راهنمای خرید یخچال فریزر ساید بای ساید

راهنمای خرید یخچال فریزر ساید بای ساید

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

امروزه انتخاب یک دستگاه مناسب در بازارهای موجود با برند ها و رنگ ها و تنوع های مختلف کاری مشکل است دستگاه های موجود از لحاظ ظاهر، فیزیک و ابعاد و ظرفیت در انواع مختلفی وجود دارد در انتخاب یخچال باید به چند نکته توجه کنید که هم از نظر قیمت مقرون به صرفه باشد و هم نسبت به انواع دیگر از عمر قابل توجه ای برخوردار باشد و از همه مهم تر خدمات پس از فروش و تعمیرات یخچال عالی و مقرون به صرفه ای داشته باشد.

یخچال ها را میتوان به انواع : آسیایی ، آمریکایی ، اروپایی ، ایرانی تقسیم  کرد

یخچال های آسیایی جز پرفروش ترین دستگاه ها نسبت به سایر برند های دیگر است که مورد توجه بسیاری از افراد شده است. یخچال های آمریکایی و یخچال های اروپایی که از نظر کیفیت عالی است اما جز گرانترین نوع محصولات اروپایی محسوب می شود.

در انتخاب دستگاه خود دقت کنید ، اگر در خانواده پر جمعیت هستید از یخچال هایی که دارای گنجایش بالا و تعداد طبقات زیاد باشند استفاده کنید بسته به نیاز خود میتوانید از یخچال هایی که آب ریز اتومات و یخساز دارنند استفاده کنید در انتخاب  رنگ یخچال شما آزاد هستید بسته به نیاز و سلیقه خودتان میتوانید از رنگ های سفید سیلور مشکی  آینه ای اشاره کرد.

یخچال چی بخریم ؟

برای خرید یخچال فریزر و ساید بای ساید ابتدایی ترین چیز که بسیار مهم میباشد تعداد افرادی است که از آن استفاده می کنند که با توجه به شرایط افراد ممکن است سلیقه متفاوت نسبت به آن داشته باشنند و ظرفیت یخچال به تنوع تغذیه ای افراد و عادت های خرید نسبت مستقیم دارد .

طبق نظر سنجی های انجام شده نکاتی که برای خرید یخچال فریزر و ساید بای ساید باید در نظر بگیریم به شرح زیر است :

مقدار بودجه در نظر گرفته شده برای خرید یخچال فریزر ساید بای ساید :

مقدار هزینه ای که برای خرید یخچال در نظر گرفته اید ارتباط مستقیمی با کیفیت و کارایی و طول عمر دستگاه دارد. پس در نظر داشته باشید برای خرید دستگاه عجله نکنید
برندهای موجود در بازار :

سامسونگ، الجی، هیتاچی، مجیک، اوجنرال، سوپرا، گلداستار، ناسیونال ، بوش، ارچلیک، میله،AGE ، زیمنس،کنوود،تِف، اینذریت آردستون، پاکشت، بکو، بهی، بلومبرگ، دوو،  جنرالالکتریک، الکترولوکس،وایتهاووس،مابه،کنمور،فریجیدر،ویلپول،آدویلان،مایتگ،آمانا،ماجیکشِف ، اسنوا، پارس،آزمایش، ایرانپویا، جنرالاستیل، هیمالیا، یخساران، آبسال، پاکشوما، فیلور

راهنمای خرید یخچال فریزر ساید بای ساید

 

ظرفیت و گنجایش و ابعاد یخچال فریزر و ساید بای ساید :

میزان ظرفیت نسبت مستقیم با اندازه و ابعاد دستگاه دارد که برای انتخاب آن به دو نکته باید اشاره کرد

  • نکته اول این است که با توجه به تعداد افراد خانواده و میزان مصرف ماهیانه خود ظرفیت و دستگاه را انتخاب کنیم تا در آینده مجبور به تعویض دستگاه نباشیم
  • نکته دوم این است که قبل از خرید یخچال به اندازه فضای مشخص شده یخچال در آشپزخانه بپردازید

امکانات و قابلیت ها ی یخچال فریزر و ساید بای ساید :

با توجه به نیاز خود امکانات و قابلیت یخچال را سنجیده و یخچال فریزر و ساید بای ساید خود را انتخاب کنید

برچسب انرژی :

میزان کارایی و مصرف انرژی یخچال فریزر و ساید بای ساید را به مصرف کننده انتقال می دهد برچسب انرژی یخچال فریزر و ساید بای ساید دارای فلش رنگی میباشد و به روی این فلش ها حروف انگلیسی درج شده است که هر کدام از فلش ها نشانه میزان مصرف انرژی یخچال فریزر و ساید بای ساید می باشد پس هر چه یخچال فریزر ساید بای ساید به کلمه A  نزدیک تر باشد کمترین مصرف انرژی را دارد Energy Label یا همان برچسب انرژی یخچال فریزر ساید بای ساید دارای مواردی است که در روی آن درج شده است که شامل :

  • شرکت سازنده و مدل یخچال فریزر ساید بای ساید
  • مصرف برق به کیلو وات بر ساعت
  • حجم مواد منجمد به لیتر
  • شرایط و کلاس منطقه آب و هوایی

شکل ظاهری یخچال فریزر و ساید بای ساید :

تمامی یخچال فریزر ها در برند های دارای اشکال مختلف می باشد که از لحاظ شکل ظاهری آنها را می توان به:

یخچال فریزر دو قلو : این گونه دستگاه ها معمولا به دلیل حجم زیاد و ظرفیت بالایی که دارد معمولا برای خانواده های پر جمعیت استفاده می شود

یخچال فریزر های بالا و پایین یا کمبی : اینگونه یخچال ها و فریزر ها به دلیل قیمت مناسبی که دارند مورد توجه مصرف گنندگان قرار گرفته اند و خود این دستگاه ها به دو مدل فریزر پایین و فریزر بالا تقسیم می شود که مصرف کنندگان با توجه به نیاز خود آن را انتخاب می کنند

ساید بای ساید : که میتوان به دستگاه های ساید بای ساید یا همان دو قلو گفت ولی با این تفاوت که ساید بای ساید دارای یک موتور می باشد ولی یخچال فریزر دو قلو دارای دو موتور میباشد . امروزه دستگاه های ساید بای ساید مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است دلیل آن این است که زیبایی در ساخت آنها فناوری ها و امکانات و قابلیت ها و گنجایش زیاد آن مصرف کننده را جلب خود میکند.

یخچال های  درب فرانسوی : معمولا این دستگاه های دو درب در بالا و یک درب الی دو درب در پایین می باشد . مزیت این دستگاه ها در آن است که دسترسی آسان به داخل دستگاه و فضای اشغالی کم توسط درب ها می باشد.

رنگ یخچال فریزر و ساید بای ساید : تنوع رنگ در یخچال فریزر و ساید بای ساید زیاد نمی باشد رنگ های موجود در بازار ها که شامل سفید نقره ای استیل آینه ای مشکی است که میتوان به آن اشاره کرد.

برای خرید یخچال آینده را نیز در نظر بگیرید چون یخچال فریزر و ساید بای ساید مدت طولانی در زندگیمان مهمان ما هستند پس برای خرید به آینده توجه کنید .قبل از خرید یخچال فریزر و ساید بای ساید به اندازه محلی که دستگاه را در انجا قرار می دهید توجه کنید تا با آگاهی کامل سایز و ظرفیت دستگاه را انتخاب کنید. یخچال فریزر و ساید بای سایدی را خریداری کنید که حتما دارای برچسب انرژی A+ و A++ باشد تا از هزینه های زیاد برق جلوگیری کنید .دستگاهی را انتخاب کنید که دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش باشد .در هنگام خرید یخچال فریزر و ساید بای ساید به جهت باز شدن دربهای آن توجه کنید وتا حد امکان دستگاهی را خریداری کنید که قابلیت جابه جایی درب ها را داشته باشد . اگر دارای فرزند کوچک هستید حتما دستگاهی را انتخاب کنید که دارای قفل کودک باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *