تعمیر درب پوسیده ی یخچال ادمیرال

تعمیر درب پوسیده ی یخچال ادمیرال

دوست عزیز به این مطلب رای دهید.

یخچالی برای هر خانه ی یک ضروتی بزرگ است و این روز ها یخچال ها عضوی از خانواده ها شده است ، رفتن رنگ در زیر اب چکان و دیدن پوسیدگی آهن در آن نقطه میتواند یک هشدار بزرگ باشد ، که باید سریعا به آن توجه کرد و مشکل تعمیر درب پوسیده ی یخچال ادمیرال را بر طرف کرد زیرا پوسیدگی درب یخچال یاعث می شود که سرما در بدنه یخچال به خوبی جریان نداشته باشد و باعث ایجاد خیلی از مشکلات دیگری در تعمیر یخچال شود و یا احتیاج به تعمیر لولای درب یخچال کنید پس در اولین فرصت اقدام به برطرف کردن مشکل کنید و برای استعلام قیمت درب یخچال ادمیرال با مشاوران ما در ارتباط باشید .

شرکت سامی تکنیک با داشتن کارگاه مجزا در خصوص صافکاری نقاشی درب یخچال و با داشتن اطلاعات به روز و نیروهای متخصص در ضمینه پوسیدگی , زنگ زدگی , قری , فرورفتگی بدون هزینه گزاف برای جابجایی درب و یا بدنه یخچال به کارگاه و انتقال مجدد آن به محل پس از رفع نقص شما را همراهی میکند شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان از طریق شماره تماس های ما اقدام کنید.

 

ما قصد داریم در این مقاله شما را در خصوص برطرف کردن مشکل پوسیدگی درب در برند لوازم خانگی خود راهنمایی کنیم و مراحل تعمیر درب پوسیده ی یخچال ادمیرال توضیح دهیم .

تعمیر پوسیدگی درب یخچال

در صورت بروز هر گونه راهنمایی و رفع مشکل در خصوص دستگاهتان میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.

اگر به هر دلیلی موفق به برقراری تماس با دفاتر ما نشدید می توانید به صورت مستقیم با شماره 09126973783 تماس بگیرید

پوسیدگی درب و راه حل های آن

همانطور که گفته شد ، پوسیدگی درب یخچال میتوانید باعث بروز مشکلات زیادی شود اما پوسیدگی درب یخچال زیر به نوبه خود یک مشکل بزرگ بوده و برای برطرف کردن این مشکل با دو راه حل رو به رو هستیم .

تعویض درب یخچال و یا تعمیردرب یخچال پوسیده
تعویض درب پوسیده و خریدن درب نو برای یخچال : این روز ها به دلیل تحریم های ایجاد شده برای کشور عزیزمان ایران قیمت درب ها به صورت چشمگیری افزایش داشته اند و میلیون تومن در بازار معامله می شود ، 10 تا 8این روز ها یک درب یخچال ادمیرال بین به علت قیمت بالای درب یخچال در بازار گاهی درب مدل های مورد نظر کمیاب و یا شاید هم نایاب میشوند .
تعمیر درب پوسیده ی یخچال : خیلی از مردم با تصور اینکه درب یخچال غیر قابل تعمیر بوده اقدام به هزینه ی بیشتر وسعی بر عوض کردن درب میگیرند اما لازم به ذکر است برای استعلام قیمت درب یخچال ادمیرال میتوانید با مشاوران ما در ارتباط باشید .

البته تعویض درب تنها راه حل برای حل مشکل پوسیدگی درب یخچال نیست و یا میتوانید با هزینه ی بسیار کمتر درب پوسیده ی یخچال خود را تعمیر کنید این کار به غیر از هزینه ی پایین تری که دارد میتواند درب پوسیده را همانند یک درب نو تعمیر کند .

خط های ایجاد شده بر روی درب یخچال ادمیرال

اگر قصد تعمیر درب یخچال ادمیرال را دارید یک خبر خوب نیز پیش روی شماست به غیر از تعمیر و رنگ زدگی قسمت پوسیده ی یخچال تمامی درب یخچال نیز ازچندین مرتبه به صورت کامل رنگ زده می شود این کار به غیر از بهتر رنگ شدن درب یخچال باعث از بین رفتن تمامی خط و خش های ایجاد شده در درب یخچال شما میشود .

 

تعویض رنگ به صورت کلی

خیلی از تماس های که دریافت میکنیم درخصوص تعمیر درب پوسیده یک سوال نیز همیشه با آن همراه بوده است .
اینکه آیا میتوانیم درب یخچال ادمیرال خود را به رنگ های دیگری مانند سیلور / سفید / مشکی رنگ کنیم ؟ در جواب این سوال باید بگویم بله شما میتوانید یخچال قدیمی خود را به هر رنگ که مورد نظر دارید رنگ کنید اما سامی تکنیک به شما پیشنهاد می دهد که از رنگ فابریک یخچال برای آن استفاده کنید

چرا سامی تکنیک را برای صافکاری و نقاشی درب یخچال خود انتخاب کنیم :

شرکت سامی تکنیک عضو اولین شرکت ها در ایران عزیزمان بوده که از کوره های استاندارد و وارداتی و از رنگ های با کیفیت برای درب یخچال استفاده میکند ،لازم به ذکر است که رنگ های اصلی کارخانه های تولیدی به دست عموم نمی رسند ولی میتوانیم از رنگ های با همان طیف رنگی و کیفیت استفاده کنیم که اصال قابل تشخیص با رنگ اورجینال نمی باشد همچنین این شرکت با تخصص و نیروهای حرفه ای به تعمیر لولای درب یخچال هم میپردازند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *