طریقه ریست کردن فیلتر ساید بای ساید جنرال الکتریک

ریست کردن فیلتر ساید بای ساید جنرال الکتریک

دوست عزیز به این مطلب رای دهید.

ریست کردن فیلتر یخچال جنرال الکتریک زمانی است که چراغ قرمز رنگی بر روی صفحه نمایش یخچال ظاهر میشود. در صورت روشن شدن چراغ قرمز رنگ باید اقدام به تعویض فیلتر شود. فیلتر دستگاه شما متناسب با مدل دستگاهتان، می تواند از نوع فیلتر داخلی یا فیلتر خارجی باشد. بعد از این که فیلتر را تعویض کردید، برای این که چراغ فیلتر خاموش شود، باید دستگاه را ریست کنید تا دستگاه به حالت عادی خود برگردد.

شرکت سامی تکنیک ، با ساخت یک تیم قوی که متشکل از افراد متخصص و آشنا با تعمیر یخچال جنرال الکتریک و همچنین تجربه زیادی در تعمیر محصولات جنرال الکتریک در کنار شما هستند و نسبت به تعمیر لوازم خانگی شما اقدام می کنند .

از سوی دیگر نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک ما با سرویس 24 ساعته و شبانه روزی در تمام مناطق تهران در کوتاه ترین زمان ممکن حتی در روزهای تعطیل باعث آرامش خاطر شما می شویم و شما دیگر نگرانی در خصوص تعمیر وسایل نخواهید داشت.

بنابراین در هرکجای تهران که باشید برای سرویس تعمیرات محصولات این برند کافیست فقط با ما تماس بگیرید.

 بعضی مواقع در یخچال فریزر جنرال الکتریک مشکلات زیادی به وجود می‌آید که شما فکر می‌کنید موتور یخچال دارای ایراد شده است بهتر است این مقاله را مطالعه کنید تا مشکل را حل کنید.

نحوه ریست کردن فیلتر جنرال الکتریک

پس از اینکه فیلتر یخچال جنرال الکتریک خود را تعویض کردید، دکمه RESET WATER FILTER را فشار داده و نگه دارید تا نور قرمز چراغ خاموش شود.

در بعضی از مدل های ساید بای ساید جنرال الکتریک چراغ خاموش می شود و در برخی مدل ها چراغ سبز می شود که هر دو طبیعی هستند.

اگر دکمه را فشار ندهید، نور قرمز روشن باقی خواهد ماند.

همچنین اگر دکمه تنظیم مجدد یا همان دکمه ریست فیلتر آب را برای مدت زمان طولانی نگه دارید، چراغ خاموش می شود و سپس دوباره روشن می شود.

در برخی مدل های یخچال جنرال الکتریک در جهت ریست کردن فیلتر یخچال جنرال الکتریک دکمه RESET WATER FILTER وجود ندارد، دکمه Ice Type و Child Lock را همزمان به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا ریست انجام شود.

اگر این دکمه ها نیز بر روی پنل ساید بای ساید جنرال الکتریک وجود نداشت یا کار نکرد، دکمه Ice/ Water را همزمان به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا ریست انجام شود.

در غیر این صورت یا دکمه Alarm را به مدت چند ثانیه نگه دارید تا ریست انجام شود.

اگر فشردن هیچ کدام از دکمه های ذکر شده در بالا نور چراغ هشدار دهنده فیلتر آب را خاموش نکرد، به شما پیشنهاد می کنیم که این مسئله را با تکنسین های سامی تکنیک که به عنوان متخصصین نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک هستند مطرح کنید.

در بعضی مواقع در درب یخچال که یکی از مهم ترین قسمت های یخچال فریزر است خراب می شود که خود باعث بروز مشکلات در یخچال خواهد شد از جمله این موارد میتوان به تعمیر درب پوسیده ی جنرال الکتریک اشاره کرد که سامی تکنیک این نگرانی شما را حل کرده است ما با داشتن کارگاه مجزا در ضمینه تعمیر درب خیال شما را آسوده کرده ایم فقط کافیست با ما در ارتباط باشید تا مشاوران ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند .

اگر  در صفحه نمایش یخچال جنرال الکتریک شما ارور HRS میدهد به شما پیشنهاد میکنیم این مقاله را مطالعه بفرمایید

آموزش ریست کردن فیلتر یخچال

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *