ارور کولر گازی وست پوینت

ارور کولر گازی وست پوینت

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

به منظور نشان دادن خرابی های سیستم کولر گازی وست پوینت و یا حفاظت از آن در برابر خطاهای احتمالی، کدهای خطای سفارشی که به ارور کولر گازی وست پوینت معروف هستند، در جلوی صفحه نمایش سیستم کولر گازی نمایش داده می شوند. سامی تکنیک به عنوان نمایندگی تعمیرات کولر گازی وست پوینت این مقاله را با هدف توضیح علت نمایش ارور کولر گازی وست پوینت و روش تعمیر کولر گازی به کمک کدهای خطا برای شما عزیزان فراهم کرده است. معنای کدهای خطا و ارور کولر گازی وست پوینت به شما و تعمیرکاران کولر گازی کمک می کند که سریع تر به مشکل ایجاد شده در کولر گازی پی ببرید و به تعمیر اسپلیت اقدام کنید.

کد خطا E1 در کولر گازی وست پوینت

این خطا مربوط به محافظ فشار بالا در سیستم است.

  • برای رفع این ارور، ابتدا میزان جریان برق ورودی به کمپرسور کولر را چک کنید، همچنین ممکن است این مشکل مربوط به خرابی برد کولر باشد.

کد خطا E2 در کولر گازی وست پوینت

این ارور خبر از ایراد در محافظ ضد یخ زدگی، می‌دهد.

  • جهت فع ارور E2، کولر را خاموش یا ریست و بعد از مدتی دوباره کولر را روشن کنید، در صورت رفع نشدن ارور، از تعمیرکاران مجرب کمک بگیرید.

کد خطا E4 در کولر گازی وست پوینت

دمای لوله رفت کمپرسور افزایش یافته است.

  • برای رفع این ارور، تمیز کردن اواپراتور، بررسی موتور فن و چک کردن میزان گاز سرمازا، می‌تواند کمک کند.

کد خطا E5 در کولر گازی

اشکال مربوط به محافظ جریان زیاد است.

  • جریان زیاد وارد شده به سیستم کولر ممکن است باعث آسیب رسیدن به برد فرمان کولر شده باشد، در وهله‌ی اول کولر ر ا ریست کنید، در صورت رفع نشدن مشکل، به افراد متخصص در این حوزه رجوع کنید.

کد خطا E6 در کولر وست پوینت

این ارور مربوط به خطای کابل ارتباطی است.

  • سرویس کردن کولر و بررسی کردن کندانسور کولر گازی و توجه به این موضوع که در مقابل نور مستقیم خورشید قرار نگرفته باشد، در رفع این ارور موثر هستند.

کد خطا H1 در کولر گازی وست پوینت

این خطا با یخ زدایی سیستم در ارتباط است.

  • در صورتی که روی پنل خارجی، یخ نزده باشد، با ریست کردن کولر، ارور برطرف می‌شود. اما اگر یخ وجود داشته باشد و با ریست کردن هم مشکل حل نشود، باید از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید.

باید به این نکته خیلی مهم توجه کنید که تمامی کدهای خطا و ارورهای کولر گازی وست پوینت که نمایش داده میشوند، به‌صورت حدودی عیب را به شما نشان می‌دهند نه به‌صورت کاملاً دقیق. مثلاً ارور e6 کولر وست پوینت به معنی خطای کابل ارتباطی است یا ارور e1 کولر وست پوینت به ایراد محافظ در سیستم دلالت درد. تا اینجا به 50% مشکل پی برده‌اید و باید بررسی کنید که چه عاملی سبب ایراد کابل یا محافظ شده است و آیا این اجزا معیوب هستند و باید تعویض شوند یا قابلیت تعمیر هم دارند؟

در صورتی که تخصص کافی در این زمینه ندارید، برای رفع ارور کولر وست پوینت از یک تکنسین متخصص تعمیر کولر گازی راهنمایی بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *