• واحد امور پشتیبان تهران

  09126973783
 • تماس با شعبه غرب تهران

  44070175
 • تماس با شعبه شرق تهران

  77402637
 • تماس با شعبه مرکز تهران

  88580258
 • تماس با شعبه شمال تهران

  22794266

icon tel01

خدمات 24 ساعته در محل

نمایندگی های مجاز تعمیر یخچال فریزر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای )

تعمیر یخچال فریزر

آیا شما نیاز به تعمیر یخچال فریزر پیدا کرده اید؟ تعجبی ندارد لوازم خانگی به خصوص یخچال فریزر و یخچال سای بای ساید پس از چند سال کارکرد مداوم دچار نقص می شود.

سامی تکنیک یکی از نمایندگی های مجاز تعمیر یخچال فریزر و تعمیر ساید بای ساید در سراسر تهران می باشد که کلیه خدمات تعمیرات لوازم خانگی کلیه برند ها و به خصوص تعمیر یخچال فریزر ال جی، تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ و فریجیدر، تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک و بسیاری از برند های ایرانی و اروپایی و آمریکایی دیگر را انجام می دهد.

اجزای اصلی یخچال فریزر

یخچال و فریزرها شامل دو جزء اساسی هستند: یک کویل کندانسور و یک سیم پیچ اواپراتور. یک خنک کننده مایع از طریق این کویل توسط کمپرسور و یک موتور حرکت می کند. مایع مبرد در کندانسور خنک می شود. سپس به اواپراتور منتقل می شود. در اواپراتور، هوا در تماس با با سیم پیچ پر شده با مایع خنک می شود. کندانسور یخچال یا یخچال و فریزر در خارج از واحد سیم پیچ است. اواپراتور سیم پیچ در داخل یخچال است. خنک کننده توسط یک کمپرسور در سیستم گردش  پیدا می کند.
بیشتر یخچال و فریزرها بدون برفک هستند. در این نوع ، یک هیتر به طور خودکار توسط تایمر به منظور یخ زدایی برفک در داخل واحد روشن می شود. برفک توسط بخاری در چندین نقطه مختلف در واحد ذوب می شود و از سردترین و بیشترین مناطق مشتق شده آغاز می شود. هنگامی که برفک  بطور کامل ذوب  شود، ترموستات به طور خودکار به یک دوره خنک کننده تغییر می کند تا دمای انجماد استاندارد حفظ شود. از آنجا که این فرآیند اتوماتیک است از ایجاد برفک جلوگیری می کند.

تعمیر یخچال فریزر : چرا یخچال فریزر خنک نمی کند

 در پاسخ به سوال یکی از مشتریان که گفته بود یخچال فریزر من کار نمی کند ولی چراغ های داخل آن روشن است و در صفحه نمایش عدد -0 بجای 0f نمایش می دهد و در صورت فشردن دکمه ها صدای بیپ کوتاه شنیده می شود موارد زیر احتمال می رود:

علت اول در تعمیر یخچال فریزر : کویل کندانسور کثیف است

اگر کویل کندانسور در داخل دیوارهای فریزر واقع شده باشد، تمیز کردن لازم ندارند.  با این حال، اگر می توان به کویل کندانسور به راحتی از پشت و یا زیر واحد دسترسی داشته باشید، شما باید هر 6 تا 12 ماه انها را تمیز کنید. اگر کویل کندانسور کثیف باشند، قادر به از بین بردن گرما به طور موثر نبوده و ظرفیت خنک کنندگی فریزر را کاهش می دهند. اگر کویل کندانسور کثیف هستند یا در مدت زمانی است که پاک نشده اند، آنها را تمیز کنید.

علت دوم در تعمیر یخچال فریزر : موتور فن اواپراتور

موتور فن اواپراتور (تبخیر کننده(، هوا را بر روی کویل های اواپراتور گردش می دهد و آن را در سراسر فریزر جریان می دهد. اگر موتور فن اواپراتور کار نمی کند، فریزر خنک نخواهد شد. در اکثر یخچال و فریزر، موتور فن هنگامی که درب باز است کار نمی کند. برای چک کردن موتور فن اواپراتور ، درب فریزر را باز کنید و سپس کلید درب را به صورت دستی فعال کنید. اگر سوئیچ درب فعال باشد، اما موتور فن خنک کننده اجرا نشود، موتور اواپراتور را جایگزین کنید.

علت سوم در تعمیر یخچال فریزر : رله شروع

رله شروع نیرو را به کمپرسور می دهد. اگر شروع رله به درستی کار نکند، کمپرسور ممکن است به صورت متناوب اجرا شود یا ممکن است اصلا اجرا نشود. اگر کمپرسور اجرا نشود، فریزر خنک نمی شود. برای تعیین اینکه آیا رله شروع ضعیف است یا نه، فریزر را جدا کنید و رله شروع را از کمپرسور بردارید. از یک مولتی متر برای تست رله شروع و برای تعیین تداوم بین شروع و اجرای ترمینال استفاده کنید. اگر رله شروع تداوم نداشته باشد یا اگر بوی سوخته می دهد، آن را جایگزین کنید.

هزینه تعمیر یخچال فریزر

همه روزه افراد زیادی با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامی تکنیک تماس گرفته و مشکلات این چنینی را بیان می کنند که متخصصان با صبر و حوصله موارد احتمالی که موجب نقص شده اند را بیان می کنند و هزینه تعمیرات یخچال را به مشتریان اعلام می کنند و در صورت تمایل فرد پیش فاکتور مورد نظر ارسال شده و کمتر از 2 ساعت متخصص تعمیر یخچال فریزر همان برند به محل مشتریان اعزام می شوند و تعمیر یخچال فریزر و تعمیر ساید بای ساید را در محل انجام داده و ضمانت 36 ماه کتبی برای تعمیرات فریزر را مشتریان ارائه می دهند. با ارائه این ضمانت نامه دغدغه فکری مشتری از اینکه مبادا دوباره نیاز به تعمیر یخچال فریزر با همین مشکل پیدا کند و دوباره مجبور به پرداخت هزینه شود یا پس از مدتی تعمیرات مجدد نیاز داشته باشد راحت می کنیم زیرا در صورت بروز همچین مشکلی بدون دریافت هزینه تعمیرکاران حرفه ای ما به محل اعزام شده و پس از بررسی تعمیرات را مجدد انجام می دهند پس نگران نباشید.

چرا تعمیر یخچال فریزر سامی تکنیک؟

خدماتی که ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر در سراسر تهران ارائه می کنیم به چند دلیل مورد توجه مشتریان قرار گرفته که مهم ترین نها موارد زیر است:

 1. شفاف سازی هزینه تعمیر یخچال فریزر در تمام برند ها
 2. اراسال پیش فاکتور
 3. استفاده از قطعات اورجینال و فابریک همان برند
 4. اولویت با تعمیر قطعات خود یخچال فریزر برای پایین آوردن هزینه ها می باشد و در صورت امکان پذیر نبودن تعویض قطعات یخچال فریزر انجام می شود.
 5. مهم تر از همه تکنسین تعمیر یخچال فریزر که به محا شما اعزام می شود متخصص همان برند بوده و در تعمیرات تخصصی یخچال فریزر همان برند ماهر و کارکشته می باشد
 6. در کمتر از 2 ساعت تکنسین متخصص به محل تعمیر یخچال فریزر در محل شما اعزام می شود
 7. تعمیرات در 2 ساعت انجام میشود و در موارد کمی به روز بعد موکول می شود.
 8. تنکنسین مجهز و با تمامی قطعات لازم به محل شما اعزام می شود تا سریعتر کارها پیش برود و در همان روز تعمیرات یخچال فریزر انجام شود.( با توجه به اینکه قبل از اعزام سوالاتی در خصوص خرابی یخچال پرسیده شده و عیب یابی نسبی و تخمین قیمت و ایراد قطعات دخیل در عیب پیدا شده است)
 9. هزنیه معقول و رقابتی برای راحتی مشتریان
 10. ارائه ضمانت نامه کتنی 1 ساله برای تضمین تعمیرات یخچال فریزر انجام گرفته.
 11. عیب یابی سریع بدون آسیب به سایر قطعات.
 12. بهره گیری از آخرین دانش عیب یابی مربوط به برند و نوع و مدل یخچال فریزر.
 13. متخصصات تعمیر یخچال فریزر ما دائما در حال بروز رسانی اطلاعات و دانش خود در سطح جهانی و همسو با جدیدترین متد های تعمیر یخچال فریزر کارخانه برند یخچال فریزر شما می باشند.

تعمیر انواع یخچال فیرزر

  • تعمیر یخچال فریزر ، فریز پایین یا  Bottom freezer
  • تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید  Side by side
  • تعمیر یخچال فریزر در فرانسوی یا فرنچ دور French door
  • تعمیر یخچال فریزر ، فریز بالا یا  Top freezer
  • تعمیر یخچال فریزر صندقی
  • تعمیر یخچال فریزر سامسونگ
  • تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس
  • تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس
  •  تعمیر یخچال فریزر ال جی
  • تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر
  • تعمیر یخچال فریزر اسنوا
   و ...

تعمیرات یخچال فریزر

تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ ، تعمیر یخچال فریزر ال جی ، فریزر فریجیدر، تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک ، مابه ، کنمور، میله ، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ویرپول ، آدمیرال ، آمانا ، پروفایل ، تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس و همچنین برند های ایرانی ارج ، پارس ، اسنوا ، هیمالیا ، آزمایش ، امرسان ، فیلکو،فیلور و.. تخصص تعمیرات لوازم خانگی سامی تکنیک می باشد.

تعمیر یخچال فریزر در شرق و جنوب شرق تهران

شماره تماس: 37 26 40 77 021
پیروزی، تهران پارس، شهدا،سبلان،نظام آباد، مدنی،گرگان، هفت حوض، نارمک، رسالت، فرجام، لویزان، امام حسین ، نیرو هوایی، پرستار، خیابان دماوند، پلیس، امامت، دلاوران، سید خندان، حکیمیه، پل چوبی و ...


تعمیر یخچال فریزر در شمال و شمال شرق تهران

شماره های تماس : 133 20 264 021
میرداماد،زرگنده،هروی،شریعتی،پل رومی،ظفر،پاسداران و...


مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال فریزر در شمال و شمال غرب تهران

شماره تماس: 266 94 227 021
تجریش، پارک وی،الهیه،قلهک، مقدس اردبیلی، جردن، پاسداران، دروس، زعفرانیه، مدنی، شهرک محلاتی ،فرشته ،هروی ،سهروردی، قیطریه، کامرانیه،اختیاریه، دیباجی شمالی وجنوبی، فرمانیه، لویزان، نیاوران، آجودانیه، منظریه، جمشیدیه،ازگل،ارتش، بام تهران، اندرزگو، جماران، چیذر، دربند،اقدسیه، بلوار کاوه و...

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال فریزر در غرب تهران

175 70 440 021 - 440 82 443 021
مرزداران،صادقیه،جلال ال احمد،اکباتان،پونک،چهار دیواری،اشرفی اصفهانی،بلوار ابوذر،بلوار فردوس غرب و شرق،باغ فیض،جنت آباد جنوبی،جنت آباد شمالی،آیت ا...کاشانی،شهر زیبا،شهرک نفت،خلیج فارس،شهرک راه آهن،سیمین بولیوار،کن،بلوار کوهسار،ستاری،باکری،توحید ،ستارخان،خیابان آزادی و...

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در مرکز و شمال غرب تهران

شماره تماس: 58 02 58 88 021
شهرک غرب ، سعادت آباد، کوی فراز، علامه، یوسف آباد، امیر آباد، کردستان، ونک، تخت طااوس، عباس آباد،گاندی، شیخ فضل...نوری و...

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

pic03

با توجه به ضروری بودن کارکرد دائم لوازم خانگی شما عزیزان میتوانید در صورت بروز هرگونه مشکل در هر ساعت از شبانه روز با تکمیل کردن این فرم بصورت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا با اعزام تکنسین سریع ترین زمان ممکن مشکل دستگاه شما را برطرف کنند.

این فرم فقط برای مشترکین تهران و حومه تهران می باشد.

فرم ثبت درخواست تعمیرکار

ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
کد امنیتی
ورودی نامعتبر است

* با ثبت سفارش آنلاین شما از 10% تخفیف برخوردار شوید.

* اولویت سرویس دهی با مشتریانی است که از طریق ثبت سفارش آنلاین درخواست خود را ثبت کنند.

*این فرم فقط برای درخواست تعمیرکار می باشد.

pic04