تعمیر یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

تعمیر یخچال سامسونگ یکی از دغدغه ها و مشکلات شما عزیزان میباشد. جای نگرانی نیست ما در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران در کنار شما هستیم تا تعمیر ساید سامسونگ را با خیال راحت به ما بسپارید. تنها هدف ما تعمیر یخچال فریزر سامسونگ شما عزیزان است پس با مشاوران ما در ارتباط باشید تا به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

فهرست مطالب

یکی از محبوب ترین مدل های یخچال، مدل یخچال فریزر سامسونگ می باشد. با توجه به گستردگی استفاده از یخچال فریزر در خانه ها  مشکلات تعمیر یخچال سامسونگ نیز افزایش یافته است. با توجه به افزایش استفاده از برند یخچال فریزر سامسونگ در خانه ها تعمیر یخچال فریزر سامسونگ توسط تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ به یکی از مهم ترین بخش های تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ تبدیل شده است و شما می توانید با درخواست سرویس در منزل از تعمیرگاه های مجاز، یخچال خود را به راحتی تعمیر نمایید.

مرکز تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

تعمیر ساید سامسونگ

در نظر داشته باشید برای تعمیر یخچال سامسونگ کار را به فردی متخصص و باتجربه بسپارید چون افرادی که به تعمیر یخچال شما می پردازند زیاد هستند که به عنوان تعمیر انواع مختلف یخچال و ساید بای ساید فعالیت می‌کنند. به همین دلیل نمایندگی مناسبی را برای تعمیر دستگاه خود در نظر بگیرید. ما در این مجموعه با داشتن چندین شعبه در مناطق تهران پاسخگوی شما هستیم. یکی از اهداف ما برای سهولت کار شما تعمیر یخچال سامسونگ در منزل  است ما در تهران کنار شما هستیم است که بدون هیچ گونه جابجایی یخچال شما را در کمترین زمان ممکن تعمیر نماییم.

تکنسین های سامی تکنیک در نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر های سامسونگ با دارا بودن تجهیزات به روز و دانش فراوان میتوانند مشکل دستگاه شما را حل کنند.

ما تعمیر ساید بای ساید سامسونگ را در نمایندگی یخچال سامسونگ انجام می دهیم. ما برای رفاه حال شما عزیزان در تمام مناطق تهران شعبه تعمیر یخچال و تعمیر ساید بای ساید سامسونگ را دائر کرده ایم تا خدمات : شارژ گاز, فروش قطعه, تعمیر موتور, تعمیر برد و….را انجام دهیم شما میتوانید هر کجای تهران هستید با ما در تماس باشید تا ظرف مدت 2ساعت در کنار شما باشند و مشکل شما را حل کنند.

تعمیر ساید سامسونگ

 تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

همشهری های عزیز ساکن تهران می توانند تمامی خدمات پس از فروش و سرویس و بازدید دوره ای از یخچال و فریزرها و ساید بای ساید ها را به صورت حضور در محل دریافت نمایند. شما می‌توانید از خدمات ما در محل استفاده نمایید.
تعمیر کاران و تکنسین های سامی تکنیک می‌توانند انواع تعمیر یخچال ها را در منزل شما  به راحتی انجام داده و یخچال فریزر شما را در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیر و سرویس نمایند.

پیشنهاد ما به شما : مطالعه علت سرما نداشتن یخچال سامسونگ

هزینه موتور یخچال

فیلم آموزشی تعمیر موتور یا کمپرسور یخچال سامسونگ

قطعاتی که داخل یخچال وجود دارد هر کدام کارایی خاص خود را دارند. موتور یا همان کمپسور یخچال قلب تپنده یخچال است به گونه ای که اگر خراب شود کار یخچال به طور کلی مختل خواهد شد. موتور که قسمت اصلی یخچال است بر اثر گذر زمان و استفاده نادرست از یخچال دچار مشکل می شود. ما در اینجا برای تشخیص درست کارکرد موتور فیلمی را تهیه کردیم. این فیلم توسط تکنسین های متخصص موتور برای شما آماده ساری شده است لطفا با دقت به ان گوش دهید تا صدای موتور را بشنوید.

 

همانطور که در فیلم مشاهده کردید نیروهای فنی که برای ارائه خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در منزل حضور پیدا می کنند، افراد متخصصی هستند که در تعمیرگاه یخچال سامسونگ در تهران تجربه بالایی در زمینه تعمیرات یخچال دارند. این افراد، با استفاده از دانش فنی و مهارت بالایی که دارند، یخچال را به دقت برسی میکنند و مشکل آن را شناسایی می نمایند.

پس از شناسایی، از لوازم و ابزاری که همراه خود دارند استفاده می کنند و یخچال سامسونگ را به صورت تخصصی تعمیر می کنند.

پیشنهاد ما به شما : مطالعه تعمیر موتور سوخته یخچال

در  سراسر تهران تعمیرکاران زیادی  در حیطه تعمیر سایت سامسونگ در کارگاه های مختلفی در حال کار هستند که علم کافی و یا تجربه لازم را برای تعمیرات ندارند خوب اولین سوالی که ذهن شما رو درگبر می کند این است که به په کارگاه های میتوانم اعتماد کنم ،  تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ اولین جایی است که بعد از بروز نقص و خرابی در یخچال فریزر سامسونگ خود به فکر آن می افتید تا مبادا کار تعمیر یخچال سامسونگ خود را به یک تعمیرگاه غیر رسمی نسپارید.

سامی تکنیک توانسته است با تکیه بر دانش فنی تکنسین ها و تعمیرکاران خود به عنوان تعمیرگاه مرکزی یخچال ساید بای ساید سامسونگ و تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ در کشور به سرویس یخچال سامسونگ بپردازد. این مرکز توانایی تعمیر یخچال تمامی برندها، تعمیر یخچال سامسونگ و تعمیر ساید بای ساید سامسونگ و تعمیر ماشین لباسشویی و تعمیر سایت سامسونگ را دارا می باشد.

خدمات ارائه شده در این مرکز مختص تهران و کرج میباشد و تمامی هم میهنان عزیز می‌توانند با مراجعه به مرکز اصلی تعمیر سامی تکنیک از خدمات ما بهره مند شوند. همچنین شما می توانید با شماره تلفن های پشتیبانی و مشاوره قرارداده شده در سایت تماس بگیرید و یا با لمس آِیکون واتس اپ در سمت چپ پایین صفحه از راهنمایی ها و مشاوره های کارشناسان ما در منزل استفاده نمایید .

تعمیر ساید سامسونگ

تعمیرات یخچال سامسونگ در محل

امروزه با توجه به افزایش قیمت ها یخچال فریزرها جزء کالاهای گران قیمت خانه به حساب می آید برای همین نگهداری از این وسایل مهم خانگی در اولویت تمام خانواده ها می باشد. در صورت بروز مشکل برای  تعمیر یخچال فریزر سامسونگ، شما می توانید با تماس با مجموعه سامی تکنیک و آیکون واتس آپ که سمت چپ پایین صفحه قرار دارد از خدمات سرویس یخچال سامسونگ و تعمیر سایت سامسونگ و تعمیرات یخچال سامسونگ در محل استفاده نمایید .

کارشناسان و تکنسین های مجموعه ما در اسرع وقت به محل مورد نظر مراجعه می کنند با بررسی وضعیت یخچال  اقدامات لازم را برای تعمیر یخچال سامسونگ شما انجام خواهند داد. شما می‌توانید به وسیله سرویس و تعمیرات یخچال سامسونگ در محل زندگی خود هزینه های جابجایی یخچال را صرفه جویی کنید و همچنین تمام فرآیند تعمیر یخچال سامسونگ و سرویس یخچال تحت نظارت خود شما تعمیر یخچال سامسونگ در منزل انجام می شود. برای تعمیر یخچال سامسونگ در تهران با ما در تماس باشید.

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ 100% تخصصی

مشکلات یخچال فریزر سامسونگ که همه روزه در طی گفتگو با مشتریان توسط تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ در تعمیرگاه یخچال سامسونگ در تهران حل می شود. تعمیر یخچال فریزر سامسونگ باید توسط متخصص انجام شود تا مشکل دستگاه برطرف شود تا دوباره هزیته اضافی پرداخت نکنید شما میتوانید برای تعمیر یخچال سامسونگ در تهران با ما در تماس باشید تا خیال شما را برای تعمیر یخچال فریزر سامسونگ راحت کنیم. در این جا مشکلاتی که ممکن است ایجاد شود موارد زیر است:

 • یخچال فریزر سامسونگ خنک نمی کند
 • آب سردکن یخچال سامسونگ کار نمی کند.
 • یخ ساز یخچال سامسونگ کار نمی کند
 • دیسپنسر یخساز یخچال فریزر سامسونگ کار نمی کند.
 • دیفراست یخچال  فریزر سامسونگ خراب است
 • یخچال پر سر و صدا است و گاهی صداهای بلند ایجاد می کند.
 • تخلیه دیفراست یخچال فریزر سامسونگ خراب شده است.
 • یخچال فریزر سرد است اما یخچال گرم است
 • یخچال سامسونگ چکه می کند و نشتی آب دارد.
 • همه چیز در یخچال سامسونگ یخ می زند.
 • دیسپنسر آب و یخ کار نمی کند.
 • یخ ساز یخچال سرریز می کند.
 • نور یخچال کار نمی کند
 • یخچال فریزر سامسونگ به طور مداوم اجرا می شود
 • سنسور یخچال سامسونگ خراب است
 • درب یخچال فریزر سامسونگ خوب بسته نمی شود
 • صفحه نمایش دیجیتال کار نمی کند و صفحه تاچ یخچال ساید بای ساید خراب است.

فیلم آموزشی راهنمایی کامل صفحه نمایش ساید بای ساید مدل Rosso

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ شبانه روزی

سامی تکنیک خدمات گسترده ای را در زمینه تعمیر یخچال سامسونگ در تهران انجام داده و با 15 سال سابقه در زمینه تعمیر یخچال سامسونگ و ال جی و … توانسته مجموعه ای از تکنسین های با تجربه و ماهر در تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ گرد هم آورد تا به سرویس یخچال سامسونگ بپردازند. در کل مزایای تعمیر یخچال فریزر سامسونگ تعمیر یخچال در منزل موارد زیر می باشد:

 • شفاف سازی هزینه تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در تمام مدل ها
 • ارسال پیش فاکتور
 • استفاده از قطعات اورجینال و فابریک سامسونگ
 • اولویت با تعمیر قطعات خود یخچال فریزر برای پایین آوردن هزینه ها می باشد و در صورت امکان پذیر نبودن تعویض قطعات یخچال فریزر سامسونگ انجام می شود.
 • مهم تر از همه تکنسین تعمیر یخچال سامسونگ در منزل که به محل شما اعزام می شود متخصص همان برند بوده و در تعمیرات تخصصی یخچال فریزر همان برند ماهر و کارکشته می باشد
 • در کمتر از 2 ساعت تکنسین متخصص سامسونگ به محل تعمیر یخچال در محل شما اعزام می شود
 • تعمیرات در 2 ساعت انجام میشود و در موارد کمی به روز بعد موکول می شود.
 • تکنسین مجهز و با تمامی قطعات لازم به محل شما اعزام می شود تا سریعتر کارها پیش برود و در همان روز تعمیر یخچال سامسونگ در منزل انجام شود.( با توجه به اینکه قبل از اعزام سوالاتی در خصوص خرابی یخچال پرسیده شده و عیب یابی نسبی و تخمین قیمت و ایراد قطعات دخیل در عیب پیدا شده است)
 • هزینه معقول و رقابتی برای راحتی مشتریان
 • ارائه ضمانت نامه کتنی 1 ساله برای تضمین تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ انجام گرفته.
 • عیب یابی سریع بدون آسیب به سایر قطعات.
 • بهره گیری از آخرین دانش عیب یابی مربوط به برند و نوع و مدل یخچال فریزر.
 • متخصصان تعمیر یخچال فریزر سامسونگ ما دائما در حال بروز رسانی اطلاعات و دانش خود در سطح جهانی و همسو با جدیدترین متد های تعمیر یخچال فریزر کارخانه برند یخچال فریزر شما می باشند.

تعمیر یخچال سامسونگ در تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ

امروزه با توجه به افزایش تعداد وسیله های خانگی و همچنین محبوبیت برند سامسونگ در بین خانه های ایرانی تعمیرگاه ها و سرویس کار های غیر مجاز برای تعمیر یخچال سامسونگ نیز به وفور در سطح شهر دیده می شوند. در صورت خراب شدن یخچال فریزر شما ، در اولین قدم شما باید با سرویس کار و تعمیرگاه یخچال سامسونگ ارتباط برقرار کنید .
در صورتی که تعمیرکار متفرقه اقدام به تعمیر یخچال فریزر سامسونگ شما کند و حتی این محصول را سرویس کند این محصول از گارانتی خارج می شود و حتی ممکن است هزینه های بیشتری را برای شما به وجود بیاورد .
بهترین راه برای تعمیر یخچال سامسونگ در منزل و تعمیر سایت سامسونگ شما این است که با یک تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ ارتباط بگیرید و از آنها برای تعمیر یخچال سامسونگ و یا تعمیر ساید بای ساید سامسونگ خود راهنمایی بخواهید ما در تعمیرگاه یخچال سامسونگ در تهران نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ هستیم .
اگر یخچال فریزر شما نیاز به تعمیر دارد شما می‌توانید از متخصصان سامسونگ در بیش از 200 مراکز و تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ در ایران کمک بخواهید. این افراد در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی نیاز و سؤالات شما خواهند بود .

تعمیر ساید سامسونگ

تاریخچه شرکت SAMSUNG

سامسونگ (Samsung) یک شرکت چند ملیتی است که دفتر اصلی آن در کره جنوبی و در شهر سئول قرار دارد. این شرکت مجموعه ای از شرکت های مختلف است که در زمینه های گوناگون فعالیت می کند. به صورت کلی محصولات ارائه شده در گروه سامسونگ در گروه های مختلف ، موبایل ، تلویزیون و صفحه نمایش ، محصولات خانگی از قبیل یخچال و لباسشویی و ظرف‌شویی ، لوازم خانگی کوچک مثل جاروبرقی و اتو ، صنایع شیمیایی ، تجهیزات پزشکی ، تجهیزات دریای و کشتی سازی ، تجهیزات مخابراتی  تولید و به بازار عرضه می شوند.
سامسونگ در سال 1938 در شهر تائگو کره جنوبی توسط شخص بیونگ چو لی تأسیس شد . در ابتدا عمده فعالیت این شرکت به صادرات  مواد غذایی و ماهی خشک شده به کشور چین محدود می شد .  این شرکت در دهه های 50 و 60 میلادی وارد صنعت پارچه شده . همچنین در این سال‌ها سامسونگ در ارائه خدمات بیمه ای نیز فعالیت داشته است .

سامسونگ در سال های بعد از دهه 70 وارد صنعت الکترونیک و دنیای دیجیتال شد . بعد ها توانست با تولید محصولات خانگی حجم بزرگی از تولیدات دنیا را به خود اختصاص دهد. امروزه در دنیای یخچال فریزر نام و برند سامسونگ از اعتبار بالایی برخوردار است .

تعداد کم تعمیر یخچال سامسونگ نشان از کیفیت بالای محصول دارد!

یخچال فریزر سامسونگ، ساید بای ساید سامسونگ و دیگر محصولات سامسونگ امروزه در دنیا توانسته است نظر مثبت مشتریان را به خود جلب کنند. این شرکت توانسته است در بازار جهانی بخش بسیار زیادی از محصولات خانگی را به خود اختصاص دهد .تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ بسیار کم بوده و مشتریان از این محصول رضایت کامل داشته اند.

استفاده از یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ در ایران از چندین سال پیش آغاز شده است . محصولات سامسونگ به دلیل داشتن کیفیت بالا در ساخت و همچنین طول عمر و کارایی بالایی که دارند توانسته اند به خوبی در بازار ایران جایگاه خوبی پیدا کند. امروزه در تمامی مراکز فروش لوازم خانگی در کشور محصولات و لوازم خانگی سامسونگ به فروش می رسد .نمایندگی های تعمیر یخچال سامسونگ و نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ خدمات پس از فروش نیز در ایران دایر شده است.

تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ و تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ

کارشناسان ما در مجموعه سامی تکنیک به عنوان تعمیرگاه مرکزی یخچال ساید بای ساید سامسونگ قادر خواهند بود تعمیرات یخچال سامسونگ و تعمیر سایت سامسونگ را در منزل و ساید بای ساید سامسونگ را در کوتاه ترین زمان ممکن  انجام دهند .

تمام قطعات استفاده شده برای تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ و همچنین تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ از نوع اصلی بوده و قطعه اورجینال استفاده خواهد شد. متخصصان مجموعه ما به راحتی می‌توانند انواع تعمیر برد الکترونیکی ، تعمیر کمپرسور ، تعمیر بخش های سرمایشی و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ را انجام دهند .

شما می‌توانید در صورت مشاهده هرگونه نقص فنی و یا خرابی احتمالی در قطعات یخچال فریزر و یا ساید بای ساید مدل سامسونگ خود با تعمیرگاه یخچال سامسونگ در تهران مجموعه سامی تکنیک تماس بگیرید و از خدمات کارشناسی ما در تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ تعمیر یخچال سامسونگ در منزل و تعمیر سایت سامسونگ استفاده نمایید .

تعمیر ساید سامسونگ

تعمیر انواع مدلهای یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

فرقی نمی کند ساید بای ساید سامسونگ شما جدید باشد یا قدیمی ، کارشناسان و متخصصان مجموعه ما به راحتی می توانند عیب و نواقص موجود در یخچال شما را تشخیص دهند و نسبت به رفع عیب و برطرف کردن نواقص و انجام انواع تعمیر یخچال سامسونگ اقدامات لازم را انجام دهند .
به دلیل استفاده از قطعات اصلی و اورجینال شرکت سامسونگ در مجموعه ما شما اصلاً نیاز نیست که نگران تعمیر ساید بای ساید سامسونگ خود باشید. در صورت مشاهده هرگونه خرابی و یا نقص شما می توانید با مجموعه سامی تکنیک به عنوان تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ، تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید.
در صورت نیاز نیز کارشناسان و متخصصین ما می توانند در محل زندگی شما حضور پیدا کننده و نسبت به رفع نقص و خرابی های پیش آمده و تعمیر یخچال سامسونگ در منزل اقدامات لازم را انجام دهند. تمام این موارد در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کارشناسان تعمیرگاه مرکزی یخچال ساید بای ساید سامسونگ انجام خواهد شد. ما در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در کنار شما هستیم.

خرابی یخچال فریزر سامسونگ

در صورت مشاهده نقص فنی در یخچال و یا ساید با ساید سامسونگ می‌توانید با شماره تماس های درج شده در این سایت تماس گرفته و از راهنمایی کارشناسان ما استفاده نمایید .
در صورت مشاهده خرابی یخچال فریزر سامسونگ و این موارد باید سریعاً با نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در تعمیرگاه یخچال سامسونگ در تهران تماس بگیرید. کارشناسان ما می توانند تعمیر یخچال سامسونگ در تهران را انجام دهند و مشکلات احتمالی را از بین ببرند. .

برای تعمیر یخچال سامسونگ در تهران با ما در تماس باشید.

عمده مشکلات زیر برای تتعمیر یخچال سامسونگ در تهران ممکن است رخ و برای هر مشکل دلایل آن نیز ذکر شده است .

   یخچال ساید بای ساید روشن نمی شود :

راه حل های تعمیر یخچال سامسونگ در منزل

 • ممکن است دوشاخه و یا سیم رابط معیوب باشد .
 • ممکن است ترموستات یخچال معیوب  باشد .
 • اورلود ( قطعه برای روشن شدن کمپرسور یخچال) ممکن است معیوب باشد .
 • سیم های رابط ( سیمهای فاز و  نول مدار ) از مجموعه سیم بندی مدار جدا شده است .

  بخش اتوماتیک یخچال ساید بای ساید کار نمی کند ( یخچال مدام روشن است) راه حل برای تعمیر یخچال سامسونگ

 • لوله بلو ( لوله متصل به ترموستات یخچال در کنار اواپراتور) از جای خود خارج شده است .
 • کنتاکت های ترموستات ( بخش هایی از ترموستات که بهم متصل می شود و در مواقع مورد نیاز از هم جدا می شوند) به یکدیگر جوش خورده اند .
 • مقدار برفک در اواپراتور ( قطعه ای که برای سرما سازی عمل می کند) بسیار زیاد است .
 • سیم بندی یخچال اشتباه است .

 کمپرسور عملکرد مطلوبی دارد  اما اواپراتور دائماً خیس بوده و از آن آب چکه می کند. راه حل برای تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

 • ترموستات بر روی درجه مناسبی نمی باشد. .
 • ترموستات تنظیم نیست .
 • سیستم ذوب برفك ( دی فراست) دائم در مدار است .

 اواپراتور در فاصله های زمانی کوتاه برفک زیادی را به خود می‌گیرد .راه حل برای تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

 • لاستیک قرار گرفته شده در دور درب این قطعه خراب است .
 • غذا ها به صورت گرم و داغ در داخل یخچال قرار می گیرد.
 • دی فراست یخچال دچار مشکل شده است .

 کمپرسور یخچال به صورت مداوم کار می کند اما یخچال کار نمی کند و در یخچال سرما وجود ندارد . راه حل برای تعمیر یخچال سامسونگ در منزل

 • در یخچال گاز وجود ندارد .
 • گاز یخچال کم است .
 • موتور الکتریکی سالم است اما کمپرسور خراب شده است .
 • کندان سور  ( قطعه که برای سرما سازی استفاده می‌شود) به دیواره چسبیده است و یا فاصله اش با دیواره بسیار کم است .
 • فن ( در برخی یخچال ها و ساید بای ساید های سامسونگ از فن برای خنک کردن کندان سور استفاده می‌شود) معیوب شده است.

 قبل از اینکه ساید بای ساید شروع به کار کند صدایی از آن خارج می‌شود و یخچال دیگر روش نمی شود. راه حل برای تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

 • برق ورودی به یخچال ضعیف است.
 • موتور اصلی یخچال نیم سوز شده است .
 • مسیر گردش گاز در یخچال مسدود شده است .
 • رله استارت  ( وسیله ای که برای روشن شدن یخچال در مدار قرار می گیرد و بعد از روشن شدن یخچال از مدار خارج می‌شود) خراب است .

 صدای ساید بای ساید در هنگام کار غیر عادی و یا بسیار زیاد است . راه حل برای تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

یخچال کاملاً به صورت تراز بر روز زمین قرار نگرفته است .
موتور فن یخچال دچار مشکل شده است و معیوب است .
اتصالات موتور (کمپرسور ) به شاسی و بدنه اصلی یخچال شل شده است .
موتور یخچال معیوب است و دچار مشکل شده است .

مشکلات رایج در تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

در خصوص تعمیر یخچال فریزر سامسونگ و خرابی های ساید بای ساید سامسونگ، موارد زیادی وجود دارد . در این بین 10 مشکل رایج در یخچال فریزر سامسونگ به شما معرفی شده است . تمامی این موارد در سامی تکنیک به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ قابل برطرف می باشد.

 • یخچال فریزر کار نمی کند و چراغ هایش روشن نمی شود. در این حالت باید برای تعمیر یخچال سامسونگ در ابتدا اتصالات یخچال به برق بررسی شود .
 • یخچال فریزر کار نمی کند ولی چراغ هایش روشن می شود . برای تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در این حالت باید به تنظیمات درجه حرارت یخچال دقت شود . همچنین فاصله یخچال به دیوار  باید بررسی شود .
 • چراغ های یخچال فریزر سامسونگ کار نمی کند . برای تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت باید لامپ ها بررسی شود و یا اینکه سوییچ درب بررسی شود .برای تعمیر یخچال سامسونگ در تهران با ما در تماس باشید.
 • یخچال فریزر به اندازه کافی سرد نیست . برای تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت تنظیمات دمای یخچال باید بررسی شود و یا اینکه هوای کافی در یخچال وجود دارد و دریچه هوای یخچال مسدود نشده باشد .
 • یخچال یا فریزر بسیار سرد است . برای تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت باید دمای آن بررسی شود و یا اینکه دماسنج قرار داده شده در یخچال بررسی شود.  برای این منظور از نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ سامی تکنیک کمک بخواهید.
 • فریزر صدا می دهد . صدای خش خش به معنی حالت یخ زدایی است که عادی می باشد . سطح زیر یخچال باید صاف باشد . برای تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت فن های موجود در فریزر را باید بررسی کنید .
 • یخچال و فریزر بدون توقف کار می کند .برای تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت فریزر ممکن است در حالت یخ زدایی باشد و یا سیم پیچ های کندان سور ممکن است معیوب شده باشد . همچنین ممکن است درب یخچال به خوبی بسته نمی شود.
 • یخچال و فریزر به طور پیوسته شروع به کار می کند ولی خیلی زود هم متوقف می شود . برای تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت باید سیم پیچ های پشت یخچال را تمیز کنید . ولتاژ ورودی یخچال ممکن است بالا یا پایین باشد . در صورت وجود فن در یخچال باید فن ها بررسی شود . موتور کمپرسور یخچال را باید بررسی کنید . این موارد برای تعمیر یخچال سامسونگ  بسیار مهم می باشند.
 • فریزر به صورت اتوماتیک فرایند دی فراست (فرآیند یخ زدایی ) را انجام نمی دهد . تایمر یخ دایی را چک کنید و ترموستات یخچال را نیز باید بررسی کنید .
 • یخچال بوی نامطبوعی می دهد. غذای گندیدن در داخل یخچال است ، لبه های درب کثیف شده است . داخل یخچال کثیف شده است و باید داخل یخچال را آب گرم و جوش شیرین تمیز کنید .

یخچال سامسونگ خنک نمی‌کند! (راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ)

یکی از عمده ترین مشکلات در تعمیر یخچال سامسونگ این است که یخچال خنک نمی کند و به اصطلاح در یخچال سرما وجود ندارد. برای حل این مشکل و تعمیر یخچال سامسونگ باید در ابتدا مواردی که باعث بروز این مشکل می‌شوند را پیدا کرد .  در این حالت ممکن است یکی از اتفاقات زیر برای یخچال سامسونگ شما رخ داده باشد. شما میتوانید با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران ما در ارتباط باشید.

 در یخچال گاز وجود ندارد!

 • یکی از عمده ترین و شایع ترین مشکلات یخچال ها این است که گاز درون یخچال که فرایند خنک سازی را انجام می دهد به هر دلیلی از لوله ها خارج شده است . برای این مشکل و تعمیر یخچال سامسونگ باید با سرویس کار و تعمیرگاه مجاز سامی تکنیک به عنوان تعمیرگاه یخچال سامسونگ به تعمیر یخچال سامسونگ در منزل بپردازید . تکنسین های ما با حضور در محل شما با بررسی  یخچال تعمیر یخچال سامسونگ در منزل و اطراف کندان سور یخچال  نسبت به مشاهده  و پیدا کردن محل تخلیه گاز اقدام می کنند .
 • بعد از پیدا کردن محل خروج گاز و تخلیه گاز باقی مانده در یخچال،  نسبت به جوشکاری و رفع خرابی اقدامات لازم را انجام می دهند . سپس نسبت به تست یخچال با استفاده از کف صابون اقدامات لازم را انجام می دهند .
 • بعد از تعمیر یخچال سامسونگ و تست یخچال و  اطمینان از سالم بودن محل چرخش گاز یخچال نسبت به تزریق مجدد گاز یخچال اقدام می کنند . فرآیند تعمیر و سرویس یخچال در این حالت باید توسط تعمیر یخچال سامسونگ در تهران و به وسیله استاد کار مجرب انجام شود .

 گاز یخچال کم است!

 • در این حالت مقدار گاز موجود در یخچال کم است و نیاز است که گاز یخچال مجدد شارژ شود . عمل تزریق و شارژ مجدد گاز یخچال باید توسط تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ و استاد کار انجام شود. فرآیند تعمیر یخچال سامسونگ و تعمیر یخچال سامسونگ در منزل و تزریق گاز کمی پیچیده می باشد و باید حتماً توسط افراد مجرب و توسط نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ انجام شود .

 موتور سالم است اما کندانسور خراب شده است.

 • برای تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت باید کندانسور از یخچال جدا شود و مجدد به برق وصل شود. در صورتی که کندانسور به خوبی کار نکرد و قدرت لازم را نداشت باید نسبت به تعویض کندانسور اقدام کرد. فرایند باز و تست کندانسور باید توسط تکنسین مجرب و توسط نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ انجام شود. شما می‌توانید برای انجام تعمیرات یخچال سامسونگ در منزل خود با مجموعه سامی تکنیک تماس بگیرید .

 کندانسور به دیواره  چسبیده است و یا فاصله کندانسور نسبت به دیوار کم است .

 • فاصله مناسب کندانسور تا دیوار باید حداقل 20 سانتی متر باشد. در صورت عدم رعایت این موضوع ممکن است در عملکرد کندانسور اختلال ایجاد شود .

 فن یخچال و یا فریزر خراب شده است و کار نمی کند .

 • در بعضی از مدل های یخچال و فریزر سامسونگ برای فرایند خنک سازی کندان سور از فن استفاده می‌شود . در صورت خراب شدن فن ممکن است دمای قطعات داخل یخچال افزایش پیدا کند .  این افزایش دما باعث می شود که در عملکرد قطعات داخل یخچال اختلال ایجاد شود . برای تعمیر یخچال سامسونگ و برطرف کردن مشکل فن باید از نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ به تعمیر یخچال سامسونگ در منزل بپردازید.

 راه حل کلی تعمیر یخ ساز یخچال فریزر سامسونگ

تعمیر ساید سامسونگ

استفاده از یخ ساز در فصول گرم سال می توانند بسیار مفید باشد. در صورت خرابی یخ ساز یخچال فریزر سامسونگ نیاز است که شما با تعمیرگاه مرکزی یخچال ساید بای ساید سامسونگ تماس بگیرید . در یخچال فریزر سامسونگ یخ ساز های پر قدرتی نصب شده است و احتمال خرابی آن ها بسیار پایین می باشد. در صورت بروز مشکل در روند و عملکرد یخ ساز و تعمیر یخچال سامسونگ باید در ابتدا قطعات یخ ساز مورد بررسی و بازبینی قرار بگیرند .
این قطعات عبارتند از :

 • موتور یخ ساز
 • محفظه
 • سنسور
 • کابل برق
 • سوکت آب
 • اهرم تشخیص

با توجه به قطعات بالا ممکن است مشکلات زیر برای یخ ساز یخچال فریزر سامسونگ پیش بیاید .

 روشن نشدن کلی یخ ساز (راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت)

برای تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت، در بیشتر مدل های یخچال هایی که یخ ساز دارند یک کلید برای خاموش و روشن شدن یخ ساز تعبیه شده است که معمولاً در نمایشگر در جلوی درب یخچال قرار دارد . در بعضی مدل های دیگر در داخل فریز این کلید قرار داده شده است . باید چک شود که این کلید در حالت روشن قرار داشته باشد .

 خرابی سنسور یخ ساز (راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت)

سنسور قرار داده شده برای عملکرد یخ ساز ممکن است که مشکل داشته باشد  و یخچال  و محفظه یخ ساز نتوانند که سرمای کافی را برای تولید یخ به وجود بیاورند.

 چسبیده شدن تکه های یخ به هم (راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت)

زمانی که محفظه یخ ساز زیاد پر باشد و یا از یخ ساز زیاد استفاده نشود ممکن است یخ ها به هم بچسبند .
همچنین ممکن است در صورت عدم سرمای کافی در محفظه نگه داری یخ ساز یخ ها ذوب شده و به هم بچسبند . این عدم وجود سرما معمولاً از عملکرد نادرست فن داخلی است .

یخ نساختن یخ ساز (راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت)

عدم سرمای کافی در محفظه یخ ساز ممکن است باعث شود که یخ ساز عملکرد مطلوبی از خود نداشته باشد یا اینکه اصلاً یخ نسازد . این مشکل می تواند از خرابی کمپرسور و یا گاز یخچال باشد . همچنین خرابی فن کمپرسور و یا فن فریزر هم می تواند باعث این شود که فرآیند یخ سازی انجام نشود . فرآیند تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت باید توسط تعمیرکار مجاز انجام شود.

 شل  بودن یخ ها در محفظه (راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت)

در صورتی که یخ ها زیاد سفت نبوده و به اصطلاح یخ ها شل باشند ممکن است مشکل در عدم وجود سرمای مافی در محفظه یخ ساز باشد . علت عدم سرمای کافی در یخ ساز می تواند مربوط به کمپرسور ، موتور یخچال و عدم وجود گاز کافی در یخچال باشد . برای تعمیر یخچال سامسونگ و رفع این مشکلات باید با نمایندگی مجاز سامسونگ تماس حاصل فرمایید.

 شکسته شدن محفظه یخ ساز (راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت)

معمولاً در صورت ضربه ممکن است محفظه یخ ساز دچار ترک و شکستگی شود و اینکار باعث شود که سرما و برودت کافی در محفظه یخ ساز حفظ نشود . برای رفع این مشکل و تعمیر یخچال سامسونگ باید با نمایندگی مجاز تماس حاصل فرمایید.

 مسدود شدن ورودی آب (راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت)

معمولاً یخ ساز ها به وسیله یک شلنگ کوتاه به شیر ورودی آب بسته می شود . در صورتی که آب وارد یخ ساز نشود ممکن است این مسیر مسدود شده باشد و یا شیر ورودی بسته باشد .

 عدم یخ سازی و کثیفی فیلتر ها (راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت)

در هنگام ورود آب به داخل یخ ساز  از فیلتر هایی استفاده می‌شود . اگر این فیلتر ها کثیف و یا مسدود شوند ممکن است آب به اندازه کافی و یا اصلاً وارد محفظه یخ ساز نشود . به همین دلیل باید فیلتر های تصفیه آب به موقع تعویض شود .

 خرابی برد الکترونیکی(راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت)

در این حالت نیز دستورات از طریق کلید های روی درب یخچال برای یخ ساز ارسال نمی شود و یخ ساز عملکرد مطلوبی از خود نشان نمی دهد . برای رفع این مشکل و تعمیر یخچال سامسونگ باید به نمایندگی مجاز سامسونگ مراجعه کنید.

این موارد از جمله موارد شایع در مورد خرابی یخ ساز یخچال فریزر سامسونگ و تعمیر یخچال سامسونگ بوده است .ممکن است برای یخ ساز ها نیز مشکلات دیگری به وجود بیاید که در هر صورت باید برای رفع خرابی  از سرویس کار مجرب در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ مجاز برای تعمیر یخچال سامسونگ کمک بخواهید .

 نکاتی در مورد تعویض فیلتر ساید بای ساید سامسونگ

"</p

فیلتر آب ساید بای ساید سامسونگ معمولاً حالت کپسول شکل و استوانه ای دارد. در هر دو طرف این فیلتر یک سوراخ وجود دارد. یک طرف ورودی فیلتر است و طرف دیگر خروجی فیلتر . لوله آب که از سمت شیر آب می آید باید به سمت ورودی فیلتر وصل شود. از سمت خروجی فیلتر نیز به لوله ای وصل می شود که به محفظه یخ ساز ساید بای ساید متصل شده است . برای تعمیر یخچال سامسونگ در تهران با ما در تماس باشید.

در بعضی از مدل های ساید بای ساید از فیلتر داخلی نیز استفاده شده است. این فیلتر به صورت یک استوانه در ابعاد یک لیوان می باشد . روش تعویض این فیلتر خیلی ساده می باشد و تنها باید آن را به درستی در محل مخصوص خود جا زد . بعد از جا زدن برای محکم شدن فیلتر در محل نصب باید آن را به مقدار 90 درجه در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا محفظه در محل نصب خود قفل شود .
معمولاً تعویض فیلتر آب ساید بای ساید سامسونگ کار ساده ای است و می توان با رعایت نکاتی خاص این کار را به راحتی انجام داد .البته ممکن است ایرادات و مشکلاتی نیز در هنگام تعویض فیلتر آب به وجود بیاید . در صورت بروز مشکل و برای رفع خرابی و تعمیر یخچال سامسونگ با نمایندگی مجاز سامسونگ تماس حاصل فرمایید.

در زیر بعضی از این نکات ، ایرادات و مشکلات را با هم بررسی می کنیم :

 بو و مزه آب عوض شده است . راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت

در صورتی که فیلتر تازه تعویض شده است این مشکل خیلی حاد نیست و به اصطلاح حالت تازه و نو بودن فیلتر است و بعد از چند بار استفاده این حالت از بین می رود.
در صورتی که چند ماهی از تعویض فیلتر گذشته این فیلتر شما کثیف شده است و باید فوراً فیلتر آب را تعویض کنید .

 فشار آب کم شده است .  راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت

ممکن است فشار آب خروجی از محفظه آب سرد کن یخچال کم شود این کار ممکن است به این دلیل باشد که شیر ورودی آب در پشت ساید بای ساید نیم بسته باشد . همچنین ممکن است شلنگ های آب نیز تا شده باشند و یا گره خورده باشند . حتی ممکن است فشار آب اصلی داخل لوله کم شده باشد که باید این موارد به درستی بررسی شوند .

آب ورودی به آب سرد کن قطع شده است . راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت

دلیل این مشکل نیز ممکن است یکی از حالات بالا باشد . بعلاوه ممکن است از مسیر حرکت آب در داخل یخچال نیز مسدود شده باشد .

 آب لیوان اول آب سرد کن ساید بای ساید گرم است . راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت

ممکن است زمانی که فیلتر آب یخچال را عوض می کنید این مشکل برای شما رخ دهد. در این حالت باید چند ساعتی به آب سرد کن یخچال وقت بدهید تا آب داخل مخزن خنک شود . در بعضی از مدل های ساید بای ساید سامسونگ مخزن آب برای آب سرد کن وجود دارد . در این حالت در شلنگ های داخل یخچال به اندازه 2 یا 3 لیوان آب قرار دارد . باید صبر کنید تا این مقدار آب از شلنگ ها خارج شود تا دوباره آب سرد کن یخچال عملکرد مطلوب خود را داشته باشد .

 آب سیاه رنگ از یخچال خارج می شود . راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت

در ساید بای ساید های سامسونگ ساختار فیلتر ها به گونه ای است که در داخل آنها از لایه های چندگانه استفاده شده است. یکی از این لایه ها کربن است . وقتی فیلتر تازه تعویض می شود و ممکن است آب برای اولین بار از فیلتر رد شود ممکن است رنگ سیاه کربن را به خود بگیرد. این آب رنگی برای بدن مضر نیست و شما می‌توانید این آب را در سینک ظرف‌شویی خود خالی کنید و یا آن را به گلدان های خانه بریزید . برای رفع مشکل سیاهی آب باید در حدود 2 یا 3 پارچ آب از آب سرد کن یخچال خارج شود .

 فشار آب آب سرد کن منظم نیست . راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت

بعد از تعویض فیلتر ساید بای ساید ممکن است که فشار آب منظم نباشد .یکی از دلایل این فشار نامنظم  این است که داخل محفظه و شلنگ های  آب ساید بای ساید هوا قرار گرفته است . برای رفع این مشکل بهتر است پدال خروجی آب را برای چند دقیقه نگه دارید تا تمامی هوای داخل شلنگ ها خارج شود .

چراغ روی نمایشگر ساید بای ساید قرمز است. راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت

هر موقع که چراغ نمایشگر ساید بای ساید قرمز و روشن باشد به معنی این است که فیلتر تصفیه آب را باید تعویض کنید . بعد از تعویض فیلتر باید چراغ نشانگر فیلتر ریست شود تا به رنگ نرمال و عادی خود برگردد

سرویس یخچال سامسونگ و برنامه دوره ای آن توسط تعمیرگاه مرکزی یخچال ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر ساید سامسونگ
تعمیر ساید سامسونگ

برای عملکرد بهتر یخچال فریزر سامسونگ باید سرویس های دوره ای این یخچال فریزر توسط نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ انجام شود. این سرویس های دوره ای باعث می شود که طول عمر یخچال افزایش پیدا کند و در صورت مشاهده نقص فنی و یا ایراد و خرابی به سرعت تعمیر یخچال سامسونگ انجام شود .
این سرویس های دوره ای شامل موارد زیادی می شود اما مهمترین آنها عبارتند از :

 • گرد گیری لوله های پشت یخچال به صورت دوبار در سال
 • بررسی لاستیک روی درب یخچال هر 6 ماه یکبار
 • بررسی فیلتر تصفیه آب یخچال هر 6 ماه یکبار
 • بررسی محفظه آب سرد کن یخچال هر 6 ماه یکبار
 • بررسی محفظه یخ ساز یخچال هر 6 ماه یکبار
 • بررسی محل موتور و کندان سور یخچال هر سال 1 بار
 • بررسی مقدار گاز موجود در موتور یخچال هر سال 1 بار

شما می توانید با انجام این سرویس های دوره ای از سالم بودن یخچال فریزر خود مطمئن شوید و در صورت مشاهده مشکل خرابی در سریعترین زمان ممکن نسبت به رفع خرابی و تعمیر یخچال سامسونگ با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ تماس گرفته و اقدامات لازم را انجام دهید تا متحمل هزینه های سنگین  نشوید .

نکاتی در مورد گارانتی قابل قبول در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

تمامی یخچال ها و ساید بای ساید های سامسونگ دارای گارانتی و ضمانت نامه اصل می باشند. در صورتی که از نمایندگی های معتبر این محصولات را تهیه نمایید. این گارانتی در زمان تعمیر یخچال سامسونگ نیاز خواهد بود . باید در هنگام نصب و یا سرویس یخچال سامسونگ مسئول و نماینده اصلی مرکز گارانتی سامسونگ جهت نصب یخچال فریزر و یا ساید بای ساید شما در محل حضور پیدا کند. این فرد بعد از نصب و تست اولیه یخچال و اطمینان از سالم بودن فیزیکی محصول و بررسی عملکرد محصول برگه ضمانت شرکت را امضا و به شما تحویل می دهد.
شما با داشتن این برگه ضمانت از گارانتی 18ماهه یخچال فریزر سامسونگ و همچنین ساید بای ساید سامسونگ بهره مند می شوید و از خدمات زمان تعمیر یخچال سامسونگ  بهره خواهید برد.
در کمپرسور های معمولی ضمانت 3.5 ساله برای رفع خرابی کمپرسور  به مشتری داده می‌شود.  در صورتی که یخچال فریزر شما و یا ساید بای ساید شما از اینورتر استفاده کرده باشد این مقدار ضمانت به 123 ماه افزایش پیدا می کند. یعنی بیش از 10 سال ضمانت برای تعمیر یخچال سامسونگ فروخته شده ارائه خواهد شد .
نکته مهم این است که برگه ضمانت نامه باید توسط تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ تکمیل و مهم شود. این برگه در زمان نصب یخچال پر می شود و از این تاریخ ضمانت شما اجرا می‌شود. در صورت نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ  ارائه این برگه الزامی است. برای تعمیر یخچال سامسونگ در تهرانبا ما در تماس باشید.

البته باید این نکته را یادآور شویم که این گارانتی شامل بخش های زیر در یخچال فریزر و ساید بای ساید نمی شود :

 • شکسته شدن قفسه ها
 • خراب شدن بخش های تزیینی یخچال
 • بدنه خارجی یخچال
 • فیلتر و لوازم جانبی یخچال
 • شکستگی قطعات دکوری استفاده شده در یخچال
 • تعمیر موتور یخچال سامسونگ

در خصوص مدت زمان گارانتی این مقدار به صورت دقیق بر روی کارت گارانتی یخچال و یا ساید بای ساید شما نوشته شده است. یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ به صورت رایگان برای اولین بار در محل مشتری نصب و راه اندازی می شود . برای تعمیر یخچال سامسونگ در تهران با ما در تماس باشید.

تعمیر برد ساید بای ساید سامسونگ در تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ

یکی از مشکلاتی که ممکن است در ساید بای ساید های سامسونگ رخ بدهد خراب شدن برد یخچال می باشد. در صورتی که این خرابی زیاد باشد شما مجبور هستید که برای تعمیر یخچال فریزر سامسونگ خود برد یخچال را به صورت کامل تعویض کنید .
در مدل های قدیمی ممکن است برد یخچال دیگر تولید نشود و شما مجبور باشید برای تعمیر یخچال سامسونگ خود برد یخچال را تعمیر کنید. در یخچال های تولید شده توسط سامسونگ این کمپانی تا 10 سال برد های یخچال های تولیدی خود را تولید می کند تا در صورت خرابی قطعه و لوازم مورد نیاز برای تعمیر یخچال سامسونگ در بازار وجود داشته باشد .
با توجه به تنوع محصولات در یخچال های سامسونگ شما باید دقیقاً برد مرتبط با محصول خود را در تعمیرگاه مرکزی یخچال ساید بای ساید سامسونگ پیدا کنید. در صورتی که مشکل برد یخچال شما با تعمیر حل شود، شما باید برد یخچال خود را به یکی از نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ و یا تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ تحویل بدهید تا برد یخچال شما را تعمیر کنند .
برای تعمیر یخچال سامسونگ و تعمیر برد ساید بای ساید سامسونگ شما باید به دنبال علت وقوع خرابی نیز باشید. ممکن است نوسان برق باعث خراب شدن برد شده باشد. برای رفع این مشکل تهیه یک محافظ برق خوب و مناسب باید در اولویت قرار گیرد .
در یخچال ‌ها و ساید بای ساید های سامسونگ محل قرار گیری برد ممکن است متفاوت با یکدیگر باشد و در بعضی مدل ها این برد در بالای یخچال است و در بعضی مدل ها در پشت یخچال. در اکثر مدل های ساید بای ساید این برد در بالای یخچال قرار دارد .

از علائم خراب شدن برد یخچال که نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ دارد باید به موارد زیر اشاره کرد :

 • روشن نشدن یخچال در زمانی که به برق متصل است .
 • خاموش شدن ناگهانی یخچال در حین کار
 • شنیده شدن صدای بیپ بیپ در داخل یخچال
 • نشان دادن پیام خطا و ارور بر روی صفحه نمایشگر یخچال

در صورتی که برد ساید بای ساید شما آسیب دیده است و خراب شده است باید در سریع ترین زمان ممکن با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران و یا تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ تماس بگیرید . فراموش نکنید که برد ساید بای ساید در واقع بخش اصلی و قلب ساید بای ساید است و اگر این برد خراب شود یخچال روشن نمی شود و اصلاً کار نمی کند .برای همین اولین قدم برای تعمیر یخچال سامسونگ در زمان خرابی برد تماس با نمایندگی مجاز است . تعمیر یخچال سامسونگ در تهران الویت اصلی ما است.

تعمیر درب یخچال سامسونگ توسط تعمیرگاه مرکزی یخچال ساید بای ساید سامسونگ

"</p

یکی از مهمترین بخش های یخچال که تمام کاربران و استفاده کنندگان یخچال ها با آن سروکار دارند درب یخچال می باشد. این بخش از یخچال همواره در معرض خراب شدن است. از شایع ترین خرابی های درب یخچال که نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ به صورت اساسی دارد شکسته شدن آن است که می تواند بر اثر ضربه و یا عدم استفاده صحیح درب یخچال یا بخشی از آن شکسته شود .
در صورتی که درب یخچال خراب شود شما باید با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ و یا تعمیرگاه یخچال سامسونگ تماس بگیرید. اگر از یک تعمیرکاری متفرقه برای تعمیر یخچال سامسونگ کمک بخواهید ممکن است اولین کاری که تعمیر کار یخچال انجام دهد این باشد که درب خراب را باز کند و به شما اعلام کند که درب باید با یک درب نو و جدید جایگزین و تعویض شود .
این کار به عنوان تعمیر یخچال سامسونگ هزینه های زیادی برای شما خواهد داشت. شما می توانید با نیمی از این هزینه درب خراب خود را تعمیر کنید . البته اگر درب قابل تعمیر باشد !
در صورتی که یخچال و یا ساید بای ساید شما عمری بالای 10 سال دارد پس به طور حتم لولای درب یخچال دچار پوسیدگی شده است . اگر این لولا قابل تعویض و تعمیر باشد که هزینه های شما در تعمیر یخچال سامسونگ اندک است در غیر این صورت باید درب یخچال تعویض گردد و درب نو نصب شود .
در صوتی که لاستیک دور درب یخچال خراب شده باشد شما می توانید با تعویض لاستیک دور درب نسبت به تعمیر یخچال سامسونگ در تهران اقدام نمایید .
اگر درب یخچال شما دچار شکستگی و یا خرابی فیزیکی شده باشد برای تعمیر یخچال سامسونگ در تهران باید درب را تعویض کنید ویکی درب نو خریداری نمایید .
دستگیره درب ساید بای ساید نیز به راحتی قابل تعویض است . اگر بر روی درب یخچال شما بخش هایی مثل آب سرد کن ، یخ ساز و یا مینی بار قرار گرفته باشد برای تعمیر یخچال سامسونگ قطعات آن‌ها نیز قابل تعویض و تعمیر است و نیازی نیست که کل درب یخچال تعویض شود .
در صورتی که در بخش هایی مثل محل آب سرد کن و یا در پایین درب یخچال دچار پوسیدگی شود بهترین کار این است که پوسیدگی برطرف شود اما در شرایطی ممکن است این کار امکان پذیر نباشد . در صورتی که نتوان پوسیدگی درب ساید بای ساید را برطرف کرد برای تعمیر یخچال سامسونگ باید درب جدیدی تهیه شود .

تعویض فیلتر یخچال سامسونگ

فیلتر یخچال برای جلوگیری از نفوذ رسوبات آب و مواد و املاح معدنی آب  به داخل یخچال و آب سرد کن می شود. فیلتر ها در بین مسیر ورود آب به یخچال و یا در داخل یخچال قرار می گیرند. فیلترهای امروزی عموماً از جنس کربن فعال هستند که می‌توانند کلر و ترکیبات آن و مواد شیمیایی ، بو ، مزه و طعم آب را تصفیه  کنند و آب آشامیدنی سالم به مشتریان تحویل دهند .
فرقی نمی کند که فیلتر یخچال شما از نوع درونی باشد و یا بیرونی روند کار فیلتر ها به یک صورت است. تنها تفاوت در این موارد نحوه تعویض فیلتر و شکل و اندازه فیلتر است . حتی برای یخچال هایی که فیلتر درونی دارند می توان یک فیلتر بیرونی هم در مسیر آب قرار داد تا فرایند تصفیه شدن آب بهتر انجام گیرد .
در یخچال های تولید شده در سالهای اخیر می توان به راحتی فیلتر آب را تعویض کرد . تعویض فیلتر آب به صورت یک فرآیند راحت و بی دردسر انجام می‌شود. شما می توانید بدون نیاز به فرآیند تعمیرات یخچال سامسونگ در منزل تنها با تهیه فیلتر مخصوص برای یخچال خود ( هر مدل و برند یخچال دارای فیلتر آب مخصوص به خود است ) نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.
تعویض به موقع فیلتر یخچال علاوه بر حذف روند تعمیر یخچال سامسونگ و حذف هزینه گزاف، مزایای زیر را برای شما به ارمغان خواهد داشت :

 • آب آشامیدنی شما را معدنی می کند.
 • نیترات به آب اضافه می کند
 • باعث آنتی باکتریال شدن آب می‌شود .

با توجه به شهر و منطقه زندگی شما استفاده از آب معدنی و آب تصفیه شده به شدن پیشنهاد می‌شود. امروزه در آب های شهری مقدار کلر ، رسوب و املاح و باکتری ها ممکن است افزایش پیدا کرده باشد. با این اوصاف بهتر است که آب آشامیدنی خود را به صورت تصفیه شده مصرف نمایید .
تمام این مواد و املاح ممکن است از طرف تصفیه خانه و شرکت آب و منطقه شهر شما نباشد بلکه ممکن است از املاح و رسوب های جمع شده در لوله آب شما و یا لوله های پوسیده و قدیمی فلزی این مواد داخل آب شوند.
امروزه فیلتر های متنوعی در بازار بر اساس نوع و مدل یخچال شما یافت می شود. انواع فیلتر های کلر و باکتری ، فیلتر نیترات ، فیلتر های معدنی و حتی فیلترهای طعم و رایحه دار  نیز در بازار یافت می شود که شما می توانید بر اساس نیاز و سلیقه خود از این فیلتر ها استفاده کنید .
تعویض فیلتر یخچال برای افراد مبتدی و افرادی که بار اول است می خواهند فرآیند تعویض فیلتر را انجام دهند ممکن است مقداری مشکل باشد . به همین دلیل شما باید برای تعویض فیلتر یخچال و یا ساید بای ساید خود با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ و یا تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ در تعمیرگاه یخچال سامسونگ در تهران  و محل نزدیکی محل سکونت خود تماس بگیرید.

ریست کردن ساید بای ساید سامسونگ

ریست کردن ساید بای ساید سامسونگ

فرآیند ریست شدن یخچال و تعمیر یخچال سامسونگ به زمانی مربوط می شود که شما تازه فیلتر یخچال را تعویض کرده اید و به همین دلیل باید یخچال خود را ریست کنید تا فیلتر جدید و سالم را شناسایی و نسبت به تصفیه آب آشامیدنی اقدام نماید.
چراغ فیلتر که به آن چراغ ریست هم می گویند عموماً سه رنگ دارد . اگر قرمز یا صورتی باشد به معنی این است که فیلتر شما کثیف شده و زمان تعویض آن فرا رسیده است .اگر سبز یا آبی باشد یعنی همه چیز در حالت عادی قرار دارد .
در یخچال های مختلف با برند های مختلف روند ریست کردن یخچال ها متفاوت است. در تعمیر یخچال سامسونگ مدل ساید بای ساید سامسونگ شما  در زمانی که آلارم قرمز فیلتر یا نشانگر آلارم را در صفحه نمایش جلوی یخچال مشاهده کردید باید کار های زیر را انجام دهید .
برای تعمیر یخچال سامسونگ و ریست کردن یخچال باید یک دکمه و یا دو دکمه با هم را برای چند ثانیه ( حداکثر 3 ثانیه ) نگه دارید تا فرآیند ریست کردن به خوبی انجام شود .
در بعضی مدل های ساید بای ساید سامسونگ دکمه ریست و یا آلارم مسئولیت ریست کردن یخچال را بر عهده دارد و شما باید 3 ثانیه این دکمه را نگه دارید. این دکمه به خوبی بر روی صفحه نمایشگر قابل مشاهده است .
در بعضی مدل ها باید دکمه Ice Type و Child Lock را همزمان به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا فرآیند ریست ساید بای ساید  انجام شود.
در بعضی مدل های ساید بای ساید سامسونگ برای تعمیر یخچال سامسونگ باید یا دکمه Ice/ Water را همزمان به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا ریست انجام شود.
تمام این کلید ها بر روی صفحه نمایش قرار گرفته بر روی درب ساید بای ساید قابل مشاهده هستند. در مدل های قدیمی تر ممکن است در داخل یخچال دکمه ای برای ریست کردن ساید بای ساید وجود داشته باشد .

شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

در تمامی یخچال های دنیا فرایند خنک کردن یخچال توسط یک نوع گاز مخصوص انجام می شود. این گاز حرارت مواد داخل یخچال را به خود جذب می کند و سپس در منطقه پشت یخچال این حرارت را به محیط بیرون یخچال منتقل می کند. شاید بتوان گفت که این ساده ترین توضیح از نحوه عملکرد این گاز بود .
اما این گاز نیز مانند دیگر بخش های یخچال نیاز به بررسی و مراقبت دارد. در طی فرایند کار یخچال در طول سال‌ها ممکن است گاز یخچال به هر دلیلی کم شود و دیگر یخچال به مانند سابق خنک سازی خود را انجام ندهد . برای رفع این مشکل و تعمیر یخچال سامسونگ باید گاز موجود در یخچال را مجدداً شارژ کرد .
شارژ گاز یخچال می توانند به دلایل متعددی باشد . مثلاً ممکن است لوله های پشت یخچال بر اثر ضربه و یا خوردگی آسیب دیده باشند و باعث نشت گاز به بیرون شده باشند .
فرآیند انجام شارژ گاز یخچال و تعمیر یخچال سامسونگ باید توسط کارشناسان خبره و افراد استادکار و آموزش دیده و توسط نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ و یا تعمیرات یخچال سامسونگ در منزل انجام شود. مراحل شارژ گاز یخچال ممکن است خطرناک باشد برای همین باید در خصوص شارژ گاز یخچال و ساید بای ساید خود حتماً با تعمیر یخچال سامسونگ در تهران تماس بگیرید .

 • برای تعمیر یخچال سامسونگ و  تعمیر سایت سامسونگ از نوع نشت گاز، ابتدا تکنسین اقدام به بررسی یخچال و ساید بای ساید می کند و محل نشت گاز را پیدا می کند.
 • سپس به وسیله لحیم کاری و جوشکاری و تعمیر یخچال سامسونگ و تعویض بخش معیوب ، محل نشت گاز را مسدود می کند. سپس اقدام به تخلیه گاز باقی مانده در یخچال و یا ساید بای ساید می کند.
 • بعد از اینکه گاز به صورت کامل خارج شد با استفاده از ابزارها و دستگاه های مخصوصی که به همراه خود آورده است فرآيند شارژ گاز یخچال و مرحله اخر تعمیر یخچال سامسونگ را آغاز می کند .
 • بعد از انجام فرآیند شارژ گاز یخچال تمام بخش های مربوط به عملکرد گاز یخچال را مجدداً  بررسی می کند تا نشتی دیگری در کار نباشد و دیگر بخش ها از لحاظ کارکرد و عملکرد وظایف خود را به درستی انجام دهند. بعد از تست یخچال و گاز یخچال فرآیند شارژ گاز یخچال و
 • تعمیر یخچال سامسونگ به اتمام می رسد .

تعمیر قطعات یخچال سامسونگ (اورجینال و اصل کره ای) توسط نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

امروزه به دلیل تقاضا برای خرید و رشد استفاده کاربران یخچال و ساید بای سایدهای سامسونگ مراکز تعمیرگاه مرکزی یخچال ساید بای ساید سامسونگ و یا  نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ و همچنین تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ نیز در کشور دایر شده است نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ می توانند برای تعمیر یخچال سامسونگ در محل  و ساید بای ساید شما در محل زندگی شما حاضر شده و نسبت به تعمیر یخچال سامسونگ شما اقدام نمایند. ما در تعمیرگاه یخچال سامسونگ در تهران در صورتی که نیاز باشد یخچال شما به تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ برده شود این کار نیز به راحتی قابل انجام است.
یکی از مهمترین دغدغه های کاربران در هنگام تعمیر یخچال سامسونگ و یا تعمیر ساید بای ساید سامسونگ استفاده از قطعات اصل کره ای در یخچال ها می باشد. در صورتی که شما  از خدمات تعمیرگاه مرکزی یخچال ساید بای ساید سامسونگ و یا نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ و یا  تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ در شهر محل سکونت خود استفاده کنید. می توانید مطمئن باشید که  قطعات استفاده شده در یخچال و ساید بای ساید شما قطعات اصلی و کره ای خواهد بود.
در خصوص یخچال هایی که هنوز دارای گارانتی می باشد این قطعات به صورت فاکتور لیست شده در رویت مشتری قرار خواهد گرفت و تعمیرکار در تعمیر یخچال سامسونگ و  نسبت به تعمیر و تعویض این قطعات اقدام خواهد کرد.
در صورتی که  تاریخ گارانتی یخچال و ساید بای ساید شما  به اتمام رسیده است هم نگران نباشید چرا که سامسونگ تا 10 سال پس از آخرین مدل یخچال و ساید بای ساید تولید شده در شرکت نسبت به تولید و ارائه قطعات آن برای خدمات پس از فروش اقدام می کند.
به همین دلیل در صورتی که به هر دلیلی یخچال و یا ساید بای ساید شما خراب شده و نیاز به تعویض قطعه داشته باشد تعمیرگاه مرکزی یخچال ساید بای ساید سامسونگ و نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ و  تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ نسبت به سرویس و تعویض قطعه یخچال شما اقدامات لازم را انجام خواهند داد .

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ در تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ

"هزینه

با توجه به نوسان قیمت ارز در بازار و به دلیل اینکه در تعمیرگاه مرکزی یخچال ساید بای ساید سامسونگ و  نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ و  تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ از قطعات اصلی استفاده می شود ، قیمت  و هزینه تعمیر یخچال سامسونگ در منزل به صورت حضوری برآورد و پیش فاکتور می شود.
متخصصین  و تعمیرکاران مجموعه ما در هنگام تعمیرات یخچال سامسونگ در منزل و ارائه قیمت تمامی موارد از جمله قابل تعمیر بودن قطعه ، رعایت اصول مشتری مداری ، اصل شفاف سازی ارائه قیمت و موارد دیگر را رعایت می کنند و سپس به مشتری عزیز قیمت و هزینه تعمیر یخچال سامسونگ را اعلام می کنند. برای دریافت خدمات یخچال سامسونگ در تعمیرگاه یخچال سامسونگ در تهران با ما در تماس یاشید.

حداقل قیمتمتوسط قیمتحداکثر قیمت
100،000 تومان300،000 تومان1،200،000 تومان

عمده تعمیراتی که بر روی یخچال و ساید بای ساید در هنگام تعمیر یخچال سامسونگ انجام می شود به شرح زیر است :

شارژ گاز یخچال و تعمیر یخچال سامسونگ و راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت:

 • شامل شارژ گاز یخچال معمولی ، ساید بای ساید ،  نوفراست(بدون برفک ) و فریزر صندوقی می شود . برای شارژ گاز یخچال قسمت های زیر مورد بررسی و تعمیر قرار می گیرد :
  شارژ گاز یخچال به علت نشت از جوینت تریزون ، صفحه تریزون ، لوله های کمپرسور ، کندان سور ، لوله های دور درب ، لوله های محافظ ساکشن ، اواپراتور ، درایر ، لوله مویین
 • فرآیند رفعی نشتی گاز و وکیوم کامل
 • شستشوی کامل مدار
 • تعویض فیلتر درایر

 تعویض ترموستات یخچال و راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت:

فرآیند تعمیرات یخچال سامسونگ در منزل و تعویض ترموستات یخچال و یخچال فریزر به علت تشکیل یخ و برفک ، یکسره کار کردن کمپرسور ، عدم خنک کاری کامل ، کالیبره نبودن ترموستات  می باشد، که قیمت های هر یک از موارد متغیر می باشد .

 تعویض فن یخچال و راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت:

تعویض فن کندان سور و فن چیلر داخل یخچال نوفراست از عمده بخش های تعمیر یخچال سامسونگ  می باشد .این تعمیر شامل هزینه های تعویض فن موتور ، تعویض فن داخل معمولی ، تعویض فن داخل سرامیکی  و  عیب یابی و رفع عیب می باشد .

 تعمیر برد یخچال و راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت:

با توجه به پیچیدگی موجود بر روی برد های یخچال ها هزینه تعمیر برد در تعمیر یخچال سامسونگ بسته به مدت زمانی که بر روی برد کار می شود محاسبه می شود. همچنین تعویض قطعات الکترونیکی و یا برنامه ریزی مجدد آی سی برد یخچال نیز در تعیین قیمت نهایی تعمیر یخچال سامسونگ در منزل دخیل است .

تعمیر یخ ساز یخچال ساید بای ساید و راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت:

هزینه تعمیر یخ ساز ساید بای ساید در تعمیر سایت سامسونگ بر اساس نوع و مدل ساید بای ساید می تواند متفاوت باشد. همچنین باید هزینه عیب یابی نیز در تعمیر یخچال سامسونگ در قیمت نهایی محاسبه شود .

 تعویض تایمر و راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت:

تعویض تایمر بر اساس نوع و مدل یخچال و ساید بای ساید می تواند متفاوت باشد .

 تعمیر آب سرد کن یخچال و راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت:

هزینه تعمیر آب سرد کن یخچال ساید در تعمیر سایت سامسونگ بر اساس نوع و مدل ساید و یا یخچال می تواند متفاوت باشد . همچنین باید هزینه عیب یابی نیز به این مبلغ در تعمیر یخچال سامسونگ اضافه شود .

 تعویض لاستیک درب یخچال و راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت:

هزینه  تعویض لاستیک درب یخچال و ساید بای ساید بر اساس نوع و اندازه یخچال بسیار متفاوت می باشد. هرچه سایز و اندازه یخچال بزرگتر باشد هزینه تعمیر یخچال سامسونگ هم به مراتب بالاتر خواهد بود .

 تعویض لولای درب یخچال و راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت:

هزینه تعویض لولای درب یخچال بر اساس نوع و مدل یخچال و محل قرار گیری لولا متفاوت می باشد. در یخچال ها سه محل برای قرارگیری لولا داریم . لولای بالا ، لولای وسط و لولای پایین.

 تعویض کمپرسور و  راه حال آسان تعمیر یخچال سامسونگ در این حالت:

هزینه تعویض کمپرسور به علت سوختن ، از فشار افتادن کمپرسور و یا نیم سوز شدن ، سر و صدای اضافه کمپرسور بر اساس نوع و مدل یخچال و ساید بای ساید متفاوت می باشد. همچنین بعد از تعمیر سایت سامسونگ و تعمیرات یخچال سامسونگ در منزل و تعویض کمپرسور باید مجدداً فرآیند شارژ گاز یخچال نیز انجام شود که هزینه آن هم باید محاسبه شود. در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ زمانی که بخش های یخچال مثل موتور هم آسیب دیده باشند هزینه های آنها جداگانه در تعمیر یخچال سامسونگ محاسبه خواهد شد .

"</p

تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در منزل

تعمیرات یخچال سامسونگ در منزل یکی از خدماتی است که می توان برای رفاه حال مشتریان به آنها ارائه داد. با توجه به استقبال مصرف کننده ها از نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ و ساید بای ساید های سامسونگ، ارائه خدمات و تعمیر یخچال سامسونگ در محل به مشتریان می توان به جلب رضایت آنها کمک  نماید .
یکی از مشکلات تعمیر یخچال سامسونگ در منزل برای کاربران عدم استفاده آنها از نمایندگی‌ها و تعمیرگاه های مجاز است. گاهی مشاهده شده است که مشتریان با تعمیرکاران غیر مجاز تماس گرفته و از آنها برای تعمیر یخچال سامسونگ در منزل درخواست می کنند. ممکن است این افراد تجربه و تبحر لازم را برای تعمیر ساید بای ساید سامسونگ نداشته باشد و نه تنها ساید بای ساید شما را تعمیر نکنند بلکه خرابی بیشتری نیز به بار بیاورند. پس با ما در تعمیرگاه یخچال سامسونگ در تهران کنار شما هستیم. برای تعمیر یخچال سامسونگ در تهران با ما در تماس باشید.

فرآیند شناسایی و رفع عیب مشکلات و تعمیر ساید بای ساید سامسونگ و تعمیر سایت سامسونگ باید توسط کارشناسان و نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ تکنسین های خبره صورت گیرد. کارشناسان ما می توانند با حضور در منزل مشتری اقدام به تعمیر سایت سامسونگ و نسبت به بررسی مشکلات و ایرادات ایجاد شده در ساید بای ساید نسبت به تعمیر یخچال سامسونگ در منزل اقدامات لازم را انجام دهند. ما در تعمیرگاه یخچال سامسونگ در تهران در کنار شما هستیم.

تعمیرات یخچال سامسونگ

مشکلات رایج در تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

 • یخچال خوب خنک نمی کند
 • آب سرد کن یخچال کار نمی کند
 • یخ ساز یخچال کار نمی کند
 • سیستم برفک زدایی یخچال کار نمی کند
 • یخچال برفک زدایی نمی کند
 • صداهای زیادی از یخچال شنیده می‌شود
 • یخ ساز یخچال مسدود شده است
 • فریزر خنک است اما دمای یخچال بالا است .
 • آب از یخچال چکه می کند
 • یخچال باعث یخ زدن غذاها می شود
 • یخ ساز و آب سرد یخچال کار نمی کند
 • یخ ساز یخچال سرریز می کند
 • برق داخل یخچال کار نمی کند
 • یخچال به صورت یکپارچه و مدام کار نمی کند.

ما در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران مشکلات یخچال شما را برطرف می کنیم با مشاوران ما در ارتباط باشید تا به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند. ما به عنوان تعمیرگاه یخچال در تهران در کنار شما هستیم تا بتوانید بهتر از خدمات یخچال ما بهره مند شوید.

دانلود کاتالوگ و دفترچه راهنمای انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

باز ماندن در یخچال

ثبت سفارش تعمیر یخچال سامسونگ samsung

شما می توانید با مراجعه به سایت سامی تکنیک که به عنوان تعمیرگاه یخچال سامسونگ در تهران و یا تماس تلفنی با کارشناسان سامی تکنیک سؤالات و مشکلات خود را با ما در میان گذاشته و از راهنمایی ها و مشاوره های کارشناسان و مشاوران ما استفاده کنید .
در صورتی که نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ دارید، شما می توانید با مجموعه سامی تکنیک در ارتباط باشید و مطمئن باشید که ما در کوتاهترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت مشکل دستگاه شما را رفع میکنیم.

سامی تکنیک کلیه تعمیرات لوازم خانگی از جمله تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر یخچال فریزر و تعمیرات ماشین ظرفشویی را توسط تعمیر کاران متخصص این برند انجام می دهد. سامی تکنیک توانسته با کیفیت خدمات خود رضایت مشتریان را جلب کند.

شما میتوانید بدون محدودیت زمانی از ساعت 8 صبح تا 2 بامداد با مشاوران ما در تماس باشید تا مشکل دستگاه شما را شناسایی کنند و برای رفع آن تکنسین اعزام شود.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

 نمایندگان ما در شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

33 201 264

266 94 227

 نمایندگان ما در غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

440 82 443

175 70 440

 نمایندگان ما در مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88

 نمایندگان ما در شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77

101 دیدگاه

 • سلام زوال فریزر سامسونگ دارم بالاش یخچال پایین فریزر از صبح بدنه دستگاه خیلی گرم شده ‌‌‌و مواد غذایی داخل فریزر داره آب میشه چرا اینجوری شده

  • با سلام
   مشکل دستگاه مربوط یا به فن کمپرسور و یا گاز دستگاه یخچال فریزر سامسونگ شما می‌باشد
   برای تعمیر یخچال فریزر سامسونگ با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید

 • سلام خسته نباشید از مسافرت برگشتم یخچال فریزر سامسونگ کار نمیکنه تمام مواد غذای خراب شده برای تعمیر یخچال سامسونگ باید با کدوم شماره تماس بگیرم

  • با سلام
   لطفا با شماره هایی که مربوط به منطقه محل سکونت شما هست تماس حاصل فرمایید که در صفحه تماس با ما میباشد

 • سلام یه یخچال فریزر سامسونگ دارم مدل RL46 فریزرم گرم شده و روی صفحه نمایش اعداد چشمک‌زن شده لطفاً راهنمایی کنید

  • با سلام
   المنت و قطعات دیفراست سوخته و باید تعویض گردد

 • روزبخیر فیلتر ساید بای ساید سامسونگ می‌خوام اصلیش رو دارید

  • با سلام
   بله فیلتر اصلی ساید بای ساید سامسونگ تمامی مدل ‌ها موجود میباشد برای سفارش و خرید فیلترهای اصلی ساید بای ساید سامسونگ لطفا با شماره‌های داخل سایت تماس بگیرید

 • سلام برای تعمیر برد ساید بای ساید سامسونگ باید برد الکترونیکی رو بیارم خدمتتون یا در منزل انجامش میدید

 • سلام برای تعمیر برد ساید بای ساید سامسونگ باید برد الکترونیکی رو بیارم خدمتتون یا در منزل انجامش میدید
  چقدر زمان میبره

  • با سلام
   شما ابتدا با شماره‌های تعمیر ساید بای سامسونگ داخل سایت تماس میگیرید و پس از ثبت مشخصات توسط اوپراتورهای ما ادرس شما به تکنسین‌های ما ارجاع میشود و سپس تکنسین مربوطه به منزل شما مراجعه میکند و اگر امکان تعمیر برد دستگاه شما در منزل باشد همان جا انجام میدهد ولی درغیر اینصورت برد را به کارگاه الکترونیک شرکت تحویل و پس از تعمیر برد که یک روز کاری زمان میبرد ب روی دستگاهتان نصب میکند

 • سلام ساید بای ساید سامسونگ من قسمت فریزرش گرم شده سرماش کمه داره آب میشه همه مواد غذای چند بار تماس گرفتم خط‌هاتون مشغول بود

  • با سلام
   مشکل گرم شدن قسمت فریزر ساید بای ساید سامسونگ از قطعات دیفراست می‌باشد

 • سلام آیا میشه ساید بای ساید سامسونگ را به تصفیه آب وصل کرد

  • با سلام
   خیر ما اتصال دستگاه تصفیه اب خانگی را به ساید بای ساید پیشنهاد نمی‌کنیم

 • سلام از پشت ساید بای ساید سامسونگ من صدای زیاد میاد آیا خطرناکه؟

  • با سلام
   صدا از پشت ساید بای ساید سامسونگ مربوط فن و یا کمپرسو دستگاه می‌باشد لطفا برای رفع مشکل و تعمیر ساید بای ساید سامسونگ با شماره‌های داخل سایت تماس حاصل فرمایید

 • یخچال فریزر بالا و پایین سامسونگ دارم میخواستم بدونم هر چند وقت نیاز به سرویس داره من ۲ سال خریدم ولی تا الان سرویس نشده

  • با سلام
   یخچال فریزر و سلاید بای ساید های سامسونگ هر سال یکبار باید سرویس شوند تا از یکسری خرابی‌ها جلوگیری شود

  • با سلام
   یخچال فریزر و یا ساید بای ساید سامسونگ هر سال یکبار نیاز به سرویس دارد و این امر را نباید پشت گوش انداخت

 • سلام خسته نباشید،یخچال من ساید بای ساید هستش خاموش شده و روشن نمیشه چیکار باید کرد؟؟

  • با سلام
   مشکل ساید بای ساید سامسونگ شما که خاموش است یا برد الکترونیکی و یا مربوط به کمپرسور می‌باشد

  • با سلام
   برای تعمیر برد ساید بای ساید و یا یخچال فریزر سامسونگ با شماره‌های داخل سایت تماس حاصل فرمایید

 • سلام روز بخیر
  یخچال فریزر من کار نمیکنه ولی چراغهاش روشنه مشکلش چیه؟؟

  • با سلام
   برد الکترونیکی دستگاه و یا موتور دستگاه معیوبراست

 • سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم فشار آب سرد کن منظم نیست باید چیکار کرد؟؟

  • با سلام
   فیلتر‌ها رو سر زمان تعیین شده توسط کارخانه سازنده تعویض کنید

 • سلام روز بخیر…بابت تعویض فن یخچال ممنونم،دیگه به مشکل بر نخورد

  • با سلام
   بله تعمیرات یخساز ساید بای ساید سامسونگ را انجام میدهیم

 • سلام خسته نباشید
  واقعا ازتون ممنونم من برای تعمیر یخچال و ماشین لباسشوییم همیشه از شما کمک میخوام،واقعا تو کارتون عالی هستید کلی ممنون

  • با سلام
   ممنون بابت انتخاب ما و خدا را شکر که توانسته‌ایم رضایت شما را جلب کنیم

  • با سلام
   برای ریست کردن یخچال فریزر و یا ساید بای ساید سامسونگ باید دستگاه را ۳۰ ثانیه از برق بکشید

 • سلام من یخچال ساید بای ساید سامسونگ دارم ۳ سال هست که دارم و تا به حال سرویس نکردم،میخواستم بدونم نیاز به سرویس هست؟؟

 • سلام من برای تعمیر برد یخچال باهاتون تماس گرفتم ولی خط هاتون همش مشغول بود

  • با سلام
   در صورت مشغول بودن شماره‌ها می‌توانید با شماره امداد تماس حاصل فرمایید

 • سلام برای تعمیر بخچال فریزر سامسونگ با کدوم شماره باید تماس بگیرم

  • با سلام
   لطفا با شماره‌ای که به منطقه سکونتتان نزدیک است تماس حاصل فرمایید

  • با سلام
   برای اطلاع از قیمت موتور ساید بای ساید سامسونگ با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید

  • با سلام
   با لمس کردن بدنه دستگاه اگر گرم نباشد دستگاه مشکل گازی دارد
   ولی تشخیص اینکه یخچال فریز سامسونگ گاز دارد یا نه برای مصرف کننده و کسانی که تعمیرکار دستگاه‌های برودتی نیستند بسیار سخت است

 • یخچال فریزر سامسونگ دارم ۱ ساعته همش بوق میزنه با اینکه درش بسته است

  • با سلام
   باید مدل دستگاه را قید میکردید ولی مشکل یا از برد دستگاه و یا مربوط به سیمکشی میشود

  • با سلام
   خطای E2در ساید بای ساید سامسونگ مربوط به خرابی سنسور محیط میباشد

 • سلام ساید سامسونگ روی صفحه نمایش خطای23E میزنه و بدنه دستگاه خیلی داغ شده است راهنمایی فرمایید

  • با سلام
   خطای 23Eدر ساید بای ساید سامسونگ یعنی فن کندانسور معیوب شده و سریعا باید مشکل برطرف شود

 • سلام من یه ساید بای ساید سامسونگ دارم 7 سال پیش خریدم الان چند روزه یخسازش یخ نمیسازه و آب هم خیلی با فشار کم میاد لطفاً راهنمایی کنید

  • با سلام
   مشکل یا از شیر برقی و یا مربوط به فیلتر‌ها می‌باشد

 • با سلام و خستن نباشید یخچال فریزر سامسونگ مدل RL46 دمای فریزر چشمک زن هست ایرادی برای چی می‌تونه باشه

 • سلام علت صدای زیاد از قسمت یخچال ساید بای ساید سامسونگ چیست وقتی در دستگاه رو باز میکنم صدا قطع میشه

 • سلام یخچال فریزر سامسونگ هرچی توی قیمت یخچال هست یخ میزنه آیا خراب شده

 • سلام ساید بای ساید سامسونگ ارور 88 88 لطفاً راهنمایی کنید

 • سلام علت اینکه کف یخچال فریزر سامسونگ یخ میزند چیست

 • سلام چرا در زیر قسمت جا میوه‌ای یخچال فریزر سامسونگ آب جمع میشود

 • سلام چرا ساید بای ساید سامسونگ سرمای قسمت فریزر کم شده و یخسازی هم انجام نمیشود

 • یخچال فریزر سامسونگ اعداد روی صفحه نمایش چشمک میزنند و سرما داره کم میشه چیکار باید کرد

 • خسته نباشید ورای روی صفحه نمایش ساید بای ساید سامسونگ عدد40E میزنه؟

 • با سلام یه ساید بای ساید سامسونگ مدل هرمس Hermes دارم خطای 4E میزنم چیکارش باید کرد آیا مشکلش حاد هست

 • سلام خسته نباشید ساید بای ساید سامسونگ من مدل RS11 هست الان متوجه شدم سرماش کم شده و روی صفحه نمایشگرش زده E81 مشکل از چی هست

 • چرا روی برد یخچال علامت چشمک زن ظاهر شده رنکشم قرمز است

 • یخچال هیمالیا دارم لاستیک دور درب یخچال دچار شکستگی و پوسیدگی شده شما انجام میدید

 • سلام از آبریز ساید سامسونگ آب گرم البته زیاد سرد نمی‌آید دلیل از چیست

 • سلام نمایندگی منطقه شرق تهران محدوده لواسان هم تحت پوشش داره یا نه برای تعمیر یخچال سامسونگ میخواستم

 • سلام یخچال سامسونگ مدل آینه ای هنوز در بازار موجود است

 • سلام روی برد یخچال سامسونگ به علامت قرمز رنگ نمایش داده شده دلیل این علامت چشمک زن چیست

 • سلام برای رفع قوری یخچال سامسونگ چه باید انجام داد تنها راه حل تعویض درب است یا با تعمیر درست میشود

 • سلام یخچال سامسونگ من ارور e22میده یعنی فن دچار مشکل شده من تهران نیستم خودم میتونم کاری انجام بدم ممنونم اگه راهنمایی کنید

 • سلام دکمه iceیخوال سامسونگ و هر چی میزنم هیچ صدایی از یخ ساز نمیاد و یخ تولید نمیکنه دلایل چیست

 • با سلام سايد من مدلG26 هستش مدتي هست فريزر خيلي خوب يخ نميزنه
  چطور ميتونم رفع عيب كنم؟

 • سلام
  علت گرم شدن قسمت یخچال ساید سامسونگ من چی میتونه باشه اصلا سرما نداره ولی فریزر خوبه؟

 • موتور یخچال سامسونگ من سوخته ایا تو خونه موتور رو شما تعویض میکنید

 • سلام ساید سامسونگ دارم روی صفحه مانیتور چشمک زن شده اعداد راهنمایی میفرمایید

 • سلام خسته نباشید ساید بای ساید سامسونگ دارم برای ۷ سال پیش هست الان خاموش شده روشن نمیشه و همچی داخل دستگاه داره اب میشه لطفا راهنمایی کنید

 • سلام یکی از تعمیرکاران برای تعمیر ساید سامسونگ ما مراجعه کردند اما بعد از گذشت 2هفته چراع قرمز رنگی بر روی صفحه نمایش یخچال ظاهر شده به نظر شما مشکلی به وجود آمده؟

  • دوست عزیز سلام
   اگر بر روی صفحه نمایشگر یخچال سامسونگ شما چراغ و یا آلارم قرمز رنگ روشن شود نشاندهنده تعویض فیلتر آب می باشد که معمولا هر 6ماه یکبار روشن میشود. شما باید با مشاوران ما در تماس باشید تا برای تعویض فیلتر شما اقدام کنند.

  • دوست عزیز سلام
   بله ما در تمام مناطق تهران و کرج در کنار شما و خدمت رسانی به شما هستیم.

  • دوست عزیز سلام
   دمای فریزر بین -18 و-20 و دما یخچال بین 3تا 5 قرار دهید.

 • سلام من ساید سامسونگ دارم احساس مسکنم متور صدا میدهد وقتی دستگاه شروع به کار میکند شما تعمیر ساید سامسونگ هم انجام میدید فقط ما سمت شرق هستیم

  • دوست عزیز سلام
   صدا در زمانی که موتور دستگاه استارت یا شروع به کار میکند مربوط به قطعات داخلی کمپرسور میباشد .ما در تمام مناطق تهران نمایندگی داریم شما میتوانید برای اعزام تکنسین با ما در ارتباط باشید.

 • تعمیرات یخچال سامسونگ تو منطقه 22 هم انجام میدید؟

  • دوست عزیز سلام
   ما در تمام مناطق تهران نمایندگی داریم. شما میتوانید با ما در ارتباط باشید تا در هر کجا از تهران هستید برایتان تکنسین اعزام کنیم.

 • سلام قسمت یخچال ساید سامسونگ ما سرما نداره علتش چی هست ما گرمدره هستم اونجا تعمیرکار میاد

  • دوست عزیز سلام
   تعمیرکاران ما در تمام مناطق تهران و کرج آماده خدمت رسانی به شما هستند.
   برای برسی سرما نداشتن یخچال ساید شما باید تعمیرکار مشکل را برسی کند اما میتواند از کمبودگاز یخچال و خرابی موتور و یا خرابی برد یخچال شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *