• واحد امور پشتیبان تهران

  09126973783
 • تماس با شعبه غرب تهران

  44070175
 • تماس با شعبه شرق تهران

  77402637
 • تماس با شعبه مرکز تهران

  88580258
 • تماس با شعبه شمال تهران

  22794266

icon tel01

خدمات 24 ساعته در محل

تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای )

Westinghouse side by side repair

از بین لوازم خانگی وستینگهاوس در واقع پرفروش ترین محصول در ایران ساید بای ساید وستینگهاوس می باشد . که به دلیل تحریم ها باید برای تعمیرات یخچال و خدمات پس از فروش ساید بای ساید وستینگهاوس به یک مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی و تعمیر یخچال وستینگهاوس این برند مراجعه کنید

تا مشکلی پیش نیاید زیرا قیمت بالا و کم بودن تعمیرکاران متخصص وستینگهاوس و همچنین کم بودن قطعات اورجینال و تامین قطعات از معضلات دارندگان ساید بای ساید وستینگهاوس در صورت بروز عیب و نقص در دستگاهشان می باشد.

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس

با وجود موارد گفته شده در بالا هنوز هم وستینگهاوس Westing House یکی از معروف ترین برند های آمریکایی در تولید لوازم خانگی و مخصوصا یخچال فریزر و ساید بای ساید می باشد و افراد زیادی در ایران در هنگام خرید ساید بای ساید خود این برند را انتخاب می کنند زیرا تنواع و سازگاری با انواع سلیقه ها، موارد و متریال بی نظیر، زیبایی و رنگ های خاص و بویژه عمر طولانی این یخچال هر کسی را وسوسه برای خرید آن می کند.

تعمیر یخچال وستینگهاوس، تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس

با این حال در ایران تعمیرگاه مجاز مرکزی ساید بای ساید وستینگهاوس، نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس، نمایندگی مرکزی یخچال فریزر و ساید بای ساید وستینگهاوس، تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس وجود دارد که یکی از معتبر ترین این مراکز نمایندگی تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس سامی تکنیک می باشد که از ویژگی های این نمایندگی موارد زیر می باشد:

 1. خدمات تعمیرات ساید بای ساید در هفت روز هفته و به صورت 24 ساعته
 2. با بهره گیری از تکنسین های مجرب وستینگهاوس تخصصی ترین خدمات تعمیرات یخچال فریزر وستینگهاوس را در سراسر تهران ارئه می دهد
 3. شعب مختلف در شرق تهران، غرب تهران، شمال و جنوب تهران، شمال شرق و جنوب شرق تهران و همچنین نمایندگی تعمیر ساید وستینگ هاس در شمال غرب و جنوب غرب تهران
 4. با توجه به گسترش علوم و فناوری وستینگهاوس و به روز شدن تکنولوژی های ساخت لوازم خانگی وستینگهاوس  تیم تحقیقاتی این مرکز آموزش دوره ای تیم فنی را برای آپدیت شدن برگزار می کند پس از دانش فنی تکنسین تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس, تعمیر لباسشویی وستینگهاوس و تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس اطمینان خاطر داشته باشید.
 5. تعمیر یخچال وستینگهاوس باید تنها توسط متخصص این برند انجام شود وگرنه ممکن است صدمات جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد کند . کار را به کاردان بسپارید.
 6. 1سال گارانتی ساید بای ساید یا یخچال فریزر تعمیر شده برند وستینگهاوس توسط سامی تکنیک.
 7. با اولین تماس شما با نزدیکترین متخصص تعمیر یخچالفریزر و ساید بای ساید وستینگهاوس هماهنگ شده و در کمترین زمان به محل شما اعزام می شود تا تعمیرات را انجام دهد.
 8. مشاوره تلفنی برای رفع ایراد سطحی
 9. ارسال پیش فاکتور و شفافیت هزینه ها
 10. برای راحتی شما عزیزان کلیه تعمیرات یخچال در منزل انجام می شود پس بهتره دگ نگران جابجایی و ضخمی شدن بدنه یخچال خودتون در انتقال به نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید وستیک هاوس نباشید زیرا این کار 100% در منزل شما انجام میشود.
 11. صرفه جویی در هزینه ها با تعمیر قطعات تا حد امکان
 12. دارای کلیه قطعات اورجینال آمریکایی این برند ( وارد کننده کلیه قطعات)
 13. انجام کلیه تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس یخچال فریزر وستینگهاوس ، تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس، ظرفشویی وستینگهاوس، فریزر وستینگهاوس
 14. تعمیر کمتر از 2 ساعت
 15. تضمین کتبی تعمیرات انجام گرفته

تعمیر انواع لوازم خانگی توسط تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات وستینگهاوس Westinghouse

موارد تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس

در صورتی که هر یک از موارد زیر در ساید شما وجود دارد سریعا به نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس سامی تکنیک مراجعه نمایید:

 • یخچال ساید بای ساید در دمای مطلوب عمل نمی کند

در یخچال ساید بای ساید / یخچال فریزر بدون برفک جدید، هوای سرد در اطراف محفظه های مختلف از طریق دریچه های هوا با استفاده از یک فن با کارایی بالا پخش می شود. در صورت عیب و نقس در این سیستم موارد زیر رخ می دهد:

 1. یخچال خیلی گرم است
 2. فریزر خیلی گرم است
 3. غذا در یخچال یخ می زند
 4. تغییر تنظیمات دما امکان پذیر نیست
 • صر و صدای ساید بای ساید وستینگهاوس

یخچال جدید شما ممکن است صدا هایی را که حتی انواع قدیمی آن تولید نمی کردند تولید کند. از آنجا که صداها برای شما جدید هستند، ممکن است در مورد آنها نگران باشید که علت آن می تواند سطوح نامناسب مانند کف، دیوارها و کابینتها باشد که می توانند صداها را بلندتر از آنچه در واقع هستند کند. در زیر موارد انواع صداها و آنچه که ممکن است آنها را ایجاد کند، توصیف می شود.

 1. سر و صدا موتور (کمپرسور)
 2. سر و صدای کلیک شنیده درست قبل از اینکه کمپرسور شروع به کار کند شنیده می شود
 3. صدای غرغر گه گاه، شبیه به جوش آب
 4. سر و صدا جریان هوا.
 5. تکان دادن و صداهای دیگر ناشی از عدم بالانس بودن با سطح
 • عملیات جا میوه ای پایین یخچال ساید بای ساید

ممکن است میوه ها در جا میوه ای یخ بزند یا رطوبت زیاد در جا میوه ای مشاهده کنید یا خار های جا میوه ای اجاه خارج کردن آن را ندهد.

 • عیب در عملیات ساید بای ساید یا یخچال وستینگهاوس
 1. ساید بای ساید یا یخچال  روشن نمی شود
 2. این طبیعی است که فن فریزر در طی چرخه یك شستشوی اتوماتیک عمل نكند یا برای مدت کوتاهی پس از روشن شدن دستگاه روشن شود.
 3. به نظر می رسد موتور کمپرسور بیش از حد کار می کند

**  توجه در دمای معمولی اتاق، انتظار می رود موتور شما حدود 40٪ تا 80٪ زمان را اجرا کند. در شرایط گرمتر، انتظار می رود این مقدار بیشتر باشد.

** در صورتی که بدنه بیرون یخچال گرم یا حتی داغ است این طبیعی است زیرا گرما از درون به بیرون رانده می شود و علاوه بر این حرارت دستگاه کمپرسور و غیره هم می باشد نگران نباشید.

 1. صفحه دیجیتال کار نمی کند.
 2. صدای هشدار از یخچال می آید
 3. یخچال بو می دهد
 4. یخچال برفک می زند
 5. چراغ LED کار نمی کند
 6. یخساز یخ نمی سازد
 7. تیکه های یخ خیلی کوچک یا خیلی بزرگ هستند!
 8. یخ ها بو و مزه بدی دارند.
 9. یخ ساز یخ را تخلیه نمی کند
 10. یخ ساز مسدود شده
 11. آب از یخساز چکه می کند
 12. فلپ یخ ساز به درستی بسته نمی شود

در صورتی که هر یک از موارد بالا در ساید بای ساید وستینگهاوس شما وجود دارد با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند یا در صورت لزوم برای انجام تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس به محل اعزام شوند.

تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس

یکی دیگر از لوازم خانگی وستینگهاوس کولر گازی می باشد

 • تهویه مطبوع یا همان کولر گازی وستینگهاوس دارای استاندارد بالایی است و تکنولوژی موجود در اسپیلت های وستینگهاوس باعث افزایش عملکرد و خنک کننده گی فوق العاده در این سیستم با کمترین صدا شود. این دستگاه با دارا بودن دو دریچه هوا ,هوا را در جهت افقی و عمودی هدایت میکند و همینطور در فصل سرما گرمای بسیار مطبوعی دارد علاوه بر تعمیرات کولر گازی و تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس تعمیرات کلیه موارد زیر توسط سامی تکنیک انجام می شود.
 • تعمیرات لباسشویی وستینگهاوس
 • تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگهاوس
 • تعمیر فریزر وستینگهاوس

تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس

 • تعمیر مایکروویو وستینگهاوس
 • تعمیر آب گرمکن وستینگهاوس
 • تعمیرات تهویه آب وستینگهاوس
 • تعمیرات هود وستینگهاوس
 • تعمیر قهوه ساز وستینگهاوس
 • و...

نمایندگی تعمیر وستینگهاوس در شرق و جنوب شرق تهران

شماره تماس: 37 26 40 77 021
پیروزی، تهران پارس، شهدا،سبلان،نظام آباد، مدنی،گرگان، هفت حوض، نارمک، رسالت، فرجام، لویزان، امام حسین ، نیرو هوایی، پرستار، خیابان دماوند، پلیس، امامت، دلاوران، سید خندان، حکیمیه، پل چوبی و...

نمایندگی وستینگهاوس در شمال و شمال شرق تهران

شماره های تماس : 133 20 264 021

میرداماد،زرگنده،هروی،شریعتی،پل رومی،ظفر،پاسداران و

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس در شمال و شمال غرب تهران

شماره تماس: 266 94 227 021
تجریش، پارک وی،الهیه،قلهک، مقدس اردبیلی، جردن، پاسداران، دروس، زعفرانیه، مدنی، شهرک محلاتی ،فرشته ،هروی ،سهروردی، قیطریه، کامرانیه،اختیاریه، دیباجی شمالی وجنوبی، فرمانیه، لویزان، نیاوران، آجودانیه، منظریه، جمشیدیه،ازگل،ارتش، بام تهران، اندرزگو، جماران، چیذر، دربند،اقدسیه، بلوار کاوه و...

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس در غرب تهران

شماره های تماس : 175 70 440 021 - 440 82 443 021
مرزداران،صادقیه،جلال ال احمد،اکباتان،پونک،چهار دیواری،اشرفی اصفهانی،بلوار ابوذر،بلوار فردوس غرب و شرق،باغ فیض،جنت آباد جنوبی،جنت آباد شمالی،آیت ا...کاشانی،شهر زیبا،شهرک نفت،خلیج فارس،شهرک راه آهن،سیمین بولیوار،کن،بلوار کوهسار،ستاری،باکری،توحید ،ستارخان،خیابان آزادی و...

نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس در مرکز و شمال غرب تهران

شماره تماس: 58 02 58 88 021
شهرک غرب ، سعادت آباد، کوی فراز، علامه، یوسف آباد، امیر آباد، کردستان، ونک، تخت طااوس، عباس آباد،گاندی، شیخ فضل...نوری و..

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

pic03

با توجه به ضروری بودن کارکرد دائم لوازم خانگی شما عزیزان میتوانید در صورت بروز هرگونه مشکل در هر ساعت از شبانه روز با تکمیل کردن این فرم بصورت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا با اعزام تکنسین سریع ترین زمان ممکن مشکل دستگاه شما را برطرف کنند.

این فرم فقط برای مشترکین تهران و حومه تهران می باشد.

فرم ثبت درخواست تعمیرکار

ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
کد امنیتی
ورودی نامعتبر است

* با ثبت سفارش آنلاین شما از 10% تخفیف برخوردار شوید.

* اولویت سرویس دهی با مشتریانی است که از طریق ثبت سفارش آنلاین درخواست خود را ثبت کنند.

*این فرم فقط برای درخواست تعمیرکار می باشد.

pic04