تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی

تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی

دوست عزیز به این مطلب رای دهید.

در این بخش به نحوه تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی ال جی ، بوش، سامسونگ و …. آشنا خواهید شد و منوجه خواهیم شد که چگونه فیلتر ماشین ظرفشویی را تمیز کنیم. تا به اینجا با محل قرار گیری فیلتر و وظیفه آن آشنا شدید و حالا می دانید که لازم است هر چند وقت یکبار این بخش را تمیز کنید تا ماشین ظرفشویی بهتر ظرفها را بشوید و پمپ نخلیه ماشین ظرفشویی آسیب نبیند. ماشین ظرفشویی های قدیمی از یک سیستمی بهره مند بودند که همانند جارو فیلتر را تمیز می کرد اما صدای عجیبی تولید می کرد به همین دلیل در برخی از ماشین ظرفشویی های جدید حذف شدند.

وسایلی که برای تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی نیاز دارید شامل سرکه، جوش شیرین به صورت اختیاری، مایع ظرفشویی با قابلیت چربی زدایی، برس، پارچه و یک کاسه است.

مراحل تمیز کردن فیلتر ماشین های ظرفشویی به شرح زیر است : تمیز کردن فیلتر ماشین های ظرفشویی دارای اهمیت فراوان می باشد و در نتیجه مراحل شستشو حائز اهمیت است  و باعث طول عمر

ماشین های ظرفشویی می شود و شما با انجام این سرویس ها جلوی هزینه های اضافی را گرفته و یک دستگاه کاملا سلامت را دارا میباشید تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی به این صورت انجام میشود:

1) دو شاخه ماشین ظرفشویی را از پریز برق جدا کرده

t07

2) سپس پروانه آب پاش را به صورتی که در شکل زیر می بینید از دستگاه جدا میکنیم

t08

3) توری را برداشته و پس از آن فیلتر دستگاه ماشین ظرفشویی را به صورت چرخشی باز کرده و از دستگاه جدا می کنیم

t09

4) با آب گرم کاملا آن را تمیز میکنیم

t10

 

5) و سپس آن را در جای خود قرار میدهیم

t11

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *