• واحد امور پشتیبان تهران

  09126973783
 • تماس با شعبه غرب تهران

  44070175
 • تماس با شعبه شرق تهران

  77402637
 • تماس با شعبه مرکز تهران

  88580258
 • تماس با شعبه شمال تهران

  22794266

icon tel01

خدمات 24 ساعته در محل

| تعمیر درب پوسیده ی یخچال سامسونگ ، Samsung refrigerator door repair |

| تعمیر درب پوسیده ساید بای ساید ، رنگ زدن خط و خش |

 

پوسیدگی درب و راه حل های آن
به غیر از این که پوسیدگی درب یخچال خود مشکلی بزرگ است ، این مشکل میتواند باعث ایجاد مشکلات بیشتری نیز شود ، پس باید در اولین فرصت به آن رسیدگی شود .
اگر درب یخچال در شرایط پوسیدگی قرار بگیرد تنها با دو راه حل رو به رو هستیم :

تعویض درب یخچال و گرفتن یک درب نو

تعمیر درب یخچال و استفاده از درب قبلی

تعویض درب پوسیده و خریدن درب نو برای یخچال : این روز ها به دلیل تحریم های ایجاد شده برای کشور عزیزمان ایران قیمت درب ها به صورت چشمگیری افزایش داشته اند و و بین 8 الی 10 میلیون تومن این روز ها یک درب سامسنوگ در بازار معامله می شود  ، به علت قیمت بالای درب یخچال در بازار گاهی درب مدل های مورد نظر کمیاب و یا شاید هم نایاب میشوند و نمیتوانیم درب مورد نظر را به سادگی در بازار پیدا کنیم .

تعمیر درب پوسیده ی یخچال : خیلی از مردم با تصور اینکه درب یخچال غیر قابل تعمیر بوده اقدام به هزینه ی بیشتر وسعی بر عوض کردن درب میگیرند . اما لازم به ذکر است که تعویض درب تنها راه حل برای حل مشکل پوسیدگی درب یخچال نیست و میتوانید با هزینه ی بسیار کمتر درب پوسیده ی یخچال خود را تعمیر کنیم این کار به غیر از هزینه ی پایین تری که دارد میتواند درب پوسیده را همانند یک درب نو تعمیر کند .
خط و خش ها

به دلیل پوسیدگی درب یخچال شما و یا پوسیدگی درب ساید بای ساید باید تمامی درب به طور کامل رنگ شود و این کار باعث از بین رفتن تمامی خط و خش های ایجاد شده بر روی درب یخچال شما می شود .مدل های مختلف درب های ساسمونگ

شاید اولین سوالی که در ذهن شما ایجاد شده باشد این باشد که آیا تمامی مدل های یخچال سامسونگ اگر دارای درب های پوسیده باشند قابل تعمیر هستند ؟ در جواب این سوال باید بگویم که بله تمامی یخچال های ساسونگ فاقد از رنگ و مدل (معمولی ، بالا و پایین ، ساید بای ساید ) قابل تعمیر و رنگ زدگی می باشند . گاهی وقت ها برای بعضی از بانوان این سوال پیش میاید که یخچال ما به رنگ سفید بوده آیا میتوانیم آن را به رنگ دیگری رنگ (سیلور ، مشکی )کنیم ؟ در جواب باید بگوییم که بله میتوانیم این کار را انجام دهیم و اما به توصیه ی سامی تکنیک این کار پیشنهاد نمیشود و بهتر است که ب رنگ فابیرک آن یخچال را رنگ کنیم .

 

تغییر رنگ یخچال های سامسونگ

خیلی از خانم های خانه دار این سوال را میپرسند که آیا میتوانیم یخچال را به رنگ دیگری شما میتوانید یخچال خود را به رنگ های ، رنگ کنیم ؟ در جواب این سوال باید بگویم بله دیگری نیز رنگ کنید اما سامی تکنیک به شما پیشنهاد می کند که از رنگ فابریک برای یخچال خود استفاده کنید .


هرینه تعمیر

هرینه تعمیر درب ها با هم متفاوت هستن و بستگی به میزان خرابی و میزان زنگ زدگی متفاوت است ولی به پیشنهاد سامی تکنیک بهتر است که درب ها زنگ زده را تعمیر کنیم نه تعویض زیرا هزینه ی تعمیر یک درب زنگ زده یک چهارم هزینه ی تعویض یخچال می باشد برای گرفتن راهنمای و مشاوره رایگان تنها کافی است که آیکون واتس آپ را در پایین سمت چپ لمس کنید و یا با گرفتن شماره های درج شده از راهنمای مشاوذان ما بهره مند شوید .

 

چرا سامی تکنیک ؟

سامی تکنیک عضو اولین شرکت های در ایران بوده که با اسفاده از کوره های استاندارد و ئارداتی اقدام به رنگ کردن درب شما می کند انجام این کار باید به مهارت بالا و تخصص کافی انجام شود و در طی این مسیر باید ازمواد و رنگ مناسب استفاده شود تا دوباره به روز 5 الی 4مشکلی بر نخوره لازم به ذکر است که تعمیر یک درب زنگ زده حدودا بین زمان نیاز دارد .

این مطلب را به اشتراک بگذارید