معنی کد FF در یخچال های سامسونگ چیست ؟

ارور ff

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

یخچال یکی از انواع لوازم ضروری است که در هر خانه‌ای باید وجود داشته باشد تا مواد غذایی را تازه نگه دارد البته برندهای مختلفیهم در بازار با طرح و رنگ های مختلفی وجود دارد اما با تمام برند های موجود , سامسونگ یکی از مطرح ترین برندها شناخته شده است گاهی ممکن است این یخچال فریزرها و یا ساید بای سایدها دچار مشکل یا خرابی شوند و نشانه ‌هایی از خود دارند که به شما اعلام میکنند.  یکی از این کد خطاهایی که بروی صفحه نمایشگر ظاهر میشود میتوان ارور ( ff ) نامید. تکنسین های حرفه ای سامی تکنیک، تخصص و تجربه لازم را برای شناسایی و رفع هرگونه مشکل در یخچال سامسونگ شما دارند. ما درک کاملی از عملکرد پیچیده دستگاه های مختلف داریم و می توانیم مشکلات را به طور دقیق تشخیص دهیم. تکنسین های سامی تکنیک همچنین به جدیدترین ابزار و تجهیزات مورد نیاز برای کار دسترسی دارند و از انجام کارآمد و مؤثر تعمیرات اطمینان حاصل می کنند و به تعمیر یخچال سامسونگ شما میپردازند..

رفع ارور در یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

روی یخچال ها صفحه نمایشگری وجود دارد که دمای یخچال فریزر و کد های خطایی که یک قطعه الکتریکی یا بخشی از یخچال مثل یخ ساز، فن، سوئیچ، دمپر به مشکل یا خراب میشود به ما اعلام میکند که برای رفع این کد خطا یا این مشکل باید در ابتدا یخچال را از برق بکشید سپس دوباره یخچال را به برق وصل کنید تا کد خطا پاک شود. اگر با روشن شدن دستگاه و بالا آمدن صفحه دیسپلی باز همان مشکلات و خطا ها ظاهر شد شما احتیاج به یک تعمیرکار دارید که به صورت تخصصی به رفع مشکل دستگاهتان بپردازد. شما میتوانید از کمک گرفتن از نمایندگان ما در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ که تمام مناطق تهران را تحت پوشش دارند درخواست تکنسین کنید.

ارور FF

معنی کد FF در یخچال های سامسونگ به گونه است که در اینجا برای بازگو کردن این کد خطا میتوان اینگونه بیان کنیم که این کد به این معنی است که سیستم یخچال در عملکرد فن فریزر مشکلی پیدا کرده است و این فن دارای عیب و نقص فنی می باشد که شما باید از یک متخصص برای رفع مشکل دستگاهتان اقدام کنید.ما همیشه در تلاش هستیم تا از انتظارات شما فراتر برویم ما یک شرکت قابل اعتماد و قابل اعتماد هستیم که می توانید برای تمام نیازهای تعمیر لوازم خانگی خود روی آن حساب کنید تیم کارشناسان ما سال ها تجربه دارند و برای تشخیص و رفع هر گونه مشکل در یخچال شما آموزش دیده اند.

ارور O FF / OF OF

این ارور به این معنی است که حالت دمو فعال است و هیچ گونه سرمایشی انجام نمی دهد. این حالت زمانیرخ می دهد که تازه یخچال را خریداری کرده اید و این دمو روشن می شود البته موقع خرید دقت کنید که فرشنده حالت دمو را برای شما غیر فعال کند.

آموزش رفع خطا یخچال فریزر و یا ساید بای ساید

شما میتوانید برای معنی کد FF در یخچال های سامسونگ اینگونه عمل کنید , دکمه های POWER SAVE و LIGHTINGرا به مدت 6 ثانیه همزمان نگه دارید تا کد خطا محو شود اما بستگی به مدل یخچال ممکن است ددر مدل های یخچال دکمه ها فرق می کنند. اگر دکمه های بالا کار نکرد کافی است دکمه های FRIDGE و FREEZER را به مدت 6 ثانیه همزمان با هم نگه دارید.

آموزش حذف کد ارور یخچال سامسونگ

در صورتی که یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با تعمیرگاه مجاز سامی تکنیک تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *