چگونه پنل صفحه نمایش لمسی جلوی درب یخچال را جدا کنم ؟

نحوه باز کردن پنل صفحه نمایش یخچال

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

حتما شما با مشکل خراب شدن برد الکترونیکی مواجه شده اید. برد الکترونیکی یکی از بخش های مهم و اصلی یخچال است که وظیفه آن کنترل بخش های مختلف دستگاه را بر عهده دارد. در بیشتر مواقع خراب شدن برد الکترونیکی باعث از کار افتادن بخش های دیگر یخچال می شود. حال در اینجا از خودتان میپرسید که چگونه پنل صفحه نمایش لمسی جلوی درب یخچال را جدا کنم ؟ یا نحوه باز کردن پنل نمایش یخچال به چه صورت است؟ نگران نباشید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا آموزش جدا کردن صفحه برد را به شما یاد دهیم.

به طور کلی خراب شدن برد الکترونیکی باعث کار نکردن صفحه نمایش یخچال می شود. به گونه ای که اگر برد یخچال خراب شود شما نمی توانید از صفحه نمایش یخچال برای تنظیم دما و یخ سازی استفاده کنید. اگر برد الکترونیکی ساید بای ساید یخچال شما به هر دلیل خراب شده باشد میتوانید از تعمیرکاران سامی تکنیک کمک بخواهید تا به تعمیر برد یخچال شما اقدام کنند.

همچنین دوستان عزیزی که خارج از شهر تهران هستند میتوانند برد الکترونیکی یخچال و یا ساید بای ساید خود را برای انجام تعمیرات برای شرکت ما که به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال در سطح تهران هست ارسال کنند.

پیشنهاد ما به شما : مطالعه تعمیرات برد یخچال سامسونگ

پیشنهاد ما به شما : مطالعه تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک 

آموزش باز کردن پنل نمایش یخچال

در ابتدا باید بدانید که چگونه پنل صفحه نمایش لمسی جلوی درب یخچال را جدا کنم ؟ باید یخچال خود را از برق بکشید .
سپس از یک پیچ گوشتی دو سوی تخت و باریک و کوچک استفاده کنید. پیچ گوشتی را به آرامی در پایین صفحه نمایش و محل بین صفحه نمایش و بدنه یخچال وارد کنید .
سپس با استفاده از پیچ گوشتی صفحه نمایش را به سمت بالا بکشید و با دست دیگر خود مراقب باشید که صفحه نمایش به محض حرکت کردن از درب یخچال جدا نشود و بر زمین نیفتد .
سپس صفحه نمایش را در دست خود نگه دارید و با استفاده از دست دیگر خود اتصالات کابل صفحه نمایش را با دقت جدا کنید .
توجه داشته باشید که به دلیل حساس بودن پنل جلویی یخچال بهتر است این کار توسط یکی افراد مراکز تعمیرگاه مرکزی یخچال ساید بای ساید سامسونگ و یا نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ و یا تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ انجام شود .

دوست عزیز قبل از شروع کار به یاد داشته باشید این کار باید با تخصص و مهارت انجام شود اگر نسبت به تعمیرات آشنایی ندارید لطفا با متخصصان سامی تکنیک در ارتباط باشید.

برای آموزش جدا کردن صفحه برد میتوان اینگونه بیان کرد که: در این مرحله با استفاده از پیچ گوشتی صاف آن را در قسمت شکاف زیر صفحه برد یا همان دیسپلی قرار دهید. در نظر داشته باشید که پیچ گوشتی (یا ابزار دیگر) خیلی تیز یا خراشیده نباشد، زیرا در صورت لیز خوردن ممکن است در یخچال را خط بندازد. خیلی آرام اما محکم، پانل را به سمت بیرون بکشید (دسته پیچ گوشتی را به سمت خود بکشید). با رها شدن زبانه ها باید صدای بلندی ایجاد کند. سعی کنید پیچ ​​گوشتی را نچرخانید زیرا ممکن است باعث فرورفتگی های کوچک در پلاستیک شود. لطفا این کار را با دقت انجام دهید وگرنه با یک اشتباه کوچک به زیبایی ظاهری یخچال ضربه میزنید.

پیشنهاد ما به شما : مطالعه قیمت برد یخچال جنرال الکتریک

دور تا دور صفحه نمایشگر را به آرامی جدا کنید و پانل را بیرون بکشید. یک کانکتور الکترونیکی در پشت با یک گیره وجود دارد که آن را نگه می دارد. گیره را بالا ببرید و کانکتور را از هم جدا کنید. با این کار پنل کاملا جدا می شود. آن را در جایی امن قرار دهید تا ضربه و یا مشکلی برایش پیش نیاید.

در صورتی که توانستید نحوه باز کردن پنل نمایش یخچال را انجام دهید اما باز با مشکل برد الکترونیکی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با تعمیرگاه مجاز بعنوان یک مرکز معتبر تعمیرات یخچال در تهران تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند

پیشنهاد ما به شما : مطالعه سوالات یخچال سامسونگ است

هزینه موتور یخچال

شرکت سامی تکنیک با بیش از نیم قرن تجربه و دارای نمایندگی های معتبر تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال و تکنسینهای مجرب، متعهد و کارآمد مفتخر است؛ تعمیر انواع برند یخچال در منزل را با ضمانت نامه 3 الی 12 ماهه رسمی تعمیر نماید.

شما میتوانید در صورت بروز هر گونه راهنمایی و رفع مشکل در خصوص دستگاهتان میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید. اگر به هر دلیلی موفق به برقراری تماس با دفاتر ما نشدید می توانید به صورت مستقیم با شماره 09126973783 تماس بگیرید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *