شارژ گاز یخچال


دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

شارژ گاز یخچال یکی از اجزای حیاتی عملکرد صحیح یخچال است که به تنظیم دمای آن کمک می کند. با گذشت زمان، سطح گاز مبرد در یخچال می تواند کاهش یابد و منجر به کاهش راندمان خنک کننده و افزایش دمای داخل یخچال شود. این زمانی است که باید به فکر شارژ مجدد یخچال خود باشید اگر نیاز به تعمیر یخچال و شارژ گاز یخچال در تهران یا برای استعلام قیمت شارژ گاز یخچال خود احتیاج به راهنمایی دارید میتوانید با ما در ارتباط باشید . شارژ گاز یخچال در منزل به صورت تخصصی توسط تکنسین های سامی تکنیک انجام میشود تا مشکل گازی را برطرف کنند.

اخیرا یخچال شما گرم شده؟ موتور یخچال یکسره کار میکند؟ اطراف یخچال بوی بدی حس می‌کنید؟ احتمالا نشتی گاز اتفاق افتاده است. نگران نباشید در این شرایط نیاز به شارژ گاز یخچال دارید.

شارژ گاز یخچال زمانی صورت میگیرد که شما احساس میکنید یخچال به خوبی خنک نمی کند و سرمایی مناسبی را در یخچال احساس نمیکنید در این مواقع با برقراری تماس با مرکز تخصثی تعمیرات یخچال میتوانید به صورت رایگان از خدمات مشاوره ای ما استفاده کنید اگر به هر دلیلی موفق به برقراری تماس با دفاتر ما نشدید و یا قیمت گاز یخچال را جویا هستید می توانید به صورت مستقیم با شماره 09126973783 تماس بگیرید

شارژ گاز مبرد در یخچال به فرآیند پر کردن سطوح گاز مبرد در دستگاه اطلاق می شود. گاز مبرد مورد استفاده در اکثر یخچال ها یا R-22 یا R-134a است که هر دو به تنظیم دمای داخل دستگاه کمک می کنند. با گذشت زمان، به دلایل مختلف مانند نشتی یا سرمایش ناکارآمد، سطح گاز مبرد در یخچال کاهش می یابد و منجر به افزایش دمای داخل و کاهش راندمان خنک کننده می شود. برای بازگرداندن راندمان خنک کننده یخچال خود، باید آن را با مقدار مناسب گاز مبرد شارژ کنید . مجموعه ما در تهران با تیمی حرفه ای و متخصص در منزل شما حضور پیدا میکنند و مشکل دستگاهتان را برطرف میکنند. شما میتوانید با خیال راحت شارژ گاز یخچال در منزل را به مجموعه ما بسپارید.

مضرات نشتی گاز یخچال

همانطور که اشاره شد، نشت گاز در یخچال باعث افزایش دما در داخل یخچال و فریزر می‌شود. این امر سبب فعالیت مداوم موتور یخچال می‌شود تا جلوی گرم شدن فضای داخلی را بگیرد. این فرآیند منجر به افزایش مصرف برق یخچال می‌شود. اگر گاز به مقدار مناسب شارژ نشود، ممکن است باعث آسیب به موتور و کمپرسور یخچال شود.

افزایش شارژ گاز به میزان غیراستاندارد می‌تواند منجر به یخ‌زدگی بیش از حد در داخل یخچال شود، که باعث افزایش صدای کمپرسور و نشت آب از زیر یخچال می‌شود. این مشکلات نه تنها به کارکرد صحیح یخچال آسیب می‌رسانند، بلکه باعث فشار زیاد بر کمپرسور شده و باعث آسیب دیدن این قطعه می‌شود.

از این رو، حفظ شارژ گاز یخچال به میزان استاندارد و جلوگیری از نشت آن از اهمیت بالایی برخوردار است تا از کارکرد بهینه یخچال و جلوگیری از آسیب به اجزاء آن اطمینان حاصل شود.

هزینه گاز یخچال 1402

طریقه درست نشت‌یابی گاز یخچال

برای آغاز کار، ابتدا یک ولوف به لوله شارژ گاز کمپرسور جوش دهید تا بتوانید دستگاه را تحت فشار قرار دهید. در این مرحله، حتماً دراگر دستگاه را تعویض کنید؛ زیرا ممکن است دچار کیپی باشد و روند نشت یابی را دچار مشکل کند.

برای تحت فشار قرار دادن دستگاه، به یک کمپرسور یخچال (دستگاه سوخته و از فشار افتاده نیز مناسب است) نیاز دارید. یک سر لوله را به لوله رفت کمپرسور (نوع سوخته) متصل کرده و یک سر شلنگ را به لوله شارژ گاز کمپرسور داخل یخچال وصل کنید.

حالا در یک بطری، آب و مایع ظرفشویی را مخلوط کنید تا بتوانید با استفاده از آن نشتی را در لوله‌های در دسترس مثل کندانسور، دراگر و اواپراتور یخچال تشخیص دهید. هر جا که حین ریختن محلول حباب دیده شود یا آب با فشار برگشت بخورد، محل نشتی گاز است.

این اقدامات باعث تعمیر نشتی گاز در یخچال می‌شود و از مشکلات بیشتر جلوگیری می‌کند. برای این که بتوانید از این مشکل جلوگیری کنید میتوانید با تیم ما در ارتباط باشید، تیم پشتیبانی ما به شما کمک می کند تا مشکلات این چنینی را در کم ترین زمان رفع نمایید.

چرا شارژ گاز مبرد برای یخچال شما مهم است؟

گاز مبرد برای عملکرد مناسب یخچال شما بسیار مهم است زیرا به تنظیم دمای داخل کمک می کند. هنگامی که سطح گاز مبرد پایین باشد، یخچال نمی تواند به طور موثر خنک شود و منجر به افزایش مصرف برق و افزایش قبض انرژی شما می شود. در موارد شدید، سطح پایین گاز مبرد می تواند باعث گرم شدن بیش از حد کمپرسور شود که منجر به خرابی آن و نیاز به تعمیر یا تعویض پرهزینه می شود.

با شارژ منظم یخچال خود، می توانید اطمینان حاصل کنید که بازدهی بهینه کار می کند، قبض انرژی شما کاهش می یابد و طول عمر دستگاه افزایش می یابد. علاوه بر این، با حفظ سطوح صحیح گاز مبرد، می توانید از آسیب به محیط زیست ناشی از نشت و انتشار مواد مخرب لایه ازن جلوگیری کنید شما میتوانید برای دریافت قیمت با شماره های شرکت در ارتباط باشید .

شارژ گاز مبرد چگونه انجام می شود؟

شارژ گاز مبرد معمولاً توسط تکنسین آموزش دیده و دارای گواهینامه انجام می شود مجموعه ما در تهران توسط نیروهای آموزش دیده که تجهیزات و دانش لازم را برای مدیریت ایمن مبردها دارد برای دریافت قیمت شارژ گاز یخچال با ما در ارتباط باشید همچنین این فرآیند در منزل صورت میگیرد که معمولاً شامل مراحل زیر است:

 •  تکنسین یخچال را از نظر هرگونه نشانه‌ای از نشتی، آسیب یا سایر مواردی که باید قبل از ادامه فرآیند بررسی شود، بررسی می‌کند.
 •  تکنسین گاز مبرد باقیمانده را از دستگاه خارج می کند تا آن را برای شارژ مجدد آماده کند.
 •  سپس تکنسین یخچال را با مقدار صحیح گاز مبرد شارژ می کند و اطمینان حاصل می کند که بازدهی بهینه کار می کند.
 • در نهایت، تکنسین یخچال را آزمایش می‌کند تا مطمئن شود که به طور موثر و کارآمد خنک می‌شود.

دوست عزیز برای دریافت قیمت شارژ گاز یخچال در تهران با مشاوران ما در ارتباط باشید تا به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

قیمت شارژ گاز یخچال

هر چند وقت یکبار باید یخچال خود را شارژ کنید؟

حتما از خودتان میپرسید : گاز یخچال چند سال کار میکند؟

برای پاسخ شما به اینکه گاز یخچال چند سال کار میکند میتوان اینگونه بیان کرد که فرکانس مبرد بسته به عوامل مختلفی مانند سن دستگاه، مبرد مورد استفاده و میزان مصرف آن متفاوت خواهد بود. به طور متوسط، یخچال ها باید هر 2 تا 5 سال یکبار شارژ شوند، اما برای برآورد دقیق تر بهتر است با یک تکنسین حرفه ای مشورت کنید.

در نتیجه، شارژ گاز مبرد یک جنبه حیاتی برای حفظ عملکرد صحیح یخچال شما است. با اطمینان از اینکه دستگاه شما دارای سطوح صحیح گاز مبرد است، می توانید مصرف انرژی را کاهش دهید، طول عمر آن را افزایش دهید و از محیط زیست محافظت کنید. اگر با راندمان سرمایش یخچال خود مشکل دارید، امروز برای قیمت شارژ گاز یخچال در تهران با شرکت سامی تکنیک تماس بگیرید.

شارژ گاز یخچال

آموزش شارژ گاز یخچال

در اینجا ما به نحوه آموزش این فرایند با شما هستیم که مان تزریق کردن گاز به داخل یخچال است که برای شما آموزش می دهیم. فقط در نظر داشته باشید این کار چون باید از تخصص کامل برخوردار باشید خودتان دست به کار نشوید و باید توسط تکنسین های سامی تکنیک انجام شود.

شارژ گاز جنرال الکتریک

قبل از شروع باید چند نکته را در نظر داشته باشید :

یکی از این نکات که باید دقت کنید کویل ها سوراخ نباشند. برای این منظور می توانید از محلول آب و صابون استفاده کنید. محلی که نشتی داشته باشد باعث ایجاد حباب می شود.

در مرحله بعد. بعد از تعمیر نشتی باید مطمئن شوید که یخچال از مواد خنک کننده قبلی، هوا و رطوبت کاملاً تخلیه شده است. برای این منظور از یک دستگاه وکیوم استفاده می کنند. عمل وکیوم باید کامل و با دقت انجام شود.

بعد از مرحله وکیوم دستگاه را برای چند دقیقه به گیج فشار ضعیف متصل کنید تا مقدار وکیوم را نشان دهد. اگر هنوز نشتی وجود داشته باشد با پایین آمدن گیج مشخص می شود حالا زمان شارژ کردن یخچال است.

برای شارژ کردن گاز یخچال لوله گیج را به کپسول گاز وصل کنید و گاز را باز کنید تا وارد سیستم شود. سپس سمت دیگر لوله را که به گیج متصل شده است شل کنید تا مقداری از گاز خارج شود. این کار باعث می شود گازهای باقی مانده در یخچال آزاد شوند. دقت داشته باشید این کار را به آرامی انجام دهید.

زمانی که عدد روی گیج در تابستان روی عدد 10 و در زمستان روی عدد 7 یا 8 قرار گرفت می توانید بفهمید که گاز یخچال کاملاً پر شده است.

فیلم آموزش نحوه شارژ گاز یخچال

ما در اینجا فیلم آموزشی شارژ یخچال هم که توسط تکنسین های سامی تکنیک برای شما ضبط و آماده شده است را قرار داده ایم. اگر هرگونه راهنمایی و مشکلی داشتید میتوانید با مشاوران فنی ما در ارتباط باشید تا به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

شارژ گاز یخچال در محل

شارژ گاز یخچال در محل و منزل شما انجام میشود ما خیال شما را راحت کرده ایم شما بدون مراجعه به تعمیرگاه و برقراری تماس و اعزام تکنسین یخچال شما را شارژ گاز میکنند در نظر داشته باشید شما میتوانید با برقرای تماس با مشاوران ما و درخواست شارژ گاز یخچال در محل و منزل خود اقدام به شارژ گاز کنید. تمام نیروهای ما با دقت و تخصصی که دارند مشکل دستگاه شما را رفع می کنند ما در تمام مناطق تهران نمایندگان فعال داریم تا با یک تماس مشکل خود را رفع نمایید.

هزینه گاز یخچال 1402

هزینه شارژ گاز یخچال به نوع موتور و گاز مصرفی (R600 یا R134) بستگی دارد. اما مدل و برند یخچال مهم نیست. زیرا گاز بر حسب گرم به موتور یا کمپرسور تزریق می شود.

ما با احترام و توجه واقعی که نسبت به مشتریان داریم ، از رقبای خود سبقت می گیریم. هدف ما ارائه خدمات در تمام برندهای لوازم خانگی است. برای احترام به این امر ، نمایندگی تعمیرات در تمام مناطق آماده ارایه خدمات به شما هستند همچنین شما میتوانید برای  اطلاع از قیمت و هزینه گاز یخچال 1402 خود با مشاوران سامی تکنیک در تماس باشید.

قیمت شارژ گاز یخچال در منزل تهران

همانگونه که بیان شد شما میتوانید با شماره گیری خطوط اعلام شده با شرکت در تماس باشید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند و قیمت به روز را اعلام کنند.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک قدیمی

قیمت شارژ گاز یخچال شما به موتور مصرفی و گازی که به یخچال تزریق مشود  بستگی دارد. که این گاز به نوع آن (R600 یا R134) مهم است برای هزینه گاز یخچال 1402 و دریافت هزینه ها با شماره های شرکت در ارتباط باشید.

در نظر داشته باشید حتما از نیروهای متخصص برای این منظور استفاده کنید چون اگر گاز یخچال دقیق تنظیم نشود و بیشتر شارژ شود باعث یخ زدن لوله های پشت یخچال می شود و هزینه بیشتری را باید پرداخت کنید. برای استعلام قیمت گاز یخچال در سال 1402 با مشاوران فنی سامی تکنیک در ارتباط باشید تا مشاوران ما به صورت رایگان شما را در تعمیر یخچال راهنمایی کنند.

شارژ گاز یخچال در تهران

شرکت سامی تکنیک با بیش از نیم قرن تجربه و دارای نمایندگی های معتبر تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی و تکنسینهای مجرب، متعهد و کارآمد مفتخر است؛ تعمیر انواع لوازم خانگی و شارژ گاز یخچال در منزل را با ضمانت نامه 3 الی 12 ماهه رسمی تعمیر نماید.

در صورت بروز هر گونه راهنمایی در این مورد و رفع مشکل در خصوص دستگاهتان میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.

اگر به هر دلیلی موفق به برقراری تماس با دفاتر ما نشدید می توانید به صورت مستقیم با شماره 09126973783 تماس بگیرید

شارژ گاز

لیست نمایندگی شارژ گاز یخچال در تهران

 نمایندگی شارژ گاز یخچال در شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

33 201 264

266 94 227

نمایندگی شارژ گاز یخچال در غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

440 82 443

175 70 440

نمایندگی شارژ گاز یخچال در مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88

نمایندگی شارژ گاز یخچال در شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77

12 دیدگاه

  • دوست عزیز سلام
   گازی که در یخچال و یا فریزر شما تزریق میشود یک سیکل بسته است و تا زمانیکه این سیکل بسته بماند گاز آن از بین نمیرود و تمام نمیشود.

 • بنده یه سوال داشتم یخچال فریزر ال جی دارم و یخچال رو براساس یک سری از مشکلات تعمیر کردن اما تعمیر کاربعد از تعمیر گفتن یک روز دیگر یخچال سرد میکند درست می گوید یا نه

  • دوست عزیز سلام
   زمانی که برای خنک شدن دستگاه یا همان سرما سازی احتیاج است 12 ساعت است همکار درست فرمودند.

  • دوست عزیز سلام
   دلیل داغ شدن موتور یخچال شما از فن خنک کننده کمپرسور و یا موتور دستگاه است که باید چک شود

 • سلام شارژ گاز در منزل انجام میشه یا باید در تعمیرگاه شارژ صورت بگیرد؟

  • دوست عزیز سلام
   بله شارژ گاز در منزل شما و محل شما انجام میشه

  • سلام دوست عزیز
   شارژ گاز یخچال بستگی به علت کمک شدن گاز در یخچال دارد و این کار بین 900تا 1 میلیون500 قیمت گذاری میشود.

 • قیمت گاز یخچال در کرج هم میفرمایید من در فردیس هستم و با هزینه ایاب ذهاب ممنون میشم بگید

  • دوست عزیز سلام
   گاز دستگاه از 1میلیون و 200 تومان تا 2میلیون و پانصد هزار تومان متغییر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *