چگونه حالت vacation را خاموش کنم ؟

vacation

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

معمولا وقتی که به مسافرت‌های طولانی مدت می‌رویم نگران شرایط یخچال و موادغذایی داخل آن هستیم تا برای این مدت یخچال را چه کار کنیم آیا مواد غذایی خراب میشوند؟ آیا برای یخچال مشکلی پیش می آید؟ و یا چگونه یخچال را خاموش کنم؟ ما اینجا هستیم تا سوال شما را پاسخ دهیم و آموزش خاموش کردن یخچال را به شما یاد بدهیم. دکمه vacation در یخچال ال جی و یا معنی vacation در یخچال سامسونگ و یا هر برندی که در منزل دارید یک فرایندی را انجام میدهد. البته در بسیاری از مواقع افراد یخچال خود را خاموش می‌کنند تا مشکلی برای یخچال رخ ندهد. اما با ورود تکنولوژی به عرصه دنیای یخچال سازی و تولید یخچال‌های مدرن، این مشکل برای همیشه رفع شده است. به گونه ای که بر روی یخچال‌ های جدید یک دکمه به نام Vacation تعبیه شده  است یا همان دکمه vacation در یخچال است که شما میتوانید با فشردن این دکمه آن را فعال کنید. حال در اینجا به معنی vacation در یخچال اشاره میکنیم.

در جواب سوال شما که چگونه یخچال را خاموش کنیم میتوانیم اینگونه بیان کنیم که بر روی یخچال شما دکمه ای وجود دارد به نام vacation که این دکمه به این معنی است که اگر برایتان سوال پیش آمده که چگونه یخچال را خاموش کنم ؟ میتوانیم اینگونه به شما بیان کنیم که شما در زمان تعطیلات و سفر طولانی مدت میتوانید یخچال فریزر و ساید بای ساید خود را خاموش کنید.

اگر یخچال شما دارای حالت و کلید vacation است برای روشن و یا خاموش کردن آن باید کلید مربوطه را به مدت 3 الی 5 ثانیه نگه دارید . در بعضی مدل ها بر روی صفحه نمایش حالت قفل کودک وجود دارد . برای این مدل یخچال نیز شما باید کلید قفل کودک را به مدت 3 الی 5 ثانیه نگه دارید تا حالت vacation فعال یا غیر فعال شود .

3 نکته در استفاده از دکمه vacation

قبل از استفاده ار این دکمه 3 نکته مهم را فراموش نکنید :

قبل از استفاده مواد غذایی را از طبقات یخچال بیرون بیاورید تا خراب نشوند.

 اگر میخواهید دکمه غیرفعال شود دمای یخچال را تنظیم کنید تا با تغییر دما یخچال شما به حالت اولیه بازگردد.

دقت کنید تنظیمات صفحه دیسپلی یا همان صفحه نمایشگر ممکن است بسته به مدل یخچال متفاوت باشد.

پیشنهاد ما به شما : مطالعه  تمام سوالات شما درباره صفحه نمایش یخچال سامسونگ است

آموزش خاموش کردن یخچال

فریزر یخچال یا ساید بای ساید در حالت Vacation

در جواب سوال شما که چگونه یخچال را خاموش کنم؟ میتوان اینگونه بیان کرد که علامت vacation که بر روی یخچال شما وجود دارد این دکمه vacation در یخچال ال جی و یا معنی vacation در یخچال سامسونگ فقط برای یخچال شما اعمال می شود. که برای آموزش خاموش کردن یخچال به شما باید گفت که  بسیاری از افراد تصور می‌کنند که با فعال‌سازی حالت Vacation در یخچال‌های سامسونگ و یا هر برندی که در منزل دارید, دمای فریزر نیز کاهش می‌یابد اما حالت تعطیلات فقط مخصوص به یخچال سامسونگ است و فریزر تحت تاثیر این حالت قرار نمی‌گیرد. بعد از اینکه این دکمه را فعال کردید فریزر سرمای خود را از دست نمیدهد و کارکرد خودش را انجام میدهد.

روش‌های فعال‌سازی دکمه vacation

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *