صافکاری و نقاشی درب یخچال

صافکاری و نقاشی یخچال

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

صافکاری و نقاشی درب یخچال جز مواردی است که باید با تخصص فراوان انجام شود. فرو رفتگی، پوسیدگی، زنگ زدگی و تعمیر پوسیدگی و تعمیر تو رفتگی درب یخچال فریزر و ساید بای ساید، یکی از اتفاقات ناخوشایند در یخچال می باشد که باعث زشت شدن ظاهر یخچال می شود. این مشکلات می تواند بنا به دلایل مختلفی اتفاق افتاده باشد تعمیر درب پوسیده در تمام برندهای یخچال میتوتند رخ دهد به عنوان مثال فرورفتگی، می تواند بر اثر ضربه اتفاق بیوفتد، و یا پوسیدگی و زنگ زدگی می تواند بر اثر قرار گرفتن دستگاه در جای مرطوب یا ریختن مایعات روی دستگاه و عدم توجه به خشک کردن آن قسمت، اتفاق افتاده باشد صافکاری و نقاشی درب یخچال در تهران انجام میشود .

صافکاری درب یخچال

کارگاه صافکاری درب یخچال شمال تهران

33 201 264

266 94 227

کارگاه صافکاری درب یخچال غرب تهران

440 82 443

175 70 440

کارگاه صافکاری درب یخچال مرکز تهران

58 02 58 88

کارگاه صافکاری درب یخچال شرق تهران

37 26 40 77

تعمیر لولای درب یخچال

برای صافکاری درب یخچال احتیاج به مشاوره داری؟

قطعا این موارد و مشکلات باعث می شود تا ظاهر دستگاه شما زشت شود و حتی باعث شود تا دستگاه شما قدیمی و کهنه به نظر برسد. در چنین مواقعی احتمالا شما نیز تمایل دارید تا چنین مشکلاتی در دستگاه شما وجود نداشته باشد و به یک طریقی مشکل بر طرف شود و در واقع دستگاه شما بازسازی و یا تعمیر شود . تعمیر درب پوسیده ی یخچال سامسونگ و رفع پوسیدگی درب یخچال از تخصص کارگاه ما میباشد که میتوانید با خیال راحت به ما اطمینان کنید .

در اینجا شما را به مطالعه صافکاری و نقاشی درب یخچال و نکات مهمی که در استفاده از نوع رنگ و پاک کردن خراش درب یخچال است راهنمایی می کنیم.

زمان مطالعه شما : 5 دقیقه تخمین زده شده است.

با رای دادن به این مطلب ما را دلگرم کنید.

صافکاری نقاشی درب یخچال

درب یخچال به هر دلیلی ممکن است دچار شکستگی و خرابی گردد. در بسیاری از موارد مشاهده شده است که شرکت های تعمیرات یخچال در مرحله اول درب قدیم را از یخچال جدا می نمایند و به مشتری گفته می شود که باید درب جدید نصب گردد.

این کار تکنیسین تعمیر یخچال به این معنی است که شرکت فوق فقط به کسب سود خود اندیشیده است و اصلا توجهی به حداقل کردن هزینه ها برای مشتری نکرده است. زیرا هزینه تعمیر نصف یا کمتر از هزینه تعویض کلی درب یخچال می باشد.

مشکلات مربوط به درب یخچال با کاهش برودت و ایجاد برفک در یخچال رابطه مستقیم دارد. از همین رو، این قطعه باید درصورت خرابی خیلی سریع تعمیر شود. در طول عمر مفید این دستگاه، مشکلات متعددی تظیر ایجاد فرورفتگی و گودی در درب یخچال، افتادگی درب یا خرابی لولا ممکن است برای این بخش اتفاق بیفتد.اما همگی این مشکلات و معایب قابل رفع هستند.

اگر طول عمر یخچال فریزر یا ساید بای ساید بالای 10 سال باشد به احتمال خیلی قوی ممکن است لولا درب دچار شکستگی یا خوردگی شود و نیاز است تا تکنیسین تعمیر یخچال فریزر برای تعمیر آن به محل مراجعه کند تا کار تعمیر درب یخچال را انجام دهد و اگر مشاهده گردد درب یخچال قابل تعمیر نمی باشد باید درب یخچال تعویض گردد. شما میتوانید صافکاری و نقاشی درب یخچال در تهران را به گروه ماهر ما بسپارید.

نقاشی یخچال

صافکاری یخچال استیل

کارگاه تخصصی ما به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیر انواع یخچال و فریزر در تهران در خدمت شما دوستان عزیز می باشد.

خدماتی که در مجموعه ما انجام میشود: صافکاری یخچال استیل , صافکاری درب یخچال ساید و ترمیم رنگ در یخچال سفید در تمام برند ها است شما میتوانید با برقراری تماس با مجموعه ما و مشاوره گرفتن از مشاوران ما مشکل دستگاه خود را رفع نمایید.

صافکاری یخچال استیل

نقاشی یخچال

ممکن است شما یک یخچال قدیمی داشته باشید که در طول سال ها و به مرور زمان دچار زنگ زدگی شده باشد و یا یخچال فریزر سفیدی داشته باشید که بعد از مدتها به رنگ زرد درآمده باشد و حس خوبی از فضای آشپزخانه خود نداشته باشید و فضای قشنگی برای شما ایجاد نکرده بشد که ما در این حالت نقاشی یخچال را به شما پیشنهاد می دهیم.

بهترین پیشنهاد سامی تکنیک به شما رنگ آمیزی یخچال است که یک راه واقعاً خوب برای ایجاد حس دوباره زیبایی در فضای منزل شما است. شما میتوانید برای این تغییر با مشاوران ما در تماس باشید تا شما را برای صافکاری درب یخچال راهنمایی کنند.

همچنین بسیار وسوسه انگیز و جالب است که بخواهید یخچال خود را به رنگی فانتزی رنگ کنید. ممکن است این تصمیم گیری وسوسه کننده به نظر برسد، اما اگر رنگی را انتخاب کنید که واقعاً دوست دارید، ارزش ریسک کردن را دارد. برای مشاوره و راهنمایی در مورد صافکاری و نقاشی درب یخچال در تهران میتوانید با مشاوران سامی تکنیک در ارتباط باشید تا به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

صافکاری درب یخچال

زمانی که یخچال شما به دلایل مختلف و یا حتی در اسباب کشی دچار صدمه و یا آسیب شود نگران خراش , سایدگی و یا فرورفتگی بدنه یخچال خود نباشید. برای رفع پوسیدگی درب یخچال خود میتوانید به ما اعتماد کنید.

ما در کارگاه سامی تکنیک با دارا بودن لوازم و ابزار مورد نیاز صافکاری درب یخچال دستگاه شما را مثل روز اول و یا بهتر از روز اول تعمیر میکنیم.

پوسیدگی در یخچال

قیمت صافکاری و نقاشی در تهران

برای استعلام قیمت صافکاری و نقاشی درب یخچال بهتر است با ما در تماس باشید تا از تمامی خدمات ما بهرمند بشوید ما در شرکت سامی تکنیک بهترین خدمات صافکاری و نقاشی را به شما مشتری های عزیز ارائه میدهیم .

سامی تکنیک خدماتی سریع ، قابل اعتماد و ماندگار را ارائه می دهد که در صورت خرابی لوازم خانگی به آن نیاز دارید. سرعت از اهمیت بالایی برای ما برخوردار است ، به همین دلیل میتوانید با ما تماس بگیرید تا برایتان تکنسین متخصص لوازم خانگیتان که دچار مشکل شده را اعزام کنیم فقط شما تاریخ و ساعتی که برای شما مناسب است را بیان کنید تا برای تعمیر لوازم خانگی شما در خدمت باشیم.

تعمیر رنگ یخچال

رفع پوسیدگی درب یخچال و صافکاری و نقاشی درب یخچال در تهران توسط تکنسین های متخصص و کارآمد ما انجام میشود که این خدمات شامل:

 • ترمیم وتغییر رنگ کلیه لوازم خانگی
 • رفع انواع فرو رفتگی
 • رفع عیوب ظاهری
 • پوسیدگی درب ساید
 • رنگ امیزی دربهای سیلور
 • ترک لاینر
 • پارگی شیلنگ ساید بای ساید
هزینه موتور یخچال

3 راهکار برای پاک کردن خراش درب یخچال

برای پاک کردن و از بین بردن خراش روی بدنه و درب یخچال روش های مختلفی وجود دارد که میتوان به این موارد اشاره کرد :

 مرحله اول استفاده از پودر پاک کننده و تمیز کننده

با پاک کردن درب و بدنه یخچال با پودر و مواد پاک کننده شروع کنید تا در ادامه آب و رطوبت را خشک کنید و با یک پودر تمیز کننده بر روی درب بپاشید و با استفاده از اسفنج در جهت خراش بکشید تا با ترکیب شدن با آب به راحتی خراش از بین برود.

مرحله دوم استفاده از سرکه

به منظور از بین بردن خراش می توانید از سرکه استفاده کنید که نوع قرمز آن بهتر از سرکه سنتی سفید می باشد که دلیل آن اسیدیته اضافی است که در سرکه موجود است و باعث قوی تر شدن این پاک کننده می شود.

ابتدا سطح درب را تمیز کنید.

سرکه را داخل یک سطل تمیز و کوچک بریزید.

یک پارچه تمیز را به سرکه آغشته و در جهت حرکت خراش بکشید و با پارچه آنرا خشک کنید.

مرحله سوم استفاده از محصولات فولاد ضد زنگ

به منظور تمیز کردن و پاک کردن درب یخچال می توانید از  تمیز کننده فولاد ضد زنگ که در بازار موجود است استفاده کنید.

 • با استفاده از محصول می توانید خاک و روغن و کثیفی روی درب را بردارید.
 • بر طبق دستورالعمل روی محصول اقدام به تمیز کردن و از بین بردن خراش روی بدنه و روی درب یخچال کنید.

 

فیلم نمونه صافکاری درب یخچال

در اینجا برای شما دوستان عزیز نمونه کار انجام شده یکی از مشتریان را از قبل از صافکاری برای شما تهیه کرده ایم به تمیزی کار دقت کنید.

 

طریقه پاک کردن خراش درب یخچال فریزر استیل

در صورتی که درب یخچال فریزر شما از نوع استیل است برای از بین بردن خراش روی آن کافیست مراحل زیر انجام دهید.

 • با تمیز کننده غیر سایشی ابتدا خراش های جزئی را پاک کنید.
 • با تمیز کننده همراه با چربی کم باعث جلوگیری از خراش های سطح روی بدنه و درب یخچال شوید.
 • با فرم پودر و مخلوط کردن آن با آب یک خمیر مناسب درست کنید.
 • در صورتی که از کرم استفاده می کنید آنرا با پارچه مرطوب یا اسفنجی روی سطح درب و بدنه یخچال و جایی که خراش دارد بکشید.
 • باید به خوبی خمیر یا کرم را روی خراش بمالید و در جهت دانه این کار انجام شود.

از بین بردن خراش روی درب یخچال با خمیر دندان

بغیر از موارد بالا می توانید با خمیر دندان سفید کننده و مسواک نرم روی خراش های کوچک بکشید و به صورت مرتب این کار انجام دهید تا باعث از بین رفتن و پاک شدن خراش ها شود.

تعمیر رنگ یخچال

خدمات  کارگاه سامی تکنیک

همونطور که گفتیم به دلایل مختلفی ممکنه به رنگ کردن یخچال فکر کنید. پوسیدگی, مات شدن یا کدر شدن رنگ, نیاز به تنوع, کنده شدن قسمتی از رنگ, تغییر دکوراسیون, موجود نبودن رنگ مورد نظر هنگام خرید و مواردی از این دست, دلایلی هستن که ممکنه شما رو ترغیب به رنگ کردن این وسیله کند.

فرقی نمیکنه کدام برند لوازم خانگی را داشته باشید اگر دنبال تعمیر درب پوسیده ی یخچال ادمیرال خود هستید و یا  دستگاه شما دچار مشکل شده است و احتیاج به مشاوره و راهنمایی دارید, نگران نباشید ما در کنار شما هستیم گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد تا تعمیر درب پوسیده ی جنرال الکتریک شما را در کوتاهترین زمان ممکن برطرف کنیم. شرکت سامی تکنیک در کنار شماست فقط با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند .

یکی از موارد گفته شده دلیل تصمیم شما برای رنگ کردن باشه, حتی فرقی نمیکنه که رنگ مورد نظرتون زرد, نارنجی, قرمز, صورتی, آبی یا مشکی باشه.

در هر حال اگه تجربه کار با رنگ رو دارید میتونید خودتون یخچالتون رو رنگ کنید یا میتونید برای رفع پوسیدگی درب یخچال با خیال راحت به یه تیم حرفه ای ما بسپرید تا مطمئن باشید در نهایت یه رنگ بی عیب و نقص تحویل میگیرید.

صافکاری یخچال در تهران

از جمله خدماتی که شرکت سامی تکنیک انجام میدهد خدمات صافکاری درب یخچال و رفع پوسیدگی درب یخچال است , یخچال ها با تمام برندهای موجود در بازار به رنگ سفید یا سیلور است و آنجایی که یخچال شما به احتمال زیاد فلزی است، به رنگی نیاز دارید که به فلز بچسبد. نوع رنگی که در نهایت انتخاب می کنید به ظاهری که می خواهید بستگی دارد.

اپوکسی لوازم خانگی لعابی است که برای استفاده در هر وسیله داخلی که با گرما تماس ندارد، از جمله یخچال شما استفاده می شود.

اگر فقط می خواهید سطح یخچال خود را لمس کنید یا ظاهر آن را یکسان نگه دارید، این یک انتخاب عالی است. اگر یخچال شما تمایل به زنگ زدگی دارد، اپوکسی دستگاه یک گزینه عالی است زیرا به جلوگیری از زنگ زدگی کمک می کند.

تعمیر تو رفتگی درب یخچال

مزایای صافکاری و نقاشی درب یخچال

اگر به زیبایی اهمیت می دهید. باید بدانید که لوارم رنگ و رو رفته و کهنه در منزل شما تا چه حد باعث رساندن انرژی منفی به شما می شود. زمانی که لوارم تازه ای برای منزل خود تهییه می کنید. معمولا حس بسیار خوبی به سراغ شما می آید. اما گاهی اوقات برخی از خانواده ها توانایی مالی و بودجه لازم برای تعویض لوازم منزل را ندارند.

در چنین مواقعی رنگ کردن به کمک شما می آید و باعث روح بخشیدن به منزلتان می شود. برای رفع پوسیدگی درب یخچال میتوانید با ما در ارتباط باشید چون مجموعه ما با برخورداری از تکنسین های ماهر و همه فن حریف، به صافکاری و نقاشی درب یخچال شما می پردازند به گونه ای که از روز اول هم زیباتر می شود.  از مزایای رنگ کردن درب یخچال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • زیبایی و جلوه بسیار بیشتر از قبل
 • جلوگیری از فرسودگی یخچال
 • مقرون به صرفه بودن آن
 • جلوگیری از تعویض یخچال و فریزر

شرکت سامی تکنیک با بیش از نیم قرن تجربه و دارای نمایندگی های معتبر تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی و تکنسینهای مجرب، متعهد و کارآمد مفتخر است؛ تعمیر انواع لوازم خانگی و صافکاری و نقاشی درب یخچال در تهران با ضمانت نامه 3 الی 12 ماهه رسمی تعمیر نماید.

نحوه پاک کردن خراش درب یخچال

با یک تماس آرامش را دوباره به خانه هایتان باز میگردانیم با ما در ارتباط باشید

لیست نمایندگی تعمیرات صافکاری و نقاشی در تهران

 نمایندگی تعمیرات صافکاری و نقاشی شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

33 201 264

266 94 227

نمایندگی تعمیرات صافکاری و نقاشی غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

440 82 443

175 70 440

نمایندگی تعمیرات صافکاری و نقاشی مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88

نمایندگی تعمیرات صافکاری و نقاشی شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77

20 دیدگاه

 • سلام خسته نباشید وقتتون بخیر من یخچال سفید دارم برای چند سال پیش است احساس میکنم به زردی میزند امکان تغییر رنگ به سفید است.

  • دوست عزیز سلام
   بله امکان تغییر رنگ وجود دارد شما باید هر دو درب یخچال را برای تغییر رنگ انجام دهید .

 • سلام ظرفشویی من سفید است و نو اسباب کشی به دیوار خورده و کنار درب سایدگی ایجاد شده شما فقط یخچال تعمیر میکنید یا ظرفشویی هم شامل کار شما میشود؟

  • دوست عزیز سلام
   تخصص ما صافکاری و نقاشی تمام لوازم خانگی حتی ظرفشویی است شما میتوانید برای راهنمایی با مشاوران ما در تماس باشید تا بهتر شما را راهنمایی کنند.

 • سلام بچه کوچیکم با اسباب بازی ضربه روی در یخچال زده که فرورفتگی ایجاد شده میشه درب درست میشه چقدر زمان میبره

  • دوست عزیز سلام
   چون امکان تغیر رنگ برای یک درب ایجاد میشود ما به شما پیشنهاد میکنیم هر دو درب برای صافکاری و نقاشی درب یخچال به کارگاه فرستاده شود و مدت زمان این فرایند یک هفته است

  • دوست عزیز سلام
   به دلیل تغیر رنگ و فرایند صافکاری و رنگ های کوره ای این کار باید در کارگاه تخصصی ما صورت بگیرد

 • سلام چقدر کارتون تمیز ه من برای نقاشی یخچال باهاتون تماس گرفتم و زحمت صافکاری یخچال مارو انجام داید واقعا کارتون درجه یکه بنده سلطانی هستم خوتستم اینجا هم ازتون تشکر کنم خدا قوت

  • دوست عزیز سلام
   خیلی خوشحال هستیم که به ما اعتماد کردید و ما همیشهدر کنار شما هستیم

 • سلام وقتتون بخیر بنده برای صافکاری درب یخچال تماس گرفتم و خیلی خوب منو راهنمایی کردید خواستم از پرسنل اپراتورتون تشکر کنم.

  • دوست عزیز سلام
   تنها هدف ما در مجموعه خدمت رسانی به شماست.

 • سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید؟ شما از دستگاه صافکاری بدنه یخچال استفاده میکنید یا درب یخچال را رنگ میزنید؟ عسگری هستم از لواسان

  • دوست عزیز سلام
   رنگ هایی که برای درب یخچال در کارگاه سامی تکنیک استفاده میشود رنگ های کوره ای است

 • سلام بنده را پذیرا باشید جناب صافکاری درب یخچال برای 1در انجام میشود یا هر دو ؟

  • دوست عزیز سلام
   برای دو رنگ نشدن بدنه یخچال شما ما به شما پیشنهاد میکنیم که هر دو درب تغیر رنگ پیدا کند.

 • مهندس سوالی داشتم مبنی بر صافکاری یخچال استیل آیا فرقی بین رنگ سفید و استیل وجود دارد ؟

  • دوست عزیز سلام
   هر دو از رنگ های کوره ای هستند که مناسب با رنگی که بدنه یخچال شما دارد انجام میشود.

 • سلام. وقت‌تون بخیر. درب یخچال ما از لولا دچار مشکله. چندبار تعمیر کار آوردم و صفحه فلزی پرچ کرده روی محل لولا و بازم خراب شده. می‌شه اون صفحه رو برداشت و مثل روز اولش کرد؟

  • دوست عزیز سلام
   برای راهنمایی بهتر, لطفا با شماره های شرکت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *