تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران توسط نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل انجام می‌شود، این مراکز دارای 15 سال سابقه‌ی کار و متخصصان کاردان و کارآمد است. در صورت بروز هرگونه مشکل در ماشین لباسشویی با تماس با مراکز تخصصی تعمیر لباسشویی سامسونگ تکنسین های سامی تکنیک در آن‌ واحد به محل مراجعه کرده و نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران اقدام خواهند کرد.

فهرست مطالب

امروزه کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ سامی تکنیک انجام شده و به مشتریان گرامی ارائه خواهد شد.

ماشین لباسشویی ازجمله لوازم ضروری خانگی است که در صورت نبود آن، نظم شستشوی لباس‌ها به‌هم‌ریخته می‌شود.

لباسشویی سامسونگ ازجمله مارک‌هایی است که افراد در حین خرید با اطمینان کامل آن را خریداری می‌کنند تا از پرداخت هزینه‌های کلان جهت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ پرهیز کنند درحالی‌که تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل و یا سایر مارک‌های ماشین لباسشویی هیچ فرقی ندارد. زمانی که ماشین لباسشویی شما دچار مشکل فنی و یا قطعاتی می‌شود باید راه‌حلی را برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران پیدا کرد. اولین مرحله این است که بتوانید راه‌حلی جهت تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل پیدا کنیم تا بتوانید از سایر معضلاتی که ممکن است باوجوداین مشکل ایجاد شود، جلوگیری کنید.

در ظاهر تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و یا تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل کاری بسیار دشوار است حال اگر کمی صبور باشید و با قسمت‌های ماشین لباسشویی آشنا شوید می‌توانید تا قسمتی از مشکلات ماشین لباسشویی با خبر شده و با آگاهی بیشتری نسبت به استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران اقدام نمایید. سامی تکنیک توانسته تا با استفاده از کارشناسان خبره نسبت به ارائه خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل اقدام نماید. هم اکنون می توانید تنها با یک تماس از خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل استفاده نمایید تا در اسرع وقت تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل انجام شود.

امروزه کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ سامی تکنیک انجام شده و به مشتریان گرامی ارائه خواهد شد.

حال جهت تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل و یا سرویس آن به توضیح برخی از مشکلات رایج و روش حل آن می‌ پردازیم:

 • اولین کاری که باید حین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بررسی کنید این است که حالت برق‌رسانی به ماشین لباسشویی را بررسی کنید یعنی از رسیدن برق به دوشاخه مطمئن شوید، سپس اگر مشکل از برق‌رسانی و دوشاخه نبود باید بفهمید که مشکل پیچیده است.
 • دومین کاری که در حین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ باید چک کنید شیر آب متصل به ماشین لباسشویی سامسونگ است تا از آب‌رسانی کامل به ماشین لباسشویی مطمئن شوید.
 • ماشین لباسشویی ممکن است بوی بدی بدهد که می‌تواند ناشی از تجمع رسوب‌های آب و یا پودرهای ماشین لباسشویی باشد، در این صورت باید بدون وجود لباس در ماشین لباسشویی سامسونگ، هرچند ماه یک‌بار ماشین لباسشویی را با آب و سرکه و جوش‌شیرین شستشو دهید و یا بعد از هر بار شستشوی لباس‌ها لاستیک دور درب آن را پاک‌ کنید.

اگر نتوانستید تا با این روش ها نسبت به تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل اقدام نمایید به راحتی تنها با شماره گیری تلفن های امور مشترکین سامی تکنیک می توانید از خدمات مختلف تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل استفاده نمایید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل

خروج ماشین لباسشویی سامسونگ و یا سایر ماشین‌های لباسشویی برای تعمیر، از منزل کاری بسیار سنگین، زمان‌بر و دشوار است. باوجود مراکز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران امروزه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل موردنظر انجام می‌گیرد بدون اینکه دیگر نیازی باشد تا جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ آن را تکان داد.
نمونه‌ای از مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی نمایندگی سامی تکنیک است که با دارا بودن متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، به تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل پرداخته و مشکل شما را حل می‌کنند. امروزه کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ سامی تکنیک انجام شده و به مشتریان گرامی ارائه خواهد شد.
در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران، افرادی دوره‌دیده در زمینه مارک لباسشویی شما وجود دارند تا به‌صورت حرفه‌ای به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ شما بپردازند و یا آن را سرویس کنند. این خدمات تحت عنوان تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل ارائه می شود و به شما اجازه می دهد تا در منزل خود از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران استفاده نمایید.
شما باید در حین مواجه شدن با مشکل و عدم تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل تماس حاصل نمایید و از آن‌ها کمک بخواهید که اگر مشکل شما جزئی و ساده بود که به‌صورت تلفنی به تعمیر لباسشویی سامسونگ شما کمک می‌کنند، در غیر این صورت در اولین فرصت به محل موردنظر آمده و به تعمیر ماشین لباسشویی در محل می‌پردازند.
تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل خدماتی است که سامی تکنیک توانسته با سال ها تجربه و تخصص این امکان را فراهم نماید تا کاربران در هر نقطه از تهران بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن از خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل استفاده نمایند. امروزه کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ سامی تکنیک انجام شده و به مشتریان گرامی ارائه خواهد شد.

چند مشکل رایج در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و راه ‌حل آن!

برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، مراکز تخصصی ماشین لباسشویی سامسونگ جهت راهنمایی، اطلاعاتی را در صفحه سایت خود قرار داده‌اند تا شما خریداران در حین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ دچار سردرگمی نشوید و درصورتی‌که از پس مشکل برنیامدید بهتر است با تماس با مراکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران سامی تکنیک بتوانید مشکل ماشین لباسشویی خود را حل کنید.
مشکلاتی رایج در حین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ وجود دارد ما روش‌هایی را برای شما ارائه می‌دهیم تا بتوانید آن‌ها را حل کنید، این مشکل‌ها عبارت‌اند از:

ماشین لباسشویی نمی‌چرخد

پس عمل شستشو و خشک‌کردن لباس‌ها به‌درستی انجام نمی‌شود پس شما مجبور هستید بعد از خارج کردن لباس‌ها از ماشین لباسشویی دوباره آن‌ها را آبکشی کرده و در خشک‌کن قرار دهید.

این مشکل ممکن است به دلیل مشکلات سوپاپ و یا مشکل یاتاقان ماشین لباسشویی باشد. در این شرایط باید با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل تماس بگیریم تا درآن‌واحد به تعمیر لباسشویی سامسونگ شما بپردازند.

چگونه ماشین لباسشویی سامسونگ را ریست کنیم؟

اکثر ماشین های لباسشویی جدید دارای ویژگی ای هستند که به شما امکان

چگونه ماشین لباسشویی سامسونگ را شناسایی کنم؟

یکی از بزرگترین چالش‌ها برای خرید لوازم خانگی خصوصا ماشین ‌لباسشویی، شناسایی لباسشویی

مدت‌زمان گارانتی ماشین لباسشویی سامسونگ چقدر است؟

برند سامسونگ با توجه به این که به عنوان یکی از شناخته شده

ماشین لباسشویی سامسونگ در حین شستشو به‌شدت می‌ لرزد

این مشکلی اساسی در ماشین‌های لباسشویی است که ممکن است به دلیل عدم تراز بودن ماشین لباسشویی و یا وجود بار بیش‌ازحد این مشکل ایجاد شود که برای رفع این مشکل باید پایه‌های جلویی ماشین لباسشویی را که متحرک است تراز کنیم و از حمل بار اضافی بر ماشین لباسشویی بپردازیم.

گاهی ممکن است دلیل این لرزش‌ها به دلیل مشکل فنرها و یا تسمه و یا مشکل دیگ باشد که در این صورت باید با متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیریم تا در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی کنند.

ماشین لباسشویی حرکت نمی‌کند

در چنین شرایطی از تکان دادن ماشین لباسشویی پرهیز کرده و سریعا از خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل یک نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران استفاده نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل شما اقدام نماید.

ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌کند

که به علت مسدود بودن و گرفتگی قسمت تخلیه و یا خراب بودن پمپ تخلیه و اجزای آن است؛ که اگر مشکل از پمپ باشد باید توسط متخصصین تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل مورد تعمیر قرار بگیرد

ماشین لباسشویی لرزش دارد

که ممکن است براثر تراز نبودن ماشین لباسشویی و یا وجود بار نامتعادل در ماشین لباسشویی باشد و یا به فنرهای زیرین آن مرتبط باشد که باید چک شود و سپس نسبت به تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل اقدام نمود.

ماشین لباسشویی یا به‌آرامی آبگیری می‌کند و یا سرریز می‌شود

که می‌تواند به دلیل شل شدن و یا پارگی شلنگ اتصال آب باشد که قطعا نیاز به تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل خواهد بود.

ماشین لباسشویی آب را نشت می‌دهد

که باید قسمت پنل پشت و درپوش بالایی را برداشته تا به محل نشتی دست پیدا کنیم اگر ﻣﺤﻞ نشتی آب، ﯾﮑﯽ از رابط‌های ﻻﺳﺘﯿﮑﯽ آب باشد باید سریعا نسبت به تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل اقدام نموده و ﺗﻌﻮﯾﺾ شود.

شکسستگی قاب مخصوص لباسشویی سامسونگ

اگر بیرون روی آب بر اثر شکستگی قابِ ﻣﺨﺼﻮص ﺟﺎﭘﻮدری، ترکیدن واترپمپ و… باشد، باید هرچه سریع‌تر تعویض شود و نسبت به تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل اقدام گردد.

چرا لباسشویی شما روشن نمی‌شود

که به دلیل قطعی برق و یا مشکل برقی باشد و یا ممکن است از برد الکتریکی ماشین لباسشویی باشد.

ماشین لباسشویی نمی‌چرخد

که به دلیل خرابی سیستم قفل درب، تسمه محرک لباسشویی و یا ایراد موتور و اجزای مرتبط مانند کپلر، کلاچ و… است که باید در حین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ چک شوند.

امروزه کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ سامی تکنیک انجام شده و به مشتریان گرامی ارائه خواهد شد.

 

 

 

فیلم آموزشی در مورد تعمیر موتور اینورتر لباسشویی سامسونگ

مراحل تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

در صورتی که دستگاه شما هنوز دارای گارانتی می باشد ابتدا شما باید با نمایندگی سامسونگ تماس بگیرید تا در صورت شامل بودن عیب ایجاد شده در موارد تحت پوشش گارانتی، کارشناس لباسشویی سامسونگ به محل شما اعزام شده و تعمیرات را رایگان انجام دهد اما اگر گارانتی شما تمام شده و یا تکنسین اعلام می کند که این عیب به وجود آمده شامل گارانتی نمی شود کافیست با تعمیرگاه مجاز سامسونگ یا نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ (سامی تکنیک) تماس بگیرید.
سپس شرحی از نوع ایراد به وجود آمده به تکنسین های تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ بدهید تا ابراد به وجود آمده را متوجه شده و پیش فاکتور هزینه تعمیرات و یا تعویض احتمالی قطعات اورجینال را به شما بدهد و شما در صورتی که مواقفت نمایید در کمتر از 2 ساعت بهترین تکنسین متخصص و حرفه ای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و یا دیگر لوازم خانگی سامسونگ را به محل شما اعزام می کند.
لازم به ذکر است متخصصین ما آموزش دیده و تکنسین همان برند می باشند و با کلیه مبانی و عیب یابی های حرفه ای برند شما آشنا می باشند و در کمترین زمان عیب ماشین لباسشویی و … را شناسایی کرده و آن را به صورت حساس و با دقت تعمیر می کنند.
تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ ما اولویت خود را تعمیر قطعات فابریک قرار می دهد و در صورتی که به هیچ وجه امکان تعمیر قطعه وجود نداشت و یا تعمیر قطعه کارایی اولیه خود را نداشته باشد سپس قطعات مورد نیاز را با همسان اورجینال همان قطعه تعویض می کنند. ما به هیچ وجه از قطعات چینی و فیک و دست دوم برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ شما استفاده نخواهیم کرد و این یکی از وجه تمایزات تعمیرات لوازم خانگی سامی تکنیک می باشد.

 

تعمیر لباسشویی سامسونگ تکنولوژی های ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر لباسشویی سامسونگ - تکنولوژی های ماشین لباسشویی سامسونگ

ظرفیت شستشوی بالا : شما می توانید لباس های بیشتری را در یک دور شستشو بریزد و در زمان خود صرفه جویی کنید.

 

مراقبت هوشمند: Smart Care ویژگی لباسشویی های سامسونگ است که سیستم کنترل هوشمند خطا ،تشخیص و عیب یابی آسان مشکلات را از طریق صفحه نمایش LED با استفاده ازApp تلفن هوشمند ارائه می دهد که موجب صرفه جویی در زمان و هزینه های تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ می شود.

 

PowerFoam™: پاورفرم موثر سامسونگ، با مراقبت های پیشرفته از پارچه، پاکیزگی را بهبود می بخشد و به مواد شوینده اجازه می دهد تا به طور مساوی پراکنده شوند ودر پارچه ها سریعتر و عمیق تر نفوذ کنند.

 

Super Speed : ویژگی سوپر اسپید یا سرعت فوق العاده جدید ماشین لباسشویی های سامسونگ به طور قابل توجهی زمان های شستشو را کاهش می دهد. درام بزرگ این لباسشویی ها اجازه غلت خوردن آزادانه لباس ها را می دهد که همراه با تکنولوژی اسپری پر سرعت آب و موارد پاک کننده به لباس ها باعث سرعت در تمیز تر شدن و از بین بردن لکه لباس ها می شود.پس از آن جت شستسویی آبکشی با آب تمیز آن را آبکشی می کند. سیستم VRT Plus آن نیز تضمین کننده این است که درام به خوبی متعادل شده ، بنابراین زمان چرخش کاهش می یابد.

 

vRTplus™: (تکنولوژی کاهش ارتعاش) این واشرماشین لباسشویی سامسونگ با استفاده از سنسورهای لرزش سه بعدی و تکنولوژی کنترل هوشمند، نویز و ارتعاش را کاهش میدهد و باعث عملکرد بی سر و صدای ماشین لباسشویی می شود.

 

Deep Steam : ویژگی بخار عمیق لباسشویی سامسونگ عملکرد تمیزی را سرعت می دهد و گرد و خاک، چرک را از بین می برد و بنابراین تمیزکاری عالی را فراهم می آورد.

 

Self Clean: ویژگی سلف کیلین یعنی تمیز کردن خودکار خود لباسشویی. برای راحتی نهایی، تکنولوژی تمیزکاری خودکار ماشین لباسشویی سامسونگ، درام و همچنین واشر را پاک می کند. این ویژگی می تواند داخل دستگاه را تمیز کند و از شر خاک انباشته شده در واشر درب، بدون استفاده از مواد شیمیایی خلاص شوید که بعد از هر 40 سیکل به طور خودکار اطلاع داده می شود.

 

از دیگر ویژگی های ماشین لباسشویی سامسونگ که تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ را حساس تر می کند Premium & Ergonomic Design و DD Motor می باشد که نشان می دهد تعمیرات این دستگاه پیشرفته باید توسط یک تعمیرکار متخصص سامسونگ انجام شود و تنها باید به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ مراجعه کرد تا به دیگر قطعات و کار کرد های لباسشویی آسیب وارد نشود.

 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

پیدا کردن یک نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران در گذشته بسیار دشوار بود اما امروز با خدماتی از قبیل تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل یا تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل کاری بسیار راحت و آسوده است. امروزه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران در تمامی منطقه‌ها وجود دارد و کاربران جهت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران خود نیاز نیست زمان و هزینه‌ی زیادی را صرف کنند چرا که متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران، در نمایندگی‌های تعمیر لباسشویی سامسونگ آمورش های کافی دیده و آماده خدمت‌رسانی در محل هستند.

روش کار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران به این‌گونه است:

 • ابتدا کاربر جهت اقدام برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران تماس می‌گیرد و مشکل ماشین لباسشویی خود را مطرح می‌کند. حال اگر مشکل جزئی بود با تلفن حل می‌شود در غیر این صورت متخصصان تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل حضور یافته و به حل مشکل تعمیر لباسشویی سامسونگ می‌پردازد.
 • گاهی این اقدامات به‌صورت اینترنتی است و نیازی به تماس تلفنی نیز نخواهد داشت، شما به سایت سامی تکنیک جهت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ وارد می‌شوید سپس برای ثبت سفارش باید مشکل ماشین لباسشویی را به‌صورت دقیق وارد نمایید سپس آدرس دقیق محل موردنظر را وارد کرده و شماره تماستان را وارد می‌نمایید. در این صورت متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل با دیدن سفارش شما با شماره تماس گرفته و هماهنگی لازم را انجام می‌دهند و سپس نسبت به تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل اقدام خواهند کرد.

 

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی ازجمله لوازم‌خانگی است که وجود آن در هر خانه‌ای ضروری است. ماشین لباسشویی سامسونگ ازجمله مارک‌هایی است که معروف است و گارانتی بالای دارد. حال از مارک لباسشویی که خارج شویم برای اینکه ماشین لباسشویی با طول عمر بالاتری داشته باشیم بهتر است تاریخی مشخص را برای سرویس سالیانه آن قرار دهیم. امروزه کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ سامی تکنیک انجام شده و به مشتریان گرامی ارائه خواهد شد.

حال برای اینکه از تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل پرهیز کنیم بهتر است سالیانه آن را سرویس‌دهی کنیم که سرویس ماشین لباسشویی توسط متخصصان مراکز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ انجام می‌گیرد.

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی سامسونگ

بدین‌صورت است که شما با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران تماس می‌گیرید و خواستار سرویس ماشین لباسشویی خود می‌شوید. متخصصان کاردان و دوره‌دیده ماشین لباسشویی به محل موردنظر آمده و به سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ شما می‌پردازند.
متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران با توجه به دوره‌هایی که دیده‌اند و تخصص‌هایی که دارند می‌توانند از نوع صدای ماشین لباسشویی به وجود برخی ایرادات ماشین لباسشویی دست یابند و به تعمیر ماشین لباسشویی بپردازند.
در حین سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ تسمه، شفت و یا هر یک از اجزایی که به‌نوعی کهنه‌شده‌اند و یا مشکلی برای آن‌ها ایجادشده است که در صورت عدم تعمیر و یا تعویض آن مشکلات جدی‌تری ایجاد خواهد شد، متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ آن‌ها را تعویض و یا تعمیر می‌کنند.

همچنین علاوه بر سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل بهتر است اقداماتی را انجام دهید که باعث افزایش عمر طولانی ماشین لباسشویی سامسونگ شود. این اقدامات شامل:

 •  از ریختن لباس‌های سنگین و بدون تراز به داخل ماشین لباسشویی سامسونگ خودداری کنید زیرا باعث خرابی شده و شما مجبور به تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل خواهید شد.
 • در صورت مشاهده هرگونه صدای غیرعادی در ماشین لباسشویی به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بپردازید.
 • بعد از هر بار شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ آب لاستیک دور درب ماشین لباسشویی سامسونگ خود را خشک نمایید تا نیازی به تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل نباشد.
 • از ریختن پودرهای ماشین لباسشویی زیاد به ماشین لباسشویی سامسونگ خودداری کنید که باعث ایجاد رسوب می‌شود.
 • هرچند ماه یک‌بار به رفع رسوب‌های موجود در ماشین لباسشویی سامسونگ بپردازید تا نیازی به تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل نباشد.

 

خرابی‌های رایج که در حین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با آن مواجه هستیم

متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل در حین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با مشکلاتی مواجه می‌شود که ما شما را با آن آشنا می‌کنیم. مشکلاتی که در حین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با آن روبه‌رو می‌شوید عبارت‌اند از:

ماشین لباسشویی سامسونگ ازکارافتاده است و روشن نمی‌شود.

این مشکل ممکن است در اثر فعال شدن دکمه عدم تعادل ایجاد شود که به دلیل نامتعادل بودن بار ماشین لباسشویی سامسونگ است. اگر مشکل همچنان بود ممکن است مشکل از برد فرمان یا تایمر باشد که در چنین مواقعی باید با متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ آسیب‌دیده تماس بگیریم تا در اسرع وقت نسبت به تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل اقدام نمایند.

دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ به‌درستی نمی‌چرخد.

اگر آب موجود در لباس‌ها در انتهای شستشو همچنان زیاد باشد، می‌تواند دلیلی باشد که سبد لباسشویی به‌درستی نمی‌چرخد. حال ممکن است سوئیچ درب و یا ضامن درب مشکل داشته باشد و یا ایرادی در سیم‌های رابط وجود داشته باشد، تسمه ماشین لباسشویی سامسونگ پاره شده باشد و یا ایرادی در اجزای داخلی یا تایمر الکترونیکی ایجادشده باشد، در چنین شرایطی به انجام تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل نیاز است.

ماشین لباسشویی سامسونگ بیش‌ازاندازه لرزش دارد.

ممکن است ماشین لباسشویی در حالت تراز نباشد و یا بر روی سطحی لق قرارگرفته باشد. ممکن است نوارهای لرزه‌گیر داخلی شکسته یا از بین بروند. به یاد داشته باشید که اگر این مشکل را به‌زودی حل نکنید براثر لرزش زیاد مشکل‌های بدتری نیز ممکن است ایجاد شود، در نتیجه در اسرع وقت باید نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل اقدام نمایید.

آب سرد در ماشین لباسشویی سامسونگ وجود ندارد.

ممکن است شیر ورودی آب سرد به ماشین لباسشویی متصل نشده باشد و یا شلنگ تاخورده باشد؛ و یا رسوبات موجود در آب باعث گرفتگی شیر و شلنگ متصل به آن شده باشند. یا مشکل از مادربرد اصلی دستگاه فرمان باشد که دستور وارد شدن آب به دستگاه را صادر نکند، تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل برای این موضوع خاص به صورت تخصصی انجام خواهد شد.

ماشین لباسشویی سامسونگ چکه می‌کند و آب ریزی دارد.

این مشکلات می‌تواند به دلیل شل شدن شلنگ‌ها، استفاده زیاد از ماشین لباسشویی سامسونگ، مسدود شدن شلنگ تخلیه، پمپ‌ها، نشتی و ترک برداشتن دیگ لباسشویی و یا سوراخ شدن دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ و… باشد. بزرگ‌ ترین خطری که در این میان جان کاربر را تهدید می‌کند این است که به دلیل چکه کردن آب بر روی سایر اجزای ماشین لباسشویی ممکن است ماشین لباسشویی اتصال کند و یا باعث برق‌گرفتگی افراد شود.

پس بهتر است در اولین فرصت با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران جهت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود تماس بگیریم و تا قبل آمدن ماشین لباسشویی را به برق نزنید. امروزه کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ سامی تکنیک انجام شده و به مشتریان گرامی ارائه خواهد شد.

تخلیه آب ماشین لباسشویی سامسونگ به‌درستی انجام نمی‌ شود.

درصورتی‌که پمپ تخلیه شما خراب باشد، تسمه ماشین لباسشویی پاره و یا دچار مشکل شده باشد و یا شلنگ تخلیه آب انسداد داشته باشد، آب در داخل دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ می‌ماند و تخلیه صورت نمی‌گیرد. درصورتی‌که اگر آب به‌درستی تخلیه نشود باعث بروز مشکلات جدی‌تر و هزینه آور تر می شود.

بعد از شستشو، ماشین لباسشویی سامسونگ لکه‌هایی را روی لباس به‌جا می‌گذارد.

ممکن است لباس ما لکه‌ای داشته باشد که بعد از شستشوی ماشین لباسشویی لکه از بین نرود این مشکلی نیست چرا که لکه غیرقابل‌حل در پودر و آب ماشین لباسشویی سامسونگ است. درحالی‌که اگر لباس بدون لکه وارد ماشین لباسشویی شده و با لکه از ماشین لباسشویی خارج شود ممکن است ایراد از روغن‌موتور ماشین لباسشویی باشد که نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ توسط متخصصین تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل دارد.

لکه‌ها و ذره‌های پودر ماشین لباسشویی یا مایع شوینده بر روی لباس‌های شسته شده باقی می‌ماند

گاهی ممکن است لکه‌ها و ذره‌های پودر و مایع لباسشویی بر روی لباس‌هایتان باقی بماند که ممکن است از معیوب بودن اجزای داخلی یا تنظیمات دستگاه بوده باشد. ممکن است به دلیل گرفتگی ورودی شیر آب سرد توسط رسوبات و یا منتقل نشدن آب به میزان کافی به داخل دیگ ماشین لباسشویی باشد. در صورت مشاهده این مشکلات بهترین روش تماس با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل است تا با مراجعه به محل به تعمیر لباسشویی سامسونگ بپردازند.

 

رفع سروصدای زیاد ماشین لباسشویی سامسونگ در حین تعمیر لباسشویی سامسونگ

یکی از اصلی‌ترین دلایل برای تماس با مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل سامی تکنیک، سروصدای زیاد آن است؛ که هر نوع صدا می‌تواند دلیلی داشته باشد و قطعا نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران خواهد بود که در چنین شرایطی می توانید از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل استفاده کنید. امروزه کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ سامی تکنیک انجام شده و به مشتریان گرامی ارائه خواهد شد. این صداها شامل موارد زیر می‌شود.

 • صدای خرخر کردن ماشین لباسشویی می‌تواند براثر گیرکردن چیزی در لوله تخلیه باشد که باید سریعاً رفع شود تا لوله دچار ترکیدگی نشود.
 • صدای کلیکی ماشین لباسشویی به دلیل گیرکردن سکه و یا سنجاق و…در واشر تخلیه یا لاستیک دور درب لباسشویی باشد که باید آن‌ها را بررسی کرد.
 • صدای وزوز یا هوووم ماشین لباسشویی به دلیل وجود جسم خارجی در پمپ لباسشویی این صدا ایجاد می‌شود.
 • پمپ تخلیه و موتورپمپ جز مواردی است که باید توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران تعمیر و بازرسی شود.
 • تسمه در صورت خرابی، پارگی یا کهنگی و خشک شدن تسمه باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود.
 • بالشتک موتور از بالشتک برای انتقال قدرت موتور به شفت‌های استفاده می‌شود. در استفاده معمولی از لباسشویی بالشتک موتور آن فرسوده شده و باعث تولید سروصدا می‌شود و باید برای جلوگیری از سروصدا تعویض شود.
 • کمک‌ فنر کمک‌فنرهای برای جذب لرزش‌های حاصل از چرخش دیگ شستشو می‌باشند و در صورت خرابی و عدم توانایی در کنترل ضربات حاصل از دیگ باعث ایجاد سروصدا می‌شوند که باید سریعاً تعویض شوند تا به دیگر اجزا ضرری نرسانند.
 • تسمه کاهش حرکت دیگ این تسمه‌ها از چهار طرف به دیگ متصل هستند و در استفاده معمولی ممکن است درگذر زمان دچار ایراد شوند و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ احساس شود ولی اگر مدام بار سنگین در لباسشویی ریخته شود باعث آسیب دیدن به این تسمه‌ها در زمان کوتاه تری می‌شود و در صورت پارگی با چرخش دیگ صدای ضربه تولید می‌کنند و برای حل مشکل باید هر چهار تسمه باهم تعویض گردند.
 • پولی موتور، پولی شفت و پولی پمپ در این پولی‌ها ممکن است حجم زیادی از خاک، گریس و خرده لاستیک‌هایی انباشته شوند و در هنگام کار موتور صدای جیغ مانند از خود ایجاد کنند. اگر لباسشویی در هنگام شروع به کار و چرخش و تخلیه این صدا را از خود ایجاد کرد باید نسبت به‌جایگزینی این پولی‌ها اقدام به عمل آید.
 • تسمه پمپ تسمه‌ها ممکن از در استفاده مداوم از لباسشویی دچار پوسیدگی شوند و صدای جیغ و ناهنجاری را ایجاد کنند که در صورت بروز این مشکل باید تسمه جدیدی جایگزین شود.
 • بلبرینگ‌های دیگ در صورت استفاده مداوم از لباسشویی، استفاده از شوینده نامناسب و ریختن بار بیش‌ازحد به لباسشویی باعث آسیب دیدن بلبرینگ‌ها شده و صدای ناله مانند را تولید می‌کند و درنتیجه باعث رسیدن آب به بلبرینگ و شکستن آن می‌شود و باید سریعا نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران اقدام کرد.
 • سه‌نظام نگه‌دارنده درام در صورت شکستن یکی یا هر سه‌شاخه نگه‌دارنده در سرعت‌های بالا درام لنگرانداخته و با دیگ فرعی و هیتر درگیر می‌شود و در صورت تداوم این عمل یاتاقان نیز آسیب جدی می‌بیند. درنتیجه در صورت مشاهده هرگونه صدای خشن و غیرطبیعی از ماشین لباسشویی سریعاً آن را خاموش کرده و نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.

 

دلیل نشتی آب در حین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

ازجمله مواردی که برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل سامی تکنیک تماس می‌گیرند این است که ماشین لباسشویی آب می‌دهد و این بسیار خطرناک است ممکن اتصال و یا خطر برق‌گرفتگی می‌شود. امروزه کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ سامی تکنیک انجام شده و به مشتریان گرامی ارائه خواهد شد.

حال به دلایل نشت آب در ماشین لباسشویی سامسونگ می‌پردازیم که باید خودمان با کمک متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به تعمیر آن بپردازیم.

دلیل نشتی آب در حین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

 • پمپ لباسشویی یکی دیگر از علت‌های نشت آب از زیر ماشین لباسشویی
 • دریچه ورودی آب نیز به‌عنوان دیگر علت نشت آب از زیر ماشین لباسشویی
 • شیلنگ لباسشویی یکی از علت‌های نشت آب از زیر ماشین لباسشویی

که در غیر این صورت باید با متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران تماس بگیریم تا آن‌ها به تعمیر آن بپردازند.

 

مشکلات مربوط به تخلیه در حین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

ازجمله مشکلاتی که به دلیل عدم تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ برای کاربران ایجاد می‌شود و قطعا نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران خواهد بود این است که آب کثیف حاصل از شستشو در داخل ماشین لباسشویی می‌ماند و باعث می‌شود امر شستشو تکمیل نشود و لباس‌ها در داخل همان آب مانده و در نتیجه چرک لباس‌ها گرفته نمی‌شود. حال به دلایلی می‌پردازیم که باعث مشکل در امر تخلیه می‌شود:

 • خرابی پمپ تخلیه و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران
 • خرابی شیر الکتریکی یا شیر برقی لباسشویی
 • خرابی تایمر لباسشویی که قطعا نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خواهد بود.
 • گرفتگی و انسداد محل خروج آب در شیلنگ تخلیه لباسشویی، لوله فاضلاب، فیلتر تخلیه دستگاه
 • ممکن است شیلنگ تخلیه آب ماشین لباسشویی سامسونگ در پشت ماشین لباسشویی، از لباسشویی جداشده باشد
 • تا خوردن و یا پاره شدن شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ
 • مسدود شدن فیلتر تخلیه به‌وسیله لباس‌های سایز کوچک مانند جوراب، کش و یا لباس‌ زیر
 • انسداد لوله فاضلاب در منزل که نیازی به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و باید نسبت به تعمیرات لوله ها اقدام کرد.

 

تعمیر موتور ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در حالتی که مشکل ساده باشد در خانه به کمک مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل کاری بسیار آسان است. حال ما می‌خواهیم به تعمیر موتور ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل بپردازیم. اولین صدایی که در خرابی موتور به گوش می‌رسد نوعی صدای وزوز است که از ماشین لباسشویی شنیده می‌شود.
در این صورت قسمت پشتی ماشین لباسشویی را بازکرده و موتور را به‌آرامی با کمک شخصی دیگر از ماشین لباسشویی خارج کنید ‌کنیم سپس تسمه‌های محرک و پمپ را از موتور ماشین لباسشویی جدا کرده و نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ اقدام نمایید.
بعد از جدا کردم تسمه و پمپ، موتور را به‌تنهایی روشن می‌کنیم اگر موتور روشن شد که ایراد از موتور نیست، در نتیجه بهتر است یک به یک اجزا را به موتور وصل کنید تا در یابید ایراد از کدام‌یک از اجزا است تا بتوان نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران اقدام نمود.
حال ممکن است موتور ماشین لباسشویی سامسونگ روشن نشود که در این صورت جهت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و موتور آن بهتر است با نمایندگی‌های مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس گرفته تا به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ شما بپردازند. امروزه کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ سامی تکنیک انجام شده و به مشتریان گرامی ارائه خواهد شد.

 

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل مانند سایر ماشین‌های لباسشویی مستلزم هزینه است. حال به قسمت هزینه‌های ماشین لباسشویی می‌پردازیم.
هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بسته به مدل‌ها و نوع خرابی‌های آن متفاوت است مثلاً هزینه‌ی تعمیر موتور ماشین لباسشویی سامسونگ با تعویض موتور ماشین لباسشویی متفاوت است.
هزینه تعویض و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران با هزینه‌ی سرویس سالیانه آن بسیار متفاوت است. پس بهتر است در صورت بروز مشکل در ماشین لباسشویی قبل از تعمیر با مراکز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران تماس گرفته و هزینه تعمیر خود را از متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بپرسند.
متخصصان مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل با توجه به مشکل شما به سؤالات شما پاسخ می‌دهند.

 

چند توصیه در مورد تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل

چند توصیه در مورد تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل

 • قبل از تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بهتر است ماشین لباسشویی را از پریز جدا کنیم تا خطر برق‌گرفتگی به صفر برسد. این نکته حتی در حالتی که شما از خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران استفاده کنید نیز صدق می کند.
 • قبل از تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، لباسشویی را از شیر آب نیز جدا کنید. این موضوع نیز در تمامی حالات اهم از تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل وجود دارد.
 • در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران، درصورتی‌که از ایراد و نحوه‌ی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ اطلاعات ندارید بهتر است با مراکز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تماس حاصل نمایید تا از خرابی بیشتر جلوگیری شود.
 • در حین تعمیر قسمت موتور بهتر است از یک شخصی جهت بالا آوردن موتور کمک بگیرید. در حالتی که از خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران استفاده کنید قطعا فردی وجود خواهد داشت تا این کار را با دقت انجام دهد.
 • از ابزارها و دستگاه‌های مخصوص تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده کنید. کارشناسان و متخصصانی که از طرف نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران و سامی تکنیک برای ارائه خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل اعزام می شوند تمامی تجهیزات و ابزار های مخصوص را به همراه دارند.

 

دلایل خشک نکردن لباس‌ها و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

خشک نکردن لباس‌ها در ماشین لباسشویی سامسونگ می‌تواند به دلیل کار نکردن خشک‌کن ماشین لباسشویی باشد که در این صورت آب لباس‌ها باقی می‌ماند و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خواهد بود. برای حل این مشکل در منزل خود می توانید از خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل یا تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل سامی تکنیک استفاده نمایید.

امروزه کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ سامی تکنیک انجام شده و به مشتریان گرامی ارائه خواهد شد.

15 دلیل خشک نکردن لباس‌ها در ماشین لباسشویی سامسونگ عبارتند از:

 • خرابی قطعات داخلی در ماشین لباسشویی
 • قطعی برق که در چنین شرایطی نیازی به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران نخواهد بود.
 • سوختن ترانس برد که در صورت مواجهه با این مشکل باید به تعویض قطعه پرداخت.
 • خرابی کلید خشک‌کن لباسشویی که می توانید به سادگی از خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل استفاده نمایید. زیرا دیگر نیازی به مراجعه حضوری به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران نخواهد بود.
 • ازکارافتادن موتور لباسشویی
 • جریان هوای نامناسب
 • تنظیمات نامناسب لباسشویی
 • قرار دادن بیش‌ازحد لباس در داخل لباسشویی
 • خرابی فیوز حرارتی یا ترموستات
 • اشکال در خازن لباسشویی
 • اشکال در تاخو لباسشویی، بهتر است حتما از خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران استفاده کنید.
 • گرفتگی پمپ آب که معمولا نیازی به استفاده از خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران نیست و با کمی تلاش می توانید مشکل را برطرف کنید.
 • سوختن پمپ آب، در چنین شرایطی قطعا باید نسبت به تعویض آن توسط نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران اقدام شود.
 • قفل شدن شیر برقی
 • اشکال در زغال‌های موتور

این‌ها مواردی هستند که نیاز است شما در صورت مواجهه با این مشکل باید با مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ خود تماس بگیرید. کارشناسان سامی تکنیک در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران اقدام خواهند کرد.

امروزه کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ سامی تکنیک انجام شده و به مشتریان گرامی ارائه خواهد شد.

 

لباسشویی سامسونگ آبگیری نمی‌کند و قطعا نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خواهد بود!

همان طوری که تاکید شد در چنین شرایطی قطعا نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خواهد بود، ازجمله مواردی که کاربران با مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل سامی تکنیک تماس می‌گیرند این است که ماشین لباسشویی آبگیری نمی‌کند در نتیجه کارشناسان زبده و خبره سامی تکنیک در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل اقدام خواهند کرد. حال بهتر است به دلایل عدم آبگیری لباسشویی سامسونگ بپردازیم. ممکن است عدم آبگیری به دلایل زیر باشد:

لباسشویی سامسونگ آبگیری نمی‌کند و قطعا نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خواهد بود!

 • شیر آب ورودی ماشین لباسشویی سامسونگ را تست کنید تا در امتداد مسیر شیلنگ ماشین لباسشویی باشد.
 • درب ورودی شیر برقی، پشت ماشین لباسشویی شیلنگ آب ورودی لباسشویی را بازکنید. در ورودی شیر برقی، فیلتر را ببینید که چیزی گیر نکرده باشد.
 • حال باید سقف لباسشویی را بردارید و اتصالات شیر برقی را تست کنید که این موارد نیاز دارد تا کمی اطلاعات فنی داشته باشید تا در حین باز کردن ماشین لباسشویی به قسمت‌های آن آسیب نرسانید.
 • به کمک ولت‌متر ولتاژ شیر برقی را در حین کار چک کنید که باید ۲۲ ولت باشد.
 • دستگاه را چک کنید که در حالت دمو یا فروشگاهی نباشد.

 

لباسشویی سامسونگ کار نمی‌کند!

در یک روز تعطیل خانه را تمیز کرده‌اید و آماده‌اید تا لباس‌های چرک را بشویید تا کار تمیزی شما تکمیل شود که ماشین لباسشویی بعد از فشردن دکمه تایمر، ماشین لباسشویی سامسونگ روشن نمی‌شود و همه لباس‌های چرک شما باقی می‌مانند. حال جهت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود باید بدانید دلیل این کار نکردن‌ها چیست؟ یا می توانید از طریق خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل از یک متخصص کمک بگیرید!
البته پیش از اینکه دلایل متداول خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ را بدانید بهتر است در نظر داشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید نسبت به تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل اقدام نمایید، برای این کار کافی است به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران مراجعه کنید.

این دلایل عبارت‌اند از:

 • ﭘﺮﯾﺰ متصل به دوشاخه ﺑﺮق ﻧﺪارد.
 • دوشاخه‌ی ماشین لباسشویی و یا کابل راﺑﻂ آسیب‌دیده است.
 • ﺑﺮق مستقیم از ﺗﺮﻣﯿﻨﺎل وارد ﮐﻠﯿﺪ اﺻﻠﯽ ماشین لباسشویی ﻧﺸﺪه است.
 • ﮐﻠﯿﺪ روشن شدن ماشین لباسشویی خراب اﺳﺖ.
 • ارتباط میکرو سوئیچ‌ها قطع‌شده و ﯾﺎ میکرو سوئیچ ﺧﺮاب اﺳﺖ.

 

چند علت تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی

یکی دیگر از مواردی که افراد با آن در حین استفاده از ماشین لباسشویی روبه‌رو می‌شوند عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی سامسونگ است که باید در حین مواجه‌شدن با این مشکل با متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران جهت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود تماس بگیرند تا متخصصان تعمیر لباسشویی سامسونگ در اسرع وقت به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران بپردازند. این یکی از برجسته ترین خدماتی است که سامی تکنیک تحت عنوان تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل ارائه می دهد.
این خدمات برای مشترکین و مصرف کنندگان شهر تهران در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد زیرا سامی تکنیک در تمامی نقاط تهران دارای نمایندگی مجاز بوده و در اسرع وقت کارشناسان برای تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل اعزام خواهند شد.

حال دلایلی وجود دارد که باعث عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی شده و این باعث می‌شود روند شستشو تکمیل نشود و لباس‌ها را کثیف و خیس تحویل می‌دهد. حال به علت‌های تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی سامسونگ می‌پردازیم:

 • ممکن است پروانه پمپ ماشین لباسشویی براثر گیرکردن نخ و کرک، گیرکرده باشد.
 • ممکن است فیلتر پمپ یا شیلنگ تخلیه مسدود شده باشد.
 • ممکن است الکترو پمپ ماشین لباسشویی خراب‌شده باشد.
 • ممکن است پمپ تخلیه خراب باشد و نیاز به تعمیر داشته باشد.

 

علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

در بسیاری از موارد ماشین لباسشویی بعد از روشن شدن نمی‌چرخد و این ذهن کاربران ماشین لباسشویی را مشغول می‌کند که دلیل این موضوع چیست و چرا ماشین لباسشویی دچار این مشکل شده است و چگونه می توان نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران اقدام نمود؟ این مشکل می تواند دلایلی مختلفی داشته باشد که به راحتی با استفاده از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل سامی تکنیک می توانید نسبت به رفع آن اقدام نمایید.

 • مقدار بیش‌ازحد لباس در ماشین لباسشویی باعث می‌شود که موتور نتواند درام دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ را به‌خوبی بچرخاند.
 • سوئیچ‌ها و تنظیمات
 • مجموعه قفل درب ماشین لباسشویی نیز در عدم چرخیدن دیگ لباسشویی تأثیر دارد. اگر ماشین لباسشویی سامسونگ باز باشد، کلید درب، از چرخش ماشین لباسشویی جلوگیری می‌کند.
 • پمپ تخلیه نیز ممکن است به دلیل گیرکردن اشیا از حرکت ماشین لباسشویی جلوگیری کرده و صدای وزوز می‌دهد.
 • تسمه‌ها
 • موتور ماشین لباسشویی عامل اصلی چرخاندن دیگ ماشین لباسشویی است.

که همه‌ی این موارد باید توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل چک شود تا به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران بپردازند و این گونه می توانید خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل را به راحتی در اختیار داشته باشید.

امروزه کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ سامی تکنیک انجام شده و به مشتریان گرامی ارائه خواهد شد.

 

علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی خاموش

گاهی بعد از خاموش شدن ماشین لباسشویی بعد از شستشوی لباس‌ها با این صحنه مواجه می‌شوید که آب در ماشین لباسشویی جمع شده است و در این لحظه قطعا فکر می کنید که نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خواهد بود، این شرایط ممکن است دو حالت کلی داشته باشید که با توجه به این نکته کارشناسان تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل سامی تکنیک می توانند نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند.

 • آب درون دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ تمیز است
 • آب درون دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ کثیف است

شیر برقی در ماشین لباسشویی سامسونگ یک وسیله‌ی مغناطیسی است که وظیفه‌ی اصلی این وسیله قطع و وصل کردن جریان آب به درون ماشین لباسشویی است. زمانی که مقدار آب داخل دیگ ماشین لباسشویی به حد مجاز برسد، هیدرو ستات ماشین لباسشویی سامسونگ دستور می‌دهد جریان آب به داخل دیگ ماشین لباسشویی قطع شود؛ اگر این شیر برقی و یا هیدرو ستات ماشین لباسشویی خراب باشد در داخل دیگ ماشین لباسشویی آب جمع می‌شود و شما باید نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران اقدام نمایید.

گاهی ممکن است ماشین لباسشویی در حین کار و یا اتمام عملیات شستشو دچار این مشکل شود که به دلایل این عیب‌ها نیز می‌پردازیم که عبارت‌اند از:

 • ممکن است فیلتر ماشین لباسشویی دچار مشکل شده باشد.
 • ممکن است خرطومی زیر دیگ ماشین لباسشویی دچار مشکل شود.
 • ممکن است پروانه پمپ ماشین لباسشویی دچار مشکل شود.
 • ممکن است در پمپ تخلیه ماشین لباسشویی چیزی گیرکرده باشد.
 • ممکن است فاضلاب داخلی منزل شما دچار گرفتگی شده باشد.

 

چند راه عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ

برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ توسط خود کاربر و یا افراد متخصص در تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل، باید مشکلات ماشین لباسشویی از روی عیب‌ های ایجادشده بر روی آن تشخیص داده شود که ما اطلاعاتی را در جهت شناسایی عیب‌های ماشین لباسشویی سامسونگ در اختیار شما قرار می‌دهیم تا شما حین مواجه‌شدن با این عیب‌ها در ماشین لباسشویی با متخصصان کار بلد تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید تا نسبت به تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل شما اقدام نمایند.

 • ماشین لباسشویی لباس را خوب نمی‌شوید.
 • دیگ لباسشویی نمی‌چرخد.
 • ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود.
 • آب ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌شود.
 • بدنه ماشین لباسشویی برق می‌دهد.
 • کلیدهای ماشین لباسشویی به‌درستی کار نمی‌کند.
 • لرزش ماشین لباسشویی و صدای زیاد آن.
 • ماشین لباسشویی در فاصله زمانی کم آبگیری کرده و تخلیه می‌کند.
 • بسته نشدن درب ماشین لباسشویی.
 • درب ماشین لباسشویی باز نمی‌شود.

 

انواع ماشین لباسشویی سامسونگ

انواع ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین‌های لباسشویی سامسونگ انواع مختلفی دارند. یکی از نکات متمایزکننده بین ماشین‌های لباسشویی سامسونگ میزان وزنی است که می‌توانند آن را شستشو دهند که این میزان از 3 کیلو آغازشده و در ظرفیت آخر تا 13 کیلو می‌توانند به شستشو بپردازند. از دیگر ویژگی‌های ماشین‌های لباسشویی سامسونگ می‌توان به خاصیت ادواش و حباب سازی آن اشاره نمود.

همچنین ماشین‌های لباسشویی سامسونگ در دو طرح درب از بالا و جلو روانه بازار می‌شوند و ماشین‌های لباسشویی سامسونگ همگی 18 ماه گارانتی دارند و موتور آن‌ها به‌تنهایی 123 ماه شامل گارانتی سام سرویس است. البته در هر مقطعی شما می توانید به راحتی در حین خرابی ماشین لباسشویی از خدمات مراکز معتبر تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران مجموعه فنی سامی تکنیک استفاده کنید تا در اسرع وقت کارشناسان نسبت به تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل شما اقدام نمایند.

 

نکات مهم انتخاب ماشین لباسشویی سامسونگ

 • در هنگام خرید ماشین لباسشویی سامسونگ باید به نکاتی از قبیل میزان باری که می‌خواهیم وارد لباسشویی کنیم اطلاع داشته باشیم و متناسب با آن ماشین لباسشویی خود را انتخاب کنیم. همچنین با در نظر گرفتن خاصیت ادواش و حباب سازی ماشین‌های لباسشویی سامسونگ می‌توان انتخاب‌های متنوعی در این زمینه داشت. ماشین‌های لباسشویی سامسونگ برای انتقال نیرو از دو مدل تسمه‌ای و گیربکسی بهره می‌برند که بنا به علاقه شخصی و مزیت‌ها و معایبی که هرکدام دارند می‌تواند ازجمله نکاتی باشد که در انتخاب درست ماشین لباسشویی سامسونگ ما را راهنمایی می‌کند.
 • ازنظر کیفیت نیز ماشین لباسشویی سامسونگ در رده‌ی بهترین مارک لباسشویی قرار دارد.
 • در حین انتخاب ماشین لباسشویی سامسونگ چیزی که کاربر را به خرید این ماشین لباسشویی ترغیب می‌کند وجود گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش و شکل ظاهری زیبای این ماشین‌های لباسشویی است. در حین خرابی به راحتی می توانید از خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران استفاده نمایید.

در صورتی که حتی پس از انتخاب درست و ایده آل نیز ماشین لباسشویی سامسونگ شما دچار خرابی شد و احساس کردید که نمی توانید نسبت به جابجایی آن اقدام کنید و به تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل نیاز دارید می توانید با شماره گیری تلفن های ارتباطی سامی تکنیک از خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل استفاده نمایید.

 

خطاهای موجود (کد ارورها) در حین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

در حین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خطاهای مختلفی ممکن است با توجه به قدیمی یا جدیدتر بودن ماشین لباسشویی رخ بدهد و جهت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ نیز باید تمامی این خطاها برطرف گردد ازجمله این خطاهای مهم در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

خطای 5e: مربوط به عدم توانایی تخلیه آب است. برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در این خطا باید قطعاتی از قبیل پمپ تخلیه و شیلنگ تخلیه مورد بررسی قرار بگیرند تا تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل به‌درستی انجام پذیرد.

خطای DC: مربوط به عدم تعادل در دیگ و عدم توانایی در چرخش است. برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در این مرحله باید نسبت به تعمیر بلبرینگ و چفت ماشین لباسشویی سامسونگ اقدام نمود.

خطای OE: مربوط به پر کردن بیش‌ازحد لباسشویی است. تعمیر ماشین لباسشویی در این مرحله مهم نیست و بیشتر باید میزان بار وارد کرده به داخل دیگ شستشو را کمتر کنیم.

1E :  این کد جدیدا در ماشین های لباسشوی سامسونگ تعبیه شد و معدل قدیمی این کد همان E7 می باشد که یک معنی می دهند این که سنسور کنترل کننده سطح آب مشکل دارد.
3E, 3E1, 3E2, 3E3, 3E4:   این کدها معادل همان کد های قدیمی EA و EB می باشند که وجود نقص در موتور را بیان می کنند.
E4: که معادل همان E1 می باشد که نشان می دهد که خطا در تامین آب این دستگاه است و ماشین لباسشویی سامسونگ شما تشخیص نمی دهد که دستگاه پر از آب است. بررسی کنید که شیر آب وصل است و باز است و آب فشار کافی دارد. بررسی کنید که آیا شلنگ آب پیچ نخورده.  فیلتر ورودی را در انتهای شیر آب بررسی کنید. اگر این شرایط برقرار است  ولی هنوز ارور نشان داده می شود به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.
4E1, 4E2: این کد ها معادل 4Ed می باشد و نشان دهنده مشکل در دمای آب می باشد.
5E: معادل E2 می باشد و می گوید که مسئله تخلیه آب است و  آب از دستگاه خارج نمیشود.
6E : این ارور بیانگر این است که گرم کننده آب کار نمی کند
6F: ناشناخته: این کد خطا نیست. با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.
8E: جریان بیش از حد مجاز
9E1: معادل PH1 خطای برق
9E2: معادل Plo خطای برق
AE: معادل 13E خطای ارتباط سیگنال بین PCB اصلی و Sub PCB
bE : مشکل در موتور
bE1: معادل 12E نشان دهنده مشکل در دکمه پاور یا همان دکمه روشن و خاموش
B2/bE2 :  معادل کد 14E  که گویای مشکل در دکمه کنترل است
bE3: معادل 18E دکمه معیوب
CE: معادل E8  مشکل در سرد کردن آب
dE, dE1: معادل کد Ed که مشکل در درب را نشان می دهد
dE2 : خطای سوئیچ روشن / خاموش
FE : ارور در فن
H1 HE,:  مشکل در دمای آب
HE1:  معادل E5 گرم کننده آب کار نمی کند
HE2: گرم کننده (هیتر) خشک کن کار نمی کند
HE3: عملکرد بخار بطور عادی کار نمی کند
HOT: ماشین لباسشویی خیلی داغ است. این ارور نیست فن دستگاه تا زمانی که دستگاه به اندازه کافی برای شستشو خنک شود (55 درجه سانتیگراد) کار می کند. سپس درب باز خواهد شد. – این از ارور گرم کن یا هیتر جلوگیری می کند.
LE, LE1: معادل E9 و  11E  نشت طبیعی / نشت آب – سطح آب پایین در طی چرخه شناسایی شده است.
OE, OF:  معادل E3  ارور سر ریز. پودر مایع شستشو / بیش از حد بودهبرق دستگاه را قطع کنید، 30 ثانیه صبر کنید و سپس منبع تغذیه را دوباره روشن کنید. پمپ تخلیه باید شستشو را تخلیه کند.
t1, ee2/t2 , tSt:  ماشین لباسشویی در حالت تست است
) SUD گاهی اوقات به صورت  غلط UD5 خوانده می شود) : این زمانی اتفاق می افتد که کف زیاد شناسایی شده است.
tE: یا همان EC مشکل در سنسور دما
tE1, tE2, tE3 : مشکل در سنسور دما
UC: نوسانات بیش از حد در ولتاژ منبع تغذیه
UE معادل E4 : خطای نامتعادل – بار لباس در درام نامتعادل است

گاهی حتی با دانستن این ایرادات و خطا ها نیز نمی توانید به تعمیر لباسشویی سامسونگ خود بپردازید پس بهتر است در چنین شرایطی از خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران استفاده نمایید.

 

نکات مهم درباره تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل

در تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل باید به نکات بسیاری توجه داشت برای مثال در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ باید از درستی چفت‌ها و اتصالات شلنگ‌ها اطمینان حاصل کرد همچنین در تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل باید بلبرینگ‌ها و دیگر قطعات دخیل در چرخش دیگ شستشو مورد بررسی قرار بگیرند.
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در برخی از موارد می‌تواند به‌آسانی انجام پذیرد ولی در بعضی از موارد تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل بسیار پیچیده می‌شود و باید توسط متخصصین انجام‌پذیر تا در مراحل تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به مشکلی برنخوریم.
در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ راه‌ها را آسان بگیرید درست است ماشین لباسشویی سامسونگ پیچیده است ولی می‌توان از روش‌هایی ساده برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده کرد برای مثال آیا به ماشین لباسشویی برق می‌رسد؟ آیا آب به‌اندازه کافی به ماشین لباسشویی می‌رسد؟ آیا تخلیه به‌درستی انجام می‌شود؟ و … درنتیجه با ساده گرفتن دلایل خرابی می‌توان به‌راحتی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل را انجام داد.
در تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل باید چفت‌ها به‌درستی تعمیر گردد، تمامی دکمه‌ها چک شود تا در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ دچار مشکل نشویم. درنتیجه این سخنان در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ باید به‌تمامی نکات کوچک و بزرگ توجه داشت در از هرگونه خللی در مراحل تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ جلوگیری شود و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به‌درستی انجام پذیرد.
امروزه کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ سامی تکنیک انجام شده و به مشتریان گرامی ارائه خواهد شد.

 

ویژگی‌های مهم تعمیرگاه‌های مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ سامی تکنیک

تعمیرگاه‌های مجاز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ سامی تکنیک با دارا بودن متخصصان کاردان و کارآمد، خوش‌قول بودن متخصصان در تعین زمان و رسیدگی به مشکلات جهت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، تعمیر یخچال ، تعمیر یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید ، تعمیر ماشین ظرفشویی و تعمیر کلیه لوازم خانگی، دارا بودن متخصصان با تخصص‌هایی با توجه به مارک ماشین لباسشویی شما، دریافت باصرفه‌ترین هزینه و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بدون خارج کردن ماشین لباسشویی از منزل می‌توانند به مشکلات شما عزیزان رسیدگی کنند و در رفع آن‌ها نیز به شما کمک می‌کنند.

 

تعمیرات تخصصی تمامی مدل های ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیرات تخصصی تمامی مدل های ماشین لباسشویی سامسونگ

در تعمیر تخصصی ماشین‌های لباسشویی سامسونگ باید نکاتی را موردتوجه قرارداد.

 • باید در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تعمیرات از صفر تا صد انجام پذیرد که اگه از خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران استفاده می کنید خیال شما از این بابت راحت خواهد بود.
 • در تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل باید بعد از تعمیر از قطعات فابریک و اصلی خود کارخانه استفاده شود. این قطعات در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران وجود داشته و در تمامی خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل استفاده خواهد شد.
 • بعد از تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ باید برای این تعمیر گارانتی تعلق گیرد که تنها می توان انتظار داشت که این کار در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران صورت پذیرد.
 • در تعمیرات تخصصی لباسشویی سامسونگ باید افرادی باتجربه و مهارت بالا کار را بر عهده بگیرند و تعمیرکاران ماشین لباسشویی سامسونگ را در اسرع وقت انجام دهند.
 • برای تخصصی شدن تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل باید به ارائه همگانی خدمات، برآورد هزینه‌ها قبل تعمیر و پشتیبانی شبانه‌روزی توجه خاصی داشت که البته در طرح ارائه خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل توسط نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران کاملا به آن پرداخته شده است.
 • در تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل به علت گستره‌ی زیاد مدل‌های ماشین لباسشویی سامسونگ باید افرادی نسبت به تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل اقدام کنند که شناخت کافی نسب به‌تمامی مدل‌ها را دارند و می‌توانند هر مشکلی را با تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ حل کنند. افرادی که نسبت به تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل توسط نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران اقدام می کنند در این زمینه ها کاملا تخصص دارند.

امروزه کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ سامی تکنیک انجام شده و به مشتریان گرامی ارائه خواهد شد.

 

تاریخچه سامسونگ

سامسونگ (SAMSUNG)یکی از بزرگترین شرکت هایی است که در زمینه لوازم خانگی و الکترونیکی در سراسر جهان فعالیت دارد، این شرکت برای اولین بار در سال 1938 در کره به عنوان شرکت بازرگانی بنا نهاده شد و سپس در مسیر تولید لوازم خانگی و الکترونیکی کره پیشگام شد، هم اکنون جز برترین شرکت های تکنولوژی دنیا و کره محسوب می شود و بیشترین میزان فروش را دارد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران یکی از معتبر ترین مراکزی است که می توان در آن نسبت به تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل اقدام کرد و به راحتی و با خیال راحت از این خدمات استفاده کرد. سامسونگ هم اکنون در زمینه تولید تلفن های هوشمند، تلویزیون و ال سی و حتی چاپگر های رنگی و چند منظوره نیز فعالیت دارد.

 

پرسش و پاسخ‌ها در مورد تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

آیا ماشین لباسشویی سامسونگ دارای دکمه تنظیم مجدد هستند؟

 

امروزه بیشتر ماشین‌های لباسشویی دارای دکمه‌های ریست هستند تا در صورت بروز مشکل و ناتوانی در حل آن می‌توان با فشردن آن ماشین لباسشویی را ریست کرد و در ماشین لباسشویی‌هایی که دکمه ریست ندارد می‌توان با قطع از جریان برق این عمل را انجام داد.

 

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ چرخه میانی را متوقف می‌کند؟
چرا ماشین لباسشویی سامسونگ من در حال لرزش است؟
چرا ماشین لباسشویی سامسونگ من هنگام چرخش صدا ایجاد می‌کند؟
چرا ماشین لباسشویی من سریع نمی‌چرخد؟
چگونه ماشین لباسشویی سامسونگ را ریست کنیم؟
چگونه ماشین لباسشویی سامسونگ را شناسایی کنم؟
چگونه می‌توان خطای 5e ماشین لباسشویی سامسونگ را تعمیر کرد؟
چگونه می‌توان عملکرد ماشین سامسونگ را تنظیم مجدد کرد؟
چگونه می‌توان ماشین لباسشویی سامسونگ را تنظیم مجدد کرد؟
چگونه می‌توان ماشین لباسشویی سامسونگ را درجه‌بندی کنم؟
روش درجه‌بندی ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟
مدت‌زمان گارانتی ماشین لباسشویی سامسونگ چقدر است؟

 

دانلود کاتالوگ و دفترچه راهنمای انواع ماشین لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

 نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

33 120 264

266 94 227

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

440 82 443

175 70 440

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77

21 دیدگاه

 • سلام لباسشویی سامسونگ مدل ۸ کیلویی روشن که میکنم بعد از ۱ دقیقه ارور میده لطفاراهنمایی کنید

 • سلام ماشین لباسشویی سامسونگ توی جا پودری چقدر باید پودر بریزم

 • سلام ماشین لباسشویی سامسونگ ارور5E میدهد چرا اینجوری شده امکان داره بچم دست به دکمه‌هاش زده باشه این ارور بیاد

 • سلام خدا قوت ارور 4E در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست

 • سلام چیکار کنم در لباسشویی سامسونگ باز شود از این ۷ کیلویی هاست قبل از اینکه برنامه کارش تموم شده بازش کردم؟

 • سلام ارور LEدر ماشین لباسشویی سامسونگ نشانه چیست

 • سلام ماشین لباسشویی سامسونگ آب داخلش نمیاد و ارور LE میزنه ریست کنم درست میشه

 • چرا از زیر لباسشویی سامسونگ آب میدهد مشکل از تخلیه است

 • برای لباسشویی سامسونگ بهتر است از پودر استفاده شود یا مایع کدام بهتر است

 • سلام لباسشویی سامسونگ دارم برای تراز کردنش که دچار لرزش شده چه باید انجام دهم

 • فیلم نحوه تراز لباسشویی سامسونگ و بزارید داخل سایت
  ممنون از سایت خوبتون

 • سلام خسته نباشید خدمت دوست گرامی برای جرمگیری و رسوب زدایی ماشین لباسشویی چه باید انجام داد

 • ماشین لباسشویی سامسونگ دارم چه کنم داخل محفظه بو نگیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *