تعمیر یخچال سامسونگ در هفت حوض

تعمیر یخچال سامسونگ در هفت حوض

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

در صورتی که یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با تعمیرگاه مجاز بعنوان یک مرکز معتبر تعمیر یخچال سامسونگ در هفت حوض تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید از نمایندگی سامسونگ هفت حوض درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما در هفت حوض حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند

دنبال تعمیرکار یخچال سامسونگ در هفت حوض هستی؟

علت سرما نداشتن یخچال سامسونگ

دلایل مختلفی وجود دارد تا برسی شود چرا داخل یخچال فریزر و یا ساید بای ساید شما سرما ندارد و یا به اصطلاح خنک نمیشود. شما میتوانید برای پیدا کردن دلیل این موضوع این موارد را چک و بررسی کنید و در نهایت با تکنسین های سامی تکنیک در تماس باشید تا شما را به صورت رایگان راهنمایی کنند.

مواردی که باعث کم شدن سرمای یخچال فریزر میشود را در اینجا برای شما بیان کرده ایم

علت سرد نکردن یخچال سامسونگ  را میتوان به این موارد اشاره کرد:

  • یخچال پر از مواد غذایی باشد و راهی برای چرخش هوا نداشته باشد.
  • لاستیک دور درب یخچال پوسیده و یا شل شده باشد.
  • یخچال کنار پنجره و یا گاز قرار گرفته شده باشد.
  • تنظیم دمای یخچال به هم ریخته شده باشد.
  • یخچال به دیوار چسبیده باشد.
  • درب یخچال به خوبی بسته نشده باشد.

شما میتوانید تمام این موارد را چک کنید اگر نتوانستید مشکل را حل کنید با مشاوران ما در تماس باشید تا شما را به صورت رایگان راهنمایی میکنند.

تعمیر برد یخچال سامسونگ در هفت حوض

برای صحبت درباره‌ی خدمات تعمیر برد یخچال سامسونگ بهتر است کمی با این قطعه بیشتر آشنا شویم. همان‌طور که اشاره کردیم، برد یخچال سامسونگ از جمله قطعات مهمی است که کنترل فن یخچال و کمپرسور را انجام می‌دهد. اگر برد یخچال سامسونگ خراب شود، شاهد گرم‌ شدن یخچال خواهیم بود.

از دیگر معایب خرابی این قطعه می‌توان به خرابی در فن‌ها، کار نکردن درست یخچال و خاموشی چراغ‌ها اشاره کرد. بدین ترتیب، در هنگام خرابی این قطعه بهتر است هرچه سریع‌تر با نمایندگی‌های تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید. گفتنی است در صورت بی‌توجهی ممکن است آسیب‌های جبران ناپذیری به یخچال سامسونگ وارد شود.

اگر مشکلاتی در تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ از قبیل موارد زیر را مشاهده کردید، در اسرع وقت با سامی تکنیک در ارتباط باشید :

  • کار نکردن یخچال فریزر
  • داشتن سرو صدای زیاد
  • خاموش شدن ناگهانی یخچال فریزر

اگر موارد فوق مشاهده شود، می‌توان حدس زد که برد یخچال دچار اشکال شده است. شما میتوانید برای استعلام قیمت برد یخچال سامسونگ با مشاوران ما در ارتباط باشید.

در صورتی‌ که یخچال سامسونگ شما مجهز به یک نمایشگر باشد، در هنگام خرابی برد می‌توانید کد خطاهای F10G، F1C و 1 را مشاهده کنید. در این شرایط قطعاً برد یخچال سامسونگ دچار اشکال شده است برای رفع این کد خطا از نمایندگی سامسونگ هفت حوض ما درخواست تکنسین کنید.

قیمت برد یخچال سامسونگ

تعمیر موتور یخچال سامسونگ در هفت حوض

این گونه میتوان بیان کرد که موتورهایی که برای یخچال سامسونگ استفاده میشود بسیار کم صدا و کم مصرف در برق هستند. در بیشتر ساید بای سایدهای سامسونگ موتورهای اینورتر نصب می شود.

همچنین باید در نظر بگیرید که قیمت موتورهای اینورتر یخچال سامسونگ نسبت به موتورهای معمولی بیشتر است و همچنین در دستگاه هایی که موتور اینورتر دارند یک برد الکترونیکی دیگری به اسم برد اینورتر وجود دارد که کارکرد موتور را تنظیم می کند. همچنین برای تعمیر موتور یخچال سامسونگ خود میتوانید از تعمیرات موتور یخچال سامسونگ شرکت نمایندگی سامسونگ هفت حوض ما استفاده کنید.

نمایندگی یخچال سامسونگ

تعویض فیلتر یخچال سامسونگ

تعویض فیلتر یخچال سامسونگ یکی از خدماتی که در مرکز فروش فیلتر یخچال سامسونگ ما انجام میشود. انجام خدمات تعویض و نصب فیلتر یخچال سامسونگ در منزل و توسط مراکز معتبری که خدمات تعمیرات در محل دارند، ارائه می گردد. در صورتی که زمان عوض کردن فیلتر آب یخچال شما فرا رسیده است و چراغ قرمز رنگی بر روی یخچال شما ظاهر شده باشد این نشانه برای عوض کردن فیلتر یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ شما است که باید اقدام به خرید فیلتر یخچال سامسونگ کنید شما می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا قیمت فیلتر یخچال سامسونگ را به شما اعلام کنند تا تکنسین های متخصص این مجموعه در مدت زمانی کوتاه برای عوض کردن فیلتر تصفیه یخچال سامسونگ شما به محل مورد نظرتان مراجعه نمایند.

خرید فیلتر یخچال سامسونگ

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *