• واحد امور پشتیبان تهران

  09126973783
 • تماس با شعبه غرب تهران

  44070175
 • تماس با شعبه شرق تهران

  77402637
 • تماس با شعبه مرکز تهران

  88580258
 • تماس با شعبه شمال تهران

  22794266

icon tel01

خدمات 24 ساعته در محل

| تعمیر درب پوسیده ی یخچال ادمیرال ، Repair in a rotten Admiral refrigerator |

| تعمیر درب پوسیده ی یخچال ادمیرال |

 

یخچالی برای هر خانه ی یک ضروتی بزرگ است و این روز ها یخچال ها عضوی از خانواده ها شده است ، رفتن رنگ در زیر اب چکان و دیدن پوسیدگی آهن در آن نقطه میتواند یک هشدار بزرگ باشد ، که باید سریعا به آن توجه کرد و مشکل را بر طرف کرد زیرا پوسیدگی درب یخچال یاعث می شود که سرما در بدنه یخچال به خوبی جریان نداشته باشد و باعث ایجاد خیلی از مشکلات دیگری نیز میشود پس در اولین فرصت اقدام به برطرف کردن مشکل کنید .
ما قصد داریم در این مقاله شما را در خصوص برطرف کردن مشکل پوسیدگی درب شما را راهنمایی کنیم و مراحل تعمیر درب پوسیده ی یخچال ادمرال را توضیح دهیم .


پوسیدگی درب و راه حل های آن

همانطور که گفته شد ، پوسیدگی درب یخچال میتوانید باعث بروز مشکلات زیادی شود اما پوسیدگی درب یخچال زیر به نوبه خود یک مشکل بزرگ بوده و برای برطرف کردن این مشکل با دو راه حل رو به رو هستیم .

تعویض درب یخچال و یا تعمیردرب یخچال پوسیده 
تعویض درب پوسیده و خریدن درب نو برای یخچال : این روز ها به دلیل تحریم های ایجاد شده برای کشور عزیزمان ایران قیمت درب ها به صورت چشمگیری افزایش داشته اند و میلیون تومن در بازار معامله می شود ، 10 تا 8این روز ها یک درب یخچال ادمیرال بین به علت قیمت بالای درب یخچال در بازار گاهی درب مدل های مورد نظر کمیاب و یا شاید هم نایاب میشوند .
تعمیر درب پوسیده ی یخچال : خیلی از مردم با تصور اینکه درب یخچال غیر قابل تعمیر بوده اقدام به هزینه ی بیشتر وسعی بر عوض کردن درب میگیرند اما لازم به ذکر است که تعویض درب تنها راه حل برای حل مشکل پوسیدگی درب یخچال نیست و یا میتوانید با هزینه ی بسیار کمتر درب پوسیده ی یخچال خود را تعمیر کنید این کار به غیر از هزینه ی پایین تری که دارد میتواند درب پوسیده را همانند یک درب نو تعمیر کند .


خط های ایجاد شده بر روی درب یخچال ادمیرال

اگر قصد تعمیر درب یخچال ادمیرال را دارید یک خبر خوب نیز پیش روی شماست به غیر از تعمیر و رنگ زدگی قسمت پوسیده ی یخچال تمامی درب یخچال نیز ازچندین مرتبه به صورت کامل رنگ زده می شود این کار به غیر از بهتر رنگ شدن درب یخچال باعث از بین رفتن تمامی خط و خش های ایجاد شده در درب یخچال شما میشود .

 

تعویض رنگ به صورت کلی

خیلی از تماس های که دریافت میکنیم درخصوص تعمیر درب پوسیده یک سوال نیز همیشه با آن همراه بوده است .
اینکه آیا میتوانیم درب یخچال ادمیرال خود را به رنگ های دیگری مانند سیلور / سفید / مشکی رنگ کنیم ؟ در جواب این سوال باید بگویم بله شما میتوانید یخچال قدیمی خود را به هر رنگ که مورد نظر دارید رنگ کنید اما سامی تکنیک به شما پیشنهاد می دهد که از رنگ فابریک یخچال برای آن استفاده کنید


چرا سامی تکنیک

شرکت سامی تکنیک عضو اولین شرکت ها در ایران عزیزمان بوده که از کوره های استاندارد و وارداتی و از رنگ های با کیفیت برای درب یخچال استفاده میکند ، الزم به ذکر است که رنگ های اصلی کارخانه های تولیدی به دست عموم نمی رسند ولی میتوانیم از رنگ های با همان طیف رنگی و کیفیت استفاده کنیم که اصال قابل تشخیص با رنگ اورجینال نمی باشد

این مطلب را به اشتراک بگذارید