کولر های گازی

کولر های گازی

دوست عزیز به این مطلب رای دهید.

کولر های گازی برترین نسل کولر ها محسوب می شوند که طی چند سال اخیر وارد شدند .این دستگاه به خانه های مصرف کنندگان تحولات بزرگی در زمینه ی کاهش مصرف انرژی در خنک کردن و گرم کردن خانه ها…

به ارمغان آورده که به اینگونه اسپیلت ها ابر خنک کننده گفته می شود. این گونه دستگاه ها نوعی از تهویه کننده های هوا محسوب می شود که به آن اسپیلت هم گفته می شود که باد را در محیط اطراف پخش می کند روش کار این نوع کولر گازی ها در مقایسه با کولر های قدیمی این است که به جای اب از گاز استفاده می شود.

چگونگی سرما سازی کولر های گازی (اسپیلت )

سیکل کولرهای گازی همانند یخچال می باشد که به وسیله افزایش فشار گاز را به مایع تبدیل می کنند که نتیجه آن تولید سرما می باشد که در اثر تبدیل مایع به گاز بوجود می آید . بهتر است مقاله توصیه های کولر گازی اسپیلت را مطالعه کنید.

انواع اسپیلت ها

  • کولر های پرتابل  (که به ان کولرهای قابل حمل نیز می گویند )
  • کولر های یک تکه یا پنجره ای
  • کولرهای دو تکه که همان اسپیلت ها هستند .

این دستگاه ها در مصرف انرژی جز دستگاه های پر مصرف به حساب می آیند و به همین علت مصرف کننده باید به یک سری از مسائل در مورد محل نصب ، سرویس به موقع کولرگازی و تناسب ظرفیت برودتی اسپیلت با فضای مورد نظر که شامل مساحت ، دما و رطوبت  است توجه داشته باشد. برای تعمیر کولر گازی اسپیلت خود به  تعمیرات لوازم خانگی سامی تکنیک مراجعه نمایید.

که در اینجا شما با توجه به مساحتی که دارید ظرفیت دستگاه مورد نیاز خود را می توانید محاسبه کنید :

مساحت (متر مربع)37-3241-3750-4164-5091-64117-91
ظرفیت BIV/h90001000012000140001800024000

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *