نحوه ریست کردن یخچال سامسونگ

نحوه ریست کردن یخچال سامسونگ

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

اگر شما هم با مشکلی در یخچال خود مواجه شده‌اید نگران نباشید سامی تکنیک در کنار شماست شما میتوانید سوالات صفحه یخچال سامسونگ خود را در این مقاله بیابید.

اما نمی‌دانید چگونه باید تعمیرکار را پیدا کنید ما به شما نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ را معرفی می‌کنیم که متشکل از تعمیرکاران زبده است. شما می‌توانید با این مرکز تماس بگیرید تا تکنسین‌های آن به آدرس موردنظر شما اعزام شوند و خدمات عیب‌یابی و تعمیر یخچال در منزل را به شما ارائه دهند.

به طور کلی در شرایط عادی نیازی به ریست کردن یخچال سامسونگ نخواهید داشت. تنها در برخی شرایط خاص می توانید اقدام به انجام این کار نمایید. همچنین در صورتی که با کد خطا یا ارور یخچال فریزر سامسونگ خود مواجه شدید، پیش از بازنشانی کردن دستگاه ابتدا مفهوم ارور را بررسی نموده و سپس بررسی کنید که دستگاه شما نیازمند آن است یا خیر. در ادامه شرایطی که نیاز به بازنشانی تنظیمات یخچال سامسونگ می باشد را بیان خواهیم کرد:

  • مشاهده دمای غیرطبیعی یخچال فریزر و ساید سامسونگ
  • قطع شدن برق دستگاه
  • چشمک زدن درجه دمای یخچال
  • باز گذاشتن بیش از حد درب یخچال
  • مشاهده ارور یا کد خطا بر روی نمایشگر یخچال سامسونگ

ریست کردن یخچال سامسونگ

در این حالت شما باید:

کلید های POWER FREEZER و POWER COOL را همزمان گرفته و به مدت 3 الی 5 ثانیه با هم نگه می داریم . این کار باعث می‌شود که یخچال ریست شده و دوباره برای استفاده آماده شود .

بازنشانی تنظیمات یخچال فریزر سامسونگ با استفاده از دکمه های معمولی یا لمسی نمایشگر یخچال بستگی به نوع مدل دستگاه خواهد داشت. در مدل یخچال فریزرهای بالا پایین سامسونگ که فریزر معمولا در قسمت بالایی دستگاه تعبیه می شود، برای این کار می توانید دو دکمه power freeze و freezer را به مدت 8 تا 9 ثانیه نگه دارید. پس از انجام این کار چراغ های موجود بر روی نمایشگر یخچال یک بار خاموش و مجددا روشن می شوند. در نهایت به مدت 5 دقیقه یخچال را از برق بکشید و سپس آن را دوباره به برق وصل کیند تا به درستی ریست گردد.

اگر یکی از سوالات شما درباره علت سرما نداشتن یخچال سامسونگ است پیشنهاد میکنیم این مقاله را مطالعه کنید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *