برای ریست کردن یخچال فریزر سامسونگ باید چه کاری انجام داد ؟

نحوه ریست کردن یخچال ساید سامسونگ

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

نحوه ریست کردن یخچال ساید سامسونگ یکی از سوالاتی است که حتما به آن برخورد کرده اید حتما برای شما پیش آمده که یخچال خود را بخواهید ریست کنید و یا ریست یخساز یخچال فریزر سامسونگ را بخواهید انجام دهید و یا حتی دکمه ریست یخچال فریزر سامسونگ را بخواهید پیدا کنید , ما اینجا هستیم تا جواب سوال شما را در این متن توضیح دهیم پس با ما همراه باشید.

بر روی درب انواع مختلف یخچال فریزر یا ساید بای ساید سامسونگ یک صفحه دیجیتال وجود دارد که وظیفه نمایش و کنترل دمای یخچال، فریزر و آپشن‌های آبسردکن را بر عهده دارد. در مواردی از جمله قطع شدن برق ، باز گذاشتن بیش از حد درب یا گذاشتن غذای گرم داخل یخچال ممکن است درجه‌های روی صفحه دیجیتال شروع به چشمک زدن کنند. اگر این درجه‌ها دوباره ثابت نشوند یا یک کد خطا روی صفحه نمایش نشان داده شود، باید یخچال مورد نظر را ریست و دوباره تنظیم کرد.

پیشنهاد ما به شما : مطالعه نحوه ریست کردن یخچال سامسونگ

در حالت کلی به دو شکل میتوان یخچال فریزر ها و ساید بای ساید های سامسونگ را ریست کرد.

  •  ریست کردن یخچال به روش از برق کشین آن
  •  ریست کردن یخچال به روش دستی توسط دکمه های نمایشگر

ریست کردن یخچال به روش از برق کشین آن

در روش اولیه که بسیار ساده است کافیست دکمه ریست یخچال فریزر سامسونگ را بمدت ۱۰ دقیقه از برق کشیده و دوباره به برق بزنید.
ریست کردن یخچال به روش دستی توسط دکمه های نمایشگر است که در این روش با توجه به نوع یخچال و مدل آن روش های مختلفی داریم.

ریست کردن یخچال فریزر سامسونگ

در یخچال فریزر های بالا پایین که بالا فریزر هستند, صفحه نمایشگر روی درب فریزر قرار دارد و کافیست دکمه ریست یخچال فریزر سامسونگ که همان دو دکمه power freeze و freezer را به مدت 8 تا 9 ثانیه نگه دارید. پس از انجام این کار تمامی چراغ های نمایشگر خاموش و مجددا روشن می‌شوند. پس از انجام این کار دستگاه را بمدت ۵ دقیقه از برق کشیده و دوباره به برق بزنید.

ريست كردن يخچال سايد سامسونگ

در یخچال فریزرهای ساید بای ساید سامسونگ برای نحوه ریست کردن یخچال ساید سامسونگ باید دکمه energy saver و lighting را بمدت ۵ ثانیه نگه دارید. پس از آن تمامی چراغ های نمایشگر روشن شده و اگر پس از چند ثانیه بصورت خودکار خاموش شدند یعنی ریست دستگاه با موفقیت انجام شده است.
در دستگاه هایی که دکمه powersaving و lighting را ندارند برای ریست کردن ساید بای ساید باید دکمه های powercool و powerfreez را بمدت ۱۰ ثانیه نگه دارید. در این مورد هم پس از نگه داشتن دکمه های مورد نظر تمامی چراغ ها روشن و سپس خاموش می‌شوند.

اگر دستگاه شما پس از روشن شدن تمامی چراغ ها و سپس خاموش شدن چراغ ها به حالت اولیه بازگشت و دمای یخچال و فریزر را به درستی نشان داد ارور بوجود آمده به علت نوسان برق یا اختلال در برد بوده و انجام ریست دستگاه کافی بوده است. اما ریست یخساز یخچال فریزر سامسونگ باید به گونه ای باشد که اگر بعد از ریست کردن یخچال فریزر باز هم همان حروف انگلیسی یا خطوط ال ای دی به نمایش درآمد باید یعنی مشکل جدیست و باید برای رفع عیب دستگاه خود از تکنسین متخصص  سامی تکنیک کمک بخواهید.

ریست یخچال دو قلو سامسونگ

برای ریست کردن یخچال فریزر دوقلو سامسونگ میتوان دستگاهی که میخواهید ریست شود را از برق کشیده و پس از ۱۵ دقیقه دوباره به برق بزنید.

در حالت دیگر می بایست دو کلید power freeze و cool select turbo را بمدت ۸ ثانیه همزمان نگه دارید تا یخچال یا فریزر شما یست شود.

نحوه ریست کردن یخچال ساید سامسونگ به گونه است که باید کلید های POWER FREEZER و POWER COOL را همزمان به مدت 5 ثانیه نگه دارید .با این کار تنظیمات یخچال شما ریست خواهد شد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *