آیا یخچال سامسونگ من هم دکمه ریست دارد ؟

آیا یخچال سامسونگ من هم دکمه ریست دارد ؟

دوست عزیز به این مطلب رای دهید.

روی درب انواع مختلف یخچال فریزر یا ساید بای ساید سامسونگ یک صفحه دیجیتال وجود دارد که وظیفه نمایش و کنترل دمای یخچال، فریزر و آپشن‌های آبسردکن را بر عهده دارد. در مواردی از جمله قطع شدن برق، باز گذاشتن بیش از حد درب یا گذاشتن غذای گرم داخل یخچال، ممکن است درجه‌های روی صفحه دیجیتال شروع به چشمک زدن کنند. اگر این درجه‌ها دوباره ثابت نشوند یا یک کد خطا روی صفحه نمایش نشان داده شود، باید یخچال سامسونگ را ریست و دوباره تنظیم کرد برای انجام تعمیر یخچال سامسونگ خود میتوانید با ما در ارتباز باشید همچنین میتوانید به قسمت های مختلف سایت که در مورد آموزش ریست یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ و شرایط ریست این دستگاه است سر بزنید ما آرامش را دوباره به خانه هایتان باز میگردانیم.

چه موقع یخچال سامسونگ نیاز به ریست دارد؟

  • گاها روی صفحه یخچال سامسونگ یک کد خطا مشاهده می نمایید.
  • یکی ار Led های صفحه نمایش فقط روشن است و چشمک زن می باشد
  • دمای یخچال فریزر دمای واقعی نیست

یکی از راحت ترین کار ها برای ریست کردن یخچال این است که آن را از برق بکشید او را بمدت 10 دقیقه خاموش باشد. در صورتی که این کار عملی نشد شما می توانید از روی پنل نصب شده بر روی درب جلویی یخچال کلید های power cool و power freeze به مدت 5 ثانیه با هم نگه دارید تا یخچال شما به تنظیمات کارخانه بازگردانی شود.

آموزش ریست یخچال ساید بای ساید سامسونگ

در صورتی که قصد ریست کردن یخچال ساید بای ساید سامسونگ خود را دارید، می توانید دکمه های energy saver و lighting را به مدت زمان 5 ثانیه نگه دارید. در این حالت چراغ های نمایشگر یخچال باید روشن شوند. چنانچه با انجام این کار پس از چند ثانیه چراغ ها به صورت اتوماتیک خاموش شوند، به این معناست که ریست دستگاه به درستی انجام شده است.

دکمه ریست یخچال

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *