نمایندگی تعمیرات یخچال دوو شمال تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو شمال تهران

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

ما در نمایندگی تعمیرات یخچال دوو شمال تهران توانسته‌ایم به صورت کاملاً تخصصی و به استانداردهای جهانی عیب‌یابی یخچال‌ها را انجام دهیم. این تلاش‌های مداوم و برنامه‌ریزی دقیق در این مدت به ما این امکان را می‌دهد که به شما خدمات تعمیری با کیفیت و اعتمادپذیر ارائه دهیم.

یکی از عوامل کلیدی برای داشتن یک یخچال با عمر طولانی، استفاده از تجهیزات بروز و به روز شده است. تجربیات در کنار تجهیزات به روز، تاثیر بسزایی در استاندارد و کیفیت تعمیرات دارد.

ما تاکید داریم که تجهیزات بروز و استفاده از تکنولوژی هوشمندانه در تعمیرات یخچال دوو بسیار مؤثر است و این نکته می‌تواند در طولانی‌مدت عمر دستگاه را افزایش دهد. مشتریان ما پس از تعمیرات می‌توانند از گارانتی 12 ماهه برای قطعات خریداری شده بهره‌مند شوند و در صورت وجود هرگونه خرابی، تضمین خدمات فنی را ارائه می‌دهیم.

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو شمال تهران :

266 94 227 021

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو شمال تهران :

133 20 264 021

روند کار شرکت ما در نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو بر این اصل است که این مرکز از تیم تعمیرکار متخصص یخچال فریزر و تیم مشاوره رایگان خدمات و تعمیرات تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد.

لیست نمایندگی های تعمیر یخچال دوو در تهران

لذا مهمترین فعالیت های مرکز خدمات مشتریان دوو عبارتند از:

تیم مشاروه رایگان سامی تکنیک موظف هستند که با تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی یخچال فریزر دوو خود ، ابتدا به مشتری کمک کرده تا دلیل عیب رخ داده را یافته و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین به او کمک خواهند کرد تا بدون نیاز به تعمیرکار ، خرابی را رفع کنند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به تعمیرکار متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تعمیرکاران متخصص سامی تکنیک ارجاع می دهد تا موضوع را پیگیری نمایند.

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو شرق تهران

نمایندگی تعمیر یخچال دوو مرکز تهران

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو غرب تهران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *