ریست کردن فیلتر ساید بای ساید دوو

ریست کردن فیلتر ساید بای ساید دوو

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

حتما برای شما هم پیش آمده که روی نمایشگر یخچال خود علامت قرمز رنگ ظاهر شود و نگران به فکر تعمیر یخچال خود باشید .جای نگرانی نیست که این ارور مربوط به ریست کردن فیلتر یخچال دوو در یخچال های ساید بای ساید دوو است. برای اطمینان از سلامت آب، یک فیلتر در پشت دستگاه تعبیه شده است. این فیلتر عمر مفید مشخصی دارد و نهایتا تا ۶ ماه قابل استفاده است. پس از گذشتن عمر مفید این قطعه و از دست دادن قابیلت فیلتر خود، چراغ نشانگر آن به رنگ قرمز در می آید. شما با دیدن این چراغ، باید هر چه سریع تر فیلتر یخچال دوو ی خود را تعویض کنید.

قرمز و روشن شدن چراغ فیلتر یخچال دوو نشان دهنده این است که موعد تعویض فیلتر آب ساید دوو فرا رسیده است و باید به فکر تعویض فیلتر آن باشید. فیلتر تصفیه آب در پشت یخچال قرار دارد که باید بعد از مدت شش ماه، تعویض گردد. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با نحوه خاموش و قطع کردن چراغ و آلارم فیلتر یخچال دوو آشنا کنیم.

به طور عمومی، برای خاموش کردن چراغ قرمز فیلتر دستگاه های دوو، مخصوصا مدل های ساید، کافیست به صورت همزمان دو دکمه “ICE MAKER LOCK”  و “LOCK” را به صورت همزمان نگه دارید تا رنگ چراغ به رنگ سبز در بیاید. توجه داشته باشید که رنگ این چراغ بر روی عملکرد فیلتر تاثیری نمی گذارد؛ بلکه تنها آلارمی است برای یادآوری به شما، جهت تعویض فیلتر آب.

 

در این جا شرحی از چگونگی تعویض فیلتر یخچال و ریست کردن ساید بای ساید دوو در تمامی مدل ها را بررسی می کنیم :

  1. کلید filter reset را سه ثانیه نگه دارید.
  2. کلید lock را بزنید و سپس کلید sleep , filter را سه ثانیه نگه دارید.
  3. کلید ice maker lock , lock را سه ثانیه نگه دارید

در صورت بروز هر گونه راهنمایی و رفع مشکل در خصوص دستگاهتان میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.

اگر به هر دلیلی موفق به برقراری تماس با دفاتر ما نشدید می توانید به صورت مستقیم با شماره 09126973783 تماس بگیرید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *