تعمیر ماشین لباسشویی بوش


دوست عزیز به این مطلب رای دهید.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش نیز همانند سایر ماشین‌های لباسشویی هست، گاهی ممکن است این ایراد به‌راحتی حل شود و گاهی ممکن است به یک متخصص تعمیر لباسشویی بوش نیاز باشد.ما در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش روش‌هایی جهت تعمیر لباسشویی بوش در اختیارتان قرار داده‌شده و حق تصمیم‌گیری بر عهده خودتان است.

فهرست مطالب

اگر مشکل ماشین لباسشویی بسیار ساده و قابل‌حل توسط خودتان است، یا تخصصی فنی در امر تعمیرات ماشین لباسشویی بوش دارید بهتر است به تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در منزل بپردازید.

یا جهت تعمیر به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران ویل تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش در هر نقطه‌ای که زندگی می‌کنید سر بزنید تا به تعمیر لباسشویی بوش شما بپردازند.

با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در محل تماس بگیرید.

تعمیرات لباسشویی بوش در محل

حال برای اینکه بتوانید به تعمیرات ماشین لباسشویی بوش بپردازید باید کمی اطلاعات درزمینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش در دست داشته باشید. گاهی ممکن است مشکل بسیار جزئی باشد و بتوان به تعمیر لباسشویی بوش در منزل پرداخت، این مشکل‌ها عبارت‌اند از:

 • عدم کار کردن ماشین لباسشویی، به دلیل قطع شدن جریان برق در منزل هست و شما باید به چک کردن برق بپردازید. زیرا این اولین گام تعمیرات لباسشویی بوش در منزل است.
 • آبگیری نکردن ماشین لباسشویی بوش، به دلیل بسته بودن شیر آب‌رسانی متصل به ماشین لباسشویی، باید به بررسی باز یا بسته بودن شیر بپردازید.
 • عدم تخلیه ماشین لباسشویی، باید فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی را چک کنید تا چیزی گیر نکرده باشد و هرسال یکبار تمیز کنید.

همه‌ی این موارد جز نکاتی است که یک فرد غیر فنی می‌تواند به رفع مشکل‌های ساده جهت تعمیر ماشین لباسشویی بوش در منزل بپردازد و دیگر نیاز نیست در شهری همچون تهران به دنبال مراکز تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران بگردد و جهت تعمیر ماشین لباسشویی بوش خود آن را به بیرون از خانه ببرد و یا هزینه‌ای را جهت تعمیر لباسشویی بوش بپردازد. حتی می‌توانید از خدمات تعمیرات لباسشویی بوش در منزل استفاده نمایید.

هرچند اگر فرد دارای اندکی تخصص در امر تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید داشته باشد، می‌تواند با در صورت بروز مشکل تا حدی به تعمیرات لباسشویی بوش در منزل بپردازد و تا حدودی از اینترنت نیز کمک بخواهد و به رفع مشکل بپردازد.

 

تعمیرات لباسشویی بوش در محل

سامی تکنیک جز برترین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران هست، با دارا بودن مجهزترین تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش و متخصصان کاردان وکاربلد در امر تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در محل و بهترین پشتیبانان در امر کمک جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در منزل آماده خدمت‌رسانی به شما کاربران عزیز هست.

تعمیرگاه‌های تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران به جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران، در تمام نقاط شهر دارای مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی بوش هستند تا در صورت نیاز شما کاربران گرامی در اسرع وقت به محل موردنظر آمده و بدون خارج کردن ماشین لباسشویی از محل به تعمیر ماشین لباسشویی بوش بپردازند.

متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی بوش علاوه بر تعمیر لباسشویی بوش به سرویس سالیانه آن نیز رسیدگی می‌کنند اگر شما از آن‌ها درخواست کنید. پس بهتر است همین الان درخواست تعمیرات لباسشویی بوش در منزل را در سایت سامی تکنیک ثبت نمایید.

حال برای اینکه با متخصصان تعمیر لباسشویی بوش تماس بگیرید و از آن‌ها درخواست کمک کنید با وارد شدن به سایت سامی تکنیک صفحه‌ای باز می‌شود، از شما یک شماره تماس و ایراد ماشین لباسشویی را می‌خواهند و در اولین فرصت با شما تماس گرفته و آدرس دقیق محل را می‌پرسند. گاهی ممکن است با یک تماس به حل مشکل ماشین لباسشویی شما بپردازند.

در حین تعمیر ماشین لباسشویی بوش توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش، ماشین لباسشویی از محل تکان نمی‌خورد و متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش، با توجه به مارک ماشین لباسشویی لوازم وابزار متناسب با ماشین لباسشویی را به همراه خود می‌آورند تا هیچ‌گونه مشکلی در حین تعمیر لباسشویی بوش رخ ندهد.

گاهی ممکن است در حین تعمیر لباسشویی بوش قطعه‌ای از ماشین لباسشویی دچار سوختگی و یا آسیب شدیدی شده است و متخصص تعمیر لباسشویی بوش نمی‌تواند در محل به تعمیر آن بپردازد در این صورت فقط قطعه را از منزل خارج می‌کند و در اسرع وقت بعد از درست شدن آن را به محل بازمی‌گرداند.

مشکلات رایج در حین تعمیر ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش به دلیل اینکه یک برند معروف و معتبر می‌باشد دارای بهترین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران، بهترین تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش در سراسر ایران، کارت گارانتی و ضمانت معتبر و متخصصانی جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در محل است که به تعمیرات لباسشویی بوش در منزل خواهند پرداخت.

ماشین لباسشویی بوش نیز مانند سایر ماشین‌های لباسشویی همواره مشکلات و عیب‌هایی را به همراه خواهد داشت که در این قسمت با آن‌ها آشنا خواهید شد:

مشکلات رایج در حین تعمیر ماشین لباسشویی بوش

 • ماشین لباسشویی روشن نمی شود: می تواند به دوشاخه و جریان برق بستگی داشته باشد که باید چک شود، ممکن است در اثر نشت آب به داخل، ماشین لباسشویی اتصال کرده باشد، گاها هم براثر خرابی مدار الکتریکی داخلی هست، در این صورت باید با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در منزل تماس بگیرید.
 • ماشین لباسشویی نمی چرخد: می تواند به دلیل گرفتگی در شلنگ تخلیه و یا شلنگ آب ورودی باشد. می تواند به دلیل پارگی تسمه و یا مشکل در قسمت تایمر باشد، باید توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی بوش بررسی و تعمیر شود، همچنین اگر ماشین لباسشویی دارای بار نامتعادل باشد باید بار آن را به تعادل برسانید.
 • ماشین لباسشویی تخلیه نمی کند: گاها ممکن است به دلیل گیرکردن اشیا در فیلتر پمپ تخلیه باشد و باید به تمیز کردن فیلتر بپردازید، خرابی قفل در نیز باعث جلوگیری از تخلیه می ;شود و همچنین خرابی پمپ تخلیه علت دیگری است، باید توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی بوش بررسی و تخلیه شود.
 • ماشین لباسشویی سروصدای زیادی دارد: می تواند براثر عدم تراز بودن پای های جلویی ماشین لباسشویی باشد، با پیچاندن حرکت کرده و تراز می شود. ممکن است مشکل از خرابی و یا شکستن بلبرینگ های زیر دیگ ماشین لباسشویی باشد و یا اتاق درام ماشین لباسشویی دچار مشکل شده باشدکه باید توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش بررسی و تعمیر شود.گاها هم به دلیل وجود اشیا ناخواسته کوچک در ماشین لباسشویی و یا انسداد پمپ نیز صداهایی شنیده می شود که شاید نیازی به تعمیرات لباسشویی بوش در محل نباشد و به راحتی می توانید خودتان این مشکل را برطرف کنید.
 • ماشین لباسشویی می لرزد: ابتدا بهتر است بدانید لرزش ماشین لباسشویی اگر به سرعت توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش تعمیر نشو باعث از هم گسستن اجزای داخلی و بیرونی ماشین لباسشویی شود و هزین ی ی زیادی را برای شما بتراشد. علت لرزش ماشین لباسشویی نیز می تواند به بار نامتعادل و عدم تراز بودن نیز بستگی داشته باشد. ممکن است فنرهای ضربه گیر و یا وزن های ماشین لباسشویی دچار مشکل شده باشد که باید توسط متخصصان تعمیر لباسشویی بوش بررسی و تعمیر شود.ماشین لباسشویی دارای تسمه کاهش حرکت است ممکن است آن پاره یا شکسته شده باشد که باید توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش تعویض شود.
 • ماشین لباسشویی آب نشت می دهد لازم به ذکر است نشت آب ماشین لباسشویی می تواند باعث ایجاد اتصالی و یا خطر برق گرفتگی شود در صورت مشاهده نشتی ماشین لباسشویی را از برق جدا کنید و جهت تعمیر لباسشویی بوش با متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش تماس بگیرید.دلایل نشت آب ماشین لباسشویی خرابی پمپ تخلیه، خرابی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی و پارگی یا جدا شدن شلنگ های آب متصل به ماشین لباسشویی هست که باید توسط متخصصان تعمیر لباسشویی بوش تعمیر شود.
 • درب ماشین لباسشویی باز نمی شود زیرا داخل ماشین لباسشویی اندکی آب وجود دارد و حس گر درب آب را شناسایی کرده و باز نمی شود. گاها هم ممکن است قفل درب ماشین لباسشویی ایراد داشته باشد، باید توسط متخصصان تعمیر لباسشویی بوش تعمیر شود. در صورت نیاز به استفاده از خدمات تعمیرات لباسشویی بوش در محل کافی است با سامی تکنیک تماس بگیرید.
 • عمل خشک کردن را انجام نمی دهد که براثر تکمیل نشدن عمل چرخش است و یا عمل آبگیری و تخلیه را انجام نمی دهد. گاها ممکن است این مشکل از ترموستات ماشین لباسشویی باشد که باید توسط متخصصان تعمیر لباسشویی بوش موردبررسی قرار گیرد تا بعد از بررسی نسبت به تعمیرات لباسشویی بوش در محل اقدام نمایند.

در شهر تهران، جهت تعمیر و یا بررسی مشکلات به‌راحتی می‌توانید با مراکز تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران تماس گرفته و از آن‌ها کمک بخواهید تا در اسرع وقت به محل اعزام شده و نسبت به تعمیرات لباسشویی بوش در محل اقدام نمایند.

 

 

 

فیلم نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی بوش سامی تکنیک

 

معرفی قطعات مهم لباسشویی بوش

گاها ممکن است مشکلی برای ماشین لباسشویی بوش شما پیش بیاید و شما مجبور شوید به تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در منزل بپردازید و یا ممکن است هنگامی‌که با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش تماس می‌گیرید و درخواست کمک می‌کنید متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در محل از شما می‌خواهند تا به بررسی برخی اجزای ماشین لباسشویی بپردازید.

مشکل اصلی این است که شما برخی قطعات را نمی‌شناسید و هیچ آگاهی از آن ندارید.

همچنین متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران نیز برای اینکه به کمک شما کاربران برسند دوره‌هایی را در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران جهت شناسایی قطعه‌های ماشین لباسشویی بوش گذرانده‌اند تا در صورت بروز مشکل بتوانند به شما کاربران عزیز کمک کنند. هم اکنون می‌توانید با سامی تکنیک تماس گرفته و درخواست خود را مبنی بری تعمیرات لباسشویی بوش در منزل ثبت نمایید.

ماشین لباسشویی بوش از آن دسته برندهایی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است، دلیل آن قطعه‌های اصل و باکیفیتی است که در آن استفاده‌شده و کمتر نیاز است تا به تعمیرات ماشین لباسشویی بوش بپردازید.

همچنین بهتر است جهت جلوگیری از تعمیر ماشین لباسشویی بوش توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش، به سرویس سالیانه ماشین لباسشویی توسط متخصصان تعمیر لباسشویی بوش بپردازید و باعث طول عمر ماشین لباسشویی خود شوید.

و یا در صورت بروز مشکل جزئی نیز به رفع آن توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش بپردازید تا مشکلات جدی‌تر با هزینه بالاتر رخ ندهد و تنها استفاده از خدمات تعمیرات لباسشویی بوش در محل به راحتی مشکل شما را برطرف نماید.

حال جهت کسب اطلاعات برای تعمیر لباسشویی بوش، متخصصان تعمیر لباسشویی بوش از ما می‌خواهند تا قسمتی را بررسی کنید جهت رفع مشکل، بهتر است با قطعه‌های مهم ماشین لباسشویی بوش آشنا شوید تا ببینید در لحظه تعمیرات لباسشویی بوش در محل تعمیرکاران و متخصصان فنی چه قطعاتی را بررسی می‌کنند.

معرفی قطعات مهم لباسشویی بوش

 • بدنه ماشین لباسشویی تمامی اجزای داخلی را در خود جای‌داده و از آن‌ها محافظت می‌کند.
 • مخزن یا دیگ ماشین لباسشویی جنس سختی دارد تا زنگ نزند.
 • آبکش قسمت استوانه‌ای مانند که لباس‌ها در آن قرار می‌گیرند و حالت آبکش مانند دارد و این سوراخ‌ها برای رسیدن کف و آب برای شستشو است.
 • مخزن فرعی (چلیک) زیر جاپودری قرارگرفته است و آب حاوی پودر ماشین لباسشویی را نگه می‌دارد.
 • پولی وظیفه‌ی انتقال قدرت موتور ماشین لباسشویی به آبکش را بر عهده دارد.
 • تسمه باعث ایجاد ارتباط بین پولی بزرگ و کوچک می‌شود.
 • کاسه‌نمد وظیفه‌ی جلوگیری از وارد شدن آب به داخل دیگ و بلبرینگ‌ها را بر عهده دارد.
 • شیر الکتریکی وظیفه باز کردن درب ورودی آب را بر عهده دارد.
 • موتور درواقع قلب تپنده ماشین لباسشویی است.
 • تایمر مغز فرمان دهنده ماشین لباسشویی است.
 • هیدرو ستات وظیفه‌ی کنترل آب ورودی به ماشین لباسشویی را بر عهده دارد.
 • پمپ تخلیه وظیفه‌ی تخلیه آب کثیف به داخل فاضلاب را بر عهده دارد.

شناختن تمامی این اجزا جهت تعمیر لباسشویی بوش و یا جهت اطلاعات عمومی ضروری است.

در حین تعمیر لباسشویی بوش می‌توانید با بررسی اینکه چه مشکلی پیش‌آمده و پک کردن موردهای بالا دقیقاً به مشکل دسترسی پیدا کنید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران

امروزه در تهران تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش به‌منظور تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در محل ایجادشده‌اند تا به رفع مشکلات مردم تهران در تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در منزل بپردازند و از کشاندن لباسشویی به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران بپرهیزند.

امروزه در تهران به دلیل مسافت‌های طولانی و پر از ترافیک، خارج کردن ماشین لباسشویی جهت تعمیرکاری بسیار اشتباه است در نتیجه شما می‌توانید از خدمات متفاوتی که توسط نمایندگی‌های مجاز سامی تکنیک ارائه می‌شود استفاده کنید، یکی از این خدمات تعمیرات لباسشویی بوش در منزل است.

پس بهتر است جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بوش با متخصصان مراکز تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران تماس گرفته و از آن‌ها کمک بخواهید تا برای تعمیرات ماشین لباسشویی بوش به محل موردنظر شما مراجعه کنند و به بررسی و حل مشکلات ماشین لباسشویی شما بپردازند. نمایندگی‌های تعمیر ماشین لباسشویی بوش در سراسر نقاط تهران قرارگرفته است از شرق تهران تا غرب تهران، از شمال تهران تا جنوب تهران.

زمانی که شما با متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش جهت تعمیر لباسشویی بوش خود تماس می‌گیرید با توجه به آدرس موردنظرتان بهتر است با مراکز تعمیر ماشین لباسشویی بوش، در نزدیکی محل شما است تماس بگیرید تا متخصصان تعمیر لباسشویی بوش در اسرع وقت بتوانند به محل موردنظر آمده و به تعمیر لباسشویی بوش شما بپردازند.

متخصصان تعمیر لباسشویی بوش در سامی تکنیک نیز در سراسر تهران مراکز تعمیر دارند و آماده خدمت‌رسانی به شما کاربران گرامی می‌باشند و در کسری از زمان می‌توانید از خدمات تعمیرات لباسشویی بوش در محل استفاده نمایید.

 

دلایل روشن نشدن ماشین لباسشویی بوش

گاها ممکن است روز تعطیل لباس‌ها را در ماشین لباسشویی قرار دهید و ماشین لباسشویی را روشن کنید تا لباس‌ها را بشوید اما بعدازاینکه ماشین لباسشویی را به برق می‌زنید و دکه ماشین لباسشویی را فشار می‌دهید اما ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود.
اولین فکری که به ذهنتان می‌رسد این است، با مراکز تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش تماس بگیرید چون هیچ‌گونه تخصص فنی در امر تعمیر ماشین لباسشویی بوش ندارید. پس از تماس پشتیبان تعمیرات ماشین لباسشویی بوش از شما می‌خواهند تا مشکل ماشین لباسشویی خود را بیان کنید و در صورت نیاز به شما کمک می‌کند تا به تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در منزل بپردازید.
گاها ممکن است مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی بسیار جزئی باشد و نیازی نباشد که از خدمات تعمیرات لباسشویی بوش در منزل استفاده نمایید.

 • مشکل از پریز ماشین لباسشویی باشد، بهتر است از برق جدا کرده و دوباره در پریز وصل کنید.
 • ممکن است برق منزل شما قطع‌شده باشد که باید آن را چک کنید.
 • اگر درب ماشین لباسشویی بازبماند ماشین لباسشویی کار نمی‌کند.

متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی بوش از شما می‌خواهند تا به بررسی این موارد بپردازید، اگر مشکل از آن‌ها نبود متخصصان تعمیر لباسشویی بوش جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در محل از شما آدرس می‌خواهند تا به محل موردنظر بیایند.

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی چیست؟ متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش این موارد را جهت تعمیر لباسشویی بوش هنگامی‌که روشن نمی‌شود بررسی می‌کنند:

اگر به استارت و تایمر ماشین لباسشویی برق نرسد ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود و باید مشکل برق توسط تکنسین‌های برق حل شود.

گاها ممکن است صفحه‌کلید ماشین لباسشویی دچار اتصال و مشکل شده باشد که باید توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش بررسی و تعمیر شود.

ممکن است براثر مشکل برد کنترل اصلی ماشین لباسشویی باشد، برد همانند مغز ماشین لباسشویی عمل می‌کند و دسترسی به آن نیازمند دستگاه و وسیله‌های مخصوص است، باید همراه متخصصان تعمیر لباسشویی بوش جهت تعمیر لباسشویی بوش در قسمت برد باشد.

گاها به دلیل استفاده مداوم از ماشین لباسشویی فیوز داغ‌کرده و می‌سوزد و باید این ایراد توسط متخصصان تعمیر لباسشویی بوش بررسی و تعمیر شود.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران را آموزش داده‌اند تا بتوانند به‌راحتی به‌تمامی مشکلات غلبه کنند و آن‌ها را تعمیر کنند.

 

خرابی های رایج ماشین لباسشویی بوش

در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در محل همواره با مشکلاتی رایج در ماشین لباسشویی بوش روبه‌رو می‌شوند، افراد جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بوش با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران و یا مراکز تعمیر ماشین لباسشویی بوش در هر نقطه‌ای تماس می‌گیرند.

متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران یا مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در هر نقطه از شهر همواره در حین تعمیرات ماشین لباسشویی بوش با ایراداتی روبه‌رو می‌شوند، هرچند گاها برخی مشکلات سطحی بوده و ما روزانه با آن برخورد می‌کنید و راه حل ساده‌ای جهت حل آن‌ها وجود دارد که به راحتی قادر به تعمیرات لباسشویی بوش در منزل خواهید بود:

خرابی‌های رایج ماشین لباسشویی بوش

 • ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌کند دلیل اصلی آن مشکل در فیلتر پمپ تخلیه است، ممکن است چیزی گیرکرده باشد. پمپ تخلیه شکسته باشد و یا واشر شکسته است و عمل چرخش را به‌درستی انجام نمی‌دهد. باید توسط متخصصان تعمیر لباسشویی بوش بررسی و تعمیر شود.
 • درب ماشین لباسشویی باز نمی‌شود ممکن است قفل درب ماشین لباسشویی خراب‌شده باشد و یا در داخل ماشین لباسشویی آب مشاهده‌شده باشد.
 • ماشین لباسشویی بو می‌دهد به دلیل بسته بودن درب ماشین لباسشویی است چون محیط مرطوب است باکتری رشد می‌کند. بهتر است از خیس ماندن ماشین لباسشویی بپرهیزید و هر بار بعد شستشو آب ماشین لباسشویی را خشک‌کنید.
 • ماشین لباسشویی به‌شدت می‌لرزد ممکن است پایه‌ها در حالت تعادل نباشد و یا بار ماشین لباسشویی نامتعادل باشد. لرزش شدید به اجزای داخلی آسیب وارد می‌کند بهتر است سریع‌تر توسط متخصصان تعمیر لباسشویی بوش تعمیر شود.

برخی از این ایرادها باید توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش تعمیر و بررسی شود ولی بعضی از این مشکلات نیازی به متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش ندارد و با رعایت برخی نکات به‌راحتی حل می‌شود.

بهتر است هرسال به تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی بپردازید و سالیانه به سرویس ماشین لباسشویی توسط متخصصان تعمیر لباسشویی بوش بپردازید تا با ایجاد مشکلات بدتر مجبور نشوید به متخصصان تعمیر لباسشویی بوش در نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش جهت تعمیر لباسشویی بوش هزینه‌های کلانی پرداخت کنید، استفاده از خدمات سرویس سالیانه و تعمیرات لباسشویی بوش در منزل به راحتی باعث صرفه جویی در هزینه‌های شما خواهد شد.

 

علت سروصدای زیاد ماشین لباسشویی بوش

از جمله دلایل تماس با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش و درخواست کمک از متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در محل سروصدای زیاد ماشین لباسشویی است. این سروصدا خانواده را به سرسام آورده و باعث سلب آرامش خانواده می‌شود.

گاها ممکن است حل مشکل سر صدای ماشین لباسشویی نیازی به متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی بوش نداشته باشد و شما بتوانید به تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در منزل بپردازید.

 • این صدا ممکن است به دلیل بار متعادل لباسشویی از دیگ ماشین لباسشویی باشد و فقط لازم است جهت تعمیر لباسشویی بوش بار داخل ماشین لباسشویی را متعادل کنید.
 • در بعضی موارد ممکن است سطح زیر پایه‌های ماشین لباسشویی لق باشد یا پایه‌های ماشین لباسشویی تراز نباشد، صدای ایجاد شده از این 2 مورد می‌تواند باشد و جهت تعمیر لباسشویی بوش باید آن لقی گرفته شود و تراز کردن پایه انجام شود.
 • گاها به‌طور ناخواسته اشیائی کوچک مانند سکه و یا سنجاق و غیره در داخل ماشین لباسشویی افتاده است، با برخورد به دیواره‌ی ماشین لباسشویی صدا ایجاد می‌کند.

این‌ها مواردی هستند که جهت تعمیر لباسشویی بوش به متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی بوش نیاز ندارد و با اقدامات ساده حل می‌شود.

دلایلی که در ماشین لباسشویی باعث ایجاد صدا می‌شوند و قابل تعمیر توسط فرد غیر فنی نیستند:

 • ممکن است بلبرینگ‌های موتر و یا بلبرینگ‌های سه‌نظامی ماشین لباسشویی دچار شکستگی یا مشکل شده باشد، باید توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش بررسی و تعمیر شود.
 • ممکن است تسمه ماشین لباسشویی پوسیده و یا پاره شده باشد، توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش بررسی و تعویض شود.
 • ممکن است مشکل از دیگ ماشین لباسشویی باشد و یا شفت آبکش و یا فولی چرخاننده آسیب‌دیده باشد، باید توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش بررسی و تعمیر شود.
 • گاها هم ممکن است به دلیل ایجاد مشکل در وزنه‌های تعادل ماشین لباسشویی سروصدا ایجاد شود، بهتر است توسط متخصصان تعمیر لباسشویی بوش سالیانه ماشین‌های لباسشویی سرویس و عیب‌یابی شوند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران به نام سامی تکنیک جهت انجام سرویس سالیانه و تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران افراد متخصص و کاردان را استخدام و آموزش داده است تا به مشکلات ماشین لباسشویی شما رسیدی کنند.

 

دلیل نشتی آب ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی را پرازلباس کرده‌اید و آن را روشن کرده‌اید تا لباس‌ها را بشوید و شما به دنبال سایر کارهای خود می‌روید تا زمانی که ماشین لباسشویی کار خود را تمام کند.

بعد از صدای اتمام کار ماشین لباسشویی به سراغ لباس‌ها می‌روید اما با صحنه‌ی دل‌خراشی مواجه می‌شوید، تمام فرش آشپزخانه خیس شده است.

این مشکلی است که اکثر کاربران در تماس با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در محل بیان می‌کنند و یا خواستار کمک در انجام تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در منزل هستند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران آماده خدمت‌رسانی جهت تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران در تمام نقاط هستند با کمترین هزینه و در اسرع وقت.

دلایلی که باعث نشت آب ماشین لباسشویی می‌شوند، بعضی از آن‌ها به کمک پشتیبانان تعمیرات ماشین لباسشویی بوش می‌توان در منزل تعمیر کرد و در بعضی موارد نیاز است تا متخصصین تعمیرات ماشین لباسشویی بوش به محل موردنظر آمده و به تعمیر ماشین لباسشویی بوش بپردازند.

 • ممکن است شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی دچار شکستگی و یا گرفتگی باشد و یا ممکن است از قسمت موردنظر جداشده باشد که باید آن را چک کنید.
 • ممکن است از شلنگ آب ورودی باشد، باید چک شود تا پارگی نداشته باشد و یا به محل درست نصب‌شده باشد.
 • ممکن است دریچه شیر ورودی دچار زنگ‌زدگی، گرفتگی باشد و یا دریچه شیر خراب‌شده باشد، باید توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش تعمیر و یا تعویض شود.
 • ممکن است نشت آب از جاپودری باشد. مواد شوینده حالت خورندگی دارد و در صورت استفاده زیاد از مواد شویندگی جاپودری ممکن است ترک برداشته و بشکند و باید توسط متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی بوش تعویض شود.
 • ممکن است نشت آب از قسمت لاستیک دور درب باشد، انواع کرک و رسوب در آنجا جمع می‌شوند و مانع بسته شدن کامل درب می‌شوند و گاها این لاستیک سوراخ یا پاره می‌شود.
 • پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بر روی پولی خود یک لاستیک دارد، اگر این لاستیک سوراخ شود آب نشت می‌کند پس پمپ تخلیه باید توسط متخصصین تعمیر لباسشویی بوش تعویض یا تعمیر شود.
 • مشکل در دیگ ماشین لباسشویی باعث برخورد ضربه به ماشین لباسشویی و سوراخ شدن آن می‌شود، باید متخصصان تعمیر لباسشویی بوش به تعمیر آن بپردازند و بسیار پرهزینه است.
 • گاها ممکن است براثر قرار دادن لباس سنگین و نا تراز بودن ماشین لباسشویی کاسه‌نمد و بلبرینگ ماشین لباسشویی ایراد کند و باعث نشت آب شود، در این صورت باید توسط متخصصان تعمیر لباسشویی بوش به تعمیر لباسشویی بوش بپردازند.

 

تعمیر موتور ماشین لباسشویی بوش

هنگامی‌که با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در محل و یا دریافت کمک جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در محل تماس می‌گیرند کاربران از شنیدن صدای وزوز در ماشین لباسشویی شکایت می‌کنند.
علائمی را به متخصصان تعمیر لباسشویی بوش می‌گویند که حاکی از خرابی موتور است:

 • پمپ نشدن آب و نچرخیدن ماشین لباسشویی
 • پمپ شدن آب و نچرخیدن ماشین لباسشویی
 • خشک نشدن لباس‌ها
 • مشکل در عمل چرخش

این صدای وزوز و این علائم به موتور ماشین لباسشویی مربوط است. موتور قسمت اصلی ماشین لباسشویی هست و در صورت نبود آن ماشین لباسشویی هیچ کاری را انجام نمی‌دهد. برای تعمیر موتور ماشین لباسشویی حتماً باید متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در محل حضور داشته باشند.

متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش در حین تعمیرات ماشین لباسشویی بوش هنگامی‌که مشکل از موتور است باید ابزارها و لوازم مخصوص خود را نیز باید به همراه داشته باشند.

جهت انجام تعمیر ماشین لباسشویی بوش در قسمت موتور، چون موتور باید از ماشین لباسشویی خارج شود متخصصان تعمیر لباسشویی بوش به‌تنهایی نمی‌توانند آن را خارج کنند و یک نیروی کمکی احتیاج دارند.

هنگامی‌که موتور از ماشین لباسشویی خارج شد تسمه و پمپ را از موتور جدا می‌کنند و موتور را به‌تنهایی راه‌اندازی می‌کنند، اگر موتور روشن شد که مشکل از تسمه و پمپ است و متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش باید تسمه و پمپ را یکی‌یکی به موتور متصل کنند و راه‌اندازی کنند تا ایراد پیدا شود.

حال اگر موتور روشن نشد پس مشکل از خود موتور هست و باید متخصصان تعمیر لباسشویی بوش به تعمیر لباسشویی بوش و تعویض موتور آن رسیدگی کنند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران (سامی تکنیک) برای تعمیر موتور ماشین لباسشویی بدون خارج کردن ماشین لباسشویی از منزل به تعمیر لباسشویی بوش توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران می‌پردازد.

 

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش از جمله مواردی است که کاربران ماشین لباسشویی قبل از تعمیرات ماشین لباسشویی بوش به آن فکر می‌کنند.

چون در بسیاری از موارد مشکل ماشین لباسشویی به‌گونه‌ای است که تعمیرات ماشین لباسشویی بوش اصلاً مقرون‌به‌صرفه نبوده و بهتر است ماشین لباسشویی را تعویض کنید پس اطلاع داشتن از قیمت‌ها برای کاربران ضروری است.

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش در سراسر کشور جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در محل، راهنمایی جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در منزل، تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران هزینه‌ها و قیمت‌های متفاوتی را در نظر گرفته است قیمت‌ها ثابت نیست.

گاها ممکن است کاربری جهت اطلاع از قیمت تعمیر ماشین لباسشویی بوش با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران تماس گرفته است، در این مورد چندین نکته باید گفته شود:

 • تاچ حدی به تعمیر ماشین لباسشویی بوش نیاز است؟ مشکل جدی است یا با تلفن حل می‌شود؟
 • در حین تعمیر لباسشویی بوش می‌خواهید از قطعه اصل استفاده شود یا از قطعات ارزان؟
 • در حین تعمیر ماشین لباسشویی بوش لازم است قطعه‌ای تعویض شود؟ یا فقط تعمیری است.

تمامی این موارد در امر تعمیر لباسشویی بوش باید مورد توجه قرار بگیرد زیرا در تغییر قیمت بسیار مهم هستند.

مثلاً گاهی تعمیر لباسشویی بوش به تعویض فیلتر ختم می‌شود و در بعضی مواقع تعمیر لباسشویی بوش به تعویض موتور ختم می‌شود پس هزینه‌های تعمیر لباسشویی بوش متغیر بوده و بستگی به ایراد ماشین لباسشویی شما دارد.

 

علت‌های آبگیری نکردن لباسشویی بوش

هنگامی‌که با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در محل تماس می‌گیرید اکثراً مشکل عدم آبگیری ماشین لباسشویی بوش را بیان می‌کنید.

در این مورد می‌توانید به تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در منزل بپردازید. پوم ممکن است مشکل کاملاً ساده باشد:

 • پیچ خوردن شلنگ آب ورودی نیازی به متخصص تعمیر ماشین لباسشویی بوش ندارد.
 • باز نبودن شیر آب ورودی نیازی به متخصص تعمیرات ماشین لباسشویی بوش ندارد.

گاها ممکن است مشکل یکم جدی‌تر باشد و جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بوش به متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش نیازمند شوید.

 • مشکل از شیر برقی باشد باید شیر برقی توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش بررسی و تعویض شود.
 • ممکن است شلنگ را اشتباه متصل کرده باشید پس بهتر است متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش به وصل صحیح شلنگ‌ها بپردازند.

برای جلوگیری از تعمیر ماشین لباسشویی بوش در مدت‌زمان‌های کم و پشت سرهم توسط متخصصان تعمیر لباسشویی بوش و پرداخت هزینه‌های کلان به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران جهت تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران و یا سایر نمایندگی‌های تعمیر لباسشویی بوش به دلیل مشکلات جدی، بهتر است سالیانه به سرویس ماشین لباسشویی توسط تکنسین‌های تعمیر لباسشویی بوش بپردازید.

 

همه‌چیز درباره تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش

در امر تعمیرات ماشین لباسشویی بوش گاها ممکن است به تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در منزل بپردازید و در اکثر موارد با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در محل تماس بگیرید تا مشکل شما را حل کنند. بعضی از ایرادها نیز وجود دارند در امر تعمیر ماشین لباسشویی بوش که با کمک از پشتیبانان تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران و یا سایر نقاط می‌توانید به تعمیر ماشین لباسشویی بوش بپردازید.

اما برد ماشین لباسشویی را نمی‌توان با کمک پشتیبانان تعمیر ماشین لباسشویی بوش و یا در منزل تعمیر کرد. جهت تعمیر برد ماشین لباسشویی باید با متخصصان تعمیر لباسشویی بوش تماس بگیرید تا به تعمیر برد ماشین لباسشویی شما بپردازند.

برد ماشین لباسشویی جز آن قطعه از اجزای ماشین لباسشویی است که جهت تعمیر باید به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران و یا مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی بوش برده شود تا زیر نظر متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی بوش تعمیر شود.

در حین تعمیر لباسشویی بوش در قسمت برد باید کاملاً تخصصی فنی داشته باشید و برای تعمیر لباسشویی بوش آموزش‌دیده باشید تا بتوانید به تعمیر لباسشویی بوش در قسمت برد بپردازید وگرنه خسارت زیادی به ماشین لباسشویی وارد می‌کنید که برای تعمیر لباسشویی بوش باید هزینه چند برابر بپردازید.

انواع روش عیب‌یابی ماشین لباسشویی بوش

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش با دارا بودن گروه متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در محل و پشتیبانی جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در منزل و دارا بودن نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران جهت تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران جهت عیب‌یابی ماشین لباسشویی از موارد زیر استفاده می‌کند:

 • ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود. علت: نرسیدن برق، مشکل در برد کنترلی و یا برد اصلی. باید با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی بوش تماس گرفته شود تا به تعمیر لباسشویی بوش پرداخته شود.
 • هیچ برنامه‌ای در ماشین لباسشویی اجرا نمی‌شود. علت: روشن بودن قفل کودک، بسته نشدن کامل درب. اتصال در صفحه‌کلید، باید توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش بررسی و تعمیر شود.
 • ماشین لباسشویی نمی‌چرخد. علت: بار نامتعادل، پارگی تسمه درام، ساییده شدن زغال موتور. تماس با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی بوش.
 • ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌کند. علت: گرفتگی پمپ تخلیه، خرابی قفل درب، تاخوردگی شلنگ، خرابی پمپ تخلیه. تماس با متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش جهت تعمیر لباسشویی بوش.
 • آبگیری نکردن ماشین لباسشویی. علت: بسته بودن شیر آب، مشکل شیر برقی، انسداد شلنگ ورودی
 • آبگیری بیش‌ازحد ماشین لباسشویی. علت: معیوب شدن محفظه فشار، خرابی شیر برقی، ایراد سوئیچ فشار
 • درب ماشین لباسشویی باز یا بسته نمی‌شود. علت: ایراد قفل درب، فعال بودن قفل کودک، گیرکردن لباس بین درب، وزن زیاد درام.
 • ماشین لباسشویی لرزش دارد. علت: خرابی دیگ، بار نامتعادل، خرابی یاتاقان درام، مشکل کمک‌فنرها. تماس با متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش جهت تعمیر لباسشویی بوش.
 • ماشین لباسشویی در حین اجرا متوقف می‌شود. علت: باید به کد خطای آن دقت کنید، مشکل در برد کنترلی، گرم شدن ماشین لباسشویی. تماس با متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش جهت تعمیر لباسشویی بوش.

درصورتی‌که می‌خواهیدبه تعمیر لباسشویی بوش بپردازید با این نکات می‌توانید مشکل هارا شناسایی کنید.

 

ارورها و کدهای خطای ماشین لباسشویی بوش

برای تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در منزل و یا تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در محل توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش و یا هنگامی‌که ماشین لباسشویی را جهت تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران می‌برید همواره باید دل‌وروده ماشین لباسشویی را بیرون بریزند تا به مشکل آن پی ببرند و گاها ممکن است در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش به دلیل تجربه بالا و وجود متخصصان کاردان در امر تعمیرات ماشین لباسشویی بوش با صداها و علائم ظاهری بتوانند به مشکل احتمالی پی ببرند که گاها خطا می‌کنند.

امروزه برای اینکه متخصصان تعمیر لباسشویی بوش و یا کاربران در شناسایی عیب ماشین لباسشویی بوش به مشکل برنخورند نوعی سنسور در ماشین لباسشویی بوش نصب کرده‌اند، این حس‌گر با خطاهای مختلف اعداد مختلفی را نمایش می‌دهد. این خطاها عبارت‌اند از:

 • کدE 16 درب ماشین لباسشویی خوب قفل نشده است؛ و در صورت مشکل قفل باید توسط متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بوش تعمیر شود.
 • کدE 18 شلنگ ورودی آب یا فیلتر تخلیه مسدود شده است.
 • کدE 23 نشت آب رخ‌داده است. و باید هرچه سریع‌تر باید به تعمیر ماشین لباسشویی بوش توسط متخصصان تعمیر لباسشویی بوش بپردازید تا از اتصال و برق‌گرفتگی جلوگیری شود.
 • کدE 32 بار ماشین لباسشویی به‌طور نامتعادل پخش‌شده است.
 • کدE 33 ماشین لباسشویی بیش‌ازحد کف دارد.
 • کدA tap symbol نشان می‌دهد فشار آب ماشین لباسشویی کم است.
 • کدA key symbol نشان می‌دهد قفل کودک فعال‌شده است.

جهت تعمیر ماشین لباسشویی بوش و رفع ایرادهای ماشین لباسشویی بوش بهتر است این خطاها را بشناسید و مشکلات جزئی را تعمیر کنید و نیازی به تماس با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی بوش نیست و خودتان می‌توانید به تعمیر لباسشویی بوش بپردازید.

هرچند تعمیر ماشین لباسشویی بوش توسط این ارور ها با تعمیر سایر ماشین‌های لباسشویی فرق دارد. هر ماشین لباسشویی نوعی ارور های مختص به خود را دارد.

 

مزایای نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش

مزایای نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش

امروزه در شهرهایی بزرگی همچون تهران خارج کردن ماشین لباسشویی بوش از منزل و گشتن به دنبال نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بوش کاری بسیار دشوار است، شلوغی ترافیک و بزرگی شهر.
امروزه تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در محل متخصصانی را پرورش داده است تا دیگر نیازی نباشد ماشین لباسشویی را از محل خارج کنید و به دنبال محلی جهت تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران بگردید.

همچنین مراکز تعمیر ماشین لباسشویی بوش پشتیبان‌هایی را جهت کمک در تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در منزل پرورش داده‌اند که به‌صورت تلفنی به شما کمک می‌کنند.

نمایندگی‌های تعمیرات ماشین لباسشویی بوش جهت ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش به‌تمامی مشتریان در اسرع وقت، مراکز تعمیر لباسشویی بوش را در سراسر شهرها جای‌داده‌اند تا بتوانند مشکل تعمیر ماشین لباسشویی بوش را برای تمامی مشتریان انجام داده و آن‌ها را راضی کنند.

متخصصان تعمیر لباسشویی بوش با توجه به مدل و مارک‌های مختلف ماشین لباسشویی آموزش‌دیده‌اند و تمامی آموزش‌ها جهت رضایتمندی شما از مراکز تعمیر لباسشویی بوش هست. یکی از مهم‌ترین خدماتی که در سامی تکنیک ارائه می‌شود تعمیرات لباسشویی بوش در منزل است.

علاوه بر ارائه خدمات متنوع تعمیرات لباسشویی بوش در منزل، تعمیرات لباسشویی بوش در محل و غیره تعمیر لباسشویی بوش توسط متخصصان مراکز تعمیر لباسشویی بوش بسیار کم‌هزینه بوده و گاها به‌صورت تلفنی نیز حل می‌شود و حتی شما نیازی نخواهید داشت تا از خدمات تعمیرات لباسشویی بوش در منزل استفاده نمایید.

تعمیرات تخصصی تمامی مدل‌های ماشین لباسشویی بوش

امروزه در سراسر کشور برای راحتی کاربران ماشین لباسشویی بوش، تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران، مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در محل و یا پشتیبان‌هایی جهت کمک به تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در منزل قرارگرفته‌اند تا در امر تعمیر ماشین لباسشویی بوش به شما کنند و مشکلات ماشین لباسشویی شما را به‌راحتی و با هزینه کم حل کنند.

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی بوش به این صورت انجام می‌گیرد:

هنگامی‌که ماشین لباسشویی شما دچار مشکل می‌شود ابتدا خودتان به تعمیر لباسشویی بوش می‌پردازید و مشکلات ساده را حل می‌کنید و گاها ممکن است خودتان نتوانید به تعمیر ماشین لباسشویی بوش بپردازید پس مجبور هستید با متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی بوش تماس بگیرید و درخواست کمک کنید.

اگر در شهر تهران هستید بهتر است جهت تعمیر ماشین لباسشویی بوش با مراکز تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران تماس بگیرید و درخواست کمک کنید و در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی می‌کنند.

حال بعدازاینکه به‌صورت اینترنتی و یا تماس درخواست کمک کردید متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی بوش ابتدا به‌صورت تلفنی راهنمایی لازم را جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در منزل به شما می‌دهند حال اگر مشکل تخصصی‌تر بود خود به محل مراجعه می‌کنند.

متخصصان تعمیر لباسشویی بوش جهت تعمیر لباسشویی بوش به‌صورت تخصصی ابزارها و دستگاه‌های لازم را همراه خود به محل می‌برند تا در حین تعمیر ماشین لباسشویی بوش به مشکل برنخورند. همچنین برای تعمیر لباسشویی بوش حق ندارند ماشین لباسشویی زا از منزل خارج کنند مگر در شرایطی مشکل اساسی باشد.

تاریخچه شرکت لوازم‌خانگی بوش

شرکت لوازم‌خانگی بوش Bosch توسط یک جوان 25 ساله به نام روبرت بوش در سال 1886 تأسیس و پایه‌گذاری شد.

هنگامی‌که شرکت بوش تأسیس شد یک کارگاه کوچک در شهر اشتوتگارت آلمان بود، با تلاش و پشتکار مداوم بوش این کارگاه کوچک به یک شرکت بین‌المللی موفق درزمینه تولید انواع لوازم‌خانگی باکیفیت بالا تبدیل شد.

از زمان تأسیس این شرکت تا به امروز شعار شرکت لوازم‌خانگی بوش این است: “بهتر است پول خود را از دست دهیم تا اینکه اطمینان و اعتمادی که مشتری به ما می‌کند را از دست بدهیم”.

شرکت لوازم‌خانگی بوش به دلیل اختراعاتی که بوش در زمان گذشته به آن دست‌یافته بود شهرت زیادی گرفته است از اختراعات او می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • احتراق مغناطیسی به‌منظور موتورهای درون‌سوز
 • اختراع شمع ماشین بوش
 • نخستین تولیدکننده ماشین با برق کامل
 • ساخت نخستین دریل و اره‌برقی

 

سؤالات متداول ماشین لباسشویی بوش

چگونه ماشین لباسشویی بوش را بازکنیم؟

برای باز کردن ماشین لباسشویی و اقدام به تعمیرات لباسشویی بوش در محل بهتر است از متخصصین این امر کمک بگیرید و یا در غیر این صورت میتوانید از راهنمای گام به گام تعمیرات لباسشویی بوش در محل استفاده نمایید.

چگونه ماشین لباسشویی بوش را ریست کنیم؟

عقربه ماشین لباسشویی را در موقعیت ساعت 12 قرار دهید که در واقع همان موقعیت تنظیم مجدد است سپس به حالت ساعت 6 بچرخانید. دکمه چرخش را فشار داده و به ساعت 7 بروید و دکمه را 5 ثانیه نگهداشته و سپس آزاد کنید در صورتی که مشکل برطرف نشد میتوانید از خدمات تعمیرات لباسشویی بوش در محل سامی تکنیک استفاده کنید.

چگونه می توانم از ضمانت نامه ماشین لباسشویی بوش استفاده کنم؟

تا زمانی که تاریخ ضمانت نامه شما معتبر است می توانید با تعمیرگاه مربوطه جهت تعمیر لباسشویی بوش تماس بگیرید و به تعویض و یا تعمیر قطعاتی که شامل ضمان نامه می شود بپردازید.

پمپ ماشین لباسشویی چقدر هزینه دارد؟

هزینه پمپ ماشین لباسشویی با توجه به مارک و مدل ماشین لباسشویی متفاوت است. برای بررسی دقیق هزینه ها و یا استفاده از خدمات تعمیرات لباسشویی بوش در محل با بهترین قیمت م توانید با سامی تکنیک تماس حاصل فرمایید.

چگونه می توان فهمید ماشین لباسشویی من کهنه شده است؟

زمانی می توان به این نتیجه رسید که هزینه های نگهداری و تعمیرات ماشین لباسشویی شما از خرید ماشین لباسشویی بالاتر برود؛ و یا ماشین لباسشویی کلاً از کار بیفتد. اما معمولاً اگر در سا های ابتدایی بخواهید نسبت به تعمیرات لباسشویی بوش در محل اقدام کنید استفاده خدمات سامی تکنیک به صرفه تر از خرید خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

33 120 264

266 94 227

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

440 82 443

175 70 440

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77

 

11 دیدگاه

 • سلام ماشین لباسشویی بوش ما ارور E16میده درب دستگاه باز نمیشه علت چیه؟

 • سلام ماشین لباسشویی بوش من روی صفحه نمایش خطای E26 میزنم و کار نمیکنه لطفاً راهنمایی بفرمایید

 • سلام شما تعمیرات لباسشویی بوش را در شهرک غرب هم انجام میدهید

 • سلام ما جابجا شدیم می‌خوام یکی بیاد لباسشویی بوش رو برام نصب کنه شما انجام میدید

 • بهترین پودر برای ماشین لباسشویی بوش چه پودری است که رسوب ایجاد نکند

 • با سلام و خسته نباشید به سوال درباره نحوه کارکرد لباسشویی بوش میخواستم بپرسم مدام دکمه برای شستشوی پتو است

 • من به یه سوال برخوردم که سایت شما جواب سوالمو داد ممنون از سایت ارزنده شما

 • تعمیرات بوش چرا انقدر گرونه مگه تعمیرات ربطی به قیمت محصول داره؟!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *