تعمیر درب پوسیده ی یخچال ال جی


دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

یخچال فریزرهای ال جی یکی از محبوب ترین مدل های یخچال در سراسر دنیا بوده اند ، اما این درب های یخچال نیز از پوسیدگی مستثنا نیستند , تعمیر درب پوسیده ی یخچال ال جی و دیدن رفتگی رنگ ، زرد شدن آهن یخچال در زیر یخچال و یا در زیر آب چکان یخچال نشان دهنده ی پوسیدگی درب یخچال شما می باشد که این یک مشکل بزرگ میتواند برای یخچال شما باشد که باعث تغییر چهره یخچال شما ، نماندن سرما در یخچال و یا حتی خالی شدن گاز یخچال میشود ، اما هیچ نگران نباشید ما قصد داریم در این مقاله شما را راهنمایی کنیم و شمارا با تمامی مراحل برطرف کردن این مشکل آشنا کنیم

پوسیدگی درب یخچال ال جی چگونه است؟

خوردگی آهن درب و یا از بین رفتن رنگ درب های یخچال را پوسیدگی درب میگویند که معموال در زیر آب چکان ها و یا در زیر یخچال ایجاد میشود که باید در اولین فرصت به آن رسیدگی شود همچنین شما میتوانید با مطالعه در قسمت عیب یابی سایت جواب بیشتر سوالات خود را بیابید.

راه های بر طرف کردن پوسیدگی درب

اگر یخچال شما با پوسیدگی مواجه شده باشد و احتیاج به تعمیر یخچال ال جی خود داشتید تنها با دو راحل رو به رو هستید

تعمیر درب پوسیده ی یخچال

تعویض درب پوسیده ی یخچال

تعویض درب پوسیده ی یخچال های ال جی کاری عاقالنه به نظر نمی آید ، زیرا به دلیل تحریم های ایجاد شده برای کشور قیمت درب به صورت چشم گیری افزایش داشته است ، و اکنون یک درب ال جی بین 6 تا 10 میلیون تومن در بازار معامله می شود این در حالی بوده که میتوانیم قسمت پوسیده ی درب یخچال را با هزینه ی بسیار کمتری تعمیر کنیم و میتوانیم تمامی درب های مدل ال جی را تعمیر و مشکل پوسیدگی را بر طرف کنیم .

چرا درب یخچال های ال جی پوسیده ی میشوند؟

در معرض رطوبت قرار گرفتن درب یخچال میتواند باعث پوسیدگی درب شود . اگر یخچالی به مدت 6 ماه الی 2 سال در معرض رطوبت قرار بگیرد باعث میشود که آهن درب کم کم خورده شود ودر نهایت  خود را به صورت پوسیدگی نشان دهد .

در صورت بروز هر گونه راهنمایی و رفع مشکل در خصوص دستگاهتان میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.

اگر به هر دلیلی موفق به برقراری تماس با دفاتر ما نشدید می توانید به صورت مستقیم با شماره 09126973783 تماس بگیرید

تعویض رنگ درب های ال جی به رنگ های دیگر

بسیاری از خانوم های خانه دار این سوال را می کنند که آیا درب یخچال ال جی را برای ست کردن با لوازم دیگر میتوانیم به رنگ های دیگری مانند سیلور / سفید / مشکی تغییر دهیم ؟

باید بگویم که بله ، میتوانیم درب های یخچال را به رنگ های دیگر نیز رنگ کنیم و رنگ آن نیز تضمین شده می باشد و اما توصیه ی سامی تکنیک بنا به این بوده که به رنگ فابریک اصلی خود یخچال رنگ شود وباعث تغییر رنگ در درب های ال جی نشوید .

برطرف کردن خط و خش

اگر در خیلی از شرایط به دلیل جا به جای برخود وسایل تیز و یا مشکالتی از این قبیل ممکن است که رنگ درب یخچال از بین برود االزم به ذکر است که نه تنها برای پوسیدگی بلکه میتوانیم برای خط و خش ایجاد شده در درب نیز اقدام به رنگ کردن درب کنیم که باعث رفع خط و خش درب یخچال کنیم

 

چرا شرکت سامی تکنیک را برای تعمیر درب پوسیده ی یخچال ال جی خود استفاده کنیم؟

عضو اولین شرکت ها در ایران بوده که از کوره های استاندارد و وارداتی و از رنگ های با کیفیت برای درب یخچال استفاده میکند . الزم به ذکر است که رنگ های اصلی کارخانه های تولیدی ال جی به دست عموم نمی رسند ولی میتوانیم از رنگ های با همان طیف رنگی و کیفیت استفاده کنیم که اصال قابل تشخیص با رنگ اورجینال نمی باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *