• واحد امور پشتیبان تهران

  09126973783
 • تماس با شعبه غرب تهران

  44070175
 • تماس با شعبه شرق تهران

  77402637
 • تماس با شعبه مرکز تهران

  88580258
 • تماس با شعبه شمال تهران

  22794266

icon tel01

خدمات 24 ساعته در محل

توصیه های یخچال

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (1 رای)

a01اگر میخواهید یخچال شما کمتر برق مصرف کند. در هر خانه ای یخچال فریزر جز پر مصرف ترین وسایل برقی محسوب می شوند زیرا ۲۴ ساعته و در تمامی روزهای سال بی وقفه کار می کنند و شما نیاز به تعمیرات یخچال خود دارید که می توانید با متخصصان ما تماس حاصل فرمایید

 با این روش ها می توانید قبض برقتان را کمتر از همیشه پرداخت کنید و به عمر یخچال فریزتان بیافزایید :

 •  مرتب برفک های یخچال  فریزر را تمییز کنید (نکته : فریزرهای نوفراست عمل برفک زدایی را خود دستگاه انجام می دهد.)
 • یخچال در محل خنک نگهداری شود  یعنی نزدیک اجاق گاز با دمای بالا قرار نگیرد.
 • درب یخچال فریزر و یا ساید بای ساید را کمتر باز و بسته کنید تا ۵درصد از مصرف برق جلوگیری کنید .
 • جدار  داخل یخچال را با محلول جوش شیرین و آب هر چند وقت یکبار تمیز کنید .
 • اطمینان حاصل کنید که  یخچال فریزر و ساید بای ساید بر روی  یک سطح تراز قرار بگیرد و درب آن به طور کامل بسته باشد.

هر یخچال فریزر و یا  ساید بای ساید برای طول عمر بیشتر احتیاج به سرویس و نگهداری تخصصی دارند شرکت سامی سرویس با کسب سالها تجربه و با بکار گیری تجربیات تکنسین های خود این مطالب را جمع آوری کرده و در اختیار شما عزیزان قرار می دهد .

دو شاخه دستگاه را در جایی قرار دهید که قابل دسترسی آسان باشد که در زمان بروز مشکل به راحتی بتوانید دستگاه را از برق بکشیداکثر یخچال فریز و ساید بای ساید به دلیل داشتن کندانسور و فن به هیچ وجه از پشت نباید به دیوار چسبیده باشند فاصله دستگاه تا دیوار باید بیش از ۸الی ۱۰ سانتی متر باشدیکی از مهمترین سرویسهای یخچال فریز و ساید بای ساید شستشوی کندانسور می باشد که هر سال یکبار باید حتما انجام شود که خودتان هم می توانید آن را انجام دهید.

طریقه شستشوی کندانسور (سرویس کنداسور )ابتدا قالب پشت دستگاه را باز می کنید سپس کندانسور را یا با آب کم و یا با  جارو برقی کاملا تمیز کردهکه کثیفی آن در سیکل سرما  خلل ایجاد می کند همانند شکل لاستیک های دور درب در سال ۳ الی ۴ مرتبه باید با دستمال و آب گرم تمییز شود تا کثیفی مانع از عمل نکردن آهنربا نشود برای تمیز کردن داخل یخچال فریزر می توانید از محلول جوش شیرین و آب استفاده کنید یخچال فریزر و یا ساید بای ساید باید از زمین فاصله داشته باشند قفسه های روی در را تا جای امکان سنگین نکنید چون جنس قفسه های دستگاه از پلاستیک می باشد و احتمال شکستن دارد مواد غذایی را به قسمت بدنه دستگاه نچسبانید چون ممکن است راههای دریچه هوا را مسدودکرده و یخچال دچار مشکل شود .

فیلتر های آب ساید بای ساید را سر زمان تعیین شده که توسط کمپانی سازنده معین شده است تعویض کنید که برای فیلتر های داخلی ۶ ماه و برای فیلتر های کمکی یا همان بیرونی ۱ سال می باشد را حتما تعویض کنید .

برای جابجایی ساید بای ساید سعی کنید دربهای دستگاه را جدا کنید و داخل آن را کاملا تخلیه کنید تا دستگاه سبکتر و برای جابجایی آسان تر شود که کار باز و بست درب را حتما به متخصص بسپارید چون باز و بست درب کاری تخصصی می باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

pic03

با توجه به ضروری بودن کارکرد دائم لوازم خانگی شما عزیزان میتوانید در صورت بروز هرگونه مشکل در هر ساعت از شبانه روز با تکمیل کردن این فرم بصورت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا با اعزام تکنسین سریع ترین زمان ممکن مشکل دستگاه شما را برطرف کنند.

این فرم فقط برای مشترکین تهران و حومه تهران می باشد.

فرم ثبت درخواست تعمیرکار

ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
کد امنیتی
ورودی نامعتبر است

* با ثبت سفارش آنلاین شما از 10% تخفیف برخوردار شوید.

* اولویت سرویس دهی با مشتریانی است که از طریق ثبت سفارش آنلاین درخواست خود را ثبت کنند.

*این فرم فقط برای درخواست تعمیرکار می باشد.

pic04