چگونه آب سرد کن یخچال را فعال را غیر فعال کنم ؟

چگونه آب سرد کن یخچال را فعال را غیر فعال کنم ؟

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

از قابلیت‌های یخچال فریزرها و ساید بای ساید ها داشتن سیستم آب سرد کن است. به گونه ای که آب سرد کن یخچال ها می‌تواند به سرعت آب را خنک کند و آب آشامیدنی سالم و مورد نیازتان را تحویل دهد. اما ممکن است بعضی از افراد طرز کار آبسرد کن یخچال را ندانند و یا در زمان استفاده از آن دچار مشکل شوند. ما در اینجا توضیحاتی در رابطه با طرز کار آبسرد کن و نحوه غیرفعال کردن آن و همچنین نحوه باز کردن آن به شما توضیح می دهیم.

فعال کردن آبسرد کن

برای غیر فعال کردن آب سرد کن یخچال کلید آب سرد کن را که در کنار لامپ آن وجود دارد به مدت 5 ثانیه نگه دارید . علامت قفل آب سرد کن بر روی صفحه نمایش نشان داده می‌شود. در حالت قفل دیگر آب سرد کن و یخ ساز کار نمی کنند. برای خارج کردن از حالت قفل کلید را به مدت 5 ثانیه نگه دارید تا علامت قفل برداشته شود .

هزینه موتور یخچال

شرکت سامی تکنیک با بیش از نیم قرن تجربه و دارای نمایندگی های معتبر تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال و با دارا بودن تکنسینهای مجرب، متعهد و کارآمد مفتخر است؛ تعمیر انواع لوازم خانگی و تعمیرات یخچال در منزل را با ضمانت نامه 3 الی 12 ماهه رسمی تعمیر نماید.

در صورت بروز هر گونه راهنمایی و رفع مشکل در خصوص دستگاهتان میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید. اگر به هر دلیلی موفق به برقراری تماس با دفاتر ما نشدید می توانید به صورت مستقیم با شماره 09126973783 تماس بگیرید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *