ارور ظرفشویی ال جی

ارور ظرفشویی ال جی

دوست عزیز به این مطلب رای دهید.

دلایل متعددی وجود دارد که باعث می شود ماشین ظرفشویی ال جی کارکرد درستی نداشته باشد. در چنین شرایطی یکسری کدهایی در صفحه نمایش ماشین لباسشویی نمایش داده می شود که این ارور ماشین ظرفشویی ال جی با آشنایی با این کدها می توان مشکلات را برطرف کرد.

از اونجا که گاهی علائم و ارورهای ماشین ظرفشویی خاص و منحصر به فرده، یک سری حروف و عدد بی معنی روی صفحه نمایشگر به نمایش درمیاد، تو این مقاله سعی کردیم اون اعداد و ارقام لاتین رو رمزگشایی کنیم تا شما هرچه سریعتر بتونین معنای این ارور رو پیدا کنین، پیدا کردن معنای این ارورها به شما کمک می کنه عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی راحت تر و دقیق تر پیش بره و در برخی موارد حتی خودتون بدون احتیاج به تعمیرکار مشکل رو حل کنین اما در برخی موارد حتما از خدمات نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی و متخصصان آن برای یافتن معنی ارور و رفع آن کمک بگیرید تا تمام مراحل را کامل و بی  عیب و نقص انجام داده باشید.

در صورتیکه مشکل شما رفع نشده است جهت تعمیر ماشین ظرفشویی خود با ما تماس بگیرید.

شرح خطاکد خطا
ورودی آبIE
نشتی آب سویچ کفEI
پمپ تخلیهOE
آب گیری بیش از حدFE
هیترTE
خطای هیترHE
قفل شدن موتورLE
خطای تقسیم کننده آبNE

پس خیلی دقیق صفحه‌ی نمایشگر ماشین ظرفشویی ال جی تون رو بررسی کنین، ارورهای e1،te و oe در ماشین ظرفشویی رو جدی بگیرین، معنی ارورها رو از این مقاله‌ی دکتر تعمیر پیدا کنین و اقدامات لازم رو برای حل مشکل این ارورها رو انجام بدین. از اونجا که این ارورها عموما نشون دهنده ی یه مشکل جدی توی ماشین ظرفشویی شما هستن پس حتما لحظه‌ی یه فکر تعویق انداختن و تاخیر در تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی نباشید  و در اسرع وقت مشکلات ماشین ظرفشویی خودتون رو رفع کنین.

قبل از این که کد خطای IE روی دیسپلی دستگاه ایجاد شود، دستگاه یک رفتار غیر عادی خواهد داشت. به این ترتیب که پمپ روشن می شود، اما آب وارد دستگاه نمی شود. بنابراین دستگاه نمی تواند شستشو را انجام دهد و به عبارتی به مرحله ی بعد نمی رود. همه ی این موارد، نشان دهنده ی مشکلات پر نشدن مخزن می باشند. به عبارتی دیگر دستگاه باید طی مدت زمان معینی، آب مورد نیاز دستگاه را تامین کند. این مدت زمان می تواند از ۳۰ ثانیه تا ۱۰ دقیقه برای مدل های مختلف دستگاه متفاوت باشد. وقتی این مدت زمان سپری شود، اما مخزن آب نداشته باشد یا آب درون مخزن برای شستشو کافی نباشد، این ارور ایجاد می شود.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *