه ی اضافی جهت تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیر ساید بای ساید دوو جلوگیری کنید.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو

حال که با تاریخچه ی این شرکت معروف آشنا شدیم؛ بهتر است در مورد تعمیرات ساید بای ساید دوو با یکدیگر صحبت کنیم. در ابتدا باید بدانید که تعمیر یخچال دوو از نوع ساید بای ساید ممکن است به علل مختلف روی دهد. اما آنچه که مسلم است؛ انتخاب یک تعمیرکار حرفه ای در این زمینه می باشد. ساید بای ساید دوو عمدتا کمتر دچار مشکل می شوند. به همین دلیل این روزها طرفداران بیشتری پیدا کرده اند. با این حال باز هم مشکلاتی وجود دارد که ممکن است؛ گریبان گیر این نوع از یخچال شود.

البته مدرن بودن این نوع یخچال باعث محبوبیت چشمگیر آن شده است. یخچال ساید بای ساید دوو امکان کنترل هوشمند دمای داخل دستگاه را دارند. یا اینکه تکنولوژی های سرد سازی و قابلیت کنترل از راه دور آن این توجه را چند برابر کرده است.
لازم به ذکر است که، نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید دوو یعنی گروه حرفه ای سامی تکنیک در تلاشند؛ تا با استفاده از به روز ترین قطعات در کمترین زمان، تعمیر یخچال دوو ساید بای ساید شما را انجام دهند. بدیهی است که ویژگی های لوکس و مدرن ذکر شده برای تعمیر یخچال دوو از نوع ساید بای ساید کار را کمی دشوار می کنند. اما یک نمایندگی مجاز با این ویژگی ها می تواند، به راحتی عیب یابی درونی یخچال را به سرعت تشخیص داده؛ و از خراب شدن اقلام داخل یخچال یا پیش آمد مشکلات آتی جلوگیری نماید.

 

تاریخچه شرکت دوو را بشناسیم!

دوو (Daewoo Electronics)

این شرکت با ملیت کره جنوبی در سال 1967 در سؤل به مدیریت کیمم وو چونگ تاسیس شد و نام این شرکت برگرفته از مدیر این شرکت است و تشکیل شده از دو کلمه عالی و  woo  است ، این شرکت دارای 20 شرکت تابعه و زیر مجموعه ی نیز می باشد که آنها در زمینه های دیگری در حال فعالیت هستند و یا شرکت های زیادی زمانی  عضوی از زیر مجموعه این شرکت بوده که در این زمان یه عنوان شرکت های مستقفل در زمینه های مختلف در حال فعالیت می باشند ، یکی از شرکت‌های  دوو، شرکت دوو الکترونیک است که از شرکت‌های زیر مجموعه دوو از دهه 90 تا به حال بوده ، محصولات لوازم‌ خانگی دوو الکتریک با قدرت بالا در بازار بین‌المللی شناخته می‌شوند.

این شرکت امروزه در بسیاری از کشورها از جمله مکزیک، اسپانیا، لهستان، مالزی، چین و ویتنام دارای شعبه و نمایندگی می‌باشد. این امر بیانگر قدرت بالای رقابتی محصولات دوو در سراسر جهان بوده ..

 

تعمیر یخچال فریزر دوو

تعمیر یخچال فریزر دوو در محل

شما می توانید بدون هیچ نگرانی و در صورت بوجود آمدن مشکل خاصی برای یخچال فریزر دوو خود، تعمیرات یخچال فریزر دوو را به سامی تکنیک بسپارید. برای تعمیر یخچال دوو خود باید در نظر داشته باشید که در صورت بوجود آمدن اشکال خاصی سریعا با یک تماس با متخصصان ما موضوع را مطرح نمایید.
شاید برخی از مشکلات مربوط به تعمیر یخچال فریزر دوو به سهو یا به عمد در نظر گرفته نشوند. یا به علت نا آشنایی با این دستگاه با یک تعمیر سر بسته قصد رفع مشکل را داشته باشید. شاید هم از مشکلات جابجایی یخچال و نگرانی های متقاعب نگران باشید.

رفع مشکل یاد شده بسیار ساده است. تعمیرات یخچال در منزل و توسط کارشناسان مجرب سامی تکنیک صورت می گیرد. و در نهایت شما می توانید مطمئن باشید؛ که هرگونه ایراد کاملا رفع شده است. در این میان نیز می توانید از گارانتی تعمیر و صرفه جویی در هزینه ها بهره مند شوید.

 

مشکلات متداول تعمیر یخچال دوو

این مشکلات که در تعمیر یخچال دوو از نوع ساید بای ساید، یا فریزر رخ می دهند؛ در یک بررسی اجمالی عبارتند از :

 • خرابی فن یخچال دوو
 • عدم کارکرد یخچال دوو
 • خرابی برد یخچال دوو
 • لرزیدن غیر طبیعی یخچال دوو
 • روشن و خاموش شدن مکرر موتور یخچال دوو
 • عدم کارکرد یخساز به شکل طبیعی
 • طعم گرفتن خوراکی های داخل یخچال
 • بوجود آمدن رطوبت در داخل یخچال دوو و ...

این دست مشکلات کاملا عادی بوده و ممکن است؛ برای بسیاری از افرادی که از یخچال دوو استفاده می‌کنند، پیش آید. هر یک از این عیوب با یک تماس با کارشناسان سامی تکنیک قابل حل هستند. توجه کنید که برخی از یخچال فریزر های دوو ممکن است کد خطایی به شما اعلام کنند. در این وضعیت با در میان گذاشتن آن با کارشناس مربوطه می توانید به سادگی مشکل خود را رفع نمایید.

 

فیلم نمایندگی مجاز تعمیر یخچال دوو سامی تکنیک

 

توصیه جدی درباره تعمیر یخچال دوو

چند توصیه جدی درباره تعمیر یخچال دوو

 • درباره تعمیر یخچال دوو و توصیه های آن در ابتدا هزینه تعمیر و هزینه خرید یخچال جدید را در نظر بگیرید. با وجود قیمت های مختلف تعمیرات در این زمینه سعی کنید تا "بهترین" کار را انجام دهید. نه "ارزان" ترین را! چون هیچ تضمینی بعد از تعمیر دستگاه شما، کارکرد درست آن را تایید نخواهد کرد. به زبان ساده تر می توان گفت که استخدام و بکارگیری یک تعمیرکار دلسوز و آشنا به مسائلی از این دست، بهتر از استخدام یک تعمیرکار از یک گروه سودجو است.
 •  ثانیا برای تعمیر یخچال دوو خود سعی کنید؛ تا از اصالت یا فابریک بودن و ضمانت قطعات تعویضی حداکثر اطمینان را داشته باشید. زیرا قطعات غیر اصل می تواند مشکلات جدی را در این رابطه بوجود آورد.
 • برای پیشگیری از بروز مشکلات مربوط به تعمیر یخچال دوو سعی کنید تا در هنگام استفاده و قرار دادن اقلام و محصولات خوراکی در آن حداکثر دقت را بخرج دهید. از چسباندن آنها به یکدیگر یا به بدنه دستگاه خودداری کنید. همچنین آن ها را پس از بدست آوردن دمای متعادل در یخچال قرار دهید. و اینکه هرگز غذاها را نزدیک خروجی هوا قرار ندهید.
 • بعد از انجام تعمیرات یا جابجایی یخچال آن را دو ساعت بعد به برق متصل کنید.

 هزینه تعمیر یخچال دوو و تعمیرات ساید بای ساید دوو

هزینه تعمیر یخچال دوو بر اساس فاکتور های اساسی آن حساب می شود. کارشناسان مجرب در تعمیرگاه یخچال دوو سامی تکنیک برای انجام این کار، از قبل یک برآورد کلی را به شما ارائه می کنند، که باعث می شود هر دو طرف از جزئیات تعمیر آگاهی یابند. این آگاه سازی به شما کمک می کند تا هرگونه تصمیم گیری را در روند انجام تعمیرات لحاظ کنید. و همچنین یک آشنایی کلی با روند کار بدست آورید. در این صورت اطمینان شما برای انجام تعمیر یخچال دوو بالاتر خواهد رفت.
از طرفی دیگر هزینه تعمیرات مربوط به یخچال دوو از نوع ساید بای ساید، یا یخچال فریزر به تعویض قطعه نیز بستگی دارد. هر قطعه قیمت و هزینه مربوط به خود را دارد؛ که در مدت زمان کوتاه و مشخصی باید روی دستگاه نصب شود.

عیب یابی و تعمیر یخچال دوو

 عیب یابی و تعمیر یخچال دوو در منزل

همانطور که در ابتدا اشاره شد، روند عیب یابی و تعمیر یخچال دوو پروسه ی مهمی در این زمینه به حساب می آید. بطور مثال باید ببینید که هر حالت در عیب یابی مشمول چه نوع تعمیری است. گاهی نیاز است تا تعمیر برد یخچال دوو انجام شود. یا برخی اوقات تعویض قطعه و فیلتر یخچال مد نظر است. البته این موضوع در نوع یخچال نیز موثر است. زیرا ساید بای ساید های دوو تکنولوژی های جداگانه ای نسبت به یخچال فریزر دوو دارند.
اگر روند عیب یابی و تعمیر یخچال دوو در محل صورت بگیرد، بهتر است. چرا که از نظر منطقی می توانید از حداکثر خدمات آن بهره مند شوید. برای تعمیر یخچال دوو در منزل ، گاهی صدای بیش از حد یا عدم کارکرد موتور مشکل مورد نظر بوده که، رفع عیب آن در کمترین زمان انجام می گیرد.
عدم کارکرد پنل یا خاموش شدن مکرر یخچال متوجه تعویض و تعمیر برد یخچال دوو است. با جمع بندی این موضوع به خوبی می توانید از حساس بودن تعمیر و عیب یابی در محل آگاه شده، و تصمیم هوشمندانه ای را بگیرید.

 

تعمیر برد یخچال دوو در کمتر از 2 ساعت

این جمله مبالغه آمیز نیست! تعمیر برد یخچال دوو یکی از حساس ترین و مهم ترین مراحل عیب یابی است که باید کاملا اصولی و تکنیکی انجام شود. باید بدانید که در صورت عدم تعمیر درست این قطعه یخچال شما از کار افتاده و عملا مجبور به تعویض یخچال خواهید بود.
تشخیص اینکه واقعا مشکل از برد یخچال است یا خیر توسط کارشناسان مجرب سامی تکنیک به طور اصولی انجام شده؛ و در صورت لزوم تعویض آن صورت می گیرد. به عنوان مثال، اگر به مشکل از کار افتادن یخچال ساید بای ساید در حین کار یا نمایش ارور مخصوص به آن برخورد کرده باشید؛ می توانید یکی از دلایل خرابی دستگاه را، برد آن بدانید.
در مثالی دیگر می توان عدم اتصال سنسور ها با برد را، مشکل جدی در این رابطه دانست. این مسئله در تکنولوژی این مدل یخچال ها اندکی پیچیده تر و تخصصی تر انجام خواهد شد. در تعمیر برد یخچال فریزر دوو این مشکل شایع تر است. چرا که این نوع دستگاه ها عموما بیشترین مصرف را در ایران دارند.
در صورت نیاز به تعمیر یخچال دوو و بروز مشکل از سمت برد آن، باید حداقل ترین زمان ممکن در نظر گرفته شود. چرا که عدم پیگیری یا افزایش مدت زمان بوجود آمدن مشکل، خسارات جبران ناپذیری را گریبان گیر دستگاه شما خواهد نمود.

تعویض فیلتر یخچال دوو

تعویض فیلتر یخچال دوو ( 100% اورجینال)

برای تعویض فیلتر ساید بای ساید دوو و تعویض فیلتر یخچال فریزر دوو باید اورجینال بودن آن، به شکلی کاملا جدی در نظر گرفته شود. چرا که این موضوع با سلامت جسمی شما در رابطه است. انتخاب یک تعمیرکار مجرب برای تعویض فیلتر بسیار مهم است. فیلتر ها عموما عمر کارکردی چند ماهه تا نهایتا یک ساله دارند.
اگر یک فیلتر غیر اورجینال روی دستگاه شما نصب شود، پس از مدتی، به خوبی متوجه عملکرد نادرست آن خواهید شد. این گونه فیلتر ها با اشباع شدن محتویات خود، ممکن است بر طعم آب تاثیر بگذارند. تعویض فیلتر یکی از جمله خدماتی است که به شکلی کاملا اورجینال، در زمره فعالیت های مربوط به تعمیر یخچال دوو در تعمیرگاه مجاز سامی تکنیک صورت می گیرد.

مزایای استفاده از نمایندگی مجاز تعمیر یخچال دوو

همانطور که ما در هنگام بیماری، برای انتخاب دکتر به سراغ کلینیک تخصصی می رویم؛ باید برای تعمیرات یخچال دوو خود نیز همین دقت را به خرج دهیم. چرا که مهم ترین مزیت استفاده از نمایندگی مجاز برای تعمیر یخچال دوو دارا بودن ضمانت نامه معتبر یکساله است؛ که در مرکز مجاز سامی تکنیک می توان آن را پیدا کرد.
در مورد تخصص و دانش متخصصان و کارشناسان سامی تکنیک می توان به سالها تجربه و آگاهی کامل از کلیه امور مربوط به تعمیرات یخچال دوو سخن گفت. درست است که به عمل کار برمی آید و به سخن دانی مشکلی رفع نخواهد شد؛ اما شما می توانید در صورت بروز کوچکترین مشکل در دستگاه خود از سرعت و دقت قابل توجهی بهره مند شوید.
تعمیر یخچال دوو در منزل با قطعات اورجینال و فابریک یکی دیگر از جمله خدمات گروه سامی تکنیک است. این مزایا تنها با هدف رفع دغدغه مندی مشتریان ارائه خواهند شد. مشکلات مربوط به هزینه های گزاف و هزینه های آتی در این رابطه نیز به طور کلی از بین خواهند رفت. چرا که تعمیر یخچال دوو شما به ساید بای ساید بودن یا یخچال فریزر و مشکلات مخصوص به آن بستگی ندارد. آنچه که مهم است نحوه عیب یابی و تعمیرات است.

 

یخچال فریزر دوو خنک نمی کند!

برای تعمیر یخچال دوو در این مورد باید چندین دلیل که ممکن است باعث این اتفاق شوند مورد بررسی قرار بگیرند. قبل از مراجعه به نمایندگی تعمیر یخچال دوو برای استفاده کردن از خدمات تعمیراتی نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در صورتی که یخچال فریزر شما کار نمی کند و یا خوب سرد نمی کند، مراحل ساده ی زیر را بررسی کنید:

یخچال فریزر دوو خنک نمی کند!

 • از متصل بودن یخچال فریزر خود به برق اطمینان حاصل کنید. در زمان باز کردن درها چراغ های داخل یخچال باید روشن شوند.
 • با چک کردن ترموستات از سالم بودن آن مطمئن شوید.
 • دریچه پشت قسمت فریزر را مورد بررسی قرار دهید که مسدود نشده باشد. این دریچه برای گردش هوای سرد در یخچال فریزر باید کاملا پاک شوند.
 • حلقه های خلا در در پایین یا پشت یخچال فریزر را مورد بررسی قرار دهید اگر این حلقه ها دارای انسداد باشند باعث می شوند تا یخچال آنطور که باید وظیفه ی سرد کنندگی خود را نتواند ایفا کند.
 • فن چگالنده را بررسی کرده و مطمئن شوید که چیزی در آن گیر نکرده است و می تواند آزادانه حرکت کند. برای بررسی آن یخچال را از برق کشیده سپس تیغه های فن را تمیز کرده و آن را به وسیله ی دست حرکت دهید تا مشاهده کنید که چیزی به آن گیر نمی کند. سپس برق یخچال فریزر را وصل کنید و مطمئن شوید که با حرکت کمپرسور این فن نیز شروع به حرکت می کند و در صورتی که فن حرکت نکرد اقدام به تعویض آن کنید.

 

گزینه های بالا جز مواردی بودند که هر شخصی می توانست به راحتی با بررسی آن ها به علت خرابی یخچال فریزر خود دست یابد. ولی در برخی موارد تعمیر یخچال دوو نیازمند نیروی متخصصی است تا دلیل را ریشه یابی کنند بنابراین باید با مراجعه به نمایندگی تعمیر یخچال دوو و مطرح کردن موضوع با آن ها تعمیر یخچال دوو توسط متخصصین صورت گیرد. در پایین به مواردی تخصصی که ممکن است ایراد از این قسمت های باشد پرداخته می شود:

 • خرابی فن تبخیر کننده: موتور فن تبخیر کننده هوا را به داخل دریچه های تبخیر کننده می کشد و فن این هوا را در یخچال فریزر به گردش درمی آورد. اگر این موتور به درستی کار نکند یخچال فریزر نمی تواند به خوبی خنک کند. این قسمت از یخچال فریزر باید توسط افراد متخصص ارسالی از سمت نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو مورد بررسی قرار بگیرد تا ایراد را یافته و آن را تعمیر کنند.
 • خرابی کمپرسور: از دیگر موارد مهمی که ممکن است باعث شود تا یخچال فریزر خوب خنک نکند خرابی کمپرسور می باشد. اگر صداهایی از آن به گوش می رسد یعنی آن کار می کند ولی اگر صدایی به گوش نمی رسد ابتدا یخچال فریزر را از برق کشیده سپس دوباره به برق متصل کنید. اگر دوباره شروع به کار نکرد باید با نمایندگی تعمیرات یخچال دوو تماس بگیرید تا کمپرسور یخچال فریزر شما توسط نمایندگی مورد بررسی و تعمیر قرار گیرد.

موارد زیادی در خنک نکردن یخچال فریزر دخیل هستند از جمله خرابی درز های در یخچال فریزر، استفاده حداکثری از ظرفیت یخچال و ... که برای حل هر یک از این مشکلات باید راهکاری جست. از این رو برای تعمیر یخچال دوو باید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات یخچال دوو و با در میان گذاشتن مشکل با آن ها اقدام به تعمیر یخچال فریزر دوو شود.

 

علت سر و صدای یخچال فریزر دوو چیست؟

علل زیادی در ایجاد سر و صدای یخچال فریزر دخیل هستند. برخی از این دلایل بسیار پیش پا افتاده هستند که می تواند توسط خود شخص که هیچ تخصصی در این کار ندارد حل شود. ولی در برخی موارد مشکل اساسی است و نیازمند این است که تعمیرات یخچال دوو توسط متخصص این کار انجام شود. در ادامه با بررسی برخی از انواع صدای ایجاد شده از یخچال فریزر راه حل رفع آن را بیان می کنیم:

علت سر و صدای یخچال فریزر دوو چیست؟

 • صدای ویبره مانند این صدا اکثرا زمانی که پایه های یخچال فریزر بدرستی بر روی زمین ننشسته است ایجاد می شود. برای حل آن باید از تراز بودن زمینی که یخچال فریزر روی آن قرار دارد اطمینان حاصل شود.
 • صدای چکه کردن: این صدا حاصل کار کردن جریان کمپرسور یخچال فریزر و جریان روغن درون آن بوده و مشکلی در کار نیست.
 • صدای شرشر کردن: این صدا عموما در چرخه آب شدن یخ ها به گوش می رسد. این صدا نیز کاملا نرمال بوده و نشان دهنده ی ایراد در کار نیست.
 • صدای وزوز: این صدا از باز و بسته شدن سوپاپ های ورودی آب برای توزیع آن یا پر کردن یخساز ایجاد می شود. در صورتی که یخچال فریزر به جریان آب متصل است این صدا نرمال است ولی اگر به جریان آب متصل نیست باید یخ ساز یخچال فریزر خاموش شود تا صدا قطع شود.

موارد بالا جز مواردی بودند که نیازی به تعمیرات اساسی و آنچنانی نداشتند وبا بررسی عوامل ایجاد کننده صدا امکان رفع ایراد به سادگی وجود داشت. در برخی موارد که یخچال فریزر صداهای بلند و ناخوشایند ایجاد می کند ممکن است که هشدار دهنده ی این باشد که یخچال فریزر دچار مشکل بزرگی شده است. برای مثال با خرابی کمپرسور یخچال فریزر ممکن است صداهای بلندی ایجاد شود که نمی توان به راحتی و بدون تخصص لازم اقدام به تعمیر یخچال فریزر دوو شود. در این موارد که عوامل ایجاد صدا در یخچال فریزر جز بخش های حیاتی آن است باید تعمیرات توسط نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو صورت پذیرد. این نمایندگی نیز این اطمینان را به مشتری می دهد تا با ارسال متخصص تعمیر یخچال دوو در محل صورت گیرد و کمترین اتلاف وقت را داشته باشد.

 

دلایل یخ زدگی (برفک) در ساید بای ساید دوو

از دیرباز تا به امروز یخچال و یا فریزر ها سالانه حدود چندین بار دچار یخ زدگی ویا برفک می شدند.

گاهی در یخچال های امروزه نیز این اتفاق می افتد.

هنگامی که مشتریان با نمایندگی تعمیر یخچال دوو تماس می گیرند گاهی متخصصان تعمیر یخچال فریزر دوو با تعمیر ساید بای ساید دوو با این سوال رو به رو می شوند که چرا یخچال ما برفک زده و دلیل آن چیست؟

متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو دلیل برفک بستن یخچال دوو را دلایل زیر می دانند :

 • متخصص تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیر ساید بای ساید دوو علت اولیه برفک را بالا بودن رطوبت در داخل فضا می داند.
 • متخصص تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیر ساید بای ساید دوو علت بعدی برفک را خرابی لاستیک دور درب می دانند.
 • متخصص نمایندگی تعمیر یخچال دوو علت بعدی را خرابی ترموستات می داند.

قابل ذکر می باشد که در صورتی که یخچال شما دچار برفک شد بهتر است با متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو تماس بگیرید و برای تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیر ساید بای ساید دوو از متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو کمک بگیرید.

برفک یخچال نیز به نوبه ی خود باعث می شود کارکرد یخچال بالا رود ولی در عوض یخچال شما سرد نشود و این برای کاهش طول عمر یخچال یک مورد عالی می باشد.

همانطور که می دانید متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو جهت تعمیر یخچال فریزر دوو و یا تعمیر ساید بای ساید دوو در نمایندگی تعمیر یخچال دوو به صورت 24 ساعته آماده می باشند.

پس هنگام مواجهه با کوچکترین مشکل نیز با نمایندگی تعمیرات یخچال دوو تماس بگیرید و حتی در صورت نیاز از پشتیبان نمایندگی تعمیر یخچال دوو کمک بگیرید.

پشتیبان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو نیز تا جایی که بتوانند مشکل شما را در جهت، تعمیر یخچال دوو حل می کنند.

تعمیر یخچال دوو نیز مانند سایر یخچال ها نیاز به مهارت خاصی دارد. متخصصان تعمیر یخچال دوو برای تعمیر یخچال دوو دوره های بسیار سخت و طولانی را گذرانده اند.

متخصصان تعمیر یخچال دوو با کمترین هزینه و در زمان کم به تعمیر یخچال دوو شما در محل می پردازند و نیازی نیست تا برای تعمیر یخچال دوو یخچال را از محل خارج کنید.


برنامه دوره ای سرویس یخچال فریزر دوو

بهتر است بدانید از دیر باز تا به امروز یخچال یکی از مهم ترین لوازم های خانگی می باشد که وجود آن برای خانه بسیار مهم می باشد. نمایندگی تعمیر یخچال دوو همواره آماده ی خدمت رسانی و کمک به شما در جهت تعمیر یخچال فریزر دوو و تعمیر ساید بای ساید دوو می باشد.

اما همانطور که می دانید نمایندگی تعمیرات یخچال دوو می تواند تعمیر یخچال فریزر دوو و تعمیر ساید بای ساید دوو را تا زمانی گردن بگیرد که یخچال از کار نیفتاده باشد و یا کار از کار نگذشته باشد. سرویس دوره ای ویا سالیانه باعث می شود تا یخچال شما برای مدت طولانی سالم بماند.

شاید برای شما سوال باشد که سرویس سالیانه توسط چه کسی و چگونه انجام می گیرد؟

در نمایندگی تعمیر یخچال دوو متخصصان تعمیر یخچال فریزر دوو و تعمیر ساید بای ساید دوو آموزش دیده اند تا ایرادات و مشکلات یخچال را بررسی و سپس حل کنند.

شما می توانید با تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال دوو از متخصصان تعمیر یخچال فریزر دوو و یا تعمیر ساید بای ساید دوو برای سرویس سالیانه یخچال خود کمک بخواهید.

متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اولین فرصت به محل مورد نظر مراجعه کرده و جهت سرویس سالیانه یخچال شما را بررسی می کنند.

از جمله مواردی که متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در حین سرویس دوره ای و یا سالیانه بررسی می کنند:

 • موتور یخچال
 • فیلتر های یخچال
 • لوله های داخلی و خارجی
 • بررسی دما
 • رفع صداها
 • بررسی ترموستات

متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو به دلیل با تجربه بودن و کاردان بودن با اولین بررسی مشکلات را تشخیص می دهند و در صورت نیاز به تعمیر یخچال فریزر دوو و یا تعمیر ساید بای ساید می پردازند.

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو از شما کاربران عزیز می خواهد برای جلوگیری از پرداخت هزینه ی کلان جهت تعمیر یخچال دوو بهتر است هر 6 ماه و یا سالیانه به سرویس یخچال خود بپردازید.

 

تعمیر تمامی وسایل و قطعات یخچال دوو

یخچال فریزر دوو خنک نمی کند!

نمایندگی تعمیر یخچال دوو با پرورش متخصصان تعمیر یخچال فریزر دوو و یا تعمیر ساید بای ساید دوو هر 7 روز هفته آماده ی ارائه ی خدمات عالی و کامل به شما مشتریان عزیز می باشد.

در نمایندگی تعمیرات یخچال دوو هنگام تماس شما ابتدا پشتیبان نمایندگی تعمیر یخچال دوو با شما صحبت می کند.

پشتیبان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو تا حدودی شما را راهنمایی می کند تا بتوانید به تعمیر یخچال دوو بپردازید.

سپس اگر مشکل شما جدی بود متخصصان تعمیر یخچال فریزر دوو و یا تعمیر ساید بای ساید دوو با توجه به مدل یخچال فریزر شما به محل مراجعه می کنند.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو به شما اطمینان می دهد که تا پایان زمان گارانتی یخچال شما را ساپورت می کند.

ساپورت نمایندگی تعمیرات یخچال دوو بدین گونه می باشد که

 1. تا آخرین لحظه متخصصان، تعمیر یخچال فریزر دوو و یا متخصص تعمیر ساید بای ساید دوو سعی می کنند که به تعمیر قطعه بپردازند.
 2. اگر تلاش متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو برای تعمیر یخچال فریزر دوو و یا تعمیر ساید بای ساید دوو کارساز نبود و قطعات قابل تعمیر نبودند، متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو به تعویض قطعه می پردازند.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو این اطمینان خاطر را به شما می دهد که در تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیر ساید بای ساید دوو تمامی قطعات تضمین شده هستند و در صورت مشکل بهتر است با نمایندگی تعمیرات یخچال دوو تماس بگیرید ن=تا به تعمیر یخچال دوو بپردازند.

متخصصان تعمیر یخچال دوو تمامی قطعات با کیفیت و اورجینال را بر روی یخچال شما نصب می کنند.

 

10 نکته در مورد گارانتی تعمیرات یخچال دوو

از جمله نکات مهمی که نمایندگی تعمیر یخچال دوو ویا افراد باید در رابطه با گارانتی رعایت کنند شامل موارد زیر می باشد:

 1. متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو وظیفه دارند تا پایان زمان گارانتی به تعمیر یخچال فریزر دوو و تعمیر ساید بای ساید دوو بپردازند.
 2. مغازه دار ها در حین فروش وظیفه دارند تا کارت گارانتی را برای مشتری امضا نمایند تا مشتری از خدمات تعمیر یخچال فریزر دوو و یا تعمیر ساید بای ساید دوو بهره ببرند.
 3. افراد باید تا زمان پایان مهلت گارانتی تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیر ساید بای ساید دوو کارت گارانتی را همراه خود داشته باشند.
 4. متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو بعد از مراجعه به محل با دیدن کارت گارانتی باید خدمات تعمیر یخچال فریزر دوو و تعمیر ساید بای ساید دوو را بدون هزینه انجام دهند.
 5. اگر زمان کارت گارانتی تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیر ساید بای ساید دوو تمام شده باشد متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو برای تعمیر یخچال دوو یا تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیر ساید بای ساید دوو می توانند هزینه دریافت کنند.
 6. زمان گارانتی تعمیر یخچال دوو، تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیر ساید بای ساید دوو از 6 ماه تا 2 سال می باشد.
 7. برای مطمئن بودن از اورجینال بودن محصول در حین خرید باید کارت گارانتی نیز به شما تحویل داده شود.
 8. نمایندگی تعمیر یخچال دوو جهت تعمیر یخچال دوو برای شما قطعاتی را استفاده می کند که دارای کارت گارانتی می باشند.
 9. دارا بودن کارت گارانتی اطمینان خاطری است برای افرادی که این محصول را خریداری می کنند.
 10. نمایندگی تعمیرات یخچال دوو وظیفه دارد محصولات دارای کارت گارانتی را ساپورت کند.

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در سراسر نقاط ایران وجود دارد تا شما با اطمینان خاطر به خرید محصولات دوو بپردازید.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو با گرفتن کارت گارانتی محصول می تواند حتی یخچال را در صورت خرابی به نمایندگی باز گرداند و یخچال تازه با همان مارک و مدل را برای شما بیاورد.

در واقع کارت گارانتی محصول را تا 2 سال تضمین می کند و به یاد داشته باشید کارت گارانتی کیفیت بالای محصول را نشان می دهد.

 

ارورهای ساید بای ساید و یخچال فریزر دوو

در یخچال ها و ساید بای ساید های دوو زمانی که یخچال دچار مشکلی می شود، با کمک سیستم هوشمند یخچال کد خطای آن بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود و میتوان با استفاده از این کد مشکل بوجود آمده را شناسایی کرد.

متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو با دانشی که در اختیار دارند و شناخت تمامی کد های خطا در یخچال ها و ساید بای ساید های دوو این اطمینان را به مشتریان می دهند تا مشکل بوجود آمده را در اسرع وقت حل کنند و تعمیر ساید بای ساید دوو را در محل انجام دهند. از جمله کد های خطای معمول در یخچال فریزر های دوو در زیر به آنها اشاره شده است:

 • کد F1: سنسور فن دما دچار مشکل شده است که درستی کار نمی کند. در صورت خرابی آن باید توسط متخصص نسبت به تعمیر یخچال دوو اقدام شود.
 • کد r1: نقص سنسور دمای محیط یخچال فریزر دوو که نمی تواند دمای محیط را به درستی اندازه گیری کند.
 • کد rt: نقص سنسور دمای rt که باید توسط متخصصین نمایندگی تعمیر یخچال دوو بررسی شود.
 • کد D1: نشاندهنده ایراد موجود در سنسور دمای D که باید توسط متخصصین نمایندگی تعمیر یخچال دوو بررسی شود
 • کد dr: معیوب بودن سنسور درب یخچال دوو که باید توسط متخصصین نمایندگی تعمیر یخچال دوو بررسی شود
 • کد dF: معیوب بودن سنسور درب فریزر که باید توسط متخصصین نمایندگی تعمیر یخچال دوو بررسی شود

ارورهای ساید بای ساید و یخچال فریزر دوو

شناخت این کد خطاها در روند تعمیر یخچال فریزر دوو و تعمیر ساید بای ساید دوو بسیار موثر است و نمایندگی تعمیرات یخچال دوو با استخدام متخصصان زبده در امر تعمیر یخچال فریزر دوو و تعمیر ساید بای ساید دوو به مشتریان اطمینان خاطر می دهند که در صورت بروز هر مشکل در یخچال فریزر دوو قابل تعمیر می باشد.

برای تعمیر یخچال دوو در این مورد باید چندین دلیل که ممکن است باعث این اتفاق شوند مورد بررسی قرار بگیرند. قبل از مراجعه به نمایندگی تعمیر یخچال دوو برای استفاده کردن از خدمات تعمیراتی نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در صورتی که یخچال فریزر شما کار نمی کند و یا خوب سرد نمی کند، مراحل ساده ی زیر را بررسی کنید:

 • از متصل بودن یخچال فریزر خود به برق اطمینان حاصل کنید. در زمان باز کردن درها چراغ های داخل یخچال باید روشن شوند.
 • با چک کردن ترموستات از سالم بودن آن مطمئن شوید.
 • دریچه پشت قسمت فریزر را مورد بررسی قرار دهید که مسدود نشده باشد. این دریچه برای گردش هوای سرد در یخچال فریزر باید کاملا پاک شوند.
 • حلقه های خلا در در پایین یا پشت یخچال فریزر را مورد بررسی قرار دهید اگر این حلقه ها دارای انسداد باشند باعث می شوند تا یخچال آنطور که باید وظیفه ی سرد کنندگی خود را نتواند ایفا کند.
 • فن چگالنده را بررسی کرده و مطمئن شوید که چیزی در آن گیر نکرده است و می تواند آزادانه حرکت کند. برای بررسی آن یخچال را از برق کشیده سپس تیغه های فن را تمیز کرده و آن را به وسیله ی دست حرکت دهید تا مشاهده کنید که چیزی به آن گیر نمی کند.
 • سپس برق یخچال فریزر را وصل کنید و مطمئن شوید که با حرکت کمپرسور این فن نیز شروع به حرکت می کند و در صورتی که فن حرکت نکرد اقدام به تعویض آن کنید.

 

گزینه های بالا جز مواردی بودند که هر شخصی می توانست به راحتی با بررسی آن ها به علت خرابی یخچال فریزر خود دست یابد. ولی در برخی موارد تعمیر یخچال دوو نیازمند نیروی متخصصی است تا دلیل را ریشه یابی کنند بنابراین باید با مراجعه به نمایندگی تعمیر یخچال دوو و مطرح کردن موضوع با آن ها تعمیر یخچال دوو توسط متخصصین صورت گیرد. در پایین به مواردی تخصصی که ممکن است ایراد از این قسمت های باشد پرداخته می شود:

 • خرابی فن تبخیر کننده: موتور فن تبخیر کننده هوا را به داخل دریچه های تبخیر کننده می کشد و فن این هوا را در یخچال فریزر به گردش درمی آورد. اگر این موتور به درستی کار نکند یخچال فریزر نمی تواند به خوبی خنک کند. این قسمت از یخچال فریزر باید توسط افراد متخصص ارسالی از سمت نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو مورد بررسی قرار بگیرد تا ایراد را یافته و آن را تعمیر کنند.
 • خرابی کمپرسور: از دیگر موارد مهمی که ممکن است باعث شود تا یخچال فریزر خوب خنک نکند خرابی کمپرسور می باشد. اگر صداهایی از آن به گوش می رسد یعنی آن کار می کند ولی اگر صدایی به گوش نمیرسد ابتدا یخچال فریزر را از برق کشیده سپس دوباره به برق متصل کنید. اگر دوباره شروع به کار نکرد باید با نمایندگی تعمیرات یخچال دوو تماس بگیرید تا کمپرسور یخچال فریزر شما توسط نمایندگی مورد بررسی و تعمیر قرار گیرد.

موارد زیادی در خنک نکردن یخچال فریزر دخیل هستند از جمله خرابی درز های در یخچال فریزر، استفاده حداکثری از ظرفیت یخچال و ... که برای حل هر یک از این مشکلات باید راهکاری جست. از این رو برای تعمیر یخچال دوو باید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات یخچال دوو و با در میان گذاشتن مشکل با آن ها اقدام به تعمیر یخچال فریزر دوو شود.

 

10 نکته مهم درباره ی چگونگی تعمیرات ساید بای ساید دوو

متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو هنگام تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیر ساید بای ساید دوو مراحلی را طی می کنند. متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو برای این کار ها آموزش دیده اند و دوره گذرانده اند.

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو چگونگی تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیر ساید بای ساید دوو را توسط متخصصان اینگونه بیان می کند:

 1. متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو قبل از تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیر ساید بای ساید دوو یخچال را از برق خارج می کنند.
 2. متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو قبل از تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیر ساید بای ساید دوو شیر ورودی آب را می بندند.
 3. متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو تمامی ابزار و قطعات مربوط به یخچال را با خود به همراه دارند.
 4. متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو با شناسایی عیب و ایراد فقط یک قسمت از یخچال را مورد بررسی قرار می دهند.
 5. جهت تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیر ساید بای ساید دوو متخصص مرتبط فرستاده می شود.
 6. متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو در حین تعمیر یخچال فریزر دوو و یا تعمیر ساید بای ساید دوو از قطعات اورجینال وباکیفیت استفاده کنند.
 7. متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو تا حد ممکن برای تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیر ساید بای ساید دوو آن را از منزل خارج نمی کنند و در محل به تعمیر آن می پردازند.
 8. متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو تمامی شلنگ های خارجی را بررسی می کنند.
 9. متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو قطعات یخچال را تا حد امکان تعمیر و سپس تعویض می کنند.
 10. بعد از تعمیر ویا تعویض قطعه آن را چک می کنند تا از عملکرد سالم آن مطمئن باشند.

 

4 ویژگی مهم درباره ی نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو 

همانطور که می دانید نمایندگی تعمیر یخچال دوو در سراسر ایران به صورت پراکنده وجود دارد. وجود نمایندگی تعمیرات یخچال دوو اطمینان خاطری است برای افرادی که این مارک از محصولات را خریداری می کنند.

بهتر است بدانید نمایندگی تعمیر یخچال دوو دارای ویژگی های زیر می باشد:

 1. متخصصان زبده و کارآمد در امر تعمیر یخچال فریزر دوو و تعمیر ساید بای ساید دوو
 2. نمایندگی تعمیر یخچال دوو به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته با پشتیبانان کاردان در امر تعمیر یخچال فریزر دوو و تعمیر ساید بای ساید دوو آماده ارائه خدمت می باشد.
 3. متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو بعد از زمان پایان گارانتی نیز شما را در امر تعمیر یخچال فریزر دوو یا تعمیر ساید بای ساید دوو حمایت می کنند.
 4. متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو از قطعات اورجینال و با کیفیت برای تعمیر یخچال فریزر دوو، تعمیر ساید بای ساید دوو استفاده می کنند.

همانطور که می دانید تمامی این ویژگی ها در نمایندگی تعمیر یخچال دوو به نام سامی تکنیک وجود دارد که به دلیل همین ویژگی ها در تمام نقاط تهران مراکز نمایندگی تعمیر یخچال دوو دارد.

 

معرفی محصولات دوو 

محصولات دوو در ایران  تخت لیسانس دوو الکتریک ساخته می شوند .

شرکت دوو الکتریک  اعتقاد بر این دارد که در هر شرایطی توانایی طراحی تولید و عرضه محصولات با دوام کیفیت بالا را در سطح جهانی را می تواند دارا باشد ، باید به این نکته توجه کنید که شرکت دوو الکتریک قبل از فروپاشی اقتصادی در سال 1977 در کره جنوبی در رتبه ی دوم شرکت های بزرگ قرار داشت .

راهنمایی خرید یخجال دوو چرا باید یخچال دوو را خریداری کنیم ؟ 

چه مجرد باشید چه متاهل چه تنها زندگی کنید چه با خانواده شما قطعا و حتما نیاز به یک یخچال خوب در منزل خود دارید شاید خرید یک یخچال خوب کاری مشکل به نظر برسد اما می توانیم راهنمای های لازم را برای خرید به شما بدهیم در بازار امروز با وجود نوسانات قیمت یخچال ها ، یخچال دوو یکی از یخچال های خارجی با قیمت مناسب در بازار بوده ، در بازار مدل های مختلفی از یخچال های دوو وجود دارد ، دوو الکتریک توانسته با سرویس و کیفیت و قیمت مناسب رضایت مشترین خود را جلب کرده و محبوبیت خاص خود را در بین مشتری های خود نگه دارد .

مدل های مختلفی مانند یخچال فریزر DES-2915W و یخچال فریزر دو مدل D2BF-0025LW , در بازار وجود دارند که شما میتوایند بستگی به نیاز و شرایط خود اقدام به خرید کنید .

سوالات متداول این سوالات ظبق سوالات شما عزیزان طرح و پاسخ داده شده که در این متن به سوالات شما دوستان رسیدگی شده 

موتور یخچال دوو ساخت کجاست ؟

خوب موتور یک یخچال قلب تپنده ی اون یخچال هستش و بهتره که از کیفیت موتور یکی یخچال اطمینان داشته باشم .

موتور یخچال دوو در سری های پیشین که خود کره جنوبی بیشتر تولیداتش رو انجام میداد بیشتر موتور ها ی یخچال های دوو ساخت کره جنوبی بودند ، اما در حال حاضر تنها می توانیم در یک سری از یخچال های دوو موتور های کره ی را پیدا کنیم و بیشتر از موتور های دامپر ساخت چین استفاده می شود که این موتور یخچال در سری A قرار دارد و دارای تمامی استاندارد های جهانی می باشد .

نطر مردم راجب یخچاله ای دوو چیست ؟

خوب نظرات متفاوت و زیادی در سر تا سسر دنیا در مورد این یخچال های کره ی  دوو زده می شود اما در کل اگر تمامی نظرات را در یک طرف بریزیم می توانیم ببینم که نظرات مثبت بیشتر از نظرات منفی می باشد و اکثریت مردم یخچال های دوو رو می پسندند.

نظرات مثبت مردم را میتوان از رنگ خوب بدنه ، کیفیت موتور ، کم ضدا بودن موتور ، نیاز به تعمیرات خیلی کم و استفاده از طراحی مناسب یخچال فریزر های دوو دانست .

اشکال و معایب یخچال فریزر های دوو

همانطور که گفته شد یخچال فریزر های دوو از کیفیت بالای برخوردار هستند اما شکستگی زبانه درب ، خرابی برد و خرابی فن از موارد متداول تر تعمیرات یخچال های دوو به شمار میروند .

البته این مشکلات در سری مدل های جدید دوو از بین رفته و اینکه در سری یخچال های جدید دوو می توانیم موتور های اینورتر را ببینم که می توایند اطلاعات بیشتر را در مقاله قیمت موتور در مورد این موتور ها به دست بیاورید ، درکل موتورهای یخچال های اینورتر  دارای صدای کمتر و مصرف برق کمتری می باشند که بسیار در کیفیت یخچال فرق ایجاد می کند .

یخچال فریزر های دوو وزن بسیار بالا تری نسبت به یخچال های معمولی دارد و این دلیل خاصی نیست و به صورت یک ویژگی برای تمامی یخچال های ساید بای ساید وجود دارد .

 

یخچال فریزر در حال حاضر ساخت کدوم کشور هستش ؟

یخچال فریزر های دوو هنوز هم ساخت کشور کره می باشند ، که در ایران از مرز های بانه و گناوه وارد ایران می شوند .

 

 

دلیل نشتی آب در یخچال فریزر دوو

نشت آب از زیر یخچال فریزر هرگز نشانه ی خوبی برای افراد نیست ولی این یک اتفاق معمول در یخچال فریزر هاست و به راحتی و با روش های ساده می توان این مشکل را حل نمود. نشتی آب در یخچال فریزر ها عموما به دو دلیل زیر رخ می دهد:

دلیل نشتی آب در یخچال فریزر دوو

 • یکی از عمومی ترین دلایل نشت آب مسدود شدن راه خروجی آب در زمان ذوب شدن یخ های داخل یخچال فریزر است. این اتفاق زمانی رخ می دهد تکه های از مواد غذایی و یا دیگر چیزها در شلنگ آب کشی گیر کند که باعث می شود تا یخ بیشتری در داخل یخچال ایجاد شده و در نتیجه باعث نشتی آب از آن شود. برای حل این مشکل ابتدا با آب گرم به وسیله ی یک قیف کوچک دریچه ی تخلیه را شسته شود. اگر این شستشو مشکل را رفع نکرد باید به صورت دستی اقدام به تمیز کردن موادی که در شلنگ تخلیه و سوپاپ ها گیر کرده اند، کرد تا مشکل به کل حل شود. پیشنهاد می شود برای اینگونه اعمال از نیروهای متخصص تعمیر یخچال فریزر دوو استفاده شود تا از صدمات وارده احتمالی به یخچال فریزر جلوگیری شود.
 • دیگر عاملی که ممکن است باعث نشت آب از یخچال فریزر شود گرفتگی یا یخ زدگی خط لوله آب است.

این ایراد همچنین بر تولید یخ توسط یخساز تاثیر گذاشته و باعث کندی یا قطع جریان آب در توزیع کننده یخچال فریزر شود. برای حل این مشکل ابتدا یخچال فریزر را از برق کشیده و دریچه بسته شده را پیدا کنید. اصولا این دریچه ها در زیر سینک، پشت یخچال فریزر و یا زیر آن قرار دارند. از بسته بودن این دریچه اطمینان حاصل کرده و به دنبال هرگونه نشت و گرفتگی در خط لوله ی پلاستیکی آب باشید. اگر خط لوله ی آب شکسته یا آسیب دیده بود به کمک متخصص تعمیر یخچال دوو اقدام به تعویض آن کنید؛ اما اگر خط لوله ی آب هیچ آسیبی ندیده بود و شما یک انسداد شفاف را در لوله دیدید ایراد از یخ زدگی لوله خط آب است. برای حل آن تنها باید یخچال را از برق کشیده و منتظر باشید تا یخ داخل لوله خط آب، آب شده و گرفتگی آن برطرف شود.

 

سوالات متداول در مورد تعمیرات یخچال دوو

  1. یخ ساز یخچال ساید بای ساید یخ زیادی تولید می کند که باعث فشار به قفسه یخ می شود؟

   این یکی از ایرادات مزاحم در مورد یخچال هاست. عمدتا این ایراد از باز روی حسگر موجود در یخ ساز ایجاد می شود. زمانی که یخ تولید شده و به بازوی حسگر می خورد باعث می شود تا عمل یخ سازی متوقف شود. در مواردی که این بازوی حسگر به مشکل خورده یا آسیب دیده باشد باعث می شود تا عمل یخ سازی متوقف نشده و باعث فشار به قفسه یخ شود. برای تعمیر این بخش از یخچال باید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات یخچال دوو و کمک گیری از متخصصین موجود در نمایندگی برای تعمیر یخچال فریزر دوو اقدام کرد و بازوی حسگر معیوب را تعویض کرد.

 

  1. آیا برای حمل و نقل یخچال فریزر می توان آن را به صورت افقی حمل کرد؟

   بله برای حمل نقل می توان یخچال را افقی حمل کرد ولی باید این نکته را در نظر داشت که با حمل کردن یخچال به صورت افقی روغن داخل کمپرسور از داخل کمپرسور خارج می شود و پس از حمل و نقل باید قبل اتصال به برق چند ساعتی به صورت ایستاده بماند.

 

  1. آیا باید کنترل های موجود در یخچال تنظیم شوند؟

   این یکی از سوالات متداول در تعمیر یخچال فریزر دوو می باشد. در اکثر نقاط جهان بهترین تنظیم 5 به 5 می باشد. ولی در یخچال فریزر هایی که دارای حسگر کنترل سرد لامپ هستند باید این تنظیم را پایینتر در نظر بگیرد اگر در ارتفاعی بیشتر از 5000 فوت از سطح زمین زندگی می کنید. در تعمیرات ساید بای ساید دوو این مورد را در نظر داشته باشید که اگر یخچال شما به خوبی کار می کند و ناگهان دچار مشکلی شود که شما را مجبور به تنظیم مجدد کنترل های آن کند ممکن است که ایراد از بخش دیگری از یخچال باشد. برای رفع این ایراد باید با مراجعه به نمایندگی تعمیر یخچال دوو و کمک گیری از متخصصی اقدام به تعمیر یخچال فریزر دوو کرد تا هم از هزینه ی اضافی و هم از اتلاف زمان جلوگیری شود.

 

  1. بعد از گذشت چه مدتی باید فیلتر آب یخچال تعویض شود؟

   فروشندگان محصول عموما زمان 6 ماه را برای تعویض فیلتر آب مناسب می دانند؛ اما زمان تعویض فیلتر به عوامل زیادی بستگی دارد. اگر سطح کیفیت آبی که از فیلتر عبور می کند بالا باشد می توان تا یک سال از فیلتر آب موجود استفاده نمود. البته باید این را در نظر داشته باشید که بدون فیلتر ماندن یخچال بهتر از استفاده از فیلتر کثیف است. برای تعویض این فیلتر باید با کمک گیری از متخصصین تعمیر یخچال دوو این کار صورت گیرد.

 

  1. چگونه چگالنده یخچال فریزر را تمیز کنیم؟ و چه مقدار باید تمیز شود؟

   برای تمیز کردن چگالنده باید از یک برس بلند وباریک استفاده شود. در یخچال فریزر هایی که چگالنده در زیر کف آن قرار دارد با تمیز کردن کویل ها و لنت های کویل این کار انجام می گیرد. در برخی دیگر از یخچال فریزر های باید محفظه ی پشت یخچال باز شود تا به کویل های چگالنده دسترسی داشت ولی نحوه ی پاک کردن آن مشابه قبل است. توصیه می شود برای تمیز کردن این بخش با مراجعه به نمایندگی تعمیرات یخچال دوو از آن ها خواسته تا این کار را انجام دهند؛ زیرا ممکن است با آسیب زدن به کویل ها هزینه های بیشتری را متحمل شوید. با تعمیر ساید بای ساید دوو به وسیله ی تعمیرکار زبده خیالتان از حل مشکل بوجود آمده به کل راحت خواهد بود.

 

  1. در یخچال فریزر بسته نمی ماند؟

   ابتدا مطمئن شوید که در میان درب یخچال چیزی گیر نکرده باشد. سپس یک لایه نازک از وازلین را به واشر های درب یخچال بمالید اگر مشکل حل نشد ممکن است یک فضا میان لولای در ایجاد شده باشد. در یخچال های ساید بای ساید دو دندانه روی درب یخچال وجود دارد یکی بر روی لولا و دیگری بر روی درب، اگر یکی از این دندانه ها آسیب دیده باشد در به درستی بسته نمی شود. بسته نشدن درب یخچال از مشکلات مهم در یخچال است و سریعا باید با کمک نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو این مشکل حل شود و دندانه آسیب دیده توسط متخصص تعمیر ساید بای ساید دوو تعویض گردد.

 

  1. دمای داخل یخچال چند درجه باید باشد؟

   قسمت یخچال ساید بای ساید باید چیزی بین 36-40 درجه فارنهایت و قسمت فریزر آن بین 0-10 درجه فارنهایت باشد. در صورتی که دمای نوشته شده پاسخگویی مناسبی نداشت باید با درمان گذاشتن این مشکل با نمایندگی تعمیر یخچال دوو تماس گرفته و اقدام به تعمیر ساید باید ساید دوو کنید.

 

  1. چرا مواد غذایی موجود در قسمت یخچال یخ می زنند ولی در فریزر آن نه؟

   این مشکل زمانی اتفاق می افتد که درب یخچال برای مدت طولانیی باز نشده باشد. در این زمینه نیازی به تعمیر یخچال دوو نیست و باید با چند بار باز و بسته کردن درب یخچال از سرد شدن بیش از حد قسمت پایینی یخچال جلوگیری شود. از این بابت گفته می شود که نیازی به تعمیر یخچال دوو نیست که این امر کاملا طبیعی است و با بسته ماندن بیش از حد درب یخچال دمای قسمت های پایینی نیز به حد یخ زدگی میرسد و تنها راه حل آن باز کردن درب یخچال برای چند بار است. نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در مواردی مشغول به تعمیر یخچال دوو می شود که مشکل بوجود آمده غیرمعمول و جدی باشد.

 

  1. وقتی که یخچال آب کشی می کند این آب کجا می رود؟

   آب به داخل قاب زیر یخچال که در آن آب تبخیر می شود وارد می شود. در صورتی که این قاب دچار مشکل شود آب به درستی تبخیر نمی شود و در کارکرد یخچال خلل ایجاد می شود. در نتیجه باید سریعا توسط متخصص تعمیر یخچال دوو اقدام به تعمیر ساید بای ساید دوو کرد و مشکل بوجود آمده را حل نمود. نمایندگی تعمیرات یخچال دوو این اطمینان را به شما می دهد تا هر مشکلی که برای یخچال فریزر دوو پیش آمد در اسرع وقت توسط متخصص تعمیر یخچال دوو حل می شود.

 

 1. در عین حالی که یخچال فریزر من کهنه نیست ولی زود خراب می شود چرا؟

  باید این نکته را در نظر داشت که هر وسیله الکتریکی عمر مفیدی دارد و بعد از گذر از این عمر مفید کم کم از کار می افتد. عمر مفید اکثر وسیله های الکتریکی 8 تا 12 سال است که در صورت استفاده درست از آن و کمک گیری به موقع از متخصص تعمیر یخچال دوو می توان این عمر مفید را تا 10-20 سال افزایش داد. ولی چیزی که مهم است این است که هر وسیله ای یک روز دچار مشکل می شود و در صورت خرابی یخچال دوو نیز باید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات یخچال دوو این خرابی را به آن ها گزارش داده و از خدمات آن ها از قبیل تعمیر یخچال دوو، تعمیر یخچال فریزر دوو، تعمیر ساید بای ساید دوو و دیگر خدماتی که در اختیار مشتریان می گذارند استفاده کرد.

  سرویس سالیانه توسط متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال دوو نیز در طولانی شدن عمر یخچال تاثیر دارد.

  ونه مشکلی در محصول خریداری شده در هر زمان و مکانی که بخواهند می توانند از خدمات تعمیر یخچال فریزر دوو و تعمیر ساید بای ساید در محل این نمایندگی ها استفاده کنند. لزوم مراجعه به نمایندگی تعمیرات یخچال دوو به این علت است که در صورتی که این تعمیرات توسط افرادی انجام شود که تخصص کافی در این زمینه ندارد ممکن است صدمات بیشتری به یخچال وارد شده و نه تنها مشکل حل نشود بلکه مشکلات دیگری نیز به مشکلات قبلی افزوده شوند. کد های خطا این امکان را به متخصصان می دهند تا با استفاده از آن ها به سادگی ایراد بوجود آمده شناسایی شده و برای تعمیر یخچال فریزر دوو اقدام کنند.

 

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو و ساید بای ساید در نواحی مختلف تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

266 94 227 021 133 20 264 021

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

175 70 440 021 440 82 443 021

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88 021

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77 021
 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ها  

+1 #33 مدیریت سایت 1399-10-10 08:38
به نقل از فرخنده:
خسته نباشید واقعا ممنون از شما بابت حسن انجام کارتون و وقت شناسی که دارید دوستانی که این دیدگاه ها رو میخونند من بعد از تماس برای تعمیر یخچال دوو کمتر از یک ساعت تعمیرکار به منزل من آمد و بصورت کاملا حرفه ای دستگاه رو درست کرد


مدیریت سایت
ممنون از شما بابت انتخاب ما هرچه بود انجام وظیفه بود
نقل قول کردن
+1 #32 فرخنده 1399-10-09 07:33
خسته نباشید واقعا ممنون از شما بابت حسن انجام کارتون و وقت شناسی که دارید دوستانی که این دیدگاه ها رو میخونند من بعد از تماس برای تعمیر یخچال دوو کمتر از یک ساعت تعمیرکار به منزل من آمد و بصورت کاملا حرفه ای دستگاه رو درست کرد
نقل قول کردن
+10 #31 رضا 1398-06-16 13:34
فیلتر Acoa از نظر شما خوبه
نقل قول کردن
+8 #30 احمد 1398-06-16 13:33
سلام قیمت فیلتر دوو و میخواستم
نقل قول کردن
+8 #29 غفارزاده 1398-06-10 19:59
سلام خسته نباشید خواستم تشکر کنم از مطالب خوبتون
نقل قول کردن
+9 #28 غفارزاده 1398-06-10 19:56
سلام یه انتقاد از شما دارم من چند وقت پیش با مرکز غرب تماس گرفتم خط‌هاتون خیلی مشغول بود به از نیم ساعت تونستم باهاتون صحبت کنم
نقل قول کردن
+6 #27 زینال 1398-06-08 20:06
بعد از اسباب کشی چند ساعت بعد باید یخچالم و بزنم به برق ممنون اگه زود جواب بدید
نقل قول کردن
+7 #26 ایمان 1398-06-06 19:26
اگه فیلتر یخچال دوو تعویض نشه البته با این وضعیت گرونی برای یخچال مشکلی پیش میاد
نقل قول کردن
+9 #25 ایمن 1398-06-06 19:25
از کجا بفهمیم که فیلتر و باید تعویض کنیم من ۲ساله دستگاه دوو دارم
نقل قول کردن
+8 #24 احمدی 1398-06-05 19:21
درب یخچال دوو هم دارید تو اسباب کشی دچار کندگی شده هر جا پرسجو کردم به شما رسیدم
نقل قول کردن
+11 #23 ترانه 1398-06-02 18:39
یخچال دوو دارم چرا از زیر دستگاه آب میدهد
نقل قول کردن
+8 #22 میخوش 1398-05-27 16:10
به هر نمایندگی زنگ میزنم نمایندگی یخچال دوو نیستند شما میتونید کمکم کنید
نقل قول کردن
+8 #21 مینو 1398-05-27 15:52
سلام یخچال دوو دارم اما امروز چراغ دستگاه روشن نشده ولی خنک می‌کنه احتمالا چراغش سوخته درسته شما تعمیر میکنید
نقل قول کردن
+9 #20 طلایی 1398-05-26 19:23
سلام خسته نباشید یخچال دوو دارم فکر میکنم مشکل گازی داره چون خنک نمیکنه درسته
نقل قول کردن
+5 #19 صباغ 1398-05-26 19:21
سلام فیلتر دوو قیمتش چنده
نقل قول کردن
+9 #18 لطفی 1398-05-25 05:55
سلام روی صفحه یخچال فریزر دوو F1میاد یعنی دستگاهم سوخته
نقل قول کردن
+7 #17 Moradi 1398-05-22 12:50
سلام میشه ساید بای ساید دوو رو بدون محافظ به برق زد
نقل قول کردن
+9 #16 شمس 1398-05-21 19:04
سلام لیست کدهای خطای ساید بای ساید دوو رو میخواستم
نقل قول کردن
+6 #15 Soltani 1398-05-21 18:58
سلام علت خاموش شدن یخچال فریزر دوو چیست برای تعمیر راهنمایی بفرمایید
نقل قول کردن
+9 #14 عارف فنایی 1398-05-14 20:48
با سلام من یه ساید بای ساید دوو دارم هفته دیگه اسباب کشی دارم ساید بای ساید از در خونه جدید رد نمیشه میخواستم بدونم شما میتونید در دستگاه رو باز کنید و زحمت نصب مجدد دستگاه و فیلتر رو بکشید و اینکه چند روز جلوتر باید درخواست بدم
نقل قول کردن
+7 #13 م.صفایی 1398-05-14 20:45
سلام یخچال فریزر دوو دارم درب دستگاه توی اساس کشی غور شده شما میتونید درستش کنید
نقل قول کردن
+11 #12 سهراب‌نژاد 1398-05-14 20:43
سلام ساید بای ساید دوو یخسازی نمی کرد ۳ روز الان هم قسمت فریزرش داره آب میشه گوشت و مرغام چش شده؟
نقل قول کردن
+7 #11 Azita.d 1398-05-14 20:39
من اگه ثبت سفارش کنم برام فیلتر بیرونی ساید بای ساید دوو می‌فرستید یا باید تماس بگیرم
نقل قول کردن
+9 #10 مدیریت 1398-05-11 19:08
به نقل از ناظری:
فیلتر ساید بای ساید دوو داری و اگه دارید چنده

با سلام
بله موجود داریم و برای اطلاع از قیمت با شماره‌های داخل سایت تماس حاصل فرمایید
نقل قول کردن
+8 #9 مدیریت 1398-05-11 19:06
به نقل از مهین:
سلام یخچال فریزر دوو دارم برق‌ها رفت وقتی اومد دیگه روشن نمیشه برای تعمیر یخچال فریزر دوو با کدام شماره باید تماس بگیرم من شهرک غرب زندگی می‌کنم

با سلام
مشکل یخچال فریزر دوو شما مربوط به برد الکترونیکی دستگاه می‌باشد و برای تعمیر باید با شماره‌های غرب و یا شمال غرب تماس بگیرید
نقل قول کردن
+9 #8 مدیریت سایت 1398-04-05 13:05
به نقل از Sara:
سلام یخچال فریزر دوو دارم فریزر سرماش خوبه ولی یخچالم خنک نمیکنه از دیشب اینجوری شده

با سلام
مشکل دستگاه شما مربوط به قطعات دیفراست میباشد اگر برای تعمیر یخچال‌فریزر بوش اقدام نکردید سریعا این کار را انجام دهید
نقل قول کردن
+11 #7 Sara 1398-04-03 20:43
سلام یخچال فریزر دوو دارم فریزر سرماش خوبه ولی یخچالم خنک نمیکنه از دیشب اینجوری شده
نقل قول کردن
+9 #6 ناظری 1398-04-03 20:41
فیلتر ساید بای ساید دوو داری و اگه دارید چنده
نقل قول کردن
+8 #5 مهین 1398-04-03 20:39
سلام یخچال فریزر دوو دارم برق‌ها رفت وقتی اومد دیگه روشن نمیشه برای تعمیر یخچال فریزر دوو با کدام شماره باید تماس بگیرم من شهرک غرب زندگی می‌کنم
نقل قول کردن
+9 #4 مدیریت 1398-03-24 06:11
به نقل از ناصری:
سلام من یه ساید دوو دارم کلا انگار برق داخلش نیست چیکار باید کنم

با سلام
مشکل ساید بای ساید دوو شما از روی برد الکترونیک دستگاه میباشد که شرکت سامی تکنیک خاطر هزینه سنگین تعمیر برد را بجای تعویض بخاطر به شما پیشنهاد میکند
نقل قول کردن
+9 #3 ناصری 1398-03-15 12:35
سلام من یه ساید دوو دارم کلا انگار برق داخلش نیست چیکار باید کنم
نقل قول کردن
+11 #2 مدیریت 1398-03-14 22:27
به نقل از کاشانی:
سلام من یه ساید دوو دارم فن دستگاه دچار مشکل شده میخواهم خودم فن رو عوض کنم فقط میخواستم بدونم فنش ۲۲۰ ولته یا ۱۱۰

با سلام
برای راهنمایی شما احتیاج به ذکر مدل دستگاه داریم
ولی فن‌های کار شده در ساید بای ساید دوو ۱۲ ولت می‌باشند
نقل قول کردن
+14 #1 کاشانی 1398-03-11 20:26
سلام من یه ساید دوو دارم فن دستگاه دچار مشکل شده میخواهم خودم فن رو عوض کنم فقط میخواستم بدونم فنش ۲۲۰ ولته یا ۱۱۰
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید