نمایندگی تعمیرات یخچال آدمیرال شمال تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال آدمیرال شمال تهران

دوست عزیز به این مطلب رای دهید.

نمایندگی تعمیرات یخچال آدمیرال شمال تهران مشکل دستگاه شما را کمتر از 1ساعت رفع می نماید. در صورتی که یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با تعمیرگاه مجاز بعنوان یک مرکز معتبر تعمیرات یخچال در شمال تهران تماس بگیرید.

در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما در شمال تهران حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.

نمایندگی تعمیرات یخچال آدمیرال :

266 94 227

نمایندگی تعمیرات یخچال آدمیرال :

33 120 264

گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات در نمایندگی تعمیرات یخچال آدمیرال شمال تهران بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال آدمیرال

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال – شمال تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال آدمیرال مرکز تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال آدمیرال شرق تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال آدمیرال غرب تهران

 

نمایندگی تعمیرات یخچال آدمیرال مرکز تهران

بهترین نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال ( Admiral ) در پایتخت

خدمات تعمیر یخچال آدمیرال در تمام مناطق تهران، از جمله پاسداران، نیاوران، ونک، پونک، تجریش، قیطریه، جنت آباد، تهران پارس، صادقیه، و… ارائه می‌شود.

تیم ما سوالات مهم شما را پاسخ می‌دهید. نمایندگی تعمیرات یخچال آدمیرال در کلیه مناطق تهران دارای شعبه است و با بیش از 10 سال سابقه، پوشش کامل در تمام نقاط فراهم شده است. پس از تعمیرات، قطعات یخچال آدمیرال تحت گارانتی قرار می‌گیرند تا اطمینان حاصل شود که مشکلات برطرف شده و اگر هر گونه مشکلی پیش آید، تضمین خدمات فنی فراهم است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *