• واحد امور پشتیبان تهران

  09126973783
 • تماس با شعبه غرب تهران

  44070175
 • تماس با شعبه شرق تهران

  77402637
 • تماس با شعبه مرکز تهران

  88580258
 • تماس با شعبه شمال تهران

  22794266

icon tel01

خدمات 24 ساعته در محل

نمایندگی تعمیر یخچال

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 3.50 (3 رای )

refrigerator repair

در صورتیکه تعمیر یخچال خود نیاز به راهنمایی و یا عیب یابی دارید بهتر است در قدم اول چرخی در اینترنت زده و اطلاعات خوبی در مورد نمایندگی تعمیر یخچال ، تعمیرات لوازم خانگی خود به خصوص یخچال فریزر...

 یا یخچال  ساید بای سای خود در انواع برند های سامسونگ، ال جی، بوش، ویرپول، جنرال الکتریک و بسیاری از برندهای معتبر دیگر پیدا کنید تا شاید بتوانید خودتان مشکل یخچال را رفع کنید در صورتی که موفق به  تعمیر یخچال  خود نشدید با نمایندگی ,تعمیر یخچال  تماس بگیرید تا در اولین فرصت با مراجعه به محل شما کار تعمیرات تخصصی لوازم خانگی را انجام دهند.

نمایندگی تعمیر یخچال

در اینجا یکی از مقاله های مثمر ثمر در خصوص ایرادات یخچال ها بیان شده تا شاید بتواند با صرفه جویی در هزینه های شما و تعمیر یخچال توسط خود شما کمکی به شما کرده باشد در صورتی که نتوانستید مشکل را پیدا کنید کافیست با کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی ما تماس بگیرید و با دادن مدل و برند یخچال فریزر خود مشاوره بگیرید . پس از اعلام کردن شماره مدل یخچال، ما متداولترین علائم یخچال و فریزر شما را لیست می کنیموبا توجه به ایراد یخچال شما بخش های درگیر درعیب یخچال و یا مشکلات مربوط به آن را شناسایی می کنیم و یا در صورت نیاز تکنسین های ماهر نمایندگی تعمیرات یخچال در منزل شما حضور پیدا می کند تا کار تعمیر یخچال فریزر یا تعمیرات ساید بای ساید شما را در کمترین زمان انجام دهند. لازم به ذکر است تکنسین ها متخصص برند شما هستند و در انجام تعمیرات لوازم خانگی آن برند خبره هستند.

نمایندگی تعمیر یخچال : تعمیر یخچالی که خنک نمی کند

کویل کندانسور یخچال کثیف است

کویل کندانسور(خنک کننده یخچال) معمولا در زیر یخچال قرار دارد. آنها گرما را از طریق مبرد ) گازی که باعث سرد شدن فضای داخل یخچال می شود مانند گاز فریون) عبور می دهند. اگر سیم پیچ کندانسور کثیف باشد، گرما به طور موثر از بین نمی رود و به صورت مخلوطی بر روی کویل ایجاد می شود و منجر به کاهش کارایی یخچال و فریزر برای خنک کردن می شود. اگر کویل ها به طور قابل توجهی کثیف باشند، یخچال نمی تواند دمای مناسب را حفظ کند. کویل کندانسور را بررسی کنید تا کثیف نباشد - اگر کویل کندانسور کثیف باشد، آنها را تمیز کنید.

موتور فن کندانسور یخچال

موتور فن کندانسور، هوا را از طریق کویل کندانسور و از روی کمپرسور، خارج می کند. اگر موتور فن كندانسور به درستی کار نمی کند، یخچال به درستی خنک نمی شود. برای تعیین اینکه آیا فن موتور معیوب است، ابتدا تیغه فن را برای انسداد یا گرفتگی بررسی کنید. بعد، سعی کنید فنر موتور را با دست بچرخانید. اگر تیغه آزادانه چرخش نداشته باشد، موتور فن کنستانتر را تعویض کنید. اگر هیچ مانعی وجود نداشته باشد و تیغه فن به صورت آزاد چرخش داشته باشد، از یک مولتی متر برای آزمایش موتور برای تداوم استفاده کنید. اگر موتور فن كندانسور تداوم ندارد، آن را جایگزین کنید.

موتور فن خنک کننده یخچال

موتور فن تبخیر کننده ،هوا را روی کویل های تبخیر کننده (خنک کننده) قرار می دهد و آن را در سراسر یخچال و فریزر به گردش در می آورد. برخی از یخچال ها دارای بیش از یک موتور فن تبخیری هستند. در یخچال های با تنها یک تبخیر کننده، تبخیر کننده در محفظه ی فریزر واقع شده است. اگر فن تبخیر کننده کار نمی کند، هوای سرد در محفظه یخچال نمی چرخد. اگر این اتفاق بیافتد، فریزر ممکن است هنوز سرد شود، در حالی که یخچال سرد نمی شود. برای تعیین اینکه آیا فن موتور تبخیر کننده معیوب است، سعی کنید با استفاده از دست تیغه فن را بچرخانید. اگر تیغه فن نتواند آزادانه حرکت کند، موتور فن را جایگزین کنید. علاوه بر این، اگر موتور صدای غیر معمول دارد، آن را جایگزین کنید. در نهایت، اگر موتور به طور کلی اجرا نشود، از یک مولتی متر برای آزمایش سیم پیچ موتور برای تداوم استفاده کنید. اگر سیم پیچ تداوم ندارد، موتور فن تبخیر کننده را جایگزین کنید.

در صورتی که باز هم مشکلتان برطرف نشد به نمایندگی تعمیر یخچال خود مراجعه نمایید اگر گارانتی یخچال فریزر یا ساید بای سایدتان تمام شده به نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر سامی تکنیک مراجعه کنید.

شروع رله

رله شروع با همکاری کویل کمپرسور را روشن می کنند. اگر رله شروع ناقص باشد، کمپرسور ممکن است گاهی اوقات اجرا شود یا نشود. در نتیجه، یخچال به اندازه کافی سرد نخواهد بود. برای تعیین اینکه آیا شروع رله معیوب است، از یک مولتی متر برای آزمایش تداوم بین اجرا و شروع سوکت ترمینال استفاده کنید. اگر شروع رله تداوم بین اجرا و شروع سوکت ترمینال وجود ندارد، آن را جایگزین کنید. علاوه بر این، اگر رله شروع بوی سوختگی داد، آن را جایگزین کنید.

دماسنج کنترل دما

ترموستات کنترل دما، ولتاژ را به موتور کمپرسور، موتور تبخیر کننده و موتور فن موتور تبخیر کننده (در صورت لزوم) هدایت می کند. اگر ترموستات کنترل دما درست کار نکند، ممکن است سیستم مبرد از کار بیفتد. برای تعیین اینکه آیا ترموستات معیوب است، ترموستات را از پایین ترین تنظیمات به بالاترین تنظیم بچرخانید تا یک صدای تیک مانند مختصر بشنوید. اگر ترموستات را صدا داد، احتمالا معیوب نیست. اگر ترموستات صدای کلیک مانند نداد، برای آزمایش تداوم ترموستات، از یک مولتی متر استفاده کنید. اگر ترموستات کنترل دما در هر شرایطی تداوم ندارد، آن را جایگزین کنید.

باطری استارت

باطری استارت یک افزایش قدرت را در کمپرسور در هنگام راه اندازی فراهم می کند. اگر خازن شروع کار نباشد، کمپرسور ممکن است اجرا نشود. در نتیجه، یخچال و فریزر خنک نخواهد شد. برای تعیین اینکه آیا باطری استارت معیوب است، آن را با یک مولتی متر آزمایش کنید. اگر باطری استارت ناقص باشد، آن را جایگزین کنید.

ترمیستور

ترمیستور دمای یخچال را کنترل می کند و خواندن دما را به برد کنترل می فرستد. برد کنترل بر اساس مقدار ترمیستور، قدرت فن کمپرسور و تبخیر کننده را تنظیم می کند. اگر ترمیستور ناقص باشد، فن کمپرسور و تبخیر کننده ممکن است در صورت لزوم اجرا نشود. در نتیجه، یخچال به اندازه کافی سرد نخواهد بود. برای تعیین اینکه آیا ترمیستور معیوب است، آن را با یک مولتی متر آزمایش کنید. مقاومت ترمیستور باید با دمای یخچال تغییر کند. اگر مقاومت ترمیستور تغییر نکند یا ترمیناتور اتصالی ندارد، ترمیستور را جایگزین کنید.

برد کنترل درجه حرارت

برد کنترل دما ولتاژ را به موتور کمپرسور و موتور فن ارائه می دهد. اگر برد کنترل دما معیوب باشد، ارسال ولتاژ به سیستم خنک کننده متوقف خواهد شد. با این حال، این اتفاق متداول نیست. بردهای کنترل اغلب به اشتباه تشخیص داده می شوند - قبل از جایگزینی کنترل پنل، ابتدا همه اجزای متداول معیوب را آزمایش کنید. اگر هیچ یک از اجزای دیگر ناقص نباشد، جایگزین کردن کنترل پنل دما در نظر بگیرید.

کمپرسور

کمپرسور یک پمپ است که مبرد را فشرده و مبرد را از طریق تبخیر کننده و کویل های کندانسور گردش می دهد. اگر کمپرسور کار نمی کند، یخچال خنک نمی شود. قبل از جایگزینی کمپرسور، ابتدا تمام قسمت های مرسوم تر را بررسی کنید. اگر شما متوجه شدید که تمام اجزای دیگر به درستی کار می کنند، کمپرسور را بررسی کنید. برای تست پیوستگی بین پین های الکتریکی در کنار کمپرسور از یک مولتی متر استفاده کنید. اگر یک مدار باز وجود داشته باشد، کمپرسور احتمالا معیوب است. اگر کمپرسور معیوب است، باید توسط یک تکنسین مجاز نمایندگی تعمیر یخچال جایگزین شود.

برد کنترل اصلی  یخچال

برد کنترل اصلی ممکن است معیوب باشد. با این حال، این اتفاق به ندرت می افتد. قبل از جایگزینی برد کنترل اصلی، تمام قسمت های مرسوم را آزمایش کنید. اگر هیچ یک از اجزای دیگر ناقص نباشد، جایگزین کنترل اصلی را در نظر بگیرید.

نمایندگی, تعمیر یخچال : آب سردکن یخچال کار نمی کند

لوله آب در درب منجمد است

برای تعیین اینکه آیا لوله ی آب یخ زده است، لوله را در انتهای درب جدا کنید و هوا را از آن عبور دهید. اگر هوا عبور نكند، این نشان می دهد كه لوله ی آب یخ زده است. اگر لوله ی آب یخ زده باشد، آن را گرم کنید. علاوه بر این، اطمینان حاصل کنید که فریزر در دمای مناسب نگهداری می شود. دمای فریزر باید از 0 تا 10 درجه فارنهایت حفظ شود. اگر فریزر خیلی سرد باشد، خط آب ممکن است مسدود شود.

شیر ورودی آب : سوپاپ ورودی آب برای تامین آب به مخزن باز می شود. اگر دریچه ورودی آب معیوب است یا اگر فشار آب کم باشد، شیر آب باز نمی شود. دریچه نیاز به حداقل 20psi برای عملکرد مناسب دارد. اطمینان حاصل کنید که فشار آب به شیر حداقل 20 psi است.

فشار منبع آب خانه کم است.

برد کنترل آب سردکن : کنترل کل سیستم آب سردکن از طریق برد انجام می شود. ابتدا هر بخش از آی سرد کن را تست کنید به احتمال زیاد یک قسمت مشکا داشته باشد تا کل برد.

سوئیچ آب سردکن : سوئیچ های آب سردکن توزیع کننده ولتاژ به آب سردکن هستند. اگر یکی از سوئیچ ها معیوب باشد، آب سردکن کار نخواهد کرد.

فیلتر آب : گرفتگی فیلتر آب می تواند جریان آب را به آی سردکن محدود کرده و مانع از کارکرد مناسب آن شود. فیلتر آب باید هر شش ماه جایگزین شود تا جریان آب مناسب برقرار شود و کیفیت آب را تضمین کند.

سوئیچ درب

سوئیچ درب یخچال آب را هنگامی که درب یخچال باز است خاموش می کند. اگر سوئیچ درب نتواند عمل، آب سرد کن روشن نخواهد شد.

نمایندگی ,تعمیر یخچال : یخساز یخچال کار نمی کند

دمای فریزر بیش از 10 درجه F (-12C)

اگر دمای یخچال و فریزر بالاتر از 10 درجه فارنهایت (-12 درجه سانتیگراد) باشد، یخ ساز یخ تولید نخواهد کرد. دمای یخچال باید بین 0 تا 5 درجه فارنهایت (-18 تا -15 درجه سانتیگراد) تنظیم شود تا یخ ساز بتواند به درستی کار کند. در صورتی که دمای یخچال خیلی بالا باشد، اطمینان حاصل شود که کویل های کندانسور از آلودگی پاک می شوند و فن خنک کننده به درستی کار می کند. علاوه بر این، بررسی کنید که آیا فراست در کویل های تبخیر کننده انباشته شده است. اگر کویل های تبخیر کننده یخ زده باشد، بخشی از سیستم ضد یخ زدگی دیفراست احتمالا معیوب شده است.

دریچه ورودی آب

دریچه ورودی آب یک شیر کنترل الکتریکی است که برای تامین آب مخزن و یخ ساز باز می شود. اگر سوپاپ ورودی آب معیوب است یا اگر فشار کافی نداشته باشد، جریان آب از آن عبور نخواهد کر و در نتیجه، یخ ساز یخ را ایجاد نخواهد کرد.

ساختار یخ ساز

یک جزء سازنده یخ ساز ممکن است معیوب باشد. از آنجایی که بسیاری از اجزای سازنده یخ به طور جداگانه فروخته نمی شوند، ممکن است لازم باشد که تمام اجناس یخ ساز را خریداری و جایگزین کنید. قبل از جایگزینی سازنده یخ ساز، دریچه ورودی آب، لوله آب و فن را بررسی کنید. اگر هیچ کدام از این قطعات مشکل نداشته باشند و دمای یخچال و فریزر حداقل 15 درجه فارنهایت باشد، سازنده یخ ساز را جایگزین کنید.

ماژول یخ ساز

ماژول icemaker با یک موتور که چرخه بازوهای خارج کننده قالب یخ یا چرخاندن سینی برای خارج کردن قالب یخ به سطل یخ را انجام میدهد مجهز شده است.هنگامی که ترموستات یا سنسور در سینی یخچال به حدود 15 درجه فارنهایت می رسد، موتور سیکل آزاد کردن قالب های یخ انجام می شود. در پایان چرخه، ماژول یخچال، دستور را به شیر ورودی آب می فرستد تا سینی را با آب پر کند. اگر ماژول یخچال ناقص باشد، یخ ساز یخ را تولید نمیکند اول، بسته به مدل شما، اطمینان حاصل کنید که کلید روشن / خاموش در موقعیت قرار گرفته است یا بازوی سطل در موقعیت پایین قرار دارد. اگر ماژول Icemaker دارای تیغه های انژکتور است، بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که مکعب های یخی در تیغه های گیر نکرده باشد. در این ماژول معمولا نمره تست وجود دارد که یک تکنسین نمایندگی تعمیر یخچال می تواند برای تشخیص بیشتر مشکلات ماژول استفاده کند.

خانه ممکن است فشار آب ناکافی داشته باشد.

سوئیچ درب

سوپاپ درب یخچال و فریزر آب را هنگامی که درب یخچال باز است خاموش می کند. اگر سوئیچ درب نتواند انجام شود، آی سردکن روشن نخواهد شد.

کنترل سطح یخ

بعضی از یخچالها از یک پرتو مادون قرمز استفاده می کنند تا سطح یخ را در سطل یخ حس کنند. هنگامی که سطح یخ به بالای سطل می رسد، پرتو مادون قرمز را قطع می کند. سپس کنترل پنل یخ ساز را خاموش می کند. وقتی سطح یخ زیر پرتو قرار می گیرد، برد کنترل به یخ ساز دستور تولید یخ بیشتر می دهد. اگر برد کنترل سطح یخ عیب پیدا کند ، یخ سازمتوقف خواهد شد.

تعویض فیلتر آب را در صورت نیاز انجام دهید.

ترموستات قالب یخ ساز را بررسی کنید.

سوئیچ تولید یخ را بررسی کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال : دیفراست یخچال خراب است

برد کنترل یخ زدایی (دیفراست)

برد کنترل دیفراست میزان چرخه یخ زدایی را تعیین می کند. اگر برد کنترل دچار نقص شود، یخچال نمی تواند به چرخه یخ زدایی رود. قبل از تعویض برد کنترل دیفراست، ابتدا گرم کننده دیفراست و ترموستات دیفراست را باز کنید. اگر آنها به درستی کار می کنند، برد کنترل دیفراست احتمالا معیوب است.

تایمر یخ زدایی

تایمر دیفراست چندین بار در طول روز گرم کننده دیفراست رابرای آب کردن هر یخی که ممکن است در کویل های تبخیر کننده انباشته شده باشد روشن می کند. اگر تایمر یخ زدایی معیوب باشد، ممکن است چرخه دیفراست پیش نرود یا ممکن است در زمان یخ زدگی قدرت بخاری را نداشته باشد. برای تعیین اینکه آیا تایمر خنک کننده معیوب است، به آرامی شماره گیری را به چرخه یخ زدگی پیش می برید. کمپرسور باید خاموش شود و بخاری باید روشن شود اگر تایمر به اجزای باز شدن شارژ نمی فرستد و یا از چرخه یخ زدگی در عرض 30 دقیقه جلوگیری می کند، این نشان می دهد که تایمر یخ زدگی پیش نمی رود. اگر تایمر یخ زدگی پیش نرود، آن را جایگزین کنید.

ساختار گرم کننده دیفراست
ساختار بخاری دیفراست چندین بار در طول روز روشن می شود تا هر یخ زدگی که ممکن است در کویل های تبخیر کننده انباشته شده باشد را آب کند. اگر ساختار بخاری دیفراست ناقص باشد، سیستم یخ زدایی کار نخواهد کرد و یخ زدگی ادامه خواهد یافت تا روی کویل های تبخیر کننده تجمع یابد. برای تعیین اینکه بخاری معیوب است، از یک مولتی متر برای آزمایش آن برای تداوم استفاده کنید. اگر بخاری دیفراست تداوم ندارد، آن را توسط نمایندگی تعمیر یخچال جایگزین کنید.

ترموستات دیفراست

ترموستات دیفراست درجه حرارت کویل های تبخیر را نظارت می کند. هنگامی که کویل ها پایین تر از دمای تنظیم شده قرار می گیرند، ترموستات اجازه میدهد جریان برق به بخاری سیلندر در طی چرخه یخ زدایی وصل شود. در چرخه دیفراست، گرم کننده دیفراست، هر یخ زدگی را که ممکن است در کویل های تبخیر کننده انباشته شده باشد، ذوب می کند.برای بررسی ترموستات دیفراست در تعمیر یخچال خود با سامی تکنیک تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر یخچال : یخچال صدا می دهد

در صورتی که یخچال صر و صدای اضافه دارد موارد زیر را چک کنید:

 1. تیغه فن
 2. فن موتور فن تبخیر
 3. موتور فن کندانسور
 4. کمپرسور
 5. دریچه ورودی آب

نمایندگی تعمیر یخچال فریز

سامی تکنیک نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ها در انواع زیر را دارد:

یخچال های فریزر بالا

تعمیر یخچال فریزر پایین
تعمیر یخچال های درب فرانسوی
تعمیر یخچال های ساید بای ساید
تعمیر یخچال و فریزر جمع و جور
تعمیر یخچال بدون فریزر
تعمیر یخچال و فریزر توکار کم عمق

تعمیر یخچال فریزر صنعتی

علاوه بر تعمیرات یخچال فریزر سامی تکنیک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی ، تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر کولر گازی، تعمیرات لوازم خانگی در انواع برند ها می باشد و تعمیرگاه مجاز مرکزی برتر توسط مشتران شناخته شده است. از ویژگی خدمات تعمیرات یخچال فریز ما این است که:

 1. تمامی قطعات ما اورجینال مختص همان برند بوده.
 2. ضمانت نامه تضمین کیفیت 3 ماهه به مشتری اعطا می شود
 3. تعمیرات لوازم خانگی در کمتر از 24 ساعت انجام می شود
 4. قبل از انجام هر کاری به شما مشاوره کامل از عیب دستگاه و هزینه تعمیر آن داده می شود.
 5. تعمیر یخچال در محل انجام می شود
 6. تکنسین متخصص همان برند برای خدمت گذاری به شما اعزام می شود
 7. هزینه ها پایین و منطقی است.
 8. هیچ هزینه پنهان و غیر منتظره ای برای شما ایجاد نمی شود.
 9. نمایندگی تعمیر در شرق ، غرب ، جنوب و شمال تهران
 10. نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید

امروزه یخچال های ساید بای ساید در بیشتر خانه های ما وجود دارد و تعمیر یخچال ساید بای ساید هم نیاز به متخصص خود را دارد تا هزینه های زیاد برای مشتریان اضافه نشود و یخچال آسیب بیشتر نبیند. سامی تکنیک با بیش از 25 سال سابقه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی لوازم خانگی سامسونگ ، بوش، ال جی ، ویرپول، بکو، جنرال الکتریک، الکترولوکس، کنوود، دوو و ...در ایران تعویض تمامی قطعات اورجینال ترموستات، فیلترهای آب  ،لامپ های جایگزین، قطعات یخ ساز ، گرم کننده دیفراست، تبخیر کننده ها و فن ها، سوئیچ ها و و کمپرسور ، سوپاپ ها، سلونوئید، کشوها، سطل ها و قفسه ها و بسیاری از قطعات دیگر را انجام می دهد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

pic03

با توجه به ضروری بودن کارکرد دائم لوازم خانگی شما عزیزان میتوانید در صورت بروز هرگونه مشکل در هر ساعت از شبانه روز با تکمیل کردن این فرم بصورت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا با اعزام تکنسین سریع ترین زمان ممکن مشکل دستگاه شما را برطرف کنند.

این فرم فقط برای مشترکین تهران و حومه تهران می باشد.

فرم ثبت درخواست تعمیرکار

ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
کد امنیتی
ورودی نامعتبر است

* با ثبت سفارش آنلاین شما از 10% تخفیف برخوردار شوید.

* اولویت سرویس دهی با مشتریانی است که از طریق ثبت سفارش آنلاین درخواست خود را ثبت کنند.

*این فرم فقط برای درخواست تعمیرکار می باشد.

pic04