• واحد امور پشتیبان تهران

  09126973783
 • تماس با شعبه غرب تهران

  44070175
 • تماس با شعبه شرق تهران

  77402637
 • تماس با شعبه مرکز تهران

  88580258
 • تماس با شعبه شمال تهران

  22794266

icon tel01

خدمات 24 ساعته در محل

| تعمیر درب پوسیده ی جنرال الکتریک ، GE refrigerator door repair |

 

 | تعمیر درب پوسیده ی جنرال الکتریک |

 

تعمیر سوراخ زنگ زدگی درب یخچال جنرال الکتریک یکی از مشکلات راجی است که در زیر آب چکان های درب یخچال اتفاق می افتد که ممکن است باعث ایجاد مشکلات زیادی مانند نماندن سرما در بدنه یخچال و کم شدن گاز شود دراین مقاله قصد داریم را حل های برای جلوگیری از پوسیدگی درب یخچال و یا چگونه تعمیر کردن درب پوسیده را شرح دهیم

 

 

تعمیر درب پوسیده ی درب یخچال

 

تنها در صورت میتوانیم درب یخچال پوسیده ی جنرال الکتریک را درست کنیم اولین راه تعمیر درب پوسیده بوده که تمامی مراحل آن ذکر خواهد شد و دومین راه و مسیر تعویض درب پوسیده بوده .
بهترین راه برای رفع پوسیدگی درب یخچال های جنرال الکتریک ، تعمیر آن بوده و نه تعویض زیرا تعمیر درب پوسیده گاهی یک چهارم قیمت تعویض تمام میشود ، در بازار میلیون تومن معامله می شود و 10 تا 6 امروزه یک درب یخچال جنرال الکتریک ، بین رقم چشمگیری هستش به نوبه خودش.

 

 

چگونه درب یخچال های پوسیده ی جنرال الکتریک تعمیر می شوند

 

.یخچال باید خاموش شود و مواد غذای در محل جدیدی نگه داری شوند تا از خرابی آنها 1 جلوگیری شود .

.درب را جدا کرده و به محل مخصوص و یا همان کارگاه رنگ درب سامی تکنیک منتقل 2 میکنیم
. بدنه ی درب یخچال را در محل مخصوص قرار داده و با سمباده مناسب درب را سمباده 3 میزنیم که تمامی قسمت های زنگ زده جدا شود .


.بعد از سمباده زدن و جدا کردن قسمت های زنگ زده برای هر دربی بتونه مخصوصی 4 استفاده می شود قسمت زنگ زده شده را بتونه کاری میکنیم .
. پس از گذشت مدتی که بتونه به صورت کامل خشک شد شروع به رنگ کردن درب 5 میکنیم ، برای رنگ کردن هر دربی یک رنگ مخصوص استفاده میشود لازم به ذکر است که شما میتوانید همه درب های جنرال الکتریک را به رنگ های مورد علاقه خود نیز دوباره رنگ کنید ، یعنی این قابلیت وجود دارد که تغیر رنگ هم بدهیم برای رنگ کردن درب های جنرال الکتریک باید از کوره های مخصوص رنگ استفاده شود دو دفعه درب یخچال پوسیده رنگ خواهد شد و هد لایه 24 ساعت نیاز دارد تا خشک شود .

 

 

چرا سامی تکنیک


شرکت سامی تکنیک عضو اولین شرکت ها در ایران عزیزمان بوده که از کوره های استاندارد و وارداتی و از رنگ های با کیفیت برای درب یخچال استفاده میکند ، لازم به ذکر است که رنگ های اصلی کارخانه های تولیدی به دست عموم نمی رسند ولی میتوانیم از رنگ های با همان طیف رنگی و کیفیت استفاده کنیم که اصلا قابل تشخیص با رنگ اورجینال نمی باشد .

 

خط و خش


در خیلی از شرایط به دلیل جا به جای برخود وسایل تیز و یا مشکلاتی از این قبیل ممکن است که رنگ درب یخچال از بین برود لازم به ذکر است که نه تنها برای پوسیدگی بلکه میتوانیم برای خط و خش ایجاد شده در درب نیز اقدام به رنگ کردن درب کنیم که باعث رفع خط و خش درب یخچال کنی.

 

تعویض رنگ به مدل دلخواه


بسیاری از خانوم های خانه دار این سوال را می کنند که آیا درب یخچال جنرال الکتریک را برای ست کردن با لوازم دیگر میتوانیم به رنگ های دیگری مانند سیلور / سفید / مشکی تغییر دهیم ؟ باید بگویم که بله ، میتوانیم درب های یخچال را به رنگ های دیگر نیز رنگ کنیم و رنگ آن نیز تضمین شده می باشد و اما توصیه ی سامی تکنیک بنا به این بوده که به رنگ فابریک اصلی خود یخچال رنگ شود

 

آیا همه مدل های درب های قابل تعمیر هستند


آیا درب همه ی مدل های یخچال جنرال الکتریک قابل تعمیر بوده ؟ آیا مدل آن ممکن است باعث شود که درب آن غیر قابل تعمیر باشد ؟ باید در جواب این سوال ها که به مرتبه های زیادی پرسیده شده بگویم که بله همه نوع های در مانند درب های ساید بای ساید ، دوقلو ، بالا پایین معمولی جنرال الکتریک قابل تعمیر می باشند و فاقد از مدل درب همه درب های
یخچال که دچار پوسیدگی شده اند قابل تعمیر و رنگ کردن هستند چه به جهت رفع پوسیدگی درب چه به جهت رفع خط و خش آنها .

این مطلب را به اشتراک بگذارید