علت خاموش شدن صفحه نمایش یخچال دوو


دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

علت خاموش شدن صفحه نمایش یخچال دوو ممکن است در هر یخچال با هر برندی ایجاد شود. ما اینجا هستیم تا علت روشن ماندن صفحه نمایش ساید دوو را برای شما به صورت مختصر بیان کنیم به طور نرمال این زمان و حالت اتومات کار کردن صفحه نمایشگر یخچال دوو معمولا در ازای 45 دقیقه کارکرد 15 دقیقه استراحت است. عوامل مختلف چشمک زدن نمایشگر دوو وجود دارد که تا انتهای متن با ما همراه باشید تا علت خاموش شدن یخچال ساید دوو را برای شما توضیح دهیم. ما در نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در کنار شما هستیم تا خدمات تعمیر یخچال دوو خود را با آسودگی به ما بسپارید.

تکنسین های مجموعه ما به طور کامل تمامی علت های روشن نشدن یخچال دوو و بهترین راهکارها برای عیب یابی و رفع را برای شما توضیح می دهیم ما در نمایندگی تعمیرات دوو این امکان را به شما می دهیم تا به درستی علت خاموش شدن یخچال دوو خود را متوجه شوید و از این سردرگمی و بلاتکلیفی در بیایید. در صورتی که باز هم با خواند این متن سوالی داشتید می توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. به طور خلاصه میتوان به موارد زیر به عنوان دلایل رایج خاموش شدن یخچال دوو اشاره کرد.

اما علت خاموش و روشن شدن یخچال دوو بسیار متفاوت است. نوسانات برق، سوختن نمایشگر یخچال، معیوب شدن سیم کشی یخچال، خرابی موتور، داغ شدن بیش از اندازه موتور یا همان کمپرسور از دلایل خاموش شدن صفحه نمایشگر یخچال فریزر دوو هستند.

صفحه نمایش یخچال ساید دوو شما دچار مشکل شده؟ احتیاج به تعمیرکار داری؟

روشن ماندن نمایشگر دوو

صفحه نمایش یخچال ساید دوو

محل قرارگیری صفحه نمایشگر یخچال ساید دوو در بالای درب یخچال و یا در کنار یخساز قرار دارد. شما میتوانید با آشنایی با این علامت هایی که بر روی ساید بای ساید وجود دارد دمای یخچال خود را تنظیم کنید.

بر روی صفحه نمایشگری که روی درب یخچال قرار دارد دقت کنید در سمت چپ تنظیمات مربوط به فریزر و در سمت راست تنظیمات مربوط یخچال است. تنظیمات یخچال با کلمه Fridge نشان داده شده است. ممکن است غیر از این کلمه با اسامی دیگری مثل refrigerator set به مفهوم یخچال اشاره شده باشد. دکمه ها و علامت های نزدیک این کلمه، مربوط به بخش یخچال ساید بای ساید است. مثلا عددی که بالای آن می بینید، دمای یخچال را نشان می دهد. بخش تنظیمات فریزر هم با معادل انگلیسی آن یعنی freezer یا freezer set مشخص شده است. برای رفع علت خاموش شدن یخچال ساید دوو میتوانید با مشاوران ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

چشمک زدن صفحه نمایشگر یخچال دوو

یخچال فریزرها به دلایل مختلف ممکن است با مشکل علت چشمک زدن صفحه نمایش یخچال دوو مواجه شوند. از مهم ترین دلایلی که باعث میشود درجه یخچال چشمک زن شود می توان به خرابی سیستم برفک زدایی و قطع بودن سیم و اتصالات داخلی اشاره نمود. علاوه براین، در برخی از مواقع نیز برد الکتریکی با مشکل مواجه شده است که نیاز به تخصص در زمینه تعمیر یخچال فریزر دوو دارد.

مهمترین علت خاموش شدن صفحه نمایش یخچال دوو خرابی جریان برق و سوختن صفحه نمایش و ایراد در سیمکشی یخچال، مشکل در کمپرسور، از دلایل کار نکردن صفحه نمایشگر یخچال فریزر دوو است که شما میتوانید برای رفع این مشکل با شماره 09126973783 در تماس باشید.
چشمک زدن نمایشگر دوو

7علت خاموش شدن صفحه نمایشگر یخچال دوو

ما در نمایندگی تعمیرات دوو به صورت مختصر و مفید در مورد علت خاموش و روشن شدن صفحه نمایش یخچال دوو را بیان میکنیم، در اینجا می‌توانیم بگوییم که اصلی‌ترین موارد روشن ماندن نمایشگر ساید دوو به این صورت است :

 • نبود جریان برق
 • ایراد در برد الکترونیکی
 • معیوب بودن صفحه نمایش
 • مشکل در سیم کشی دستگاه
 • ایراد در کمپرسور یا موتور یخچال
 • داغ شدن زیاد موتور و اورلود کمپرسور

لطفا در صورت داشتن هر گونه سوال یا نگرانی در مورد روشن ماندن صفحه نمایش ساید دوو با ما تماس بگیرید. ما اینجا هستیم تا علت خاموش شدن یخچال ساید دوو و خدمات استثنایی در تعمیر یخچال دوو را به شما ارائه می دهیم.

از جمله مشکلات مهم و اساسی در یخچال فریزر و ساید بای ساید ها خاموش شدن صفحه نمایش یخچالمی‌باشد که تعمیر آن حتماً باید توسط تکنسین های مربوطه انجام شود اما شما میتوانید به صورت ظاهری با مشاهده و چک کردن این نشانه ها متوجه خرابی یخچال یا ساید بای ساید دوو خود شوید پس با ما همراه باشید تا نحوه چک کردن خرابی صفحه نمایش دوو را به شما شرح دهیم.

روشن ماندن نمایشگر دوو

علت خاموش و روشن شدن صفحه نمایش یخچال ساید دوو

یکی از مشکلات متداول در یخچال فریزر و ساید بای سایدهای دوو خاموش روشن شدن و یا چشمک زدن و یا به اصطلاح عامیانه پر پر زدن صفحه نمایشگر میباشد که این خرابی مربوط میشود به برد اصلی یخچال فریزر که علت این خرابی نوسانات شدید برق و مستحلک شدن قطعات روی برد یخچال ساید دوو میباشد.

روشن ماندن نمایشگر ساید دوو دلایل مختلفی دارد اما در کل میتوان از اتصالات برقی و نوسانات برق یا خرابی یکی از اجزا  یخچال اشاره کرد. اگر برد یخچال یا صفحه نمایشگر به مشکل برخورده باشد این احتمال وجود دارد که باعث روشن ماندن صفحه نمایش یخچال شود.

فیلم پر پر زدن صفحه نمایشگر ساید دوو

تکنسین های سامی تکنیک برای شما دوستان عزیز فیلمی از چشمک زدن نمایشگر یخچال دوو تهیه کردند. در اینجا یکی از مشتریان عزیز با مرکز ما تماس گرفتند و مشکل پر پر زدن صفحه دیجیتال یخچال خود را بیان کردند تکنسین های سامی تکنیک در کمتر از 2ساعت به محل اعزام شدند و مشکل را حل کردند.

 

علت خاموش نشدن صفحه نمایش یخچال دوو

زمانی که متوجه شدید که صفحه نمایشگر یخچال دوو خراب شده است یا علت چشمک زدن صفحه نمایش یخچال دوو نمی دانید در اولین فرصت قبل از تماس با مرکز ما برق را چک کنید که جریان برق وصل است یا نه.
جریان برق ساختمان را چک کنید اگر برق وجود دارد اما هنوز دستگاه خاموش است سه راهی که به برق و یخچال متصل است را چک کنید گاهی ممکن است به مرور زمان این دستگاه ها قابلیت خود را از دست بدهند و معیوب شوند.

زمانی که تمام فرایند برق رسانی را برسی کردید ولی باز صفحه نمایشگر یخچال دوو کار نمیکرد برای مشاوره و راهنمایی با تکنسین های سامی تکنیک در تماس باشید تا در کوتاهترین زمان ممکن برای شما تکنسین اعزام شود.

 

آموزش نحوه چک کردن صفحه نمایش یخچال دوو

برای چک کردن نمایشگر یخچال دوو چند مورد را باید مورد برسی قرار دهید:

 • قطع شدن برق

در این مرحله اولین چیزی که باید چک کنید جریان برق است. برای این که دقیقا متوجه شوید که علت خاموشی صفحه نمایش دوو برق است یا نه، ابتدا پریز یا دوشاخه را کاملا بررسی کنید. اگر پریز از نظر ظاهری مشکلی نداشت محافظ سیم را خوب نگاه کنید تا مطمئن شوید همه قسمت‌های یخچال به برق متصل هستند یا نه.

 • تنظیم نبودن دمای یخچال

بر روی صفحه مانیتور و یا دیسپلی یخچال دوو اعدادی نمایش داده شده است که شما را از دمای یخچال مطلع کند شما با چک کردن آن میفهمید که ایا این دکمه ها و اعداد دست خورده است یا درست تنظیم نشده است البته باید بگوییم که اگر به هر دلیلی دمای داخل محفظه یخچال متعادل نباشد یا رو به گرم شدن باشد به طوری که خطر فاسد شدن مواد غذایی وجود داشته باشد.

 • خراب بودن سنسور یخ ساز 

میتوان اینگونه بیان کرد که یکی از مهم‌ترین بخش‌های یخچال شما سنسور یخ ساز است. گاهی این سنسور به دلایل مختلف، مثل بسته بودن خط انتقال آب، خرابی قطعات یا مشکل داشتن یخساز، گرفتگی فیلتر، یخ زدن لوله‌های انتقال آب از کار می افتد و خراب می‌شود.

 • مشکل در برد یخچال

برد یخچال همان مغز یخچال است و همان صفحه نمایشگری است که بر بخش جلویی یخچال نصب می‌شود. بر اساس مدل یخچال فریزر، شما خواهید توانست که دمای محوطه داخلی یخچال را کم یا زیاد کنید.

 • خرابی سیم کشی دستگاه

یکی دیگر از نشانه های ظاهری دستگاه شما خراب بودن سیم‌های یخچال می باشد. اگر صفحه نمایش یخچال روشن نمی‌شود این احتمال وجود دارد که سیم کشی‌ها به درستی وصل نشده و یا شل شده یا اتصال کرده باشند. در نتیجه ممکن است صفحه نمایش یخچال روشن نشود و یا در صورت لمسی بودن آن، سنسور مربوط به قابلیت لمسی به دست شما پاسخ ندهد. در این حالت است که باید سیم کشی مربوط به درب یخچال و سیم کشی بین برد یخچال و برد صفحه توسط افراد متخصص بررسی شود.

علت خاموش شدن صفحه نمایش یخچال دوو

کار نکردن یخچال ساید دوو

یکی از مشکلاتی که باعث ایجاد و علت روشن ماندن صفحه نمایش ساید دوو شود این است که یخچال شما به آن میزان که باید سرد نمی کند. تکنسین های حرفه ای سامی تکنیک، تخصص و تجربه لازم را برای شناسایی و رفع هرگونه مشکل در یخچال دوو (DEAWOO) شما دارند. آنها درک کاملی از عملکرد پیچیده دستگاه شما دارند و می توانند مشکلات را به طور دقیق تشخیص دهند. گروه تکنسین های سامی تکنیک همچنین به جدیدترین ابزار و تجهیزات مورد نیاز برای کار دسترسی دارند و از انجام کارآمد و مؤثر تعمیرات اطمینان حاصل می کنند.اگر نتوانستید دلیل روشن ماندن نمایشگر ساید دوو را بیابید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مهمترین عوامل کار نکردن یخچال ساید دوو

یکی از مهمترین و شایع ترین عوامل کار نکردن یخچال سایت دوو نوسانات برق است که باعث سوختگی برد الکترونیکی دستگاه و عدم تنظیم درست دما از سوی شماست این امر باعث می شود که یخچال شما کار سرد کردن را به خوبی انجام ندهد. شما میتوانید یخچال را در دمای صحیح تنظیم کنید. هر یخچالی در شرایط زمستانی و همچنین تابستانی نیاز دارد تا یک دمای متفاوت داشته باشد. دقت کنید که این تغییر فصل را در تنظیم دمای یخچال دوو مورد اهمیت قرار دهید. شما میتوانید هر سوال و مشکلی در یخچال خود مشاهده کردید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

معمولا در زمستان ها دما بر روی ۳ و یا ۴ و در تابستان باید روی ۱ و ۲ درجه تنظیم شود. برخی از دوستان در این زمینه اطلاعات کافی را برای تنظیم دمای یخچال دوو ندارند و به همین دلیل هم با مشکل چشمک زدن نمایشگر دوو روبرو می شوند.

4 علت فنی کار نکردن یخچال فریزر دوو

هنگامی که یخچال ساید دوو شما درست کار نمی‌کند و علت روشن ماندن نمایشگر دوو را نمیدانید اولین چیزی که از ذهنمان عبور میکند خراب شدن و نیاز به تعمیر پیدا کردن یکی از قطعات است که شما با تماس با مشاوران ما و راهنمایی های گروه ما این موارد را برای خرابی یخچال دوو شما بیان میکنند و میتوانید با درخواست تعمیرکار مشکل دستگاهتان را حل کنید. از جمله موارد کارنکردن یخچال دوو :

 • خرابی لاستیک درب یخچال
 • معیوب بودن کمپرسور و رله های حفاظتی
 •  کمبود گاز و سرد نکردن یخچال دوو
 • مشکل در لوله های کندانسور و سرد نکردن یخچال دوو
 • خرابی برد الکترونیکی

روشن ماندن صفحه نمایش ساید دوو

مرکز تعمیرات تخصصی سامی تکنیک

شرکت سامی تکنیک با بیش از نیم قرن تجربه و دارای نمایندگی تعمیرات یخچال دوو و تکنسینهای مجرب، متعهد و کارآمد مفتخر است؛ تعمیر انواع لوازم خانگی را با ضمانت نامه 3 الی 12 ماهه رسمی تعمیر نماید.

در صورت بروز چشمک زدن نمایشگر دوو و رفع مشکل علت خاموش شدن یخچال ساید دوو در خصوص دستگاهتان میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید. اگر به هر دلیلی موفق به برقراری تماس با دفاتر ما نشدید می توانید به صورت مستقیم با شماره 09126973783 تماس بگیرید

 

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

33 201 264

266 94 227

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

440 82 443

175 70 440

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77

 

10 دیدگاه

 • سلام من توی ۳ سال گذشته این بار دوم هست که وقتی برق میره میاد صفحه مانیتور ساید بای ساید دوو چشک زن میشه یه بار بردش رو تعمیر کردم ولی بازم الان همونجوری شده لطفا راهنمایی بفرمایید

  • دوست عزیز سلام
   احتمالا برد دستگاه به خوبی و اصولی تعمیر نشده و در صورت تمایل میتوانید با مشاوران ما برای اعزام تکنسین در تماس باشید.

 • سلام علت خاموش نشدن صفحه نمایش یخچال دوو شما را مطالعه کردم خیلی عالی بود خسته نباشید از تیم حرفه ای و کاربلدتون.

  • دوست عزیز سلام
   خوشحالیم که مطالب سایت برای شما آموزنده بوده هدف ما خدمت رسانی به شماست.

 • پس علت خاموش نشدن صفحه نمایش یخچال دوو نوسانات برق است؟

  • دوست عزیز سلام
   بله علت خاموش نشدن صفحه نمایش یخچال دوو نوسانات برق است.

 • سلام سوالی داشتم مبنی بر علت روشن ماندن صفحه نمایش ساید دوو برای چه و به چه دلیل صفحه نمایش روشن میماند؟

  • سلام دوست عزیز
   مشکلاتی نظیر سیم کشی , برد , برد دیسپلی هم میتواند در این رابطه مشکل ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *