قیمت موتور یخچال اینورتر

قیمت موتور یخچال اینورتر

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

قیمت موتور یخچال اینورتر یکی از مباحث مهم برای هر خریدار یخچال یا تعمیر کننده ی آن است. یخچال یک وسیله ضروری در هر آشپزخانه است. ماندگاری انبارهای غذای سرد و منجمد شما مستقیماً به قابلیت سرویس دهی آن بستگی دارد؛ بنابراین در انتخاب مدل مناسب باید به جزء فنی آن توجه ویژه ای داشت. برندهای مختلفی در بازار وجود دارد که هر کدام بسته به قدرت و توان دستگاه موتور مخصوص به خود را دارند به همین دلیل برای قیمت موتور یخچال ال جی اینورتر میتوانید با مشاوران ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

در اینجا شما را به مطالعه موتور یخچال اینورتر و لیست قیمت تمامی مدل های کمپرسور اینورتر آشنا میکنیم پس با ما همراه باشید.

زمان مطالعه شما : 5 دقیقه تخمین زده شده است.

با رای دادن به این مطلب ما را دلگرم کنید.

عنصر اصلی سیستم داخلی یخچال کمپرسور است. چند دهه پیش، یخچال ها عمدتاً به کمپرسورهای خطی مجهز بودند. این سیستم ها به صورت چرخه ای کار می کردند و به محض رسیدن به دمای تنظیم شده در محفظه، کمپرسور کاملاً خاموش می شو ؛ در نتیجه یخچال با 100 درصد ظرفیت کار می کرد و نوسانات دما زیاد بود. این اصل عملکرد دارای معایبی از جمله مصرف برق بالا بود. علاوه بر این، چنین یخچال هایی اغلب سریع از کار می افتادند، زیرا دستگاه باید با ظرفیت کامل کار می کرد. در نتیجه این روند، کمپرسورهای اینورتر یخچال به بازار عرضه شدند. موتور اینورتر یخچال بسیار با دوام تر از دیگر موتورهاست و دارای مصرف انرژی کمتری مصرف می نماید. برای خرید موتور اینورتر یخچال با کیفیت می توانید با مشاوران فنی ما در شرکت سامی تکنیک در تماس باشید تا در زمان کوتاه یخچال شما به زندگی برگردد.

پیشنهاد ما به شما : مطالعه تعمیر موتور سوخته یخچال 

موتور اینورتر یخچال

در موتورهای معمولی هنگامی که به حد دمای پایین تنظیم شده رسید، رله فعال می شود. پس از آن، کمپرسور به طور کامل متوقف می شود و دمای سلول ها به تدریج بالاتر می رود. سپس ترموستات گزارش می دهد که حداکثر دمای مجاز رسیده است. کمپرسور دوباره راه اندازی می شود تا زمانی که دمای اتاق ها دوباره کاهش یابد.

این مشکلات در موتور اینورتر وجود ندارد. در واقع کمپرسور اینورتر در یخچال از منبع تغذیه تنظیم شده سوئیچینگ تغذیه می کند. موتور اینورتر به جای قطع برق، مصرف برق را با توجه به دمای داخل و خارج یخچال تنظیم می کند. در واقع بسته به اقلیم، توان و سرعت مورد نیاز را نیز کنترل و حفظ می کند. با وجود این مزیت قیمت موتور اینورتر یخچال گرانتر از دیگر موتورهای معمولی است.

پس از رسیدن دما به مقدار مورد نظر، موتور به طور کامل خاموش نمی شود. برای حفظ دمایی که ترموستات تنظیم کرده است، به همان اندازه که لازم است چرخش می کند و از تمام ظرفیت یخچال برای کار کردن استفاده نمی کند.

موتور اینورتر یخچال نه تنها بهره وری، بلکه کارایی کار یخچال را نیز تغییر می دهد. این فناوری در یخچال مانند پدال گاز در خودرو کار می کند. هنگامی که به انرژی بیشتری نیاز دارد، برق بیشتری مصرف می کند. در بقیه زمان ها، مصرف برق به حداقل سطح کاهش می یابد. مهمترین قسمت خرید موتور اینورتر یخچال، تهیه ی موتور با قطعات اصل است. برای این کار می توانید با تیم پشتیبانی ما ارتباط داشته باشد تا بهترین موتور اینورتر در اختیار شما قرار داده شود.

مزایای خرید موتور اینورتر یخچال

اگر یخچال شما با خرابی مواجه شده است، تعمیر موتور آن می تواند هزینه ی زیادی برای شما داشته باشد. بهترین عملکرد در این وضعیت تعویض موتور با کمپرسور اینورتر است. زیرا مزایای زیر را دارد:

کنترل دمای مناسب

ویژگی های هوشمند مدرن ذاتی موتور اینورتر یخچال ها، فرآیند خنک سازی را ایده آل تر کرده است. سرعت کمپرسور بسته به نوع مواد غذایی ذخیره شده در محفظه و همچنین دمای خارج از یخچال تغییر می کند. علاوه بر این، سنسور یخچال به شما امکان می دهد تنظیمات ترموستات و همچنین باز یا بسته بودن درب یخچال را در نظر بگیرید.

سطح سر و صدا و لرزش را کاهش می دهد.

اکثر ما با یخچال هایی آشنا هستیم که صدای زیادی تولید می کنند و با لرزش های قوی ما را آزار می دهند. این زمانی اتفاق می افتد که سرعت کمپرسور افزایش می یابد. فناوری جدید اینورتر کمپرسور را با کمترین سرعت راه اندازی می کند. در عین حال، تغییر سرعت و به طور کلی عملکرد کمپرسور بسیار روان اتفاق می افتد. در نتیجه، هر دو سطح سر و صدا و ارتعاش کاهش می یابد.

عمر سرویس را افزایش می دهد.

یخچالی که از این فناوری استفاده می کند کمتر در معرض خرابی است زیرا کمپرسور هرگز با سرعت بالا به یکباره روشن نمی شود؛ در نتیجه عمر بسیار طولانی تری را برای یخچال تضمین می کند که از موتور اینورتر استفاده می کند. با وجود این مزیت قیمت موتور اینورتر یخچال بسیار مناسب است.

ضریب توان بالا

ضریب قدرت کمپرسورهای معمولی در مقایسه با کمپرسورهای اینورتر به اندازه کافی بالا نیست زیرا به فاکتورهای توان در محدوده بالاتری نیاز دارند و هزینه اضافی به همراه دارد.

صرفه جویی در مصرف انرژی

کمپرسور اینورتر بسته به بار خنک کننده می تواند سرعت خود را نیز با توجه به شرایط مختلف تنظیم کند. علاوه بر این، موتور اینورتر یخچال عملکرد یخچال را بسته به فصل و موقعیت شبانه روزی تنظیم می کند. همه این تنظیمات بیش از 30 درصد برق کمتری مصرف می کند.

پیشنهاد ما به شما : مطالعه تست موتور یخچال

آموزش رایگان تعمیر یخچال

قیمت کمپرسور اینورتر یخچال

هنگام انتخاب یک یخچال با کمپرسور اینورتر، نه تنها ظاهر و تعداد عملکرد آن مهم است، بلکه بررسی ها نیز مهم است. بنابراین، قبل از خرید کمپرسور اینورتر یخچال، به قیمت موتور کمپرسور اینورتر دقت نمایید. قیمت کمپرسور اینورتر یخچال به عوامل زیادی از جمله، کیفیت، قیمت ماده اولیه، نوسانات ارز و دلار و مدل یخچال، میزان ظرفیت و تجهیزات اضافی موتور بستگی دارد. برای قیمت موتور یخچال ال جی اینورتر و استعلام قیمت به روز با مشاوران سامی تکنیک در تماس باشید.

قیمت موتور یخچال ال جی اینورتر

لیست قیمت کمپرسور اینورتر تمامی مدل ها

قیمت کمپرسور اینورتر یخچال هر شرکتی می تواند متفاوت از دیگری باشد. برای تهیه قیمت دقیق هر مدل موتور اینورتر برای یخچال خود میتوانید به لیست قیمت موتور یخچال مراجعه کنید.

 

 • قیمت موتور یخچال ال جی اینورتر

برای قیمت کمپرسور اینورتر یخچال ال جی میتوان اینگونه بیان کرد که یخچال ال جی یکی از موفق ترین های برندها است که طرفدار زیادی دارد. کمپرسور اینورتر یخچال ال جی دارای واحد کنترل الکترونیکی مدرن است که کارایی دستگاه شما را تضمین می کند. این نوع یخچال ها بسیار جادار هستند، در نتیجه نیاز به موتور قوی دارند. موتور اینورتر در یخچال ال جی کارایی زیادی دارد و از برفک زدن آن جلوگیری می کند. موتور یخچال ال جی به دلیل افزایش کیفیت یخچال، معمولا قیمت بیشتری از کمپرسور معمولی دارد.

برای قیمت موتور یخچال ال جی اینورتر میتوانید بدون در نظر گرفتن محدودیت زمانی با مشاوران ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

 

 • قیمت موتور یخچال اینورتر سامسونگ

برای قیمت کمپرسور اینورتر یخچال سامسونگ میتوان اینگونه بیان کرد که سامسونگ یکی از برندهای مطرح لوازم خانگی در جهان است. یخچال سامسونگ با کمک موتور اینورتر مصرف انرژی کارآمد، سطح سر و صدا کم و ظرفیت خنک کنندگی بالا کار می کند.

یکی دیگر از مزایای کمپرسور اینورتر یخچال سامسونگ، مصرف بهینه انرژی است. در مقایسه با یخچال های معمولی، یخچال های اینورتر 40 درصد انرژی کمتری مصرف می کنند. هر خریدار باید از این عامل راضی باشد، زیرا در نتیجه این تکنیک به او اجازه می دهد در پرداخت صورتحساب صرفه جویی کند. با این حال قیمت موتورهای اینورتر یخچال سامسونگ نسبت به کارایی آن به صرفه است. شما می توانید برای تعویض موتور یخچال خود با ما ارتباط برقرار کنید تا از به بروز ترین قیمت موتور اینورتر یخچال باخبر شوید.

 

 • قیمت کمپرسور اینورتر یخچال دوو

یخچال دوو به دلیل فن آوری های پیشرفته ای که به طور موثر اجرا می شود، جذاب است. یکی از آنها یونیزر داخلی است که به از بین بردن هاگ ها، کپک ها، قارچ ها کمک می کند و هوای اتاق ها را بهبود می بخشد. همچنین دارای حالت های خنک کننده سریع ظروف داغ و انجماد ضربه ای است. این مدل یخچال برای کارکرد به قدرت زیادی نیاز دارد. تعمیر یخچال دوو نسبت به قیمت موتور معمولی بیشتر است، اما این موتور در طول زمان برای شما به صرفه تر است.

 

 • قیمت کمپرسور اینورتر یخچال جنرال الکتریک

یخچال جنرال الکتریک دارای تجهیزات بسیار قابل اعتماد و بادوام است که با عملکرد گسترده و کنترل های مدرن زبانزد همگان است. با وجود ابعاد چشمگیر این مدل یخچال ها باید با کلاس انرژی A + کار نمایند. تعمیر موتور جنرال الکتریک می تواند به افزایش قدرت و کاهش میزان مصرف برق شما کمک کند. از این رو بیشتر تعمیرکاران توصیه می کنند که اگر موتور معمولی دارید با موتورهای اینورتر تعویض کنید. قیمت موتورهای اینورتر یخچال جنرال الکتریک از دیگر مارک موتورها بیشتر است با این حال می توانید از وبسایت ما با هزینه کم اقدام به خرید موتور اینورتر یخچال نمایید.

نحوه تماس با مرکز تخصصی سامی تکنیک

در صورتی که یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با تعمیرگاه مجاز سامی تکنیک بعنوان یک مرکز معتبر تعمیرات یخچال در تهران تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما در محل حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت موتور یخچال ال جی اینورتر و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد

قیمت کمپرسور اینورتر یخچال

لیست نمایندگی های موتور یخچال اینورتر در تمام مناطق تهران

نمایندگی موتور یخچال اینورتر در شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

33 201 264

266 94 227

نمایندگی موتور یخچال اینورتر در غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

440 82 443

175 70 440

نمایندگی موتور یخچال اینورتر در مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88

نمایندگی موتور یخچال اینورتر در شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77

6 دیدگاه

 • سلام فروش کمپرسور اینورتر سامسونگ هم انجام میدید؟قیمت میفرمایید

  • سلام دوست عزیز
   بله فروش کمپرسور اینورتر سامسونگ انجام میدهیم و قیمت از 7میلیون و پانصد هزار تومان تا 11 میلیون قیمت حدودی است لطفا برای اطلاع از قیمت دقیق با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 • کمپرسور اینورتر الجی دارید و اینکه شما کار تعویض موتور اینورتر ساید بای ساید الجی رو هم انجام میدهید

  • سلام دوست عزیز
   بله کمپرسور ال جی موجود است شما میتوانید برای ثبت اطلاعات و مشکل یخچال ال جی با مشاوران ما در ارتباط باشید تا رایگان شما را راهنمایی کنند.

  • دوست عزیز سلام
   قیمت کمپرسور اینورتر بستگی به نوع موتور و پلاک موتور نصب شده بر روی یخچال دارد که میتوان تشخیص داد به همین دلیل بهتر است با ما در ارتباط باشید تا با مشاوره رایگان به شما قیمت به روز موتور یخچال اینورتر سامسونگ را برای شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *