قیمت تعویض موتور یخچال سامسونگ

قیمت تعویض موتور یخچال سامسونگ

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

قیمت تعویض موتور یخچال سامسونگ، اولین نگرانی هر خانواده و شخصی در چنین شرایطی است. وضعیت اقتصادی حال حاضر کشور باعث شده، تا قبل از اقدام به هر هزینه‌ای ابتدا به مقدار هزینه و قیمت موتور یخچال توجه کنیم. پس اگر نیاز به تعویض موتور یا کمپرسور یخچال سامسونگ دارید، قبل از هر اقدام و اتخاذ هر تصمیمی ابتدا با شماره تماس‌های موجود در وبسایت سامی تکنیک تماس گرفته و از کارشناسان زبده ما هزینه تعویض موتور یخچال سامسونگ را دریافت و راهنمایی دریافت نمایید.

موتور یخچال سامسونگ شما دچار مشکل شده ؟ مقاله تعمیر موتور یخچال سامسونگ میتونه بهت کمک کنه.

کافی است تا با شماره تماس‌های دفتر مرکزی مجموعه سامی تکنیک تماس گرفته، در صورت بروز هر گونه راهنمایی و رفع مشکل در خصوص دستگاهتان میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید و از بهترین کارشناسان مجموعه در رابطه با استعلام کلیه هزینه‌ها و قیمت تعویض موتور یخچال سامسونگ دریافت راهنمایی نمایید.

در ادامه شما را با تمام اطلاعاتی که می‌بایست در چنین شرایطی، در کنار اطلاع دقیق شما میتوانید به صورت رایگان با مشاوران ما در ارتباط باشید. با ما همراه باشید.

موتور یخچال سامسونگ

در اینجا شما را به مطالعه قیمت تعویض موتور یخچال سامسونگ و دلایلی که به اقداماتی که برای تعویض موتور یخچال

میشود آشنا میکنیم پس با دقت به ادامه مطلب بروید.

زمان مطالعه شما : 5 دقیقه تخمین زده شده است.

با رای دادن به این مطلب ما را دلگرم کنید.

موتور یخچال سامسونگ خراب شده؟ باید هرچه سریعتر اقدام به تعویض موتور یخچال سامسونگ کنی اما از قیمت تعویض موتور یخچال سامسونگ خبر نداری؟ شهرستان ساکنی و فکر می‌کنی اگر تهران بودی قیمت تعویض کمپرسور یخچال سامسونگ برات خیلی ارزونتر در میومد؟ اگه بهت بگیم نیازی به نگرانی نیست و میتونی هر نقطه‌ای از تهران با مناسبترین قیمت‌، اونهم زیر قیمت بازار تهران تمام مشکلات مربوط به یخچال سامسونگتو حل کنی چی؟ با ما تا انتهای این مطلب بمونید.

پیشنهاد ما به شما : مطالعه علت سرما نداشتن یخچال سامسونگ

موتور یخچال‌های سامسونگ به عنوان قطعه اصلی این دستگاه، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد. در صورت خرابی و بروز هرگونه مشکلی در این قطعه مهم، کارکرد یخچال به کلی متوقف شده و قادر به ادامه کار نیست.

قیمت تعویض موتور یخچال سامسونگ، به چند عامل مهم بستگی دارد. اگر مایلید به طور دقیق از قیمت تعویض موتور یخچال سامسونگ مطلع گردید، می‌بایست عوامل تاثیرگذاری را که در ذیل به آنها اشاره کرده‌ایم را در نظر بگیرید :

 • نوع موتور استفاده شده در یخچال
 • مدل و سال تولید یخچال سامسونگ شما عزیزان
 • تعویض موتور با موتور اورجینال و با کیفیت و یا جنس‌های متفرقه
 • میزان دسترسی شما بزرگواران به تکنسین‌های با تجربه
 • شرکت و مجموعه ارائه دهنده خدمات به شما
 • استفاده از خدمات نمایندگی‌های معتبری همچون سامی تکنیک
 • و البته مهمترین عامل تاثیرگذار دیگر، نرخ ارز

در ادامه با هریک از این موارد به صورت اختصار آشنا شده و به شما عزیزان بهترین راه‌های کاهش قیمت تعویض موتور یخچال سامسونگ را می‌آموزیم. سامی تکنیک برای رفع تمامی نیازهای شما در سطح ایران بزرگ، دارای نمایندگی فعال در هر شهرستان، استان و شهری است. برای استعلام قیمت تعمیر یخچال سامسونگ کافی است تا از کارشناسان ما به کمک برقراری تماس با شماره تلفن‌های موجود در وبسایت، دریافت راهنمایی نمایید.

بررسی و اقدام برای تعویض موتور یخچال سامسونگ

در صورتی که تشخیص دادید موتور و یا همان کمپرسور یخچال سامسونگتان خراب شده است و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد، کافی است هرچه سریعتر با مرکز خدمات فنی سامی تکنیک تماس بگیرید. با دریافت تماس شما ما می‌توانیم با اقدامات فنی سریع و دقیق لازم، اقدام ارائه دقیق قیمت تعویض موتور یخچال سامسونگ به شما نموده و در صورت تمایل برای ارائه خدمات به محل شما بشتابیم.

پیشنهاد ما به شما : مطالعه تست موتور یخچال

قیمت تعویض موتور یخچال توسط سامی تکنیک

خرابی موتور یخچال سامسونگ یکی از پر درخواست‌ترین خدماتی است که در طی 25 سال سابقه ارائه خدماات حرفه‌ای از مجموعه سامی تکنیک توسط عزیزان دریافت شده است. با توجه به تعداد تماسهای روزانه‌ای که از سراسر ایران عزیز از طرف عزیزان و هم میهنان گرامی برای استعلام قیمت تعویض موتور یخچال سامسونگ داریم، تصمیم گرفته‌ایم در این رابطه مقاله‌ای را خدمت شما عزیزان تقدیم نماییم.

شما با مطالعه این مطلب جدید، از سری مطالب کاربردی وبسایت مجموعه سامی تکنیک، قادر خواهید بود با اشراف و دید کامل به این قضیه اقدام به خرید و تعویض موتور یخچال سامسونگ خود نمایید. با ما همراه باشید تا هر آنچه نیاز است را در رابطه با قیمت تعویض موتور یخچال سامسونگ بدانید.

پیشنهاد ما به شما :مطالعه تعمیر موتور سوخته یخچال

میزان دقیق هزینه و قیمت تعویض موتور یخچال سامسونگ

در رابطه با هزینه هایی که برای تعمیر موتور است، لازم است به یاد داشته باشد همانطور که پیشتر در این مطلب عنوان نمودیم، عوامل موثر گوناگنی در تعیین قیمت این محصول و  عرضه این خدمت دخیل می‌باشند.

همینطور لازم است به ‌یاد داشته باشید که کلیه قیمت‌های فعلی در رابطه با این خدمات و محصولات، ممکن است در آینده و حتی در لحظه تغییرات اندکی را داشته باشند. نرخ عرض نیز یکی دیگر از عوامل بسیار موثر در میزان هزینه عرضه خدمات مربوطه و قیمت تعویض موتور یخچال سامسونگ است.

خدمات مورد نیاز برای تعویض موتور یخچال سامسونگ

هزینه هایی که مربوط به یخچال سامسونگ می شود فقط مختص به خود خدمات تعویض نمی‌باشد. بلکه هزینه‌های مربوط به خدمات اضافی‌‌ای در تعمیر مونور یخچال وجود دارد مانند :

 • شست‌وشوی مدار
 • شارژ گاز یخچال
 • تعویض رله استارت
 • اورلود یخچال

حدود قیمت تعویض موتور یخچال سامسونگ

خب در این قسمت در تعمیر یخچال سامسونگ قصد داریم تا حدود هزینه تعویض موتور یخچال سامسونگ و نصب و راه‌اندازی موتور جدید را بسته به نوع کمپرسور انتخابی خدمت شما عزیزان عرض کنیم. قیمت امروز با نرخ فعلی ارز ممکن است در بازه‌ قیمتی از ( 1.600.000 ) تومان تا ( 2.600.000 ) تومان متغیر باشد.

اما لازم به ذکر است که با خدمات سامی تکنیک، در تمام ایران عزیز، چه در پایتخت بزرگمان تهران، و چه در دورترین نقاط مرزی کشور قیمت این خدمات یکسان است. ما به تامین نیازهای شما عزیزان آنهم با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت می‌اندیشیم.

با عرضه مستقیم خدمات و کالاهایمان در هر شهر و استانی، قیمت برای شما بزرگواران حتی از قیمت بازار تهران نیز پایین‌تر خواهد بود. کافی است برای  تعویض موتور یخچال با شماره تماس‌های موجود در وبسایت تماس حاصل نموده، و از کارشناسان ما درخواست راهنمایی کنید.

خدمات نمایندگی تعویض موتور یخچال سامسونگ

پس از 25 سال تجربه ارائه خدمات، به بهترین شکل اکنون موفق شده‌ایم در سطح ایران بزرگ بیش از صد و پنجاه نمایندگی فعال داشته باشیم. به لطف چنین تعدادی از نمایندگی فعال است که قادریم در هر روزی از سال و در هر نقطه‌ای از کشور عزیزمان، پس از ثبت سفارش شما از طریق تماس تلفنی با مرکز، در کمتر در 15 دقیقه برای خدمت رسانی با شما عزیزان ارتباط برقرار نماییم.

در هر کجای ایران بزرگ، در هر روزی از سال، تکنسین‌های زبده ما آماده ارائه خدمات فنی به شما مشتریان عزیز می‌باشند. قیمت تعویض موتور یخچال سامسونگ با سامی تکنیک، بدون دخالت دلالان سودجو همواره بهترین قیمت ممکن بوده و خدمات تعویض نیز در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌گردد.

نمایندگی سامسونگ

لیست مراکز تعویض موتور یخچال سامسونگ

 نمایندگی خدمات موتور یخچال در شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

33 201 264

266 94 227

نمایندگی خدمات موتور یخچال در غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

440 82 443

175 70 440

نمایندگی خدمات موتور یخچال در مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88

نمایندگی خدمات موتور یخچال در شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77

6 دیدگاه

 • سلام چه نوع موتور یخچال سامسونگ خوبه ؟میخوام موتور یخچال رو عوض کنیم اما نمیدونیم چه موتوری خوبه؟

  • دوست عزیز سلام
   برای یخچال سامسونگ تمام موتورها مناسب هستند اما هایتک . امبراکو . دامپر را میتوان موتور خوبی برای یخچال سامسونگ اشاره کرد. برای مشاوره بهتر است با ما در ارتباط باشید.

 • خسته نباشید به نیروهای قویتون میشه بفرمایید تعویض موتور یخچال سامسونگ بهتره یا تعمیر کنید؟

  • دوست عزیز سلام
   مجموعه ما تعویض موتور یخچال را به شما پیشنهاد میکند.

 • هزینه تعویض موتور یخچال سامسونگ به صرفه است یا تعمیر کردن موتور یخچال سامسونگ ممنو میشم راهنمایی کنید؟

  • سلام دوست عزیز
   قطعا هزینه تعویض مقرون به صرفه است چون تعمیر کردن موتور هزینه بالاتری را برای شما همراه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *