تعمیر درب پوسیده ی یخچال سامسونگ

تعمیر درب پوسیده ی یخچال سامسونگ

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

تعمیر درب پوسیده ی یخچال سامسونگ و راه حل های آن را میتوان به روش رنگ آمیزی کوره ای (شبه کوره بادستگاه) اشاره کرد. اکثر نقاش های تعمیر پوسیدگی درب یخچال ساید بای ساید به یک بتونه زنی و رنگ معمولی کفایت می کنند اما در مجموعه ی ما تعمیر فرورفتگی درب یخچال سامسونگ به صورت بتونه زنی انجام نمی شود، ما در تعمیرات درب یخچال سامسونگ قسمت پوسیده شده را می بریم و با استفاده از ماده ی ضد آب و سپس با استفاده از رنگ ماشین پوسیدگی را ترمیم می کنیم. سپس محل مورد نظر در یک دستگاه شبه کوره ای توسط اشعه پخته می شود که تعویض و تعمیر درب یخچال سامسونگ باید توسط فردی انجام شود که اطلاعات کامل در مورد رنگ را داشته باشد .

این مشکل میتواند باعث ایجاد مشکلات بیشتری در تعمیر یخچال نیز شود ، پس باید در اولین فرصت به آن رسیدگی شود .
اگر درب یخچال در شرایط پوسیدگی قرار بگیرد تنها با دو راه حل رو به رو هستیم :

  • تعویض درب یخچال و گرفتن یک درب نو
  • تعمیر درب یخچال و استفاده از درب قبلی

شرکت سامی تکنیک با داشتن کارگاه مجزا در خصوص صافکاری نقاشی درب یخچال و با داشتن اطلاعات به روز و نیروهای متخصص در ضمینه پوسیدگی , زنگ زدگی , قری , فرورفتگی بدون هزینه گزاف برای جابجایی درب و یا بدنه یخچال به کارگاه و انتقال مجدد آن به محل پس از رفع نقص شما را همراهی میکند شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان از طریق شماره تماس های ما اقدام کنید.

تعمیر درب پوسیده ی یخچال سامسونگ و خریدن درب نو برای یخچال

این روز ها به دلیل تحریم های ایجاد شده برای کشور عزیزمان ایران قیمت درب ها به صورت چشمگیری افزایش داشته اند به علت قیمت بالای درب یخچال در بازار گاهی درب برند های لوازم خانگی مورد نظر کمیاب و یا شاید هم نایاب میشوند و نمیتوانیم درب مورد نظر را به سادگی در بازار پیدا کنیم .

تعمیر درب پوسیده ی یخچال

خیلی از مردم با تصور اینکه تعمیر فرورفتگی درب یخچال سامسونگ غیر قابل تعمیر بوده اقدام به هزینه ی بیشتر وسعی بر عوض کردن درب میگیرند . اما لازم به ذکر است که تعویض درب تنها راه حل برای حل مشکل پوسیدگی درب یخچال نیست و میتوانید با هزینه ی بسیار کمتر درب پوسیده ی یخچال خود را تعمیر کنیم این کار به غیر از هزینه ی پایین تری که دارد میتواند درب پوسیده را همانند یک درب نو تعمیر کند .

تعمیر درب پوسیده یخچال

در صورت بروز هر گونه راهنمایی و رفع مشکل در خصوص دستگاهتان میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.

اگر به هر دلیلی موفق به برقراری تماس با دفاتر ما نشدید می توانید به صورت مستقیم با شماره 09126973783 تماس بگیرید

خط و خش ها

تعویض و تعمیر درب یخچال سامسونگ شما به دلیل پوسیدگی درب یخچال و یا تعمیر پوسیدگی درب یخچال سامسونگ باید تمامی درب به طور کامل رنگ شود و این کار باعث از بین رفتن تمامی خط و خش های ایجاد شده بر روی درب یخچال شما می شود .

مدل های مختلف درب های سامسونگ

شاید اولین سوالی که در ذهن شما ایجاد شده باشد این باشد که آیا تمامی مدل های یخچال سامسونگ اگر دارای درب های پوسیده باشند قابل تعمیر هستند ؟ در جواب این سوال باید بگویم که بله تمامی یخچال های ساسونگ فاقد از رنگ و مدل (معمولی ، بالا و پایین ، ساید بای ساید ) قابل تعمیر و رنگ زدگی می باشند . گاهی وقت ها برای بعضی از بانوان این سوال پیش میاید که یخچال ما به رنگ سفید بوده آیا میتوانیم آن را به رنگ دیگری رنگ (سیلور ، مشکی )کنیم ؟ در جواب باید بگوییم که بله میتوانیم این کار را انجام دهیم و اما به توصیه ی سامی تکنیک این کار پیشنهاد نمیشود و بهتر است که ب رنگ فابیرک آن یخچال را رنگ کنیم .

 

تغییر رنگ یخچال های سامسونگ

خیلی از خانم های خانه دار این سوال را میپرسند که آیا میتوانیم یخچال را به رنگ دیگری شما میتوانید یخچال خود را به رنگ های ، رنگ کنیم ؟ در جواب این سوال باید بگویم بله دیگری نیز رنگ کنید اما سامی تکنیک به شما پیشنهاد می کند که از رنگ فابریک برای یخچال خود استفاده کنید .

هزینه تعمیر درب یخچال

هرینه تعمیر پوسیدگی درب یخچال ساید بای ساید با هم متفاوت هستند و بستگی به میزان خرابی و میزان زنگ زدگی متفاوت است ولی به پیشنهاد سامی تکنیک بهتر است که درب ها زنگ زده را تعمیر کنیم نه تعویض زیرا هزینه ی تعمیر یک درب زنگ زده یک چهارم هزینه ی تعویض یخچال می باشد برای گرفتن راهنمای و مشاوره رایگان تنها کافی است که آیکون واتس آپ را در پایین سمت چپ لمس کنید و یا با گرفتن شماره های درج شده از راهنمای مشاوران ما بهره مند شوید .

 

چرا سامی تکنیک را برای صافکاری نقاشی  و تعمیر پوسیدگی درب یخچال سامسونگ خود انتخاب کرده اید ؟

سامی تکنیک عضو اولین شرکت های در ایران بوده که با اسفاده از کوره های استاندارد و ئارداتی اقدام به رنگ کردن درب شما می کند انجام این کار باید به مهارت بالا و تخصص کافی انجام شود و در طی تعمیر فرورفتگی درب یخچال سامسونگ باید ازمواد و رنگ مناسب استفاده شود تا دوباره به روز 5 الی 4مشکلی بر نخوره لازم به ذکر است که تعمیر یک درب زنگ زده حدودا بین زمان نیاز دارد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *